Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 8:18 pm

    -Nem. Maradok még ha kellek, *figyeli Noko-t*-Ha kell adok neki én is inni.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 8:20 pm

    -Hé jól vagy? *figyeli ahogy Ria leül é mélyeket lélegez.* -Hozzak valamit, vagy én vagyok ilyen rossz hatással rád? *Hangja, csendes, érződik rajta, hogy tényleg sajnálja a dolgot, és az is, hogy nincs valami jó passzban, a gyűrűt is idegesen forgatja az ujján.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 8:22 pm

    Nerefil: -Várj..Noko....mármint..a fiad ? Jól értettem? *Iszik egy kortyot az italból ,de elfintorodik* - Hát pedig a bonc asztalon ahol előbb kivolt terítve eléggé úgy nézett ki , hogy szüksége van rád . De te nem voltál akkora marha mint én..felhergeltem a parancsolóm úgy , hogy megerőszakolt volna ,ha nem tér észhez..
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 16, 2009 8:26 pm

    *-Köszönöm, uram.* suttogja, amikor a fiú ráharap a kezére és végre inni kezd. Az erős szorítás meglepi, de nem tiltakozik. Azonban egy idő után érzi, hogy túl sok vért adott már. Csuklója szinte már ég a fájdalomtól, ahogy Noko harapja és szorítja, bőre egyre sápadtabb a vérveszteségtől. Azonban ajkait szorosan összezárja. Nem akar szégyent hozni a kiválasztottakra azáltal, hogy gyengének mutatkozik, hogy nem képes kiszolgálni azt, akinek szüksége van rá. Amikor a harcos végre elengedi, egy pillanatra sikerül belenéznie a szemébe. Ez a sárga szempár segít neki talpon maradni még egy darabog. *-Örömömre szolgált, hogy segíthettem.* hangja egyre gyengébb, de akaratereje még tartja magát. A testvérhez fordul. *-Van még rám szüksé...* nem képes befejezni a mondatot.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 8:28 pm

    -Igen.... felcsináltam egy kiválasztottat, aki belém szeretett, ja és én is szeretem. Vicces mi, de ahelyett, hogy... menekülök előle... igazság szerint... *Elhallgat. Kerekedő szemekkel nézi Ner-t.* -Az is szép teljesítmény... *csinál még egy koktélt, amjd oda koccintja Nerefil poharához és nagyot kortyol belőle.* -Nem, nem hinném, hogy szüksége lenne rám.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 8:32 pm

    *-Mindjárt jobban leszek, ne aggódj.* próbál mosolyogni. *-Nyugodj meg, nem te vagy ilyen hatással rám. Ha csak nem belőled árad most ilyen tömény vérszag. Bár ezt nem hinném.* Sikerül összeszednie magát. Most már igazi mosoly van az arcán. *-De miért ácsorogsz ott az ajtóban? Nem jössz beljebb?* Észreveszi hogy a férfi egy gyűrűt babrál. *-Hát az meg honnan van? Csak nem...?*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 8:33 pm

    Nerefil: -Igazán szerencsétlenek vagyunk . De szereted azt a nőt..akkor miért hagytad magukra ? * Belekapaszkodik a fotelbe mert elkezd táncolni körülötte a szoba * -Remélem , hogy én nem arra kiválasztott szorsára jutok..akit szeretsz , mert a drága királyod engem is megejtett .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 8:36 pm

    *Nem mozdul az ajtóból, kényelmetlenül érzi még magát. Majd beletúr a hajába.* -Amm.... Ner... nos .. igen.. össze kötötte velem az életét...
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 8:40 pm

    *Felkapja a fejét. Majd patan és kiveszi Ner kezéből az italt.* - Na! terhes nő nem iszogat ilyen koktélt, hagyd meg nekem! *Majd vissza huppan.* -K biztos nem hagy el téged, ha már össze kötötte veled az életét... Én egészen más tészta vagyok... Az én életem, nem más mint bajkeverés és menekülés... nézd nem akartam Barat teherbe ejteni, csak úgy megtörtént, nem szólt arról, hogy Noko megszületett, csak néhány napja tudtam meg, mikor megláttam nála a katanám... *hanyatt dől a fotelban és most már a harmadik adagot iszogatja, ami eddig Nerefilé volt.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 8:46 pm

    Nerefil: -Nem igaz..minden férfi olyan , mint az uram? Egyre több dolgot tilt el tőlem .* Néz az ital után amiből már Kuraan kortyolgat * - Még megváltozhatsz . Kiryuu élete eddig a nőzésről szólt ,de mostmár megszelídült talán . * Bágyadt vigyor terül a képén , mert már kezdi kifejteni az alkohol a hatását szervezetében * - Lányos apuka lesz remélem..*cseveg *
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 8:46 pm

