Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+2
Mesélő
Doreen
6 posters

    Ezüst Telihold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 10:46 pm

    *Elvigyorodik.* ~Emberek ezen a szigeten. Jó szöveg te korcs.~ -Pehhed van picike, nem óhajtok modort tanítani az én veszett korcs fivéremnek. Jó olyannak amilyen mér megszoktam.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 23, 2009 10:53 pm

    Nerefil: *Kissé bizonytalanul ,de beleteszi kezét a fiú által felkínált mancsokba * Kiryuura néz *-Csak egy picit hozd már el..fáj a szíve , hogy láthassa a tengerpartot..ha kell utánna segítek neked kipakolni . *Súgja K-nak mikor elmennek mellette * - Ha erőszakoskodsz akkor tudod , hogy övön alul is képes vagyok támadni..ennyi...*összekapcsolódó kezeikre néz ami elég abszurd a helyzetet tekintve hogy mennyire nem bírják egymást*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 10:56 pm

    -Hol jó az nekem ha kint lődörgök veletek? *Kérdezi unottan.* -Éjjel még csak csak kimennék...
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 23, 2009 11:00 pm

    *elmosolyodik, mikor a lány a kezét a sajátjába teszi, majd megfogja, hogy onnan már nem tudja kihúzni* Rendben van, megyünk! Hé, te rühes dög! Gyere már és hozd a luvnyát is. Legalább kis móka is lesz. Most sétálni tényleg dög unalom, de ha azt akar én hagyom.. Mi meg addig elleszünk legfeljebb..*vigyorodik el*~ne nyafogjanak már, mert hülyét kapok* Kipakolok helyetted, ha visszaérünk, csak told ki a partra a segged. Este meg majd visszamegyünk. Vagy ott maradunk. Az már nem lényeg.*vonja meg a vállát*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 11:04 pm

    *Megforgatja a szemeit.* -Mindjárt. *Felmegy az emeletre és átöltözik, nem egyenruhába akar menni. Felvesz egy laza fehér pólót és egy fekete laza nadrágot. Majd vissza lekocog.* -Akkor mozogjatok. *morran fel.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 23, 2009 11:04 pm

    Menjetek... csak. *Mondja de neki is fent akad a szeme a kéz- a kézben dolgon. Nővére szavai nem nyugtatják meg.* ~Nekem sem segített. Éjjel? Persze, szóval most máshol akarsz megdugni? Te szemét... Gyülöllek.~ * Néz szúrosan Kyruura. Ezután Zienre néz, majd örömmel teli aggodalommal a visszaérkező Kyruura.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 11:08 pm

    *Zsebreteszi a kezeit és unottan előre indul.*-Misha! *parancsol rá a lányra.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 23, 2009 11:14 pm

    Nerefil: *Ha akarná sem tudná kihúzni kezét a fiú satu szorításából. * -Ha nem akarsz sétálni akkor minek hívtál ki? *Forgatja szemeit * -Szánalmas macsó vagy...nem akarod bevallani bátyád előtt , hogy jó dolognak gondoltad a sétát..pedig azthittem , hogy már valami önállóságot értékelhetek belőled . *A Ziennel ellentétes oldra néz még véletlenül sem a fiúra*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 11:18 pm

    *Röhögni kezd Nerefil szavait hallva.* -Ezt megkaptad, te tetűfészek.* Továbbra is zsebretett kéttel baktat elől.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 23, 2009 11:18 pm

    ~Ha már ennyit küzdött és kockáztatja az életét a húgicám akkor nem mondhatok ellent.~ *Elindul Kyrru után, testvére szavain örül és búsul is egyszerre. Örül, mert Ő is jól beolvasna a fiúnak ha nem fájna annyira a torka és szomorú volt mert félti.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 23, 2009 11:34 pm

    - Kussolt korcs!*morogja hátra* Sétálni fogunk. De nem arra, amerre a fivéremék mennek!*mondja nyomatékosan, ezzel adva fivére tudtára, hogy másfelé keressen majd utat*ahogy a folyosón az ajtóhoz érnek a tenyerét ráteszi az egyik lemezre, majd egy másikon karmait húzza végig, de azt nem sérti fel, hanem egy pillanatig ottmarad a nyom, majd ismét egyenletessé válik az anyag*erre nyílik csak ki az ajtó és ezzel a fal is*eléjük tárul a tengerpart* ahogy fivéréék más irányba kezdenek menni szúrós pillantására, - vagyis inkább fivére és viszi magával Mishát - elindul a parton, ami teljesen kihalt, csak ők vannak ott négyen* A séta alapból jó dolog, csak nem biztos, hogy bírnád addig, mint én.*mondja könnyedén* Van némi önállóságom csak tudod.. több mint két és fél évezred után, amit végig a fivéremmel töltöttem el legfeljebb fél éves megszakításokkal néha.. Nos általában mindketten duplán gondolkozunk. De ez többnyire nem zavar minket, mivel általában a gondolatmenetünk is egyforma.*vonja meg vállát, majd elengedi a lány kezét, mikor már jó messze vannak K-tól és Mishától*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 23, 2009 11:38 pm

    *Vállat von és ő jobbra indul el. Majd rámordul Mishara, hogy kövesse, mert ha nem akkor baj lesz. Unottan bóklászik, semmi kedve itt lenni, este szeret kijárni a tenger partara és nem nappal. Végül egy adag sétálás után a megáll és a tengert kezdi el fürkészni, hajába belekap a sós szél és megtépázza.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 23, 2009 11:43 pm

