Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 23, 2009 9:41 pm

    Nerefil: *Szembogara egy kis csíkká szűkül össze mikor leveszi szemeiről a kötést Zien , ebben is megnyilvánul macska mivolta amit le sem tudna tagadni. *Mikor leszedi szájáról a kötést a férfi , majdnem megharapja Zient .A harcosnak csak a reflexén múlik a dolog . Fújtatva , morogva néz a férfire * Kezeit próbálja szétfeszíteni , mert azt bezzeg nem oldozta el a férfi* - Éppen errefelé kóboroltak . Észrevettem a pajzsot ..és volt rajta egy mágikus rés. *Vállat ránt * Gyerek játék volt ide bejutni . És ha valamit elakarnak dugni az mindig beindítja a kíváncsiságot nem? Eresszen el! *Néz a férfire , kifúj egy fekete tincset arcából * Valami főnök itt maga? *Néz Zienre *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 23, 2009 9:43 pm

    KIarah:

    *Már hajnalba talpon volt, megkezdte a kicsik edzését, de ebéd szünetben ki akarja deríteni miért is nem jött Noko vissza az éjjel, holott megígérte. Mivel jól haladnak az edzéssel így sikerül hamarabb befejezniük, így elengedi a kicsiket, vissza megy a palotába, palástot kap, ami csuklyás és elindul, kideríteni miért nem jött vissza a fiú. Egy kis kérdezősködés után, meg tudja, hogy Devi haza vitte az apja házához Noko-t, mert rendenes kidöglesztette. A ház előtt megtorpan, hiszen most nem jut eszébe semmi ép kéz láb ürügy ami miatt bemehetne... nem mintha kellene neki... de akkor is. Az gyanus lenne ha csak úgy bemenne a fiú felől érdeklődni.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 23, 2009 9:44 pm

    Bemegy a medencéhez. Egy darabig gondolkodik a törülközőn, végül azért csak magán hagyja, úgy ül be a medencébe. Nagyon jól esik neki a meleg víz, nyakig merül benne. *-Jó... De ez most jobban esik.* halkan válaszol, nem akarja megzavarni a férfit. Kényelmesen elhelyezkedik Kuraantól nem messze. Kinyújtózik, és ellazítja magát. Érzi, ahogy izmai egymás után engednek fel. *-A vállad már rendbe jött?* Próbálkozik, amikor a csend már kezd kicsit hosszúra nyúlni. És érződik a hangján, hogy tényleg érdekli a válasz is.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 23, 2009 9:48 pm

    *Felnéz a kendő alól, majd leveszi a homlokáról és feül rendesen, majd ledörzsöli az alvadt vért a válláról, ahol már nincs semmi.* -Ahham... igen, *oda fordul Lyra felé.* -Látod, kutya bajom. *mosolyodik el. majd el hallgat, nem tudja mit mondjon, kicsit gondolkodik.*- Megnézted már a falut? Vagy a fürdő után mit szeretnél csinálni? Nekem még be kell néznem Neherithez, különben hisztis lesz. *sóhajt fel.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Szept. 23, 2009 10:01 pm

    *elvigyorodik, mikor a lány harap, majd morog* Ejnye cicus.. Csak óvatosan, mert nem kapsz tejet.*gonoszkodik* Értem...*gondolkodik el* Ne próbáld feszegetni a kötelet, mert még büntetés lesz belőle. Nos nem én vagyok a nagyfőnök, de elég magas rangom van. Téged egyszerűen meg tudnálak ölni és még csak elszámolnom sem kellene róla. Szóval ehhez tartsd magad. Viszont ha jó kiscica leszel és megmutatod hol jöttél be nem öllek meg. Mit szólsz?*néz rá kérdőn*Bemutathatlak a nagyfőnöknek és esetleg még itt is maradhatsz. De csak ha jó kiscica leszel. Szóval? Mit mondasz?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Szept. 23, 2009 10:05 pm

