Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+2
Mesélő
Doreen
6 posters

    Ezüst Telihold (FRPG)

    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Csüt. Okt. 01, 2009 10:13 pm

    * Ahogy tud , úgy küzd rugdalózik, karmol, harap. Olyan mint egy partra vetett hal, vergődik és levegő után kapkod.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 01, 2009 10:43 pm

    *hallgatja a lányt* Értem.. És az iratok?*néz rá, azonban ekkor a lány mászni kezd a falon*nem rántja le, élvezi, hogy játszhat még egy kicsit*könnyedén helyből elrugaszkodva ugrik át a falon, majd követi a lányt*megérzi a vér szagát, mire felmorran, majd a lepedőkbe csavarodott lány után szalad*leszakít egy nagyot a szárítókról, majd egy ugrással a lány mögött terem és azonnal ráborítja a lepedőt és összecsomagolja, hogy ne tudjon mozogni*csak Nerefil feje látszik ki és a lábai bokától a plédből*a földön elfekteti a lányt, majd leguggol elé és végignéz a lepedő által látszódó formákon*elégedetten morog, majd megtapogatja a lány testét mindenhol*combjait, lábait végig, karjait, hasát, melleit, vállait*mikor a lány felkarjához és combjához ér ráparancsol, hogy feszítse be, majd elgondolkozva jár tovább keze* Remek. Nagyon jó! Kiváló!*vigyorog* Nos.. Nerefil.. Mivel nincsenek irataid és ráadásul menekültél is előlem meg kéne hogy öljelek.. De.. Nos valóban jobb ötletem van. Most pedig.. Aludj egyet!*mondja, majd a lány nyakán leszorít egy eret, amitől Ner lassan elveszti eszméletét, bár nem sok időre, de egy ideig nyugton lesz*felkapja vállára, majd visszafut vele a mechához*felugrik könnyedén, majd a pilótafülkébe mászik, a lányt pedig beteszi az ülés mögötti helyre, majd indít és megnézi mi történt*meglátja testvére vészjelzését* Francba. Na nyomás!*felemelkedik, majd elindul arra, amerről a mecha a jelzést küldi*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 02, 2009 8:01 pm

    *Addig szorítja a vergődő lány torkát, még el nem ájul. Miután ez bekövetkezett, a vállára dobja, és elindul vele vissza a Zero felé. Lassan és óvatosabban fülelve sétál vissza a lánnyal a vállán, majd a Zero mellett egy romos épület árnyékában meghúzza magát, várja testvérét.**
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 03, 2009 6:45 pm

    *mikor a magasban meglátja a Zero-t leszáll mellé*a fülképen lévő kötéllel leköti a lányt, ha netán magához térne ne tegyen kárt semmiben, pláne ne a gépben*felnyitja a mecha tetejét, majd kimászik rá*szemügyre veszi a másik gépet*~lemerült.. Remek.. Még jó hogy hoztam új töltőegységet...~*visszamászik, majd egy kis kotorászás után meg is találja a mikrotöltőt, amit alig egy hete kapott kézhez a legújabb*kimegy ismét, majd leugrik és szimatol, majd a mecha árnyékában körbenéz* Gyere elő bolhazsák!*mondja halkan*


    A hozzászólást Zien összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 03, 2009 11:52 pm-kor.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Okt. 03, 2009 7:52 pm

    *A lány még mindig a vállán pihen, figyeli a hangokat amit a másik mecha kiad, közelebb megy az egyik ablak maradványhoz, majd mikor észreveszi fivérét, komótosan kisétál.* -Mi tartott eddig te korcs?! *dob egyet a lányon, a vállán.* -Remélem van töltőd....*odaér fivére mellé.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 03, 2009 11:50 pm

