Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Okt. 05, 2009 9:59 pm

    *-Jó ötlet.* Hagyja, hogy Kuraan felsegítse. *-De lehet egy fürdő sem ártana, ha vendégségbe akarsz vinni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 10:03 pm

    -Való igaz, akkor menjünk a fürdőbe.* felpattan Neherit hátára, majd felhúzza Lyrat is, vágtáznak, így percek alatt a fürdőhöz érnek, lepattan és le emeli a lányt.* -Akkor odabent találkozunk.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Okt. 05, 2009 10:28 pm

    Most nem dől hátra Kuraannak, és a fürdőnél is csak bólint, mielőtt elsietne a női rész felé. Miközben vetkőzik, és törülközőt keres, magában rágódik egy kicsit, majd egy sóhaj kíséretében száműzi az egészet a fejéből. ~Lesz, ami lesz.~ Magára tekeri az egyik törülközőt, a másikat pedig a kezében fogva indul el a hátsó meleg medencéhez.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Okt. 05, 2009 10:41 pm

    *levetkőzik és éppen egy törülközőt csavar derekára, mikor mocorgást észlel nem messze*mivel elég nagy a pára nem látja tökéletesen, az alakot, csak azt, hogy a víznél leguggolva néz valamit, majd elindul felé*mikor elég közel kerülnek akkor ismeri fel a jövevényben vendégét* Nerefil?*néz rá csodálkozva, majd a ruhákat meglátva elmosolyodik* Oh.. Köszönöm, hogy utánam hoztad.. Teljesen kiment a fejemből...*mosolyog* Van kedved...Csatlakozni hozzám... Esetleg?*néz rá kérdőn* Sokat dolgoztál ma.. Kijár mindenkinek egy kis lazítás.. Ha hazamegyünk Annt is elküldöm Noruval..*mosolyog* Mellesleg este vendégeink lesznek..*mosolyog, majd elindul a vízbe*Ha Ner kövei követi, ha nem nem*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Okt. 06, 2009 8:23 am

    Kiarah:

    *Nagyot csobban erre egyáltalán nem számított. feljön a felszínre, és kiköp egy kis vizet. Majd egy adagot Noko felé csap.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Kedd Okt. 06, 2009 8:25 am

    *Legurítja magáról Bara-t, majd felkel. Felöltözik, és kimegy az előtérbe. Leül reggelizni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 7:10 pm

    *Bemegy ledobja a ruháit törölközőbe csavarja magát, majd egy másikat a vállára dob, elmegy Zien mellett.*-Hello! *Majd a koedukált medencéhez megy és belehuppan, kivételesen törölközőben, mert Nert is észre vette.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 06, 2009 7:35 pm

    Nerefil: -Megyek azonnal * Az öltözőben összefut Lyrával * -He..hello . *Köszön a lánynak , Nerről süt hogy nem ide tartozik viszont Lyrán ez nem látszik így nem akarja zavarni a démont jelenlétével * Gyorsan levetkőzik , akad egy fölösleges törülköző amit maga köré csavar * Kimegy és megkeresi a nagy medencét. * Kuraannak biccent * -Ugye nem túl mély? * Leül a medence szélén és belelógatja lábait , lassan csúszik bele a vízbe miközben erősen kapaszkodik a medence szélénél. *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 06, 2009 8:05 pm

    *biccent Kuraannak* Szevasz kölyök!*vigyorog, majd bemegy a fürdőbe*leönti magát egy vödör vízzel, majd lemossa magát szappannal aztán ismét egy vödör víz a hab ellen és tisztán ül be a forró vízbe a koedukált részen* Mi újság fiam? Hogyhogy hazajössz vacsorázni? *néz rá kérdőn, majd ahogy megjelenik a lány feláll és segít neki bejönni a vízbe* Nem túl mély. Nem kell félni.*mondja kedvesen* Gyere. Ülj le mellénk. *mutat a helyre maga mellett, másik oldalán Kuraan ül* Nerefil.. Hadd mutassam be neked Kuraant.. A fogadott fiamat. Kuraan Ő itt Nerefil. Az újdonsült pajzsvizsgálónkhoz van szerencséd. Végre kidobjuk azokat a nagyképű idiótákat.*vigyorog*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 06, 2009 8:10 pm

    *-Szia!* Néz érdeklődve az idegen lányra. Pár perccel később ér a hátsó medencéhez, mint Ner. A bemutatásnak csak a végét hallja. *-Sziasztok...* Leteszi a száraz törülközőt a közelbe, majd Kuraan másik oldalán belemerül a vízbe nyakig. Rámosolyog a férfire, majd kíváncsian pillant a többiekre, főleg Nerefilre.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 8:12 pm

