Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 21, 2009 12:38 pm

    *meghajol*még nem egyenesid fel, mikor már el is találja a rúgás elég csúnyán is*nyelvét elharapja és vért köp ki száájából a hóra, miközben feltápászkodik*nem mond semmit, csak felveszi az alapállást és várja, hogy a férfi támadjon*szemei akaratot tükröznek, bár lábai enyhén reszketnek a túl kevés pihenéstől és a hirtelen megerőltetéstől*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Szept. 21, 2009 12:42 pm

    - Fegyver.*jelenti ki, majd hátán lévő sayából előhúzza fegyverét, amit az ellenség a "halál kaszájának" hív*egy kézzel vállára lendíti fegyverét, míg másik kezével kioldja obiját és haoriját lecsúsztatja maáról derekára, ezután védekező állást vesz fel*a lándzsát középen fogja, még egyben van és maga előtt tartja* Tiéd az első támadás kölyök. Ne kímálj. Nem vagyok cukorból. Csak arra vigyázz, hogy én el ne nyaljalak téged..*vigyorog gonoszan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 12:46 pm

    -Hát persze csonti. *vigyorog, majd előveszi a katanáját, szépen megmunkált fekete alapon arany mintázattal, amin egy tigris fut végig.*-Akkor kezdjük. *Megindítja az első csapást. Szépen el hadakoznak, támadnak és hárítanak, ügyesen mozognak mind a ketten.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Szept. 21, 2009 10:34 pm

    *elmosolyodik, majd a lányra néz* Igaz.. Nekem van már párom.. De mi a helyzet veled?*mosolyog rá kíváncsian* Tudod.. Devi előtt a faluban volt egy kedvesem... Csak aztán.. El lettem szakítva.. Rabolva.. Nem tehettem mást.. megszoktam ezt.. De neked volt már valakid? Vagy most tetszik itt valaki? Igaz, hogy még nem vagy itt rég óta, de azért valakire csak-csak felfigyeltél.. Arcra... Vagy.. Mi a véleményed Kuraanról?*néz rá mosolyogva kíváncsian*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Szept. 21, 2009 10:38 pm

    *elvigyorodik* Csak tudnám kölyök, miért hívsz csontinak..*mondja, majd hárít*sokáig nem történik durvább támadás, inkább csak bemelegítésféle harc*a katanáit sem szedi szét, lándzsaként harcol velük, ami nála még nagyon csak az eleje a harcnak* Mit szólnál egy kicsit komolyabb témához?*húzza szét katanáját, majd az egyikkel támad, a másikat a láncnál fogva a feje felett pörgeti és néha azzal is lesújt* egy idő után az egység figyelmét eltereli a harc*főleg azokét, akik már kiestek, bár nincsenek sokan*őket kezdik figyelni a kiesett katonák, majd lassan a téren küzdők is*figyelik az erőpróbát és a mozdulatokat*büszkék vezetőikre, de szurkolni nem mernek, nehogy abbamaradjon a harc, mert felfigyelnek arra, hogy nem csinálnak semmit*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 22, 2009 8:41 am

    -Benne vagyok! Lássuk csak, mert te meg kölyöknek hívsz. *vigyorodik el.* -Menet közben ledobja a palástját, és most már nem csak karddal, hanem a vaskarmokkal is köz, azzal hárítja, a lecsapó katanát amit Zien a feje felett pörget. Innentől kezdve komolyabbá válik a küzdelem, már szép nagy talpasok is elszánlak, és meg meg inognak áltukban. Ügyesen támadnak és kerülgetik egymást, Gyors és gördülékeny mozdulatsora van, könnyen kifordul egy egy támadás elől és azzal a lendülettel kezd bele egy támadásba Zien ellen.*
    Néhány katona azért csendben szurkol a vezetőjének. Majd egyre jobban elcsendesednek, nehogy megzavarják a harcoló feleket.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Kedd Szept. 22, 2009 8:45 am