    *meg sem lepődik a lányon* Látom szereztél magadnak esti mulatságot. Mi tartott eddig? Bocs de ezek a talpnyalók nem engedtek, úgy imádtak.*morogja, majd a mikrochipet odadobja fivérének* Nesze! Dugd fel a seggedbe! Idióta! Ha lehet legközelebb otthon töltsd fel a roncsodat, mert nincsen több töltő nálam, ha ezt kifogyasztod. Ezzel is csak néhány óráig fogja kibírni a töltés, ha normálisan használod. Bár ahogy ismerlek legfeljebb fél óráig fogja bírni, szóval menjünk haza. Mára ennyi mulatság elég volt. Nekem is akadt fogásom. Szóval majd otthon találkozunk.*ahogy felugrik a gép tetejére még visszaszól* A chipet az irányítófal hőérzékelő képernyője fölé kell bedugni, ahol a jele van. Igyekezz haza! Nincs kedvem még egyszer megmenteni egy ekkora bolhacirkuszt!*mondja, majd bezárja a gépet és a levegőbe emelkedik*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 04, 2009 1:37 pm

    Nerefil: * Nem sok esélyt látott a menekülésre ,de miután elkapta Zien és a lepedőbe csomagolta már semmi kiutat . Elég harciasnak tűnik , mert nem hagyja magát amikor elkezdi simogatnia a fiú. Beleharap a fiú kezébe tiltakozásképpen . * - Dögölj meg..*kiáltja a fiúnak , mikor elkezdi tapogatni , életösztöne működik így sikerül kezét kiszabadítania . Lefogja Zient a többi tapogatózás elkerülése végett , de mégis megtudja nézni izmai állapotát a férfi *Amikor megemlíti neki az idegen , hogy jobb ötlete van vele , szemei ijedten kerekednek el .* Azonnal öntudatlan állapotba zuhan ahogy megnyomja nyakán a pontot Zien. Akár meg sem kellett volna kötöznie a fiúnak , mert nyugodtan alszik , úgy látszik nem sokat alhatott mostanában . *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 2:50 pm

    -Cöcö... *Elkapja a chipet, majd felmegy az irányító fülkébe, az ülés mögé elfekteti az ájult lányt, majd elindítja a mobil töltést, és ahogy feltölt, azonnal beállítja az otthona koordinátáit. Fél óra alatt haza is érnek, a lánnyal együtt mászik le, a Zero-t töltőre teszi, az irányító pult segítségével ami a hangárban van. Majd bemegy a házba és a nagy előtérben ledobja a lányt egy fotelba ami még ép.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 4:12 pm

    *mikor hazaér a mechát töltőre teszi, hogy ne járjon úgy, mint fivére, majd felnyalábolva a lányt könnyedén átugrik a mecha tetejéről egy hídra, ami a hangárban van*azon lépdel végig*mikor beér a palotába akkor hallja hogy testvére megérkezett*a még mindig lepedőbe csomagolt, megkötött lányt egy kanapára ejti válláról, majd ott hagyja*ha menekülne is messze nem megy alapon hagyja ott*a konyhában a hűtőhöz megy és egy doboz tejet vesz elő, majd a fagyasztóból a tegnapi szarvasmaradványt*utóbbit bevágja a sütőbe pár percre a legmagasabb fokon*ahogy fivére a házba ér érezni is a nyers-sült-égett hús szagának elegyét*kiveszi a sütőből, majd az asztalhoz ül vele és miután kiissza a doboz tejet nekilát*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 4:24 pm

    -A fene a mocskos beledet, hogy mindig ilyen pofátlanul fukar vagy! *morran fivérére. Majd a mélyhűtőből előkotor két csirkét és azokat vágja be a másik sütőbe, majd egy doboz tejjel ő is leül.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 4:47 pm

    - Most megint mi a bajod koszfészek? *morog* Odaadtam a töltőmet, szóval pofa alapállásba! Nem vagyok fukar. Különben meg te sem szoktál nekem kaját csinálni. nem értem most mit vinnyogsz, mint egy girhes macska!*mondja, majd jóízűen eszik tovább* De ha kell a gerincét megkaphatod..*tépi ki, majd az asztal túloldalára dobja, ahol fivére szokott enni*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 04, 2009 5:15 pm