    *-Gratulálok!* Hangjában őszinte öröm érződik. *-Na jó. Ha nem jössz beljebb, hogy normálisan tudjunk beszélgetni, akkor odamegyek, és saját kezűleg cibállak el idáig.* Már mozdul is, hogy K lássa, komolyan gondolja. *-Ha még mindig azon a régi dolgon rágódzs, mondtam már, hogy megbocsátok. Kérlek felejtsd el!* mondja közben.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 8:49 pm

    -Na az lenne csak a rossz világ számára. Meg azt a kicsi lánynak se kívánnám. K pontosan tudja, mi vár hat egy lányra.... pont azért, mert eddigi életét végig nőzte... és éppen ezért vagyok vele úgy, hogy örülök, hogy Noko fiú lett.... Nézd, K kispiskóta hozzám képest... *Megemeli a poharat.* -Nono... nem tesz jót, neked az alkohol. Azért ne csinálj a gyereketekből alkoholistát a születése előtt... nem szép dolog...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 8:52 pm

    *Közelebb megy, de nem ül le és megtartja a két lépés távolságot Riá-tól. Majd még is csak leül a padlóra.* -Kösz... *megint csak tarkó vakarás. Látszik, hogy nyomja valami a lelkét, de nem kezd bele.* - Okés, köszi... *nyugtázza, a megbocsátást.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 8:55 pm

    Nerefil: -Azt mondod , hogy túlságosan féltené? *Mosolyog * -De nem csak apja van egy gyereknek hanem anyja is . Nem szoktam hozzá az alkoholhoz ..de nem hinném , hogy ezután a rabjává válnék . Eléggé forog így is már a szoba. * Megmaszírozza halántékát * -Talán vissza kéne mennem a pajtába..vagy Riát megkeresni..*áll fel kissé bizonytalanul * -Szia...jót beszélgettünk
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 9:00 pm

    -Igen-igen. Túlságosan féltené, az olyanoktól mint amilyen ő is volt, még meg nem ismert téged. *Megissza a maradékot.* -menjél csak, asszem én ücsörgök, még egy kicsit, éh gyomorra kissé sokat ittam úgy érzem... Szio .*Köszön el a lánytól.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 9:01 pm

    *-Na, így már jobb. Köszönöm.* Ül vissza a helyére K-val szemben és rámosolyog a férfira. *-Kérlek mesélj, mi van veled és Nerrel?* Látja, hogy valami baja van K-nak, és valószínűleg pont a házasságával kapcsolatos. Azonban nem akar nyíltan rákérdezni. Most nem terapeutaként van jelen.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 9:05 pm

    -Fogalmazzunk úgy, hogy fasírtban vagyunk... Ébredés után kissé rosszul sültek el a dolgok... *Fészkelődik ültében egy kicsit.*- Na jó, rosszul... Nagyon rosszul...Felhúzta az agyam a zuhany alatt, és ott hagyott... ezzel nem is lenne baj, csak erre nem kifejezetten kedvesen reagált a sárkány.... tisztán fogalmazva, majdnem megraktam szárazon... *nagyot nyel.* -vérzett is... Így most nem is beszélünk egy mással...
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 9:12 pm

    *figyeli a lányt, majd mikor elkezd elájulni azonnal elkapja* Na-na-na.*mondja hirtelen* Rendben Doreen.. Kérlek maradj itt és figyeld.. Én átviszem a kiválasztottat egy szobába, ahol pihenhet. Ha valami baja van Nokonak, akkor kiálts. Rendben?*néz rá, majd karjaiba veszi a lányt*feltúrja ruhája lelógó részeit a lány ölébe, hogy ne essen el benne, majd kimegy vele a laborból*felviszi a lépcsőn, majd az egyik üres szobába viszi be*leteszi az ágyra, majd a kezén megnyalja a harapásnyomot, hogy elállítsa a vérzést*ezután betakargatja egy vastag takaróval és figyeli az állapotát*~szerencsére annyit nem ivott, hogy teljesen lecsapolja, de azért nem volt messze tőle... Jó sokat fog most pihenni szegény lány.. Kíváncsi vagyok Noko vagy ő fog előbb felébredni..~
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 9:15 pm

    *Még is csak felkel a fotelből, elindul ki az udvarra, majd, a fáknál megáll, felnéz az égre, és nyugtázza, Napkeltekor remekül ide érnek a napsugarak, Leül a fa tövébe, és belenyúl a csizmájába, előveszi egyik tőrét és elkezdni nézegetni a pengéjét. Eszébe jut, mikor először próbálta meg felvágni az ereit. Végül még is csak belekezd, és a bal kezéről leveszi a kesztyűt és a tetoválása mentén elkezdi felhasogatni a húsát. Majd figyeli ahogyan csorog a vére.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 9:20 pm