    -Az akaratod becsületre méltó, de a fizikai állóképességed... Talpra! Vagy a földbe döngöllek. *Mikor Noko feláll azonnal támad ismételten, megint csak ugyna azt az íves rúgást dobja be, ez elől már elhajol a fiú. De a következő csapás, ami ökölel megy az elől már nem tud kitérni, és gyönyörűen betalál, gyomorba.* -Szedd össze magad... *Megáll nincs értelme tovább kínoznia a fiút.* -Menj, holnap menj az apád egységéhez, hozzon szintbe, mert nincs értelme itt lenned. Csak elvonod a katonáim figyelmét.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 10:25 am

    *-Hát... Volt már barátom, és szeretőm is, bár nem sok. Bár jól éreztem magam az emberek között, tudtam, hogy nem tartozom közéjük, és egy, max két évtizednél nem maradhatok tovább egy faluban. Azután már feltűnő lett volna, hogy nem öregszem. Ezért sose akartam komolyabb kapcsolatot. Bááár....* Mosolyogva emlékezik vissza. *-Mielőtt vándornak álltam... Az utolsó faluban, ahol éltem, volt egy ifjú. Őt nagyon megszerettem, de nem maradhattam mellette... Remélem azért boldog élete volt...* Kicsit zavarba jön Bara kérdésétől. *-Hogy Kuraanról? Jóképű, kedves... De úgy vettem észre, itt minden lány ezt gondolja róla. De azt hiszem, megkedveltem. Neheritet meg főleg...* Nevet fel. *-És ők együtt járnak.. Legalábbis hosszútávon...* még kuncog egy darabig, ahogy eszébe jut a ló egyik másik húzása.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 11:02 am

    *hallgatja a lány szavait mosolyogva bár a szeretős résznél elpirul* Értem.. Nos... Remélem, hogy itt megtalálod amit keresel. És innen nem is kell elmenned, mert itt nem feltűnő, ha nem öregszel..*halkan kuncog a Kuraan és Neherit párosról szóló részen* Igen.. Itt mindenki párban jár..*mosolyog* de legalább senki sincsen egyedül.*mosolyog* na jó.. ha szeretnél elmenni menj csak.. Azt hiszem két perc és elájulok, ha nem alszok el most.. Nézd meg a katonák edzését.. nagyon jó szokott lenni, de be nem állnék közéjük..*mosolyog* Vigyázz magadra!
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 11:11 am

    *felkel a kemény szavakra*a rúgást sikerül kikerülnie, de az utána érkező ütés telibe találja gyopmrát, mire térdreesik*bennakad a levegője és jó fél percig nem tud lélegezni, mert tudeje úgy összepréselődött, ahogy gyomra feljebb vándorolt hasából*fél perc múlva erős köhögés jön rá*ajkain keresztül néhány vércsepp távozik szervezetéből a fehér hóra*a parancsra felkel ismét letörölve száját és úgy várja az újabb támadást, de az nem jön*a szavakra csak bólint* Igenis uram.*mondja rekedten, majd elindul otthona felé*gyorsan le akarja tudni a találkozást és a beszélgetést apjával, hogy utána Kiarahnak tett igéretét is beválthassa*azonban alig fordul menetirányba és tesz két lépést, mikor szervezete feladja a harcot és úgy csuklik össze, mint a kártyavár, amit egy lágy szellő érint*az estére beígért találkozók nagyon úgy tűnik elmaradnak*szervezete nincsen hozzászokva a harchoz és hiába akarta beállítani magűt hogy jól van Devidrahnak tett igérete után a vérhiány még mindig sok volt neki és csak hab volt a tortán a nagyúr külön edzése is*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Szept. 22, 2009 11:16 am

