Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 8:55 pm

    -Ha így vigyorogsz gondoskodom arról, hogy a fogorvosodnak teljes protkót kelljen készítetni neked, és még az orradat is korrigáltatni kelljen. *dünnyögi* Néz al elé rakott műzlit és eszik belőle pár falatot, de utána ott is hagyja, nincs kedve enni, hiába nem volt elég neki a tojás, majd talán edzés után.*
    *Ránéz a Dan előtt heverő papírokra.* -Azok meg? Megint az arisztokrácia nyefeg?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 9:04 pm

    Nerefil:-Neked is szép napot Daniel . Amint látod a nagyfiú jól bánt velem . De a sutyikukkulásodból biztosan rájöttél erre magadtól is. * Feláll és elindul Deaniel felé , bőre szinte sápadt * -Nem panaszkodom..jól tartod a barátnőmet . * Vigyorog Danielre majd ellép mellőle és átöleli a lányta * -Ria..kíváncsi vagy még az átváltozásra . Nem baj , ha D-től elrabollak egy kicsit ?
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 9:16 pm

    Rámosolyog Danielre, majd a többieket figyeli. Amikor Kiryuu rákérdez a papírokra, már előre élvezi az elkövetkezőket, bár ezt igyekszik nem kimutatni. Azonban Nerefil ajánlata legalább annyira csábító, és amúgy is szeretett volna beszélni a lánnyal. *Nem baj, rabolj nyugodtan. Nekem is van mesélni valóm.* Majd Daniel felé fordul. *Akkor a laborban kereslek majd, és megtarthatod az első órámat.* mosolyog a férfira, aztán követi Nerefilt.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 9:26 pm

    *vigyorog* Nyugi tesó.. Csak vicceltem.. Nem.. nem az arisztokraták.. Ez most saját kutatómunka.. érdekes lesz a számodra...*mosolyog* Ner.. Téged nem lehet átverni igaz? Pedig még alig egy hete vagy itt.. Vagy kettő? Mennyi ideje is nyúzod K-t?*vigyorog, majd kicsit elpirul a lány szavaira, mikor Riát a barátnőjeként tünteti fel*inkább nem mond rá semmit* menjetek csak.. Biztos van mit meséljetek egymásnak..*mosolyog, majd megvárja, míg a lányok elhagyják az étkezőt és K-ra néz*Nos.. Ezek a személyek, akik ezeken a papírokon vannak, szám szerint kettő.. Vámpírvérből származnak.. Az egyik épp most ment ki.. Nem Nerefil... Ria az.. Emlékszel még Kate bátyjára? Adam-re? Azt hiszem párszor volt itt besegíteni, mielőtt idejöttem volna.. Nos.. Ria Adam egyik báli kicsapongásának a közvetett eredménye.. Riában Adam vére van, vagyis Kate rokona.. Vicces nem? Vagy inkább ironikus? De a másik személy az talán még jobb..*vigyorog, majd miután Ria családfáját ábrázoló lapot odatolta K elé kezébe veszi a másikat* Bármily meglepő a kúriában van még egy át nem változott vámpírivadék.. Ő közelebbi leszármazott, de..*elmosolyodik* Emlékszel még az ikerhúgodra? Akiről nagyjából semmit sem tudsz, csak hogy a szülésnél a bába elvitte, hogy az apád ne ölje meg? Mi is volt a neve?*gondolkodik el, miközben K-ra néz*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 9:28 pm