    -Idejelenne már hazanézni nem de bár. *vigyorog.* -Meg na majd meglátod miért is... *mondana még valamit, de ekkor megérkezik Nerefil és inkább el hallgat.* -Üdv. *Kezet nyújt a lánynak.* -Nocsak, végre, akkor teljesen nyugodtan elverhetem az a pimasz ficsúrt. *Felcsillannak a szemei mikor Lyra megérkezik. Bemutatást celebrál.* -Nos ő Zien, a fogadott apám, de már láttátok egymást, ő pedig Nerefil, szintén új.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 06, 2009 8:20 pm

    Nerefil: *Kezet ráz Kuraanal miután bekerült a vízbe Zien segítségével * -Kuraan? Hallottam már róllad. *Mosolyodik el * Kíváncsian pislog Lyrára * -Öhm..mindenkit bemutattatok nekem....kivétel a lányt . Megtudhatom a kiasszony becses nevét . *Mosolyog kedvesen * -Macska vagyok ezért ilyen eltérő a külsőm is..*válaszolja meg Lyra fel nem tett kérdését*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 8:22 pm

    -Mit hallottál rólam? Meséld csak el. *Gyanakvóan néz Zienre.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 06, 2009 8:28 pm

    Kijjebb emelkedik a vízből és kezet nyújt Ziennek. *-Szia...* Majd Nerhez fordul, amikor a lány megszólítja. *-Lyra vagyok, és nyugodj meg, én sem egészen tartozom ide. Csak néhány napja érkeztem.* Mosolyodik el a lány bemutatkozásán. *-Én félig vízidémon vagyok...* Ekkor hangzik el Kuraan kérdése. *-Hmm... Ez engem is érdekelne...*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 06, 2009 8:40 pm

    Nerefil: - Hmm..mit is mondott? Hát van egy fogadott fia ...röviden és tömören ennyit mesélt róllad és hogy neked is van egy egységed amit irányítassz . Örülök Lyra ,hogy megsimerhettelek ..jó tudni , hogy nem csak én vagyok itt kakukk tojás. Ők lettek volna a vendégeink igaz? *Néz Zienre * Elkezdi mosdatni magát miközben beszélgetnek *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 06, 2009 8:40 pm

    *forgatja a szemét Kuraan szavain* Azt meséltem neki, hogy ugyanolyan faragatlan, mint régen..*nyakon csapja fogadott fiát* Bocsánat, gondolhattam volna.. Igaz Lyra Kuraannál van elszállásolva és így jobban ismerheti nálam.. Lyra is nemrég került ide.. Ő befolyásolta a tegnapi vihart is.. Ha jól gondolom.*néz a lányra kérdőn, majd elmosolyodik* Engem pedig már ismersz Lyra.. Ennek a lökött kölöknek vagyok az apja.. Sajnos nem vér szerint ezért is ennyire faragatlan.. Ha az én vérem lenne talán egy csepp udvariasság szorult volna belé.. De őt így kedveljük.. Nemde?*néz Kuraanra mosolyogva*látszik, hogy szavait nem sértésként mondta, inkább apai dorgálásnak* Ideje lenne visszajönnöd kicsit a családi házba.. nagyon elszemtelenedtél.. *Nerre néz* Igen.. Ők lesznek a mai vendégeink.. vagyis.. Lesznek, vagy csak leszel?*néz kérdőn fiára*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 8:46 pm

    *Nem mondd semmit, a tarkócsapást is hagyja, holott kivédhetné. Majd felegyenesedik és vigyorog.* -Elő fordulhat, biztos vagy benne? Mert akkor még a végén elrontom Norut. Jól van, na, én se sokat tudok még róla. *Utal Lyra-ra.* -Igen mi megyünk majd hozzátok. Szóval, kezdhetnél mesélni Csonti, hogy Ann mit főzött? *A következő tarkócsapás elől már kitér.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 06, 2009 9:00 pm

    Kíváncsian figyeli a Kuraanék közt lejátszódó jelenetet. *-Igen, én voltam.* Utal a viharra, és el is pirul egy kicsit zavarában. *-Igen, mesélt már rólad egy kicsit...* A Kuraanra tett megjegyzésen kuncogni kezd. *-Szorult belé, csak jól elrejti... De én így kedvelem...* Pillant a férfi felé, s nagyon reménykedik, hogy nem gondolja komolyan az elköltözést.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 06, 2009 9:14 pm

    Nerefil: * Figyeli a fiúk között folyó kötöszködést amit megmosolyog . * -Vihart tudsz megfékezni? *Néz Lyrára elismerően * -És azt mégis hogyan csinálod? * Kukucskál ki Zien mögül *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 06, 2009 9:27 pm