    - Azt nem értem, hogy a csontinak mi köze van hozzám. Se sovány nem vagyok, se kukac. Világosíts fel kérlek.*mondja teljesen nyugodtan a legnagyobb harc közben, mintha tea mellett beszélgetnének*a harc egyre gyorsabb és látványosabb lesz, valamint a sapások és hárítások is erősödnek bonyolódnak*egyformán jól képzettek mindketten, de azért a tapasztaltabb idősebb katonák észrevehetik azt a halvány különbséget, hogy Zien mozdulatai egy hajszálnyival finomabbak, míg Kuraanéi vadak*nem sikerül döntőre jutni sokáig*nem figyel semmire, elég jól belelendült a harcba, így a katonák lazsálását sem veszi figyelembe, csak Kuraanra összpontosít*a katonákat ráér megszidni, ha vége a meccsnek, ami már így is igen jónak ígérkezik*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Kedd Szept. 22, 2009 11:51 am

    *Figyeli a fiút. Majd mikor össze esik odamegyy és a vállára dobja. Majd elviszi Zien házába. Ott ráparancsol a fiú nővéére, hogy lássa el Noko-t. Majd vissza megy a hálótermébe. Ekkor még csak búcsúzkodnak a lányok, nem zavarja őket. Átmegy a füdőbe, amjd csak az után, megy vissza Barahoz.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 22, 2009 11:59 am

    -Mert egy vén csont vagy. *VIgyorog. harc közben.* -De ez csak kedveskedés, hizen apám helyett apám voltál. *Kiforog, egy támadás elől és hevesen vissa támad,minden mozdulatát és percét élvezi a harcnak. Már jó ideje közdenek, mikor Ziennek sikerül bevinnie egy csapást ami mgsebzi a bal vállát, átvágja a ruhát és mgjelenik a vér is.* -Gratulálok, ez szép volt.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 1:33 pm

    Látja a lányon, hogy tényleg fáradt, az előtérből pedig halk motoszkálás szűrődik be. *-Rendben. Aludj jól! A tanácsodat pedig megfogadom. Legalábbis elsőre nem állok be közéjük. Vigyázz magadra te is!* Búcsúzik, magára ölti köpenyét és halkan távozik a szobából. Az előtér közben üressé vált. Végig siet a folyosókon, de a Kuraan által mondott edzőtér üres, és a nyomokból ítélve egész nap az volt. ~Hazudott.~ Villan át az agyán, mire elkomorodik. Pár perc ácsorgás után azonban eszébe jut az ismeretlen férfi, valószínűleg egy másik katona, aki reggel leszólította Kuraant. *-Lehet, hogy csak közbe jött valami.* Bíztatja magát, és találomra elindul az egyik irányba. Hamarosan fegyvercsörgésre emlékeztető hangokat hall, így megszaporázza lépteit. Pont az utolsó jelenetre ér az edzőtérre, amikor Zien megsebzi Kuraant. Látszik,hogy a seb nem veszélyes, ezért csak megáll és távolról figyeli a férfiakat. Néhányan gyorsan valami gyakorlás félét kezdenek imitálni, ám a többség még mindig a kapitányokat figyeli. Akiktől pillanatokon belül hatalmas fejmosást fognak kapni.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 8:48 pm

    *bólint* Szia!*köszön el*nem hallja a motoszkálást*így amint Lyra felkel mellőle és az ajtóhoz megy befordul az ágyban, összehúzza magát majd behunyja szemeit és mély lélegzeteket véve próbál elaludni, ami nagyon hamar sikerül is neki*szinte ahogy kiment Lyra el is aludt a fáradtságtól*nem túl mély álomba esett, de alszik nyugodtan és békésen*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Szept. 22, 2009 8:56 pm

