Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 8:42 pm

    *Belecsókol Ner nyakába.* -Na igen, majd jön rájuk is a rossz idő, ki lesznek csukva...Mit szeretnél? hummm? *dorombol Ner fülébe.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 8:53 pm

    Nerefil: *Kellemesen felsóhajt *- Szerteném nagyon , ha..* mélyen kedvese szemeibe néz , ajka szélét beharapja * -Szeretnéd hallani ugye? Szeretném , ha végle lenne a filmnek..* mosolyodik el.* Megcsókolja kedvesét és mostmár teljesen felé fordul , az ölébe mászik lábaival két oldalt támaszkodik kicsit *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 9:01 pm

    *Hanyatt fekszik lassan.* -Igen szeretném hallani... *viszonozza a csókot.* -Miért is? Várj... humm.. csak egy gombnyomás és vége. Hopp ez a távirányító volt a fejem alatt.*kikapcsolja a lejátszót és a tv-t is.* -Nos? *még mindig dorombolja.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 9:07 pm

    Nerefil: -Milyen sietős lett hirtelen a tv kikapcsolása pedig előbb még képes lettél volna végignézni .* Négykézláb Kiryuu fölé magasodik . * -Nos? *Lejebb hajol és újabb szenvedélyes csókot vált a fiúval * -Beindított a fűszeres illatod..*suttogja Kiryuu fülébe, meg is harapdálja fülcimpáját*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 9:09 pm

    *Morog és dorombol.*-Mi lenne, ha cserélnénk? Mondjuk, csak én kényeztetnélek téged, csak kényeztetés? Vagy megnézed, mi van odafönt az ágyban? *mondja sejtelmesen.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 9:14 pm

    Nerefil: - Akkor gyűrj le édes..* lefogja Kiryuu csuklóit a fiú feje mellett , nem mintha ez nagy ellenállás lenne a harcos számára. Belenyal kedvese nyakába * -Nincs semmi az ágyban..én itt és most szeretnélek..*néz sóvárgón parancsolója szemeibe *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 9:17 pm

    -Pedig...*hátraveti a fejét, mint aki nagyon nagyon le van fogva.* -Beszereztem amit szerettél volna. *oda hajol Ner füléhez.* -Megbilincselhetsz... *súgja érzékien.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 9:23 pm

    Nerefil: -Mit szereztél be? *Kedvesére néz * -De ahogy láttam neked annyira nem tetszett régebben a dolog..ha meg megvan akkor megvár minket . Vagy szeretnéd , hogy most kipróbáljuk? *Néz kérdőn kedvesére *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 9:26 pm

    -Csak rajtad múlik. Ha akarod megköthetsz, hogy tudd nem foglak bántani, ha nem akarod akkor nem kell. Ez csak érted van. * simogatja meg Ner arcát.* -Hopp. ja én most le vagyok foga, bocsi. *mosolyodik el, és vissza teszi a kezét.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 9:41 pm

    Nerefil: * Leül kedvese ölére lovagló pózban , elengedi a fiú kezeit és tanácstalanul néz rá . Most eléggé össezavarta kedvese ez látszik az arcán *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 9:48 pm

    -A francba....*leejti a fejét, és hátra is szegi, így Ner a nyakával néz farkasszemet.* -Sajnálom.... nem akartam... *felül és magához húzza a lányt, elfekteti a mellkasán.* -Mi lenne ha sétálnánk, utána összebújnánk? Csak így szerelmesen?
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 29, 2009 9:51 pm

    Viszonozza a csókot. A dorombolás most megnyugtatja. *-A fürdés jó ötlet, de annak is tudnék örülni, ha befejeznénk az ebédet... De előbb a fürdő.* Néz végig kettejükön. *-Aztán szívesen elkísérlek.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 9:56 pm

    Nerefil: -Nem..nem csináltál semmit . Olyan eltökéltnek hittem magam..te pedig nagy lelkűen felajánlottad a dolgot , hogy kikötözzelek . *Beletúr a hajába * -Én ezt csak viccnek szántam anno..de neked nem tetszett..és most az ajánlatod ..khm..szóval eltudom képzelni a dolgot . Viszont olyat nem fogok veled tenni amit nem élvezel megértetted? * Húzza magához és megcsókolja *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 10:00 pm