    Figyeli Kuraan mocorgását. *-Örülök.* Mosolyog a férfira, amikor látja, hogy a seb már begyógyult. *-Egy részét már láttam... Igazából nem tudom, mit csinálhatnék. Régen mindig saját házam volt, és télen-nyáron volt valami munka. Főleg, hogy általában egyedül voltam, és magamról kellett gondoskodnom... Mehetek én is veled?* Néz kérdőn Kuraanra.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 23, 2009 10:05 pm

    Nerefil: -Nem vagyok kiscica , maga vén majom! * Vállat von * - Akkor tegye meg ha akarja ..ne csak a szája járjon . Ittmaradni? * Felhorkan * -Úgy mondja , mintha valami ajándék lenne . Számomra akkor lenne nagylelkű cselekedet , ha elmehetnék innen . Ha elenged és elmehetek innen , akkor megmutatom azt a kis rést . Megegyeztünk?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Szept. 23, 2009 10:32 pm

    - Nem vagy túl jó alkudozó, kislány!*jelenti ki határozottan* Minek jöttél ide, ha el akarsz menni innen? Kém vagy talán? Ajándék is, ahhoz a világhoz képest, ami odakint van. De te ezt biztosan jobban tudod. Ki vagy te?*kel fel, majd megfogva a lány karját kicsit sem finoman felrángatja* Beszélj az istenedet!*morogja kimutatva dupla agyarait* Megmutatod most és elengedlek, vagy itt azonnal megöllek és nem fog érdekelni, hogy a hullád a kutyák zabálják fel!*mondja keményen*a lány lábai ki vannak kötve, így előre löki* Lódulj és azt ajánlom igazat mondj!
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Szept. 23, 2009 10:34 pm

    - Értem.. Nos.. legalább addig az enyém vagy..*mosolyog kedvesen*mikor megérzi a nyakában a nyalást majd keblén a férfi kezét felsóhajt hangosan és rebegve*arca azonnal kipirosodik* Devidrah..*suttogja halkan*érzi a bizsergést, ami végigfut testén és ágyékában összpontosul*kezeivel azonnal átkarolja és magához húzza a férfit*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 23, 2009 10:51 pm

    *mikor a kenőcsöt úgy ahogy beszívta bőre felül egy szisszenéssel, majd az ételre néz*nem kívánja most egyáltalán, így felöltözik és elindul az apja edzésére, azonban nővére elé áll*
    Ann: Nem mész sehova, amíg rendesen meg nem ettél mindent!
    Noko: Ann! Hagyj már békén! Lekésem az edzést. És nem csak apa fog leszidni, hanem még lógósnak is könyvelnek el!
    Ann: Nem érdekel! Noko! Ne kelljen odamennem! Ülj le az asztalhoz és ne vitatkozz! En-ni fogsz!*jelenti ki, majd öccséhez megy és az asztalhoz húzza, majd lenyomja ülésbe, mire öccse felszisszen*
    Noko:*izmai még mindig nem jöttek rendbe*átkarolja hasát és meggörbült háttal előredől*fejét megtámasztja az asztallapon* Ez nagyon nem volt kellemes. Ann. Nem csak azért nem akarok enni, mert nem vagyok éhes, hanem mert nem elég erős még a gyomrom és kétlem, hogy ami lemegy ne jönne vissza azonnal. *magyaráz*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 8:42 am

    -Ha van kedved, akkor nyugodtan. Szerintem még Neherit is örül, hogy közönség előtt csinálhat belőlem bolondot.... azzal, hogy ő milyen neveletlen a többihez képest.... *húzza el a száját.* -Nem kell félni, itt is lesz munka hamarosan, csak előbb befejeződik, a vihar utáni rendrakás, utána ha vissza állt minden a normális kerékvágásba, akkor te is kapsz valami munkát. Szóval gondold végig mihez értesz?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 7:31 pm