    *vigyorog* Igen.. Te pedig az én legrosszabb nőcsábász fiam. De páratlan harcos. Ezt elismerem.*mondja, majd lesújt*ezt már nem sikerül elkerülnie vagy kivédenie Kuraannak, így eltalálja a vállát, de épphogy csak megsebzi*azonnal megáll a harcban, nuncsaku szerű katanáját elkapja röptében, majd összeteszi botnak*így megy oda Kuraanhoz és megfogja épp vállát, majd megszorítja* Mindig is egy élmény veled edzeni Kuraan. Legalább nem unalmas a harc.*vigyorog, majd elengedi* És rendkívül jó látni, ahogy fejlődsz. Kiváló.*dicséri meg* Névleges apádként is büszke vagyok rád. Remélem hamarosan megint sikerül összefutnunk edzésen. ekkor látja meg, hogy Lyra megérkezett és a lazsáló katonákat is* Ti meg mit bámultok? Az egész egység ezer fekvőtámasz! Van rá 15 percetek! *kiáltja, mire emberei azonnal nekikezdenek ellenkezés nélkül* Na szépen vagyunk.. Tátott szájjal nézni.. Bár nem lehetett rossz látvány egy fejlett és valóban magával ragadó harc.*vigyorog Kuraanra* Mellesleg azt hiszem vendéged jött kölyök.*biccent Lyra felé* Átvegyem addig az egységedet?
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Kedd Szept. 22, 2009 8:56 pm

    *A fürdő után, kissé nedves hajjal megy vissza a hálótermébe és nyúlik el a tűz mellett, hogy megszáradjon a haja, onnan figyeli Bara-t, szépen csendben.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 8:58 pm

    *nem eszmél fel semmire, nővére nagyon aggódik érte, borogatást tesz a fejére és a testét is átmossa, majd meleg paplan alá dugja és hagyja pihenni*a nap hátralévő részét átalussza*estefelé kezd mocorogni rémálmokat látni, de nővére nem engedi semerre, dúdol neki, hogy megnyugtassa így visszaalszik és nem is ébred fel semmire*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 22, 2009 9:01 pm

    *Lerázza magát, és megmozgatja az izmait miután Zien meg dicséri.* -Na ha már hálálkodunk, akkor én is büszke vagyok, hogy a névleges apám vagy... *nevet fel.* -Jó, hogy vagy... *kiisé elkomorodik. Majd mikor az egységek lazsálása szóba kerül, vissza vedlik kapitánnyá, és osztozik Zien véleményén, majd mikor Zien felhívja a figyelmét Lyra-ra, oda fordul a férfihoz.*-Azt meg köszönném, és akkor kvittek is vagyunk. Kösz mindent. *Elteszi, a kardját, majd Lyra felé megy.* -Szia... *köszönti kedves mosollyal a lányt*. - Őm.. Ne haragudj kissé változott a nap menete, Zien megkért, hogy vegyem át az egységét... De látom ide találtál. Kiengesztelhetlek valahogy?*válla még kissé vérzik.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 9:21 pm

    *sokszor forgolódik az ágyon, mígnem arra az oldalra nem érkezik, ahol kedvese szokott aludni*itt kicsit már megnyugszik, de ekkor is tovább mocorog*a takarót lerúgja magától, viszont hálóruhája szétnyílva csavarodott mellkasára, szabadon hagyva hasát és csípőjét, amin most eléggé jól látszik hogy már kezd kerekedni*Nem nagyon látványos de észre lehet venni, hogy lapos hasa kezd dudorodni, mintha kétszeresen teleette volna magát, annak ellenére, hogy nem sokat evett*hanyatt fekve találja meg a kényelmes helyzetet keresztben az ágon, kedvese párnáján feküdve deréktól felfelé*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 9:23 pm

    Nézi a büntetésnek nekikezdő harcosokat. ~Ez rosszabb, mint egy fejmosás...~ Állapítja meg. ~De úgy tűnik, nem kell őket annyira félteni.~ Észre veszi, hogy Kuraan elindul felé. Figyelmét, innentől már csak a férfi köti le. *-Nem haragszom, ennyien nem fértetek volna el az eredeti helyen.* Pillant a buzgón fekvőtámaszozó férfiak felé. *-És nekem is közbe jött valami. Szóval csak alig fél órája kereslek. Nincs miért kárpótolnod.* Pirul el egy kicsit. *-Meddig vérzik még a vállad? Nem kéne ellátni?* néz fel Kuraanra kérdőn.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Szept. 22, 2009 9:29 pm