    Nerefil: * Jó 1,5 óráig még nem ébred fel . A kanapé ahova ledobták kezdi kényelmetlenül nyomni és hangokat is hall . Orrát pedig égett nyers hús szaga csapja meg ,amitől gyomra felfordul . * Kinyitja szemét , hogy meglássa hol is van . Annyit már tud , hogy biztosan nem otthon van . Kezét megakarja mozdítani de a kötél nem engedi .*~Hogy kerültem ide? Vannak itt emberek..biztosan segítenek..hallom a hangjukat.~ -Segítség! * Mondja rekedtes , közép hangerővel.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 5:25 pm

    -Kösz... *Néz a gerincre, majd kiveszi a sütőből a félig nyers félig szenes csirkét, majd a gerinccel együtt elropogtatja.* -Hé felkelt a bigéd.... MI?! *beleszagol a levegőbe, majd felpattan és a kaját hátrahagyva kislattyog az előtérbe, majd meghökkenve nézi, hogy a lepedőbe csavart lány mennyire hasonlít arra akit ő fogott.* -Mi a franc, hát ezek is ikerek?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 5:42 pm

    *hallja ahogy a lány megszólal és segítséget akar hívni, mire csak elvigyorodik*mivel már jól lakott nem olyan fürgén megy fivére után*mikor odaér kérdőn néz Kiryuura* Mi van? *néz érdeklődve*fejét kicsit oldalra hajtja, így fülbevalói összekoccannak csilingelve*megvonja vállát* Nos.. Akkor már biztos, hogy jó választás volt..*vigyorog* A te tyúkod merre hagytad el szőrcsomó?*néz kérdőn rá*kezei karban vannak hátával az ajtófélfának dől*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 04, 2009 5:50 pm

    Nerefil: * A hangokat még nem teljesen fogja föl . Látása is lassan élesedik ki. Nagyon megörül amikor meglátja Kiryuut , azthiszi , hogy megjött a felmentő sereg . * Most kezd el fülelni * -Iker? KI ? Itt van Misha? Kik maguk? * Mikor meglátja Zient is elkerekednek szemei * -Engedjenek el..* ül fel a kanapén* -Nem ártottam senkinek , akkor miért raboltak el?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 6:18 pm

    *mélyet sóhajt, majd fivérére néz* Menj egyél.. Majd én elintézem.*mondja, majd lassan odamegy a lányhoz*leguggol előtte, majd a szemeibe néz* Ide figyelj kislány.. Nem voltak papírjaid és egy lázadás kellős közepén voltál.. Ráadásul menekültél is, ahelyett, hogy elmondtad volna mit keresel ott. Örülj, hogy egyáltalán még élsz. Nem ártottál senkinek? És az kit érdekel.. Még azok a lázadók sem ártottak senkinek.. Bár..*elvigyorodik* Már nem is fognak.. Maradj szépen nyugton és akkor megkímélem az életedet..*simít végig az arcán szemeiben vágyakozással* Mit mondasz? A megölésed helyett jobb ötleteim is vannak. Hidd el nem bánnád meg.*suttogja fülébe, majd végignyalja fültövét*szinte abban a pillanatban el is távolodik, majd vigyorogva néz a lányra* Pihenj még. Ha kell kapsz ételt is, viszont olyan gebe vagy, mint egy hulla és a színed se jobb!*jelenti ki* És ne próbálj menekülni. Innen nem fog sikerülni!*mondja, majd elszakítja a köteleket a lány testén, majd a konyhába megy vissza*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 6:30 pm

    -A lépcső melletti fotelban hagytam. *von vállat, majd vissza megy a konyhába és befejezi a kaját. Miután mindent elropogtatott, egy kancsó vízzel megy a fotelhoz, ahol Misha pihen. A kancsó tartalmát ráborítja a lány fejére.* -Ébresztő, csibém.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 04, 2009 7:02 pm