    Nerefil: -Gyanús vagy nekem te lány..valamit tudsz...gyere csak majd elmesélsz mindent . Ha nem akkor meg kifaggatlak..*mosolyogva belekarol a lány kezébe * Ahogy elhaladnak K mellett ad a vámpírnak egy gyors puszit az ajkaira majd folytatja az útját * -Nos ahogy látod mostmár én is a "söté oldalhoz" tartozom . Este mikor lefeküdtem még semmi bajom nem volt aztán felébredtem meglegem volt , fájt a bőröm és szédültem is és átvánszorogtam K-hoz , mert ő szerencsére a szomszéd szobában volt éppen . Nem éppen kellemes érzés az átváltozás , mintha minden felől húzták volna a végtagjaim úgy éreztem , aztán meg megnyúlt a szemfogam ,de a gyomrom még kissé kavargott aztán ahogy kiéleződtek az érzékeim nem tudtam ellenállni a vérnek és ittam a csuklójából .* Nagyot nyel , ahogy összefut a nyál az elmékezete miatt * -Minden egyes cseppje mennyei volt. *Meséli a lánynak miközben a folyosón járkálnak majd egy üres szobába mennek be hogy ne hallja senki őket * -Veled mi a helyzet?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 9:30 pm

    *Féltékenyen néz Riára, mikor Nerefil átöleli, és enyhén morogni is kezd. Majd abba hagyja, hiszen rájön, lényegében nem az övé Ner szóval. Tök mind egy kit ölelget és hogyan. Így inkább hanyatt dől a széken.*
    *Az hogy Ria Kate rokona az nem hozza lázba, de mikor Dan megemlíti K ikerhúgát szinte megfagy az ereiben a vér.* - Mit akarsz ezzel mondani, a húgom, anyámmal együtt belehalt a szülésbe, csak én éltem túl.*gyanakvóan néz D-re, és kezd ideges is lenni, nem szerette ha valaki szóba hozta a húgát.*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Csüt. Aug. 06, 2009 9:34 pm

    *Andreas egész jól aludt. A feje kicsit tompa de percekkel később szép lassan jönnek az emlékek és ezúttal már agya is bekapcsolódik a korábi események értékelésébe. Aztán elkerekedik a szeme.
    - Hogy mi van a véremmel?! -* csak pislog értetlenül. Kis fáziskéséssel jönnek a dolgok.
    ~Ezt azonnal meg kell érdeklődnöm Dan-től. *Aztán megérzi tenyerében a fájdalmat.
    ~Remek. Már éppen ideje volt. Fáj. Tehát élek. De most kell egy hideg zuhany. Amíg még bírok gondolkodni is.
    *Majd így is tesz. Gyors zuhany, majd egyszerű barna rövidnadrágot és pólót kap fel magára. Mindkettőn vagy egy tucat kisebb nagyobb zseb. Még egyet ásít, aztán elindul az étkező felé.
    ~Evés nélkül viszont semmit. *Amikor odaérkezik akkor már ott van Daniel és Kiryuu.
    - Üdvözlet! -*kicsit még nyomott a hangulata, de most legalább nem olyan mint egy támadni készülő vadállat. Aztán észreveszi K tekintetét.
    - Rosszkor jöttem? -*méri fel gyanakvón a helyzetet. - Ugye most nyugton van a "lakótársad"? -*kérdezi K-től kicsit aggódva.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 9:51 pm