    *mélyen alszik egy kis ideig, majd felszisszen és a nyakához kap*szemei kipattannak*mélyeket sóhajtva ijedten ébred fel és fel is ül, de azonnal vissza is esik fekvésbe* Apa!*mondja határozottan*mélyeket sóhajtva körbenéz és meglátja Doreent*ijedten rezzen össze, majd nyel egyet* Kérlek.. Ide.. idehívnád... Kuraant?*néz félve a lányra* Kérlek...
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 9:20 pm

    Meglepődik, hogy mennyire bőbeszédű a vámpír. És mennyire őszinte. ~Nagyon bánthatja a dolog.~ *-Azt hiszem, nagyon is meg tudom érteni Nert. És te is, különben nem bántana ennyire, ami történt, igaz?* néz a férfira. *-Szereted őt.* Ez nem kérdés, hanem kijelentés. *-És ő is szeret téged. De fél tőled. Régebben is félt, és most megint.* Összegzi végül K igazi baját. *-Próbáltál már bocsánatot kérni tőle?*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 16, 2009 9:24 pm

    Nerefil: * Kitűzött célja Ria szobája lesz számára. Kissé nehezebb most a lépcső mászása . * Meglepi , hogy hangokat hall a lány szobájába de olyan lassú most az agya , hogy azonosítani sem tudja kedvese hangját. * Belép a szobába . *-Szia Ria!! * Fellelkesülten csak a lányt nézi és észre sem veszi , hogy egy akadály , másnéven Kiryuu is az útjában van . * Átesik parancsolóján keresztül oly módon , hogy K elfekedüt a padlón saját maga meg rajta van 69-es póz szerűen * -Ez meg mi..? *Tapogatja meg Kiryuu combját * -Hmm...várj..kitalálom.*Gondolkozik , majd felnéz riára és arca is felderül. * -De Ria!! Én még csak arról hallottam , hogy gumi nő létezik ,de ezek szerint gumi férfi is van .Nem gondoltam , hogy Daniel mellett szükséged van ilyenre..de lehet , hogy nekem is kell ilyen a végén. Bár ez nem hasonlít gumira..de egészen fejlett a mai technika , hogy ilyen pontosan letudják másolni a férfi testet. *Keze lejebb kalandozik megmarkolva K férfiasságát , amit egy ideig méreget* -Hmm..igazán eredeti..még a vér lüktetését is érezni benne..és méretre sem kicsi..*vigyorog , feltornássza magát lovalgló pózba ,de úgy , hogy K-nakháttal van így néz Riára * -Mondd ..hogy vagy?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 9:28 pm

    -Igazság szerint eddig nem mertem a szeme elé kerülni. Sms-ben bocsánatot kértem. *elhúzza a száját.* -tudom, nem kell mondanod, ez nem megfelelő, de mivel, nem jelentkezett és mikor a konyhában össze futottunk nem nézett rám. Szóval még nem akar velem beszélni erről...*Ám ekkor bejön Nerefil és keresztül esik rajta, mikor a lány a combját, fogdossa, össze szorítja a fogait, de mikor már férfiassága a célpont akkor, először nyekken egyet, majd tokot köszörül.*- Ner, mi lenne ha elengednél...*megint torkot köszörül. és felmarja a padlót.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 16, 2009 9:30 pm

    Nem érzi, ahogy a testvér felviszi a szobába. Sokáig fekszik eszméletlenül az ágyban, néha össze-összerezzen. Már napkelte felé járhat az idő, amikor magához tér. Nagyon gyengének érzi a magát, és jól esik neki a meleg, ami körbeveszi. Lassan nyitja ki a szemét. Kíváncsian néz körbe az ismeretlen helyen. Tetszik neki a szín, ami a szobát uralja. A kék különböző árnyalatai. Néhol sárga is keveredik bele. Az az árnyalat, amilyen a fiatal harcos szeme is. Eszébe jut a fiú. *-Vajon jobban van már?* suttogja maga elé. Megpróbál megmozdulni, de nincs elég ereje hozzá. Hamarosan újra elnyomja az álom.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 16, 2009 9:35 pm

    -Pe..persze... megkersem neked... mindjárt hozom. *de előbb egy puha pokróccal betakrja Noko-t.* -Meg ne fázz nekem. Sietek... *Azzal kimegy a laborbol, de öltelet sincsen merre menjen. Így elindul találomra, először benéz a biliárd szobába, de az üres, így gondolja, biztos a szobájában lehet. A lépcsőn felfelé menet félúton bele botlik Danielbe.* -Kuraan merre van? Noko őt keresni? AZt mondta Apa..... öm? Viszont, nincs a biliárd szobában Kuraan. Esetleg a szobájában?

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 36 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 6:10 pm