    - Biztos vagyok benne... Legalább megint rajtad tarthatnám a szemem..*mondja komolyan* Még szerencse, hogy Noru Kiarah keze alatt van így nem olyan beképzelt, mint amilyenek egyesek...*néz Kuraanra* Értem.. Rendben van..*a csontira a nyakas ellen elhajol, de ezután hirtelen hasba könyökli fiát a víz alatt*csak egy enyhe hullámzás jelezte tettét semmi más, így mikor Kuraan előre hajol vállára teszi aggódást tettetve a kezét* Ejnye na.. Mi történt? Jól vagy? Vagy csak inni akarsz? Akkor hajolj mélyebbre kölyök..*nyomja bele Kuraan fejét a vízbe tarkóját fogva és ott tartja* Mellesleg lányok tudtátok, hogy Kuraan egészen 7 éves koráig ágyba pisilt? Későn érő típus ez tény..*vigyorog, majd felhúzza és ránéz* Szomjas vagy még fiam? Csak szólj nyugodtan..*vigyorog megpaskolva a fiú vállát* Csak aztán nyugodtan.. Van víz bőven..
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 9:36 pm

    *A hasba könyöklés váratlanul éri, így előre dől nyitott szájjal, majd utána belenyomja fejét Zien a víz alá. Esélye nincsen, gyomra sajog, és éltető levegőt se kap. Majd mikor újra levegőt vehet felköhög egy adag vizet. Haja a szemébe lóg teljesen, egy szó nélkül kimászik a vízből és eltámolyog minél messzebb tőül, majd letérdel és köhögni kezd, nem is kicsit. Zien várhatja, hogy ma este megjelenjen a házában, egy darabig biztosan kerülni fogja. Miután a vízet kiköhögte, újra talpra áll és elmegy a ruháiért. felöltözik, és kimegy. Neherit oda megy hozzá és megbökdösi az orrával, megsimogatja a lovat majd egy szolgával vissza viteti az istállóba, Neherit vonakodik menni, de ráparancsol, bár iszonyúan rekedt a hangja. Majd haza támolyog és a szobájában ledobva a vizes gönceit, bedől agy ágyba és össze tekeredik. Megint csak köhög.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 06, 2009 9:50 pm

    *-Igen. Vihart tudok támasztani, és lecsendesíteni őket, legalábbis részben. Nehezen...* Nem tudja folytatni, mert elvonja figyelmét Zien és Kuraan civódása. Legalábbis annak indul, de ahogy látja, Kuraan nem annak vette. ~Már délután sem volt valami jó hangulatban.~ Fut át az agyán, ahogy figyeli a férfit, amint kimászik a medencéből. Amikor Kuraan ahelyett, hogy visszamenne a medencébe, elindul kifelé, ő is feláll. *-Bocsássatok meg...* Kimászik a medencéből, és a száraz törülközővel együtt elmegy az öltözőbe. Siet, amennyire tud, és most nagyon nem örül a női ruhának. Mire kiér a fürdő elé, már se Neherit, se Kuraan nincs ott. ~Vajon hová tűntek?~ Végignéz magán. ~Na, jó. Előbb haza kell mennem.~ Sietve szedi a lábát. Amikor belép a házba, a szobája felé indul, de ekkor köhögést hall a férfi szobájából. Csizmáját és köpenyét leteszi az előtérben, úgy megy be Kuraanhoz. Végignéz a férfin. *-Így meg fogsz fázni...* Mondja kedvesen, majd ráteríti a takarót, és leül mellé.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 06, 2009 9:54 pm

    *Nem mondd semmit, csak hagyja, hogy be legyen takarva. A megfázásra csak vállat von.* -Ma van anyám halálának az évfordulója.... *mondja nagyon rekedten.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Okt. 06, 2009 10:04 pm

    *vigyorogva takarja el arcát karjával, hogy a víz ne érje* Hé.. Na várj csak!*vigyorog, majd a víz alá merül és ott közelíti meg a lányt*elkapja bokáit, majd lehúzza a víz alá*vigyorogva karolja át derekát majd megcsókolja, miközben feljönnek a víz alól*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Okt. 06, 2009 10:12 pm

    *mélyet sóhajt, ahogy a férfi legurítja magáról válasza után, majd felkel*felül és szomorkásan néz utána*~ez sosem fog sikerülni.. Lehetetlen..~*gondolja magában, miközben keze hasára csusszan*magához szorítja a takarót, majd szomorkásan felkel*felöltözik egy elég vastag öltözékbe, ami eltakarja vonalát, bájait és pocakját is*nyakát is elég magasan takarja, melegíti*kimegy és leül kedvvese mellé csendesen, majd szed egy keveset és elkezdi turkálni a pálcikával*igazából nincsen étvágya*néhány perc múlva mélyet sóhajtva feláll otthagyva széttúrt tálán az ételt, amiből egy falatot nem evett* Akkor.. Majd este találkozunk..*mondja csendesen lehajtott fejjel, majd elindul az ajtó felé*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 21 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:54 pm