    *megmosolyogja, ahogy a lányok kivonulnak, de nem mond semmit rá, csak alig észrevehetően megcsóválja a fejét* Nos.*kezdene bele a magyarázatba, mikor rájuk nyit Andreas*odanéz, majd elmosolyodik és felemelt kézzel ujjaival invitálja beljebb a fiút* Gyere Andreas.. Ez azt hiszem téged is érdekelni fog..*vigyorog rá kedvesen, majd ismét a papír felé fordul* Ülj le oda kérlek..*mutat a vele szemben lévő székre Andreasnak, így K két oldalán ülnek* ismét K-ra néz immár komolyan* Sajnálom Testvér, de oltári nagy hazugságban élsz.. Az ikerhúgod nem halt meg a szülésben, csak az édesanyád.. Az egyik ápolónő mentette ki véres ruhákba bugyolálva, mert tudták, ha az apád megtudná, hogy lánya is lett biztos megölné, mikor a faj már úgy is kevés, és ráadásul a királyi család tagját megölni nagy hiba lett volna a vére tisztasága miatt... K.. A húgod életben maradt.. Egészségesen és boldogan nőtt fel, egy falusi házban, emberek között.. Persze folytonos őrizet volt mellette egy férfi vámpír katona képében... Így az átváltozást is átvészelte.. Ezután az ifjú hercegnő elment világot látni, de a királyi birtok közelébe nem engedték sosem... *Andreasra fordítja a tekintetét* Kíváncsi vagy miért érdekelne ez téged bármennyire is? Nos.. Mostanában különös dolgokat vettem észre rajtad.. Először azt hittem csak véletlen, vagy megbolondultam, aztán a jelek szaporodtak.. Először is ez..*a papír alól elővesz egy újságot és a férfi elé teszi* bandaháború, a rendőrség felszámolta.. Tudnak hazudni az újságok is mi? Van valami hozzáfűzni valód a cikkhez?*néz komolyan Andreasra* Nem csak erre figyeltem fel.. Szokatlanul agresszív vagy egy emberhez képest és vannak fura dolgaid... Erősebb is vagy az átlagnál, bár ez méltán írható a szakmád javára... De nem éppen.. Másrészt meg.. Szeretnélek megkérni, hogy pár percre gondolj most Riára.. Olyan erősen, mintha itt lenne előtted.. Mintha hozzáérhetnél.. Kérlek.. Ez most tényleg nem hülyeség..*néz rá komolyan*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 9:58 pm

    *döbbenten mered Danielre, a Húga túlélte, de sosem találkozhattak, nem engedték a birtokra és később önmagától sem akart ide jönni. Az apja megölte volna? Mindig is gyűlölte az apját, de most az amire azt hitte már régen lezárta ismét előkerült benne és még nagyobb gyűlölet fogta el. Ökölbe szorította a kezeit, hogy az ujjai kifehéredtek. A szobában igen csak leesett a hőmérséklet és érezni lehet K gyűlöletét és keserűségét.*
    - Erről nekem miért nem szólt senki? *hörögi. Szemei vörösbe váltanak.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 9:58 pm

    Érdeklődve hallgatja Nerefil beszámolóját. Néha kicsit sziszeg, ahogy elképzeli az eseményeket. *Nagyon fájhatott a dolog, és váratlanul is ért, ha jól sejtem. Még jó, hogy K éppen ott volt. Ezek szerint tényleg felkeresett még napkelte előtt a felvétel miatt.* Leül az ágyra és Nert is lehúzza maga mellé. *Igen, tudom, miről lesz szó Daniel és Kiryuu között. De előbb mesélek mást. Engem Daniel keresett meg a lemez miatt, és ő el is találta. Andreas tényleg az én szobámban rejtette el. Először engem faggatott Daniel, na meg felváltva bókolt és csókolgatott. És... és annyira jól esett.* elpirul *De aztán megjelent Andreas. Kettejüket nem volt élvezet végig hallgatni. Főleg, hogy az lett az eredménye, hogy döntenem kellett közöttük. Azonnal. Még szerencse, hogy Daniel elment és kettesben beszéltem Andreassal.* Elhallgat egy kicsit, aztán csendesebben folytatja. *Úgy fájt megmondani neki, hogy nem őt szeretem. Pedig olyan kedves fiú, és nem akartam megbántani, de így érzek.* ismét hallgat egy sort. *Danielnek még nem mondtam semmit, előbb neked szerettem volna elmondani. Szóval velem ez a helyzet. Meg az, hogy kiderült, bennem is folyik némi vámpírvér.* néz fel a lányra, szeme huncutul csillog. *És te hogy állsz Kiryuuval?*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Csüt. Aug. 06, 2009 10:04 pm

