Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 03, 2009 10:34 pm

    *Andreas úgy tereli Ria-t, hogy a lemez rejtő akció ne látszódjon. Volt dolga kamerákkal, bár azt nem tudja, hogy van-e még néhány rejtett eszköz esetleg. Arra viszont ügyel, hogy Ria jól lássa, mit tesz.
    - Nah. Valahogy így. Most pedig, felkészülünk a legrosszabbra.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 03, 2009 10:38 pm

    - Én is így vagyok Riával szóval fogd be.. A különbség csupán annyi, hogy míg én száz év óta nem voltam egy nővel sem és most egyre végre beindultam, addig te száz éve minden nap 8 nővel vagy de egyikre sem indultál be eddig, mert mind a lábad elé veti magát, csak Ner nem..*mormogja* Fogalmam sincs mit kezdjek Riával.. Rég elfelejtettem már, hogyan kell finoman bánni egy nővel, mint a kedvesemmel... Mondjuk te soha nem is tudtad, szóval inkább hagyjuk... Viszont arra kíváncsi vagyok mit kerestek itt...*motyogja* Na jó.. Ne kíméljük magunkat.. Mit csináltunk tegnap? Nekem addig rémlik, hogy a szobámban elkezdtünk inni és a nőkről beszélgettünk közben.. Neked valami egyéb?*néz K-ra és megkeresi azt a pontot, amikor K leül az ágyára, majd inni kezdenek a szobájában*furcsa, hogy a géppel most könnyebben megtalálta ezt a pontot, mintha már párszor visszanézték volna, ami nem is lenne meglepő*~melyik nyavalyás tudta kezelni a gépet ilyen ügyesen? Az tuti, hogy megdicsérem érte, de abban nem lesz köszönet...~
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 03, 2009 10:44 pm

    Bár kérdésére választ nem kapott, a szobájában igyekszik úgy mozdulni, ahogy Andreas vezeti. Amikor a lemez biztonságba kerül, kicsit megnyugszik. Ez a nyugalom azonban pár pillanatig tart csak. *A legrosszabbra? Remélem én azért épen megúszom. Daniel nem bántana egy nőt fizikailag. Azonban Kiryuu...* Kicsit megborzong, aztán eszébe jut, hogy mi lesz, ha Daniel megtalálja nála a lemezt. ~Az még lehet, nekem is fájni fog...?~ De erre inkább nem is akar gondolni. Főleg hogy amint ismét a férfire gondolt, melegség töltötte el a bensőjét, és a teste bizseregni kezdett. ~Remek, már csak ez hiányzott. Beleszerettem?!~ Sikerül elrejtenie, mi zajlik benne, arcán csak enyhe aggodalom látható. *Most mit csináljunk?* fordul Andreas felé.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 03, 2009 10:46 pm

    *Fintorgásba fog* -Valami dereng az ivás után, de inkább nem mondok semmit addig még nem nézzük vissza, addig nem mondok semmit. *Megforgatja a szemeit* -És akkor mi van? Tudod mit innentől kezdve teszek Nerefilre, nem fog érdekelni, inkább naponta 10 csaj, mint hogy utána fussak, állandóan csak kikosaraz. *Közelebb ül a monitorhoz* - Na lássuk, mit is alkottunk.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 03, 2009 10:52 pm

    - Csak nem bántja a szerelme alteregóját. Én legalábbis nem tenném. Ennyiért még nem. De, ami engem illet. -*inkább elhallgat.
    - Nyugi, majd a te részedet is vállalom. Szerintem mindketten elég dühösek lesznek, Kiryuu meg szerintem elég szadista ahhoz, hogy ne öljenek meg. De attól még szeretném ha te lennél az ápolónőm. -*mosolyog kedvesen. Majd pajkosan az orrára bök.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 03, 2009 11:01 pm

