Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 19, 2009 8:44 pm

    *gyorsan el akar slisszolni apjáék mellett*összeszorítja magán a kabátot* Apa. Kuraan-sama.*hajol meg feléjük, majd továbbsiet*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 8:53 pm

    *-Meséljek magamról...* elgondolkodik. Felrémlik előtte a barlang ahol Kuraannak mesélt magáról. Elmosolyodik az emlék hatására. *-Igen, meg tudom szelídíteni őket. Bár vihart támasztani egyszerűbb, de gondolom, te nem vagy oda értük, úgyhogy ezt a részt hagyjuk is. Nos, mit is mesélhetnék... Inkább kérdezz, mi érdekel?*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 9:01 pm

    *elvigyorodik* Nyugalom.. Nem fogom lecsapni a kezedről.. Csak azt kérdem meg, hogy a hercegnővel együtt gyűröd majd velük a lepedőt, vagy ezzel a lánnyal kivételt teszel? Láttam, hogy Tiamat is kissé érdeklődik a klán szívtiprója után. Bár ez megérthető, hisz a férfiak közül is sokan csorgatják utánad a nyálukat..*vigyorog gonoszkásan* Még jó, hogy én veled kapcsolatban csak a harcot és a munkát élvezem.*látja, hogy fia szorongatja a kabátot és néz utána mikor elmegy* Noko!*szól utána erőteljesen és parancsolóan* Este gyere haza! Beszélni akarok veled!*nem kérés, parancs* Most pedig igyekezz!*fia bólint, majd elsiet*ekkor visszanéz Kuraanra* Azt hiszem a pletykák igazak. *mosolyodik el* Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Követi a testvérei nyomát és jó példát mutat az öccsének, ha bekerül a testőrségbe. Örülnék neki. Kár, hogy a feleségem már nem láthatja, hogy a kis védence férfivá válik pár nap leforgása alatt.* mélyet sóhajtva néz Kuraanra*látszik, hogy őszintén szerette feleségét*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Szept. 19, 2009 9:06 pm

    *elmosolyodik* Értem.. Nos.. Valóban nem.. Kiskorom óta rettegek a villámlástól.. Így örültem is, hogy idekerültél.. Igaz máskor is kértem volna Devidrah engedélyét, hogy maradj.. De így könnyebb volt valamivel rábeszélni.. Bocsáss meg, ha ez úgy hangzik, mintha magamnak akarnék jót.. Csak.. Tényleg nagyon félek.*motyogja* De legalább a terület is könnyebben fog ezután ellenállni. Az itt élők meg fognak könnyebbülni. Nem régóta vagyok itt, de a viharok tényleg nagyon félelmetesek.*magyaráz* Kérdezni.. Hmm.. Hogy találkoztál Kuraannal? Mit csináltál? Hol éltél? Mivel foglalkoztál? Szereted a gyerekeket? Ilyesmik.. Általános kérdések csupán..*mosolyog*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 9:09 pm

    *Felnevet.*- jA hogy a Hime-san.... ááá.... nem adnék neki sokat... Szerintem frigid... a csaj... vagy épp szadista, az meg nekem nem gyere be. Körbe udvaroltam, de olyan volt mint a kő, máskor meg belemar a nyakamba és faképnél hagy... nem értem én a nőket... *sóhajt fel.*- Őszintén még nem tudom... érdekes ez a lány, és értékesnek is tűnik... *őszintén elgondolkozik.*- Nem tudom, komolyan mondom.. még az is elképzelhető, hogy akár mellette meg is maradnék... *majd hirtelen felkapja a fejét a gondolataiból, mint aki lebukott és kényszeredetten elvigyorodik.* -áá ... *ekkor fordul Zien Noko felé, amiért most igen csak hálás.* -Na, ja... Na nem mintha velünk nem így lett volna, egyik napról a másikra kellett felnőnünk... Nekem legalább is biztos, de te amilyen vén csont vagy. *veregeti vállba játékosan a férfit.*-Na igen, az a nő nagy kincs volt... *kissé elkomorodik.*


    A hozzászólást Kuraan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 19, 2009 9:41 pm-kor.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 9:31 pm

    *nagyot néz Tiamat jellemzésén* Nos.. Az biztos, hogy az unalomból kirántja a démon fiát..*vigyorog*elgondolkozik* Még talán mellette is maradnál? Hát Kuraan ez csak rajtad múlik.*néz rá komolyan* Ha nem csalod meg a nődet nem lesz bajod vele..*összehúzza szemöldökeit Kuraan beszólásán* Vigyázz a nyelvedre kölyök, mert ez a vén csont megnevel! A fiam is lehetnél, szóval csak óvatosan!*jegyzi meg* Különben meg ha én vén csont vagyok mit mondasz Devidrahra? *vonja fel szemöldökeit* Őskövület?*gonoszkodik* Nah. Most mennem kell! Kösz hogy elvállaltad az egységet! Kívánj sok szerencsét a kicsihez!*indul el, majd visszaint köszönésképpen*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 9:36 pm