    *Andreas nyel egyet.
    - Kaptam egy munkát és kicsit túllihegtem a dolgot. -*Kiryuu szemei miatt is elég nehéz Ria-ra gondolnia vágyakkal, meg aztán pár órája forgattak meg egy kardhoz hasonlatos kijelentést a szívében.
    - Már megbocsáss, de... -*egyelőe nem akarja megmondani, hogy Ria, hogyan is döntött. Majd a lány közli ha akarja. - ez... főleg egy rivális férfi és egy kiszámíthatatlan vámpír jelenlétében kicsit nehéz.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 10:11 pm

    Nerefil: -Naná , hogy megkeresett , de még milyen dühös volt . *Hallgatja Ria-t , hogy mi történt onnantól kezdve , hogy elváltak útjaik * Együttérzően megveregeti a lány vállát * -Biztosan rossz lehetett megondani Andreasnak , hogy valójában hogy is érzel ,de jobb neki és mindhármótoknak , hogy nem él tévhitekben . Idővel talán túlteszi rajta magát , rendes srác egyébként . Hmm..szóbal Daniel nem tud a döntésedről? *Elmosolyodik * -Akkor nagy meglepetés lesz számára , hogy mellette voksoltál . Szerintem valami kisebb megelpetést csinálj neki és úgy mondd el ..hogy ne legyen olyan snassz . Úgy kéne alakítani , hogy kettesben legyetek egy szobában és akkor megtudjátok beszélni , ha van kérdésetek ...szerintem felkereshetnéd a szobáját . *Győzködi a lányt * És és K? Hát..hhmm..kicsit viharos ,de haladgatunk valamerre csak nem az ő szája íze szerint . *Fintorodik el * -Nekem több gyengédségre lenne szükségem..de hogy mondjam meg neki..meg..különben is ő nem az az érzelgős fajta..*sóhajt és beletúr hajába * Túlg görcsösen akar engem amitől pedíg én leszek feszült és ez nagyon nem jó egyikünknek sem .
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 10:16 pm

    - Kiryuu!*szól rá erőteljesen és nyugtatólag* nyugodj le.. A többiek gondolom nem tudtak róla, én pedig azt hittem tudtál a történtekről és nem akartam felhánytorgatni a múltat.. Sajnálom.. nem volt szándékomban eltitkolni előled a dolgot elhiheted.*néz rá komolyan* Mellesleg a húgod az Evalon nevet kapta.. Illett rá.. Kedves volt és nagyon békés.. Boldogan élt, és halt is meg nem sokkal azelőtt, hogy az apád.. Nos.. Hogy ő is meghalt volna.. Mindent összevetve szép élete volt.. élt, szeretett, gyermeket szült..*mondja, majd Andreasra néz* Nyugalom.. Már ennyi is elég.. K.. Ha volnál szíves kicsit állítani magadon és a hőmérsékletet engedni normálisra ismét akkor te is éreznéd..*valóban alig érezhetően, de fűszeres illatfelhő veszi körbe Andreast, ami a vámpírokra jellemző* Ez nem az én és nem is a te szagod.. Ez Andreasé... Akárcsak ez a családfa itt a kezemben..*mutatja fel* Önkényesen kontárkodtam egy kicsit... *vigyorog mindkettőre* És arra az eredményre jutottam, hogy K.. Kösd fel a gatyát.. És te is Andreas... Ti ketten rokonok vagytok.. Bizony ám..*vigyorog* Andreas.. K véréből származol.. vagyis.. Pontosabban a húgáéból.. Evalonéból... Ő volt a nagyanyád... K pedig gondolom így sejted milyen helyet foglal el a családi ranglétrán.. Szóval ha lehet nem megölni egymást..*teszi le közéjük a családfát, majd figyeli a reakciókat*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 10:22 pm