    *amikor Kuraan elkomorodik, megpaskolja a vállát* Jól van kölyök! Csak semmi érzelgősség.*vigyorog* na pucolj nőzni, mert így nem ismerek rád. *mondja, majd a két egység felé fordul és ajka vészes mosolyba húzódik* Nos hölgyeim.. Mivel az imént olyan jól elszórakoztak úgy vélem ideje ezt viszonozni. Addig maradunk ma itt, amíg minden pár külön külön nem ad egy kis harcot nekem. persze a többiek sem lazsálnak addig. A küzdelmek első vérig mennek. Aki veszít az ma a konyhán fog segédkezni és súlyosan ki lesz nevetve. Az pedig, hogy a harc minősége milyen én döntöm el. Jöhet is az első páros.*néz rájuk* A többiek addig melegítsenek, gyakoroljanak! gyerünk! Hátul is van szemem ne aggódjatok. És nem szeretem a csalást és az átverést. Remélem világosan fogalmaztam.*ezután kényelmesen végignézi az egész edzést*lassan végeznek jócskán belenyúlva az estébe*mikor vége hazamegy*először az istállóban nézi meg a három jószágot, majd bemegy a házba*lányával vált pár szót, majd bemegy megnézni Nokot*feltárva mellkasát meglátja a karomnyomokat, mire csendesen betakarja majd mélyet sóhajt*finoman végigsimítja feleségének kedvence fejét, megborzolva haját, majd lefürdik*eszik végül lefekszik aludni*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 22, 2009 9:40 pm

    -Nos ha nem hát nem. Akkor, van valami uti célod vagy mi legyen? A vállam, áá mindjárt beheged... nem kell neki sok... jut eszembe, bűzlök mint a lovak a hajtás után, szóva egy fürdőt szívesen vennék, velem jössz? HA szégyellős vagy akkor mehetsz másik medencébe, ha kevésbé akkor törölköző, ha egyáltalán nem akkor várlak szeretettel az enyémben. *vigyorodik el.*- Hosszú volt ez a mai nap, és két egységgel egyszerre foglalkozni, nem kis munka. Na meg Ziennel harcolni, hmm... felemelő érzés... *kissé visszább vesz magából.* -Bocs, hogy így rád zúdítom magam, de fel vagyok dobva... Tudod, Zien apám, helyett is apám volt... *kedvesen elmosolyodik.* -Neki köszönhetem, hogy egység parancsnok vagyok és nem léha futár... *Mostmár csendesebb és nyugodtabb is. Mint az elébb...látszik, hogy sok minden jár most az eszében.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Kedd Szept. 22, 2009 9:43 pm

    *Csendben figyeli a lányt. Illetve azt, ahogyan mocorog, majd mikor megszáradt a haja, még egy kicsit figyeli a földről, a lángok fényében. Végre beléhasít a felismerés, hogy szereti azt a lányt. De inkább nem foglalkozik ezzel. Ő is fáradt, hosszú volt a napja, és nem akarja most felébreszteni a lányt, így elnyúlik mellette és átöleli, majd betakarja, hogy ne fázzon meg. Lassan ő maga is elalszik.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 9:53 pm

    *-Idáig volt konkrét uticélom, tovább nem. Azt hiszem, nekem is jól esne a fürdő.* A lehetőségek hallatán egyre jobban pirul. *-Hát, a legutolsó lehetőséget azt nem választom, de a törülköző belefér... Hééé...! Ne csináld ezt... Miért kell zavarba hoznod?* fűzi hozzá a vigyor láttán. De azért látszik rajta, hogy annyira nem zavarja a dolog. *-Na, így már jobb. Nem zavar, nyugodtan mesélj...* ~Addig se jut eszembe, hogy Casanova sétál mellettem személyesen...~ Mosolyogva néz a férfire. *-Apád helyett apád..?* néz kérdőn Kuraanra. *-Min gondolkodsz?*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 6:40 am