    -Ha egyszer az... *Felnevet.* -Na igen, csak vigyázz a fülébe ne jusson. *Kezeit össze fonja a tarkója mögött.* -Sok szerencsét, hozzá. Jane! *Azzal elindul a palota felé, mivel úgy is a mögött van a nagy edzőtér, így egy szolgálóval üzenteti meg, hogy a két egységet az al-paramcsnokok vezényeljék át, ő addig utána néz az ebédnek.* -Vajon Lyra merre lehet?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 9:52 pm

    *hazamegy az otthoni istállóba, ahol Taigetosz már javában vajúdik*azonnal nekikezd az előkészületeknek*hátasa feltűnően nyugodtabb lesz, mikor megérkezik mellé és megsimogatja* Nyugalom.. Itt vagyok.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 11:48 pm

    *-Értem.* bólint a magyarázatra. *-Hogy hogy találkoztam Kuraannal? Kint járőrözött az erőben, én meg épp az útjába csöppentem. A lova Neherit észrevett, aztán talált nálam édességet, így nem volt hajlandó nélkülem elindulni. Ráadásul épp kitört a vihar. Az erdőn túl van egy barlang, ott töltöttük az éjszakát. Beszélgettünk. Hát, nagyjából ennyi ez a történet.* Mosolyog és a szemei ragyognak, mialatt felidézi a történteket. *-Hümm. Az elmúlt majd száz évet vándorlással töltöttem. Bejártam az egész szigetet, és a közelebbieken is megfordultam egyszer-egyszer. Előtte sokáig éltem emberek között. Nehéz volt, de szép is. Csak időről időre új környékre kellett költöznöm, ahol még nem ismernek. Egy-két évtizednél tovább sehol se maradhattam. Szinte mindennel foglalkoztam, ami kell egy faluban.* Az utolsó kérdésen elmosolyodik. *-Igen, szeretem a gyerekeket. Az az élet legszebb szakasza. Remélem, egyszer nekem is lesz majd gyermekem.* Tekintete egy pillanatra ábrándossá válik.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Szept. 19, 2009 11:54 pm

    *elmosolyodik a lány válaszain* Értem.. Biztos nagyon szép életed volt eddig. Remélem, hogy itt is megtalálod a boldogságot. ha nem akkor szívesen segítek majd..*mosolyog, majd hasára simulnak kezei* Igen.. A gyerekek mindennél nagyobb ajándékai az életnek.. Mikor még nem itt éltem, hanem egy faluban... Nos mindig a gyerekekre vigyáztam.. Nagyon szerettem őket.. És most Devidrah megajándékozott egy sajáttal is.. Nagyon várom már, hogy megszülessen..*mosolyog a lányra* egyébként azok az állatok.. a sárkánylovak nagyon aranyosak... Calvaro nagyon szép példány és.. Nos még nagyon nem tudtam megismerkedni vele, de szerintem kedves is..*mosolyog* Hogy érzed itt magad?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 19, 2009 11:58 pm

    *mikor hazaér gyorsan összekészülődik*nővére éppen ebédet készít, két bátyja már valószínűleg az edzésen toporog, öccse szintén nincsen otthon*megtudja, hogy apja hátasa hamarosan megellik*megígéri, hogy estefelé jön, de aztán vissza kell mennie*szobájában gyorsan átöltözik, majd rohan vissza az edzésre*megfogadja Kiarah tanácsát és hátra áll, hogy Devidrah jól láthassa*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Szept. 20, 2009 12:16 am

    *-Hát igen, voltak szép részei. De a rosszak miatt se cserélném le.* Kedvesen mosolyog Barára, amikor megsimogatja a hasát. Calvaro említésére ismét felcsillannak a szemei. *-Láttam Calvarót az istállóban. Gyönyörű állat. Az aranyossal azonban nem értek teljesen egyet. Kuraan azt mondta, hogy a saját gazdájukhoz az örökkévalóságig hűségesek, de az idegeneket nem szeretik. Egy ismeretlen személyre vagy állatra nagyon különféleképpen reagálhatnak, de általában idegesen és ellenségesen. Kuraan szerint ez Calvaróra különösen érvényes.* Elgondolkodik a kérdésen. *-Eddig nagyon jól. Szép hely, nagyon tetszik. Otthonosnak érzem.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 12:21 am