    *Lassan hagyja, hogy a szoba felmelegedjen és görcsbe rándult izmait is kiengedi.* - Evalon. *ízlelgeti húga nevét. Majd továbbá csendben végig hallgatja amit Daniel mond, rá pillant a családfára, de valahogy nem tudja érdekelni mi áll rajta. Hisz Danielnek, és már ő is érzi Andreas illatát. De egyenlőre még a Húgával történtetek emésztgeti. Nem érti miért fáj neki, hogy iker testvére sose kereste fel, holott ő gyere kora óta vágyott arra, hogy megismerhesse. Szótlanul, de mégis gyászos etintettel fel kel az asztaltól, Andreas elhaladta mellett megáll egy pillanatra és ráteszi kezét a férfi vállára.* - Üdvözöllek. *Majd kimegy az étkezőből, odakint neki dől a flanak és néhány percig úgy is marad. Fel kell dolgoznia a hallottakat.* - Legalább ő boldog volt. *mormolja maga elé.*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Csüt. Aug. 06, 2009 10:29 pm

    *Andreas, miután K kicsit megnyugodott Ria-ra gondol. Aztán, amikor megmondja Daniel, hogy mit érez kerekednek a szemei. Csak néz némán hatalmasra kerekedett szemekkel. Kicsit megrezzen, amikor K a vállára teszi a kezét. Aztán nagyon közelről nézi a lapot.
    - De hiszen.....a fenébe is...még anyám se tudja kik a szülei.... *- pár centiről nézi a papírost, mintha az hirtelen elkezdene neki suttogni a múltjáról. Persze a papír néma marad így vissza teszi az asztalra.
    - Ez egy zsúfolt nap volt. -* sóhajt nagyot. Aztán tisztább fejjel hozzá teszi.
    - Még mielőtt félreértés történne. Én izé...szóval nem kívánok élni...szóval nekem semmi nem kell abból, amit ez a származás adhat.
    *Aztán magába néz. Ismét sóhajt.
    - A fenébe is.... Ezt elég nehéz elhinnem. Mármint felfogtam meg minden...de csak az agyammal... *- aztán maga elé néz és megfogja a fejét.
    - Remek vagy Andreas...most már a papa "büszkesége". -* teszi hozzá szarkasztikusan.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 10:42 pm

    *elmosolyodik halványan, mikor K távozik*~helyes.. Szüksége lesz most egy darabig a magányra..~*Andreasra néz* Nos.. Megvannak az eszközeim.. Ki tudtam deríteni, hogy az anyád miért került árvaházba.. a kórházból amiben született egyenesen oda vitték, mert az édesanyja belehalt a szülésbe.. A férfi nem sokat tudott arról, hogy terhes, így az anyádról sem.. Bár ezt nem tudom teljes bizonyossággal állítani..*néz együtt érzően a férfira*Kiderítettem melyik kórházból vitték oda a kislányt, majd azt, is hogy mi történt.. Nem volt túl bonyolult..*mosolyog* Mindenesetre az édesanyád tudtommal még életben van... Nem tudom mennyit tud az igazi énjéről, de.. Lehet, hogy jobb ha nem tudja meg az igazat sosem.. Biztonságosabb a számára..*mosolyog kedvesen, majd felkel* Nos..*veregeti meg barátian Andreas vállát* A gyász még a legnagyobb ellenségeket is összekovácsolja.. Akárcsak a boldogság, vagy az igazság.. Remélem jól ki fogtok jönni egymással.. Mellesleg.. Riában is van vámpírvér..*kacsint rá* Ria a feleségem bátyjának a leszármazottja.. Gúnyos tréfát űz velünk a sors nem igaz?*mosolyog, majd megpaskolja a vállát* Most magadra hagylak.. Emészd meg a dolgot.. Ha kérdésed van.. Szólj..*mondja, majd távozik az étkezőből, csak azt nem tudja merre menjen*a lapokat otthagyta Andreasnak az asztalon*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 10:45 pm