    *-Rendben, akkor megyek... Naaa... Ne vágj ilyen képet... Nem áll jól... És lehet, hogy Neherit neveletlen néha, meg szereti produkálni magát, de én megkedveltem... És szerintem te sem bánod, hogy ilyen lett...* Elgondolkodik. Bőre kezd kipirulni a melegtől. *-Hogy mihez értek. Sok mindenhez egy kicsit. Szőni, varrni, hímezni, főzni. Kerti munkákhoz. Ha muszáj volt, akkor tetőt, ajtót, házat is javítottam, de azt nem mondanám, hogy ahhoz is értek.* Kérdőn néz Kuraanra. *-Nem tudom, ezek közül mit lehetne itt hasznosítani. Ja, meg jól bánok a tőrökkel, de leginkább vadásztam velük. A nagyobb csatákat mindig is kerültem. Hát nagyjából ennyi.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 7:40 pm

    -Jójó... igen.. lebuktam... így szeretem ahogy van, ..meg örülök is, hogy ilyen kerge... Hum... sok minden... Nem is tudom hol van most üresedés.... Nem szívesen vinnélek a konyhába... de majd te eldöntöd... Ötletem sincs hol is kellene ezek közül valami, na majd jól utána kérdezek. Hát ha Zien többet tud.... *gondolkozik el, közben a paravánt nézi.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 8:10 pm

    *-Na azért...*Mosolyog Kuraanra. Majd egy könnyű sóhaj kíséretében mélyebbre merül a vízben. *Miért nem vinnél a konyhára? Ha nincs ilyesmi munka, akkor kérdezd meg, mi van. Hátha...* Von vállat, bár a mozdulatot inkább csak sejteni lehet abból, hogy megmozdul a víz körülötte.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 8:13 pm

    -Te tudod, nekem mind egy. Hogy mivel foglalkozol. Csak a posztomra ne pályázz. *mosolyodik, el, hogy kilátszanak a fogai, és közben egy kis vízzel lecsapja a lányt.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 8:30 pm

    *-Ne félj, ilyen szempontból biztos nem jelentek fenyegetést.* Nevet fel, minek következtében nyel is a vízből, amivel Kuraan lecsapja. *-Nyah, kössz...* Morog és köhög a víztől. ~Kíváncsi vagyok, mennyit tart a törülköző magától...~ Fél szemmel felpillant a férfira, majd, azért a törülközőre figyelve, visszafröcsköl. *-Tessék. Ezt akartad...?* Kuncog. A teli szájas nevetést nem kockáztatja még egyszer.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 8:37 pm

    *Ő is benyel egy kis vizet. Felköhögi.* -Na meg volt a revansod. *nevet.* -reméltem is. *megint fröcsköl Lyrara egy kis vizet.* -Lassan ki kellene mászni innen...
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 9:01 pm

    Csak nem bírja megállni, és felnevet. *-Így jártál...* Majd a következő támadás elől a víz alá menekül. Azonban szinte azzal a lendülettel indul is vissza a felszínre, ugyanis Kuraannal szemben, nyitott szemmel bukott alá. ~Még szerencse, hogy amúgy is vörös vagyok, mint a rák a melegtől.~ Azonban így a víz is betalál. ~Na, ez sem arra való, hogy hűsítsen...~ *-Lehet, hogy igazad van...* Hangja picit rekedt a lenyelt víztől...
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 9:08 pm

    *Hanyag, az az szétvetett lábakkal ül a vízben.* -Kellene, bár jó itt a meleg vízben... Na jó, én indulok, Neherit hisztis lesz, és nem akarom, hogy lecsapjon hideg vízzel. *Mivel nem szégyellős így felkel, először szemben van Lyraval, majd hátat fordít neki és kilép a "partra". Majd felvesz egy törölközőt és menet közben megtörölközik. Majd a derekára csavarja a törölközőt és eltűnik az oldalsó nagy paravánok mögött ahol a ruháit hagyta, a bőr szerelés és a páncél helyett immáron egy vastagabb kimonoban feszít az előtérben. Ott várja Lyrat, közben egy szolgáló elviszi a házába a ruháit és a páncélját. A kardja marad, az az obijába van dugva.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 9:17 pm