    Nerefil:-Elmondtam , hogy ki vagyok ..nem tehetek , hogy ott éltem . Nem vagyok lázadó , de nincs papírom ahogy a gettóban élő emberek 98%-nak sem . Most sem hiszel nekem és akkor sem hittél ezért menekültem . * Elhúzódik a simogatás elől * -Nem vagytok emeberek..átugrottam simán a 3 méteres falat . *Szörnyülködik. * -Korcs..*fintorodik el mikor megnyalja a fiú füle tövét * -Inkább maradok hulla , minthogy a játékszered legyek .
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 7:17 pm

    *néz a lányra érdeklődve* Értem.. Hmm.. Hé tesó! A csaj azt mondja, hogy korcs vagyok.. Pedig az te vagy!*kiált ki vigyorogva* Ő is összetéveszt minket.. Ez szégyen..*vigyorog* Kislány.. Te menekültél... Azt sem tudod mi történt veled.. Sötét volt.. Még hogy én átugorjak egy három méteres falat... Szerintem nem kéne annyit drogoznod.. De majd szépen leszoksz róla.*mondja komolyan* Nem leszel hulla.. Viszont.. Játékszer annál inkább.. És ha kell lekötlek és megtömlek. Vagy esetleg a testvérkédet nem félted annyira?*néz rá gonoszan* Ha bármivel is próbálkozol a drága nővérkéd hatalmas kínok között fog meghalni.. Nem ajánlom, hogy ugrálj.*mondja komolyan, közel hajolva hozzá* Ha nem akarsz játékszer lenni akkor pedig légy észnél, és viselkedj úgy, mint aki tényleg nem egy kis rongy!*morogja, majd felegyenesedik*a konyhában nem találja már bátyját* K! Hol az istenben vagy te bolhafészek!*morgolódik, majd követi a szaga alapján* Király.. Tényleg ikrek...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 7:25 pm

    -Hozzá ne merj nyúlni, ez a kis szuka az enyém, tökön rúgott... *morogja.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 04, 2009 7:42 pm

    Nerefil: * A kanapé legtávolabbi sarkába húzódik vissza a férfi elől * -Mocsok ..*morogja a férfi után miután már elment .* Átöleli saját magát és szorosan körbetekeri magán a lepedőt mintha az bármitől is megvédené . Magát hintáztatva ül a kanapén *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 7:48 pm

    *szó szerint képen röhögi fivérét* Hát tényleg nem vagy formában..*vigyorog* Nyughass már nyomoronc!*morogja,mikor fivére rámorog, majd halkra fogja magát* Csak a másikat ijesztgetem.. Talán úgy nyugton marad.*mondja* Egyáltalán él ez még?*néz a leöntött lányra felvont szemöldökkel, majd mélyet sóhajt* Te.. Szerintem tartsuk itt őket.. Egy darabig jók lesznek pár dologra, meg emberek.. Talán takarítanak is majd.. Be lehet fogni őket hasznosan... Majd rakok rájuk nyakörvet, hogy tudjuk merre vannak..*néz kérdőn fivérére*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 04, 2009 8:21 pm

    *Fivére felé kap fogakkal.* -Hülye, és akkor mi a fenét csinálsz velük, ha meglátnak minket átváltozva verekedni? Kinyírjuk őket?! He? Akkor ugrott a takarító brigád.*morog.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Vas. Okt. 04, 2009 8:32 pm

    *elgondolkozik* Igazad van.. De.. Hmm.. Bezárhatjuk őket.. Mondjuk napi pár órát kijöhetnek.. Míg alszunk.. Mondjuk..*néz rá* Addig takaríthatnak..
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Vas. Okt. 04, 2009 8:38 pm

    *Lassan kezd a tudatához térni. Először a fejébe nyilalló fájdalmat érzi meg a világból, utána a két férfi beszélgetésének foszlányai jutnak el a tudatáig. Csukot szemmel hallgatózik és igyekszik észhez térni, tudatával egyetemben egyre több fájdalmat érez: a bilincs által véresre dörzsölt csuklóit, a fejét és végül a torkát. Ezek a súlyponti helyek de úgy egészében véve egész teste fáj.*

    Ajánlott tartalom


    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 2:25 am