    Nerefil:* Megmaszírozza kezét mikor elengedi Zien *-Belőletek egy is sok lenne nem hogy kettő .Viszont én látok köztetek kis különbséget ..bár lehet hogy rosszul vettem észre. * Megtopan a tengerparton és a naplementét nézi * -Ez gyönyörű..*mosolyodik el * két nap van..de ez hogy lehetséges? * A tükörképet is napnak számolja. *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 23, 2009 11:54 pm

    - Kíváncsi lennék mit gondolsz eltérésnek.*néz a lányra, majd a tájba*ő is figyeli a naplementét*beleszimatol a sós levegőbe, miközben behunyja szemeit* Én a látvány helyett inkább az illatokat imádom itt kint.. A szem nagyon csalóka, mégis az a legfontosabb érzékszervünk. De ha lehunyod érezheted te is a szél illatát és szavát...*a lány szavaira, hogy két nap van kérőn néz rá, majd előre és elvigyorodik* Mint mondtam a szem csalóka.. Amit lent látsz az csak a nap visszatükröződése a vízről nem több.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 24, 2009 3:23 pm

    Nerefil: -De nekem nem jó a szaglásom . * Felvesz a földről egy ágat és meglengeti Zien arca előtt majd jó messzire eldobja * -Hozd vissza..*mosolyosog és mutatja az irányt , majd a fiúra néz * -Titeket a faág nem hoz lázba csak a csont ?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 24, 2009 3:36 pm

    - Attól még érezheted.*vonja meg a vállát, majd figyeli a lányt, ahogy egy ágat felvesz a földről, majd meglengeti előtte és eldobja a "hozd vissza!" felkiáltással*az ág után néz, miközben szemöldökei már homloka közepéig felérnek, majd vissza a lányra* Farkas vagyok nem kutya!*jelenti ki* És mivel ember vagyok nem fogok holmi eldobott cuccok után szaladgálni. Annál egy kicsit több eszem van. Kikérem magamnak a sértést!*fordul ismét a tenger felé karba tett kezekkel* A csont után max akkor szaladnék, ha nagyon éhes lennék, de nem alacsonyítom le akkor sem magam ennyire.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 24, 2009 3:44 pm

    Nerefil: * Ajkába harapva tartja vissza nevetését a fiú dühöngése miatt , mert azthitte hogy farokcsóválva fut majd az ág után . * Elindul halkan bár biztos benne , hogy Zien teljesen jól hallja . Lesétál a sekély tengerpartra , feltűri bokáig a nadrágját , cipőjéből kilép és belesétál a langyos tengervízbe *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 24, 2009 4:12 pm

    *figyeli a lány tevékenykedését* Remélem tudsz úszni, mert nem fogom magam utánad vetni, ha fuldokolni kezdesz.*jelenti ki határozottan*körbenéz* Bár.. Ha gondolod utánad mehetek, de akkor nem vizezem össze a ruhámat.. Vagyis meztelenül kell elviselned.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 24, 2009 4:19 pm

    Nerefil: -Nem..nem tudok úszni . * A parton álló fiúra néz * - Mintha új dolgot mondanál..többet láttalak már pucéron mint ruhában . *Von vállat , kiétál hogy csak bokáig érjen a víz és elkezd ebben a sekély vízben kagylókat és tengeri csillagokat gyűjteni. *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 24, 2009 4:26 pm

    *figyeli a lányt érdeklődve* Látom újdonságok ezek a bigyók számodra. De hogy mitől olyan érdekesek, nem tudom felfogni.*lép közelebb* Remélem nem akarod hazahozni.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 24, 2009 4:31 pm

    Nerefil: * Mosolyogva gyűjti * -Igen..nagyon szépek..nadrágzsebébe teszi ami már nem fér tenyerébe * -De..hazaviszem mármint a ti házatokba viszem ha nem baj . Tiszták..nézd..*megmossa a vízben a kagylókat , csigaházakat . Egyszerűen gyönyörűek..*mosolyog * már tudom hova is fogom rakni ezeket.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 24, 2009 4:47 pm

    *felvonja szemöldökét, ahogy megmutatja neki a lány* Aha. Jó. Ha egyet is meglátok szétszórva a padlón az összeset a kukába dobom.*jelenti ki majd megfordul és bemegy a part túloldalán lévő fák árnyékába*leül és onnan figyeli a lányt*közben sokszor körbekémlel, teste állandóan feszült, pedig senki nincsen a közelben*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Okt. 24, 2009 6:27 pm

    Nerefil: * Mindkét zsebe tele van , dudorodik a bele tömött kagylóktól és egyéb apróságoktól . * Leül egy sziklára és lábát belelógatja a vízbe , amivel lekzd benne körözni . Nagyon tetszik neki a hely és az időjárás is pont jó most * Hátradől a nagy sziklán és kiélvezve az utolsó napsugarakat még sütteti kicsit magát *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Okt. 24, 2009 6:33 pm

    *Térdig belegázol a vízbe, csak úgy unalmában.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Okt. 24, 2009 6:40 pm

    *nézi a lányt, majd fül másmilyen hangra lesz figyelmes*odanéz és fivérét látja térdig a vízben*elvigyorodik, majd felkel*leveszi ruháit, hogy csak gatyája marad rajta, majd elkezd rohanni fivére felé*belegázol a vízbe, majd egy hosszú, nyújtott ugrással repül fivére felé* Megvagy!*kiáltja repülés közben*

    Ajánlott tartalom


    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 23 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 6:14 pm