    Amikor Kuraan jelzi, hogy ő indul, elfordul. *-Hát így télen tényleg nem lenne szerencsés egy hideg vizes támadás.* jegyzi meg, miközben ő is kimászik a medencéből. Időnként lopva a férfire néz, de azért kicsit megkönnyebbül, amikor eltűnik a paraván mögött. Feláll és visszamegy a női részre. Leteszi a törülközőt és keres egy szárazat. Gyorsan megtörölközik, a haját is megszárogatja, majd felöltözik. Amikor kiér az előtérbe, Kuraan már ott várja. *-Mehetünk.* Néz a férfire.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 9:21 pm

    *Vizes haját most lófarokba kötve terül el a hátán, de így is kiszabadult néhány vizes tincs, a bőr szalag fogásából, mér nem csöpög a haja de még nedves, így a csuklyáját a fejére húzza. Majd elindulnak az istállók felé.* - A tél végével, Neherittel fedeztetek egy kancát, egy csikót megkapok, ha többen születnek, ha csak egy akkor az elsőt. Szóval ha gondolod... és szeretnél egy hátast... akkor szívesen fenntartom neked.*Közben megérkeznek az istállóhoz. Körbenézi Neheritet visz neki még enni és rendbe rakja a vizét is. Alaposan meg simogatja a sárkánylovat.* -Légy jó fiú... *búcsúzik a hátastól. Aki kedveskedésből belekap a csukjába, és lerántja Kuraan fejéről.*-Na!
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 9:40 pm

    Felteszi ő is a csuklyáját, mert még kicsit nedve s a haja. Kuraan ajánlata kicsit meglepi és zavarba is hozza. *-Öhmm... Ha tényleg nekem adnád, akkor örömmel elfogadom. De... Nem lenne másnak esetleg szüksége rá?* Figyeli ahogy a férfi Neherit körül tesz-vesz. Jót nevet, de nem gúnyosan, hanem kedvesen Neherit támadásán. *-Hé!* Lép közelebb az állathoz. Arcán még mindig széles mosoly, ami most jól látszik, ugyanis előrelátón levette már a csuklyáját. Finoman megsimogatja Neherit orrát, majd elindul Kuraan után.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 9:45 pm

    -Szerintem lesz elég csikó, a többieknek is.
    *Neherit, oda dörzsöli az orrát a lány tenyeréhez majd nyerít egyet, ezzel búcsúzva.*
    -Na én éhes vagyok, remélem a vacsora még nem hűlt ki. Hát te?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 24, 2009 9:50 pm

    Nerefil: -Nem..nem vagyok kém . Miért lenne nekem jó ez a hely , ha csak egy rongyként kezelnek és csak jobbra-balra taszigálnak? * Megkapaszkodik az istálló ajtajában ezért nem esik el , morogva néz vissza a férfire * -Öljön meg ha akar . * Von vállat * Aprókat tud csak lépni mivel lábai össze vannak kötve * -Ott van a rés a pajzson . * Mutat maguk elé nem olyan messze . Akarsz még valamit vagy mostmár elengedsz? *tegezi le a férfit meg nem adva neki a tiszteletet*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 10:00 pm

    *-Ha lesz, akkor rendben. Szívesen fogadok egyet örökbe...* Mosolyog Neherit búcsúján. *-Most hogy mondod... Egy kicsit kezdek megéhezni. De magamtól még nem figyeltem volna fel rá...* Pirul el, és nagyon nem érti, miért beszél hülyeséget. *-Akkor hozzád megyünk?* Néz féloldalasan Kuraanra, majd fejébe húzza újra a csuklyát.

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 6 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 5:53 pm