    *Lehet, hogy dühös volt, de nem bántott, sőt. Segített neked, és ezek szerint szeret is. Az pedig, hogy nem az ő szájíze szerint haladtok azt jelenti, hogy bármennyire is nehéz neki, próbál hozzád igazodni. Azt meg, hogy több gyengédségre vágysz, pontosan így kell megmondanod neki. Viszonylag kevés férfi érti a célzásokat, és K-nál szerintem egyenesen felesleges próbálkozni is vele.* Elgondolkodik Ner ötletén. *Igazad van, tényleg hangulatot kéne teremteni valahogy a dologhoz. Én sem úgy képzeltem el, hogy amikor először összefutok vele, akkor a nyakába ugrom és elmondom neki. Ha így lett volna, akkor már tudná. Azt hiszem, este, azaz hajnalban megvárom a szobájában.* Ránéz Nerefilen. *Szerintem rád férne még némi alvás. Esti mese gyanánt meg még megsúgom, hogy miről beszélgetnek a fiúk az ebédlőben.* Hajol közel a lány füléhez. *Nah, röviden ennyi. Többet én se tudok, úgyhogy a részletek felől majd K-tól érdeklődj.* Azzal elbúcsúzik Nertől, aki a pajta felé indul. Ria még hangokat hall az ebédlőből, de oda most még nem vágyik, így a szobájába megy. Zuhany után egy egyszerű szabású, nem túl mélyen dekoltált térdig érő piros ruhát vesz fel. Beüzemeli a laptopját és nekiáll a rá váró horoszkópoknak.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 10:49 pm

    *Miután Daniel elmegy mellette, elindul az edzőterem felé. Közben szembe jön vele egy hűséges és üzen Shionnak, hogy a mai edzés elmarad. Ő maga nem tudja merre is megy, olyan mintha egy robot pilóta vagyis inkább a sárkány vezeti. Az edzpteremben leül egy kicsit és rendezni próbálja a gondolatatit, majd, úgy ahogy van először a futópadot veszi igénybe majd a boxzsákotat, súlyzókat és még egy adag szabad rúgás és ütés gyakorlatot is.*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Csüt. Aug. 06, 2009 10:59 pm

    *Merillt megkéri, hogy csináljon neki reggelit. Még mindig szédül a családfától. De akárhogy is nézi, az még mindig ugyanolyan. S a dolgok is összevágnak. Lassan kezd el enni. S rápillant Rianna családfájára is. Bár az ő származását egyszerűbb votl kideríteni de itt a családfa változatosabb. Megnyugszik, hogy elég távoli rokona Daniel-nek.
    - Ezt a /a fórum keretei közé be nem integrálható tulajdonnevek / világot. -*káromkodik magában.
    - Egy vámpír király a rokonom.....
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 11:20 pm

    *gondolja, hogy K lemondja az edzést, így saját maga veszi kezelésbe Shiont*magyaráz neki elég sokat, mivel ma két órát tart egy helyett másnap majd két edzés lesz, de így legalább a lövészetet is gyakorolhatják egy kicsit*a bevezető fegyverismertetés után és a töltények leírása után a fiú kezébe adja a fegyvert, majd vesz fel egyet maga is*megmutatja a helyes tartást és használatot, majd lőnek párat, amíg jól nem megy* a tanítás 4 órán át folyik*ebédre végeznek, így mindenki megy amerre akar* nincs kedve enni, így felmegy a szobájába, átöltözik, fekete bőrnadrágba, bordó ingbe, aminek alját a nadrágba tűri valamint a hosszú bőrkabátjába*felfegyverkezik, majd kimegy a kertbe onnan pedig a Bloody Mary-hez érkezik*bemegy, majd ellenőriz mindent, mivel 3 napos elmaradása van*Guy közben segít neki és mondja, hogy mi történt*mikor látja, hogy főnöke jól van láthatóan megnyugszik és ezt Dan is érzi rajta*~Ilyen a megbízható munkaerő.. Félti az állását ezért aggódik a főnöke miatt..~*vigyorog*mikor egyedül marad még rendezkedik egy ideig, majd hajnal közeledtével mindent rendbe tesz az irodában*ellenőrzi a klub egész területét, majd hazateleportál*a kúria előtt a kertben jelenik meg, és fáradt sóhajjal megy be*nem sokkal ezután az ablakokon leereszkednek az acélredőnyök nappalra*a szobája felé indul egy fürdőre és az ágyra vágyva*éhes is, de az tűrhető a másik kettővel szemben*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Aug. 07, 2009 12:06 am