    -Ner, nem ellenkezem, ha szeretnéd... érted mindent, és a múltkori miatt meg főleg... félek, hogy megint begörcsölsz ha bele lendülök... és csak remélni tudom, hogy ha megkötsz, akkor nem görcslöszbe és biztosabban érzed magad te is és én is... Ajj ez így hülyén jön ki, nem bántás csak, nem tudom hogyan öntsem ezt most szavakba... szeretnélek szeretni, de nem akarom, hogy félj, vagy, hogy én szorongjak, hogy bántalak-e....
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 29, 2009 10:24 pm

    - Ez van.. Bebuktad...*vigyorog*ahogy a lány feljön és fizet azonnal adja is a jutalmat*a lányt kezeinél megfogva húzza Kuraanhoz, majd kezeit végigsimíttatja apja mellkasán, majd a pólója alá is beengedi*egy kicsit még vezeti kezét, majd lassan letoloncolja a színpadról*és már jöhet is a következő pénzes hölgyemény*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 29, 2009 10:40 pm

    *halkan kuncog* Rendben.. Akkor azt hiszem igyekezzünk.*fogja meg kedvese kezét, majd elhúzza a faltól*megnézi a helyet, majd cinkosan kacsint* a terep valamennyire tiszta.. Mehetünk..*vigyorog, majd kinyitva az ajtót indul futva maga után húzva kedvesét*gyorsan felérnek, majd azonnal a fürdőbe húzza kedvesét*menet közben gyorsan megszabadítja a ruháitól, majd mikor megnyitja a forró vizet, közben a maradék ruházat is lekerül*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 29, 2009 10:51 pm

    Danielnek nem kell nagyon húznia, siet ő magától is. Most azért nem szeretne senkivel sem összeakadni. Kedvese szobájába érve maga is besegít a vetkőzésbe, így hamarosan mindketten elmerülhetnek a forró fürdőben. Egy ideig csak kényelmesen ázik, pihen, aztán nekilát megkeresni a tusfürdőt, mert kezd igen éhes lenni. A levessel nem lakott jól teljesen, és bizony azt is hamar lemozogták. Amikor megleli a flakont, kedvese felé nyújtja. *-Segítesz?*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 29, 2009 11:12 pm

    *elmosolyodik*szembe ül le kedvesével és nézi a jakuzzi túloldaláról, majd odamászik hozzá és elveszi a flakont* megfordítja kedvesét, hogy hátát mutassa neki*átveszi tőle a flakont, majd odahajol kedveséhez*mélyen beleszimatol a bőrébe* Istenem Ria.. Imádom, ahogy az illatom árad a testedből..*suttogja, de közben a kezébe nyom a tusfürdőből, majd összedörzsöli kezét felhabosítva a tusfürőt, végül elkezdi mosni vele kedvese hátát, vállát és nyakát, finom masszírozó mozdulatokkal*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 29, 2009 11:20 pm

    Megborzong, és nevetni kezd, amikor Daniel beleszimatol a nyakába. *-Én is nagyon szeretem, de ez csikíííz...* Kuncog. Aztán élvezi a kellemes masszázst. Közelebb húzódik kedveséhez. Majd amikor végez a fürdetéssel, átveszi a tusfürdőt és befejezi a mosakodást. Aztán kedvese felé fordul, és őt kezdi el fürdetni.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 29, 2009 11:32 pm

    *hagyja, hogy kedvese is átmossa testét, majd ahogy végeznek lassan kiemelkedik a vízből*törülközőért megy és hoz kedvesének is*derekára csavar egyet*ahogy Ria feláll a kádban köré tekeri a törülközőt, bebugyolálja, majd karjaiba veszi és kiviszi a szobába*ott szépen megtörli kedvesét, majd magát is, végül válogat a ruhák közül*Riának egy rövid rojtos végű farmernadrágot kerít és egy fehér nyakban és hátul megkötős felsőt*ezután fehérneműt is választ, majd felmutatja kedvesének* A klubba teljesen jó.. Ha netán táncolni akarnál, mert unatkoznál..*mosolyog*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 29, 2009 11:42 pm