    *érdeklődve hallgatja a lány szavait* Hmm.. Nem tudom.. Calvaro velem nagyon kedvesen bánt.. Vagyis.. nem tudom.. Mondjuk azt, hogy megtűrt.. Bár lehet, hogy csak a gazdája miatt... nem tudom. Holnap lehet lemennék az istállóba körülnézni. *elmosolyodik* Örülök, hogy tetszik.. Bár én még a palotán kívül nagyon nem jártam, de eddig ez is nagyon gyönyörű.. Van testvéred? Mesélj a szüleidről és a helyről, ahonnan származol..*biztató mosollyal néz a lányra*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Szept. 20, 2009 12:35 am

    *-Nem kizárt, hogy megkedvelt téged, de valószínű, hogy a nagyúrnak is sok köze volt ahhoz, ahogy veled viselkedett. Azért mielőtt az istállóba mennél, szólj a férjednek. Biztos, ami biztos.* tanácsolja komoly hangon. *-Igen, a palota is nagyon szép, bár én az egyszerűbb környezethez vagyok szokva. Azt jobb szeretem. De ha gondolod, és persze, ha jöhetsz és van kedved, akkor lemehetünk valamikor a faluba... Bár lehet, hogy olyankor kéne, amikor már jobb az idő...* gondolkodik el, de azért biztatóan mosolyog. Az újabb kérdésekre azonban elkomorodik. Hangja is szomorúvá válik. *-Innen kb. két heti járóföldre születtem. Egy kedves kis faluban, ami egy patak mentén épült. Testvérem nem volt, de a többi gyerekkel sokat játszottam. Az anyám gyönyörű asszony volt, és nagyon kedves... Az apám...* Eszébe jut, ami reggel derült ki. *-Az apámat nem ismertem.* Elhallgat egy kis időre. *-Ennyi. Kérlek, erről ne kérdezz többet.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 12:47 am

    - Rendben... Majd bejelentem neki... *boldogan mosolyog* Az nagyon jó lenne.. Remek ötlet.*mikor a lány elkomorodik és úgy mesél ő is szomorú lesz* Oh.. Sajnálom.. Nem tudtam.. *mondja, majd a lányért nyúl két kézzel, majd mikor közelebb hajol átöleli* Sajnálom.. De Tudod mit? Szerintem biztos rátalálsz majd a válaszokra. Érzem.*mosolyog rá kedvesen, mikor elengedi* Tudod.. Én sem ismertem a szüleimet.. Fogalmam sincsen kik lehettek.. 7 éves lehettem, mikor valami történt és az addigi életem köddé vált.. A falusiak fogadtak be, akik megtaláltak az erdőben... Ott éltem sokáig.. Boldog voltam.. Kiderült, hogy tudok gyógyítani így a hasznomat is vették. Ők voltak a családom. Aztán.. ez a kicsi világ teljesen felborult, mikor megjelent az életemben Devidrah.. És mikor kiderült, hogy démonok igenis léteznek és én is az vagyok.. Kicsit kiborított a hír...*mosolyog*úgy meséli, mintha vicces lett volna* Akkor kissé rossz volt... Nem szerettem itt.. Gyűlöltem ezt a helyet az elején.. A férjem szó szerint elrabolt és kijelentette, hogy két választásom van: a felesége leszek, vagy a felesége leszek.*mosolyog* Aztán lassan megtudtam pár dolgot.. Kezdtem megismerni is.. Most pedig a negyedik hónap végén járok.. *nevet vidáman* Boldog vagyok..*mesél*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Szept. 20, 2009 2:20 pm

    Figyelmesen hallgatja a lány történetét. *-Jó neked, hogy nem emlékszel. Én igen. Sokáig el akartam felejteni mindent, ami korábban volt. Aztán rájöttem, hogy akkor nem az lennék, aki. És annak nem örültem volna. Megtanultam, hogy a rossz dolgok is hozhatnak jót, mint neked a nagyúr.* Sokáig hallgat és gondolkozik, végül úgy dönt egy részét elmeséli. *-22 éves voltam... Egy eleven, örökmozgó, kíváncsi kislány... Elcsavarogtam otthonról... Csak másnap este kerültem meg. A falut felégették, mindenki meghalt... Eltemettem őket, és a gyilkosok nyomába eredtem. Egy emberekből és démonokból álló banda volt... Esélyem se volt ellenük, így végül feladtam a bosszúmat. Ezután ott segítettem, ahol tudtam. Nos ennyi az én történetem. Ez megtanított arra, hogy addig kell boldognak lenni, és örülni az életnek, amíg megteheted. És ezért a leckéért nem akarom már elfelejteni a történteket. És örömet bárhol lehet találni. Hol többet, hol kevesebbet, de bárhol.* Nagyot sóhajt. *-Ez most nagyon filozofikusra sikeredett. Tényleg beszéljünk inkább másról.* Hangján még kicsit érezhető a szomorúság, de már kedves, vidám természete is.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Szept. 20, 2009 3:45 pm