    Nagyon belemerül a munkába és észre se veszi, hogy eltelt az idő. De legalább egy híján mind megvan. Hajnal 3 felé járhat az idő, amikor korgó gyomra jelez. *Te jó ég! Nem mentem le a laborba. Daniel biztos mérges lesz rám... Nem, megkeresett volna, hiszen a kamerákon keresztül láthatta, hogy a szobámban vagyok egyedül. Akkor a mai óra is elmaradt. Nem baj, legalább a saját dolgommal haladtam.* Összeszedi magát és lemegy a konyhába valami könnyű vacsora reményében. Az ebédlő üres, csak Meril morog a konyhában, amikor belép. *Mi a baj, Meril?* Amikor meghallja, hogy nemcsak ő hagyta ki a második étkezést, hanem mindenki más is, már teljesen meg tudja érteni az asszonyt. Gondolkodóba esik, miközben nekiáll elrágcsálni egy almát. Meril ugyan vet rá egy morcos pillantást, de nem szól semmit. *Meril, mi Daniel kedvenc étele?* Amikor meghallja, bólint. *El tudnád készíteni két személyre? Ha kell, segítek.* mosolyog a hűségesre, aki bólint. Együtt látnak neki a főzésnek, bár Ria előtte még felszaladt a szobájába és egy sortban és pólóban tért vissza. Fél öt körül Meril segítségével megterít Daniel szobájában. *Mindjárt hajnalodik. Sietnem kell, most már tényleg bármikor hazaérhet.* jegyzi meg, ahogy kitekint az ablakon. Visszamegy a szobájába, gyorsan lezuhanyzik, és visszaveszi piros ruháját. Nyakába piros szalagot köt masnira. Hosszú haját kifésüli, gondolkodik, hogy összefogja-e, de végül szabadon hagyja. Visszamegy Danielhez, és megáll az ablak mellett. Pár perccel később látja a férfit feltűnni az udvaron. Végig néz a terített asztalon, és elmosolyodik. *Éppen időben.* suttogja magának, miközben leereszkednek a redőnyök, és a szoba sötétbe borul. Az ajtó felé fordul, úgy várja Danielt. Kicsit izgul, és fél attól, mit fog szólni az egészhez a férfi, de már nincs visszaút. ~Én, meg a hülye ötleteim. Na mindegy.~
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 07, 2009 12:19 am

    *leveszi kabátját még a lépcsőn és karjára akasztva lép szobája elé, majd benyit*a kinti sötétség után pár pislogásra szüksége van még vámpírként is, hogy tökéletesen lásson, aztán még párra, hogy nem hallucinál-e*ledermedve áll és nézi a szobájában lévő terített asztalt két fő részére, ínycsiklandó illatokkal*krumplipüré és sült oldalas illata kúszik orrába, amire egyből elkezd folyni a nyála és a hasa is elégedetlenül korog, majd ahogy belép és gyanakodva körbenézi a szobát az ablaknál meglátja a szoba jelenlegi állapotának okozóját*méghozzá nem kissé csábító öltözékben*ledermed egy pár pillanatra, és a kabát is kiesik a kezéből döbbenetében*fogalma sincsen, hogy mit tegyen, vagy mondjon, mert ilyen bárhogy is gondolkozik még nem történt vele életében* ajkai néha elnyílnak, majd összezáródnak*ismét körbenéz a szobában, majd ismét a lányon akad meg tekintete* Én.. *megköszörüli torkát, de nem kezdi újra*hirtelen gondolattól vezérelve elindul a lány felé határozott léptekkel, miközben kioldja fegyvertartóját és az ágyra dobja, valamint a tőröket és a dobócsillagokat is*amikor a lányhoz ér már teljesen fegyvertelen*egy könnyed mozdulattal átkarolja egyik kezével derekát, másik kezével Ria arcát fogja meg, kicsit feljebb emeli, majd se szó se beszéd lecsap ajkaira egy szenvedélyes csókkal, miközben szorosabban öleli magához*pár pillanat múlva arcáról a lány tincse közé siklanak be ujjai*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Aug. 07, 2009 12:55 am