    Hagyja, hogy kedvese elkényeztesse, bár amikor ruhát kezd keresni neki, kicsit fél az eredménytől. A felkínált ruhadarabok azonban maradéktalanul elnyerik tetszését. *-Köszönöm.* Elveszi a ruhákat, és krémezés után felöltözik. *-Tetszik.* Állapítja meg. Körbefordul Daniel előtt, hogy ő is láthassa, hogy mutat rajta a ruha. *-Csak a klubba megyünk, igaz?* Amikor helyeslő választ kap, nekiindul, hogy viszonozza kedvese figyelmességét. Egy mély zöld inget és egy farmert választ a szekrényből. Alsóneműt is mellékel hozzá, csak hogy teljes legyen a dolog.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 29, 2009 11:49 pm

    *elmosolyodik kedvese szavain, majd az ágyon ülve csodálja meg az eredményt* Szép.. Nagyon szép.. De azért kapsz még egy szép és jó hosszú kabátot is..*vigyorog*kedvese kérdésére bólint* Reményeim szerint máshova nem kell menni..*mondja elgondolkozva*a választásra mosolyog, majd azonnal bele is bújik a ruházatba*az ingnek a felső két gombját nem gombolja be, valamint a gallért is szépen lesimítja*mikor kész néhány pisztolyt rejt ruházatába, majd magához veszi hosszú bőrkabátját*kedvesének is ad egy hasonló női viseletet* Kint azért már hűvös van.*magyarázza, majd levezeti kedvesét az ebédlőbe* befejezik a félbe hagyott ebédet majd lemennek a garázsba*beszállnak a ferrariba, majd ahogy a garázs ajtaja és a kapuk kinyílnak kilő az éjszakába*alig fél óra múlva már a klubnál is van*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 30, 2009 12:04 am

    *-Hmm... Kimondottan jól áll...* Csodálja meg kedvesén a ruhát, majd átveszi a kabátot. Szerencsére Meril nem tüntette el az ebédjüket, így be tudják fejezni. Aztán alig fél órával később már a BM-nél is vannak. A klubból hangos női sivalgás árad, és a bejárat előtt tolongó tömeg a sikátorig nyúlik. Csupa nő, fiatalok, idősebbek, teljesen vegyes társaság, csak az az egy közös bennük, hogy lányok. Vagy... *-Mi van itt?* Száll ki az autóból és áll meg csodálkozva. Kérdőn pillant kedvesére.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 30, 2009 12:12 am

    *meglepődik a hosszú sorfalon* Ejha.. nem tudom.. Menjünk be és meglátjuk..*mosolyog, majd azonnal az irodába veszik az irányt*Guy köszön nekik, majd a dolgára megy*ahogy leül a géparzenál elé és bekapcsolja a monitorokat elmosolyodik, majd hangosan nevetni kezd* Úgy hiszem végre megbékéltek..*vigyorog az egyik kameraszögből látszó képernyőn, ami a színpadot veszi telibe* Megkértem őket, hogy hetente egyszer eljátszhatnák ezt a műsort.. Jó a bevétel és a fogyasztás is.. A forgalom is nőt.. És fizetnem sem kell nekik, mert a vendégek megteszik. Nem hittem volna mondjuk, hogy azután megteszik ezt, de azt hiszem.. Tévedtem.. Nagy az összetartás.. De hát.. Apa és fia.. Egyformák.. Idióták, de így szeretjük őket..*vigyorog* Azt hiszem ma nem sokat fogsz táncolni... Közéjük meg nem engedlek.. *mondja komolyan* Remélem innen is jó a kép.. Ha pedig szeretnél táncolok majd veled.. Amit csak szeretnél.*néz rá kedvesen* De nem akarom, hogy agyontapossanak..
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 30, 2009 12:22 am

    Követi Danielt az irodába. Kíváncsian veszi szemügyre a monitoron látható képet. Főleg, hogy kedvese olyan jókat vigyorog rajta. Amikor felismeri a színpadon táncolókat, először nagyot néz, de aztán ő is nevetni kezd. *-Az nem kétség, hogy megbékéltek. És a rokoni kapcsolatot se tudnák letagadni, ha akarnák se.* Tovább figyeli a történéseket. *-Hát az üzletnek csak a hasznára vannak, ez is tuti.* Gondol vissza a kinti tömegre. Leül kedvese ölébe. *-Igen, tökéletes... És megnyugodhatsz, nem vágyom a táncparkettre. Én ezen nevetni tudok csak, de egészen más hoz lázba.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 5:58 am