    - Na látod.. Nem vagy elég kitartó.. De te tudod..*mondja, majd elindítja a felvételt*vigyorogva hallgatja amikor beszélgetnek*hátradől kényelmesen, majd egyre jobban elkerekednek szemei, mikor a csókról kezdenek el beszélgetni*kétségbeesetten néz a képernyőre és K-ra felváltva* Ugye nem? Ugye? !*amikor a csók elcsattan enyhe hányinger fogja el, de a fogadalmára, amit a felvételen hall erősen bólogatni kezd, vigyorog az egymáshoz intézett dicséreteken, mikor ő K macsóságát, K meg D hátsóját említi meg* Te.. Mi nem vagyunk százasok.. De legalább tudjuk már..*ahogy elindulnak a biliárdszoba felé már érti miért fáj másik válla is, mivel csak kétszer vitte le az ajtó*ahogy a szánkós rész jön csak a fejét csóválja saját hülyeségén, majd nyíltan röhög magukon* Tényleg nem vagyunk százasok... És legalább tudom, hogy ittasan inkább vagyok gyerek mint felnőtt férfi..*vigyorog*amikor K a csípőjének mond szerelmi vallomást hangosan képenröhögi haverját, majd elhallgat, mikor ős is kiejti száján Ria nevét*ezután megint egy ajtó, aztán a biliárdszoba, ahol sokáig egy kisebb közönség szeme láttára pucéran flangál jól látható méretekkel a kamerának hála*K teszi fel rá a ruhát, majd hamarosan az asztalon kötnek ki egymás karjaiban aludva mélyen* Nos..*khöm..*mondja diszkréten* Asszem ezt a felvételt gyorsan meg kell semmisíteni, mielőtt valaki más is meglátja, akinek nem kéne... Főleg, hogy nyíltan beszélünk arról, milyen finom lehet a másik vére... Szóval.. Meg saját becsületből sem kéne ezt nagydobra verni.. Mit mondassz?*néz K-ra komolyan*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 03, 2009 11:05 pm

    *Leszek az ápolónőd, megígértem. Ennyivel tartozom.* mosolyog a fiúra. Aztán csak toporog egy helyben. Kicsit hülyén érzi magát, ahogy itt áll és várja, hogy a vámpírok ítéletet hirdessenek. És azt sem akarja, hogy Andreas újra felhozza a másik témát. Erről eszébe jut valami. *Gigi! Róla teljesen megfeledkeztünk.* Lendületesen indul az ajtó felé azzal az elhatározással, hogy visszamegy a cicusért. ~Legalább addig is csinálok valamit.~ Aztán ismét más jut az eszébe. Visszafordul a szekrényéhez, majd a lila bikinivel bezárkózik a fürdőbe. Két perc múlva fürdőköpenyben, törülközővel a kezében indul újra az ajtó felé. ~Gondolkodnom kell, és a medence erre tökéletes lesz.~ Andreasról közben teljesen megfeledkezett.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 03, 2009 11:07 pm

    *Hatalmasra kerekednek a szemei és úgy nézi végig a felvételt. A csók jelenetnél eltátja a száját.* - Ahham.... *Egy darabig köpni nyelni nem tud. Aztán vinnyogva röhög a szánkózáson. És utána Danielen is.* - Nem vagy semmi haver.... *Persze a saját szerelmi vallomását el hallgatja.* - Daniel, iszonyatos sebességgel töröld ezt a felvételt. Nehogy mások kezére jusson.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 03, 2009 11:12 pm

    - Ahogy óhajtod Királyom.. Szíves örömest..*vigyorog majd megnyomja a delete gombot és a felvétel volt nincs*legalábbis szerintük*mélyet sóhajtva dől hátra*szerencsére egyikük sem nagy szakember, de azért megnézem, hogy mit műveltek a laborban... Te addig menj csak és pihenj.. Én asszem már nem tudnék aludni és van is néhány tennivalóm..*néz K-ra komolyan mit sem sejtve a felvétel másolatról*pötyög párat, jelszavakat írogat, parancsokat stb, majd hamarosan megjelenik az a kamera ami a labort veszi*egyenlőre kettejüket mutatja ebben a pillanatban*újabb parancsszavakkal a felvételeket előretekeri, de azért megnézi, hogy mit csinált addig a trió, míg a laborba nem jutott*valszeg csak végignézték a felvételt*gyors végigpörgetem, aztán asszem fejest ugrok a jéghideg medencébe.. Jesszus.. Ez a fejfájás...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 03, 2009 11:18 pm