    Ahogy meghallja a folyosón Daniel lépteit, teljesen megdermed. Amikor kinyílik az ajtó, a folyosóról beszűrődő gyenge fény elég ahhoz, hogy a tárgyak körvonalait biztosan lássa. És az ajtóban álló döbbent férfit is. ~Elszúrtam.~ fut át először az agyán. Azonban mikor Daniel megindul felé, reménykedni kezd, hogy talán mégsem. Hallja a fegyvercsörgést, aztán megérzi az erős karokat maga körül. Boldogan simul a férfihoz, és hevesen viszonozza a csókját. Átöleli Danielt, majd kezei végig cirógatják a derekát, a hátát és a nyaka köré fonódva állapodnak meg. *Szeretlek.* suttogja amikor egy pillanatra szabaddá válik a szája.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 07, 2009 1:13 am

    *ahogy Ria viszonozza a csókot teljesen elmerül az érzésben*ismét szerelmes és viszont szeretik*lassan nagyon lassan eltávolodik a lánytól, de csípőjét továbbra is fogja boldog mosoly terül el arcán* Nos.. Azt hiszem választ kaptam a kérdésemre...*mosolyog* És.. Azt hiszem.. A fürdő is várhat..*vigyorog, majd megkomolyodik* Ria.. Én.. Én köszönöm, hogy kitüntetsz a bizalmaddal és a szereteteddel.. És.. Szeretném ha tudnád, hogy... Nem egy emlék miatt szerettelek meg.. Azért szeretlek, mert az vagy aki...*suttogja, miközben a lány szemeibe néz* Csak szerettem volna ezt tisztázni...*elmosolyodik, ismét* Furcsa érzés.. Ismét szerelmesnek lenni... De azt hiszem, könnyen hozzá tudok majd szokni..*simít végig Ria haján gyengéden, majd magához öleli és mélyet lélegzik a hajából, miközben lehunyja szemeit* Kifejezetten hozzá tudok szokni..*mosolyog, majd megmorran hasa, mire szemei elkerekednek* Öhm.. Nos.. Igen.. Remek érzékem van elrontani a meghitt pillanatokat..*néz a lányra* De talán jobb is.. Még a végén kihűlne, pedig nagyon finom illata van... Oldalas pürével.. A kedvencem...*vigyorog, majd megfogja Ria kezét* Gyere.. Együnk.. Aztán..*végignéz ismét a lányon* Hmm.. Nagyon jól áll ez a ruha.. *érzi hogy öle forrósodni kezd és szemfogai is zsibbadnak kicsit, ahogy nőnek*~vissza kell fognom magam.. És sürgősen le kell ülnöm, mielőtt sátor lesz a gatyából.. Már így is szorít...~
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Aug. 07, 2009 1:40 am

    Mosolyogva hallgatja Daniel vallomását. Jól esik neki és nagyon örül, hogy azt hallja, amit. ~Engem szeret.~ Úgy érzi, szíve megnyílik, és boldogságának nincs határa. Élvezi a cirógatást és az ölelést, érzi ahogy teste kezd önálló életre kelni. Megmosolyogja a korgó hangot. *Tudom, hogy reggel óta nem ettél semmit, úgyhogy nem kell szabadkoznod. Együnk, azért készült.* A bókra érzi, hogy elpirul. Aztán még mindig picit zavarban megköszörüli a torkát. *Gyújtanál egy kis fényt? Az asztalon álló gyertya elég lesz. Tudod, lehet, hogy van bennem vámpírvér, de a teljes sötétben, azért nem látok.* A pír visszatér az arcára.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 7 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 7:46 am