    *végighallgatja a lányt figyelmesen* Értem.. Sajnálom, de örülök, hogy pozitívan tudod felfogni valamennyire.. Úgy hiszem ez a legjobb amit mindig tehetünk.. A történtek jó oldalát kell nézni. És akkor nem csalódunk sokat, vagy egyáltalán nem.*mosolyog, majd bólint* Rendben. Beszélgessünk másról.. *egy ideig hallgat* Miről beszélgessünk?*nevet halkan a helyzeten*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Vas. Szept. 20, 2009 7:35 pm

    *Figyeli ahogy Noko beáll a leghátsó sorba, az az ott csak ő van egyedül. Majd megkezdi az edzést, kemény és nagyon fárasztó, az amit Devi tart. Rendesen kidögleszti a katonáit, de mindeközben fél szemmel Nokot figyeli, hogy a kölyök, hogyan bírja. Majd az edzés második szakaszában, párban kell edzeni. Nokonak is jut ellenfél, egy marcona katona aki nem kíméli a srácot.*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Vas. Szept. 20, 2009 7:54 pm

    *Mielőtt Tiamat elérhetett volna Kuraan házához egy futár lépett elé, és egy sürgős üzenetet adott át neki. Ami már megjárta Devidrah-ot is, így az ő engedélye is rajta van, hogy ha akar akkor távozhat.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Szept. 20, 2009 7:56 pm

    *a csoportos edzésen próbálja tartani az iramot*jobban fárad mint a többiek ez érthető, de akaratereje tovább unszolja*nem hagyja magát*mikor párba kerülnek nagyot nyel a katonára*elég sok sérülést és találatot bekap ellenfelétől*látszik, hogy eléggé kezdő, de nem adja fel*talpon marad végig,csak egy elég erős gyomorba kapott térdeléstől esik féltérdre, de pár pillanat múlva felkel és tovább fogadja a csapásokat, de azért ő is próbálkozik*egy-két ütése neki is sikeresen betalál, de a katona nem nagyon érzi meg*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Vas. Szept. 20, 2009 8:09 pm

    *Négy órányi kemény edzés után megálljt parancsol.* - Fél óra pihenő. Aztán folytatjuk.
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Vas. Szept. 20, 2009 8:11 pm

    *Nehezen zökkent vissza a valóságba. Meglepődött a futártól, ami egyértelmű jele volt annak, hogy saját gondolataiban merült el. Azt pedig végképp nem értette, hogy távozhat is. De a levél elolvasása után minden világossá vált előtte. Miután végigolvasta a levelet, összehajtva ruhájába tette, majd néhány könnycsepp indult lefelé az arcán.
    ~Kerdans. Haza megyünk. - szólt a sárkánynak. S Kerdans néhány pillanattal később már mellette volt. Nem zavartatta magát amiatt, hogy látszódik arcán a gyász. Bármennyire is küzdött apja akarata és parancsai ellen, de szereti őt. Néhány napja édesapja még kiváló egészségnek örvendett. Az, hogy haldoklik csak egy valamit jelenthet. S ahogyan ez tudatosult benne, elszánt harag izzott tekintetében. A kastély felé ment, s a legközelebbi szolgálótól kérdezte, hogy hol találja Kuraan-t.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 8:17 pm

    *Most igen csak nagy odafigyeléssel végzi a feladatát, hiszen nem csak a saját embereit edzi, hanem Zienéit is, akik nem feltétlen ismerik a jelzéseit.* -Gyerünk most párbaj. *adja ki a parancsot. Itt most lazíthat egy kicsit, meg ropogtaja a nyakát, és nyújt egy kicsit.*
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Vas. Szept. 20, 2009 8:23 pm

    *Pont akkor érkezik, amikor Kuraan megropogtatja a nyakát. Egy pillanatra elmosolyodik ezen, s így jobban el tudja rejteni, hogy nem is olyan régen még sírt. De nem teljesen. Kerdans tisztelettudóan néhány méterre tőlük megáll.
    - Üdv Kuraan. -*hangja most fáradtabb a szokásosnál. - A sor úgy döntött, hogy közös programunkat el kell halasztani hosszabb időre. -*ezúttal semmit sem palástol. Nincs ereje hozzá. Szomorúság és düh vegyül tekintetében.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 20, 2009 8:29 pm

    *Hátra fordul a hang irányába.* -Á Hime-chan... *mosolyog.* -Na mi van összedőlt a világ? *Nézi a lány arcát. *- Te sírtál? Ahham... Na ugyan emiatt nem kell itatni az egereket. *minde mellé kedvesen mosolyog.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 2 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:46 pm