    *Hanyatt dől a székben és nem mozdul, hasogat a feje így inkább egy darabig nem indul el.* - Megvárom, hogy mit működtek ezek aztán megyek aludni. Iszonyatos ez a fejfájás. Régen nem voltam már ilyen részeg mint amit most veled... *beletúr a hajába* - Ah... igen fel akarom adni, nem vagyok önmagam mióta utána koslatok. Különben is, úgy is csak megcsalnám... Ugyse változom meg. *leginkább ezzel magát akarja megnyugtatnia, nem pedig Dan-t, de reméli, hogy D igazolni fogja az állítását.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 03, 2009 11:31 pm

    - És te komolyan el is hiszed ezt magadnak? Te is tudod, hogy egy szerelmes vámpír nem csalja meg a felét, feleit... Különben meg még nem is a feled, mégis mióta beleestél más nőre sem néztél.. Most komolyan... Ezzel próbálod hitegetni magad? Ez még hozzád mérve is szánalmas már ne is haragudj...*mondja nyugodtan de kritikusan K-nak* Próbálkozz.. Mit veszíthetsz? A többi nő megvár.. Neked meg van még párszáz éved, szóval azt mondom próbálkozz még vele... Szerintem ő is kedvel téged, csak nehezen mutatja ki, akárcsak te..*közben nézi mit működött a trió*mikor megnézik a felvételt 1x nem fog gyanít, csak aztán nem mennek el, hanem Andreas telefonért nyúl, majd elkezd valamit matatni az asztalán és DVD-t is találnak, majd a telefon utasítására elkészítik a másolatot, amíg ismét megnézik a felvételt*K nem nagyon láthatja, hogy mi folyik, csak annyit, hogy a felvételt újra nézik, meg közben kotorásztak kicsit, de D tudja mi volt abban a szekrényben és azt is miért indították újra a felvételt* Azt ajánlom hogy nagyon gyorsan keresd meg a kis menyecskédet és tanítsd meg, hogy ne húzzon újat a harcosokkal.. Én is ezt fogom tenni Riával.. Csak találjam meg.. Andreas pedig megtudja milyen egy vámpírharcos dühe..*morogja* Megkeresem a jómadarakat...*pár billentyűparancs és máris az jelenik meg, ahogy Andreas Riával ment ki*egy óra szinte semmittevés Ria részéről, Andreas viszont főz lelkesen, majd a medencénél vacsora*a közben és a végén elcsattant csókok kissé sokkolják D-t*a düh és a csalódottság egyaránt elhatalmasodik rajta*legszívesebben megölné Andreast és a beleivel mosná fel Mocsok city utcáit miközben azokon tvisztel*azonban ahogy látja, hogy Ria nem ellenkezik, vagy csak gyengén a csalódottság újult erővel ragadja el*magába zuhan*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Aug. 03, 2009 11:45 pm

    Amikor leért a medencéhez, először az asztalhoz ment. Gigi épp a tálat nyalta tisztára. Még csak a felénél tartott. *Legalább még egy darabig nem kóborolsz el.* mosolygott le a macsekra. Aztán tovább ment. A medence egyik keskenyebb felénél lepakolt egy napozóágyra, majd fejest ugrott a vízbe. Már a sokadik hosszt úszta, amikor addig jutott, hogy hideg fejjel végig tudta gondolni az este történteket. A medence közepénél felfeküdt a vízre. *Szóval, kezdjük az elején. Daniel szimpatikus, jóképű és jól néz ki. És minden porcikám vágyik azután, hogy öleljen és csókoljon, és még többet akarjon tőlem. De ő csak a halott párját látja bennem, különben miért rohant volna el?! Andreas... Andreas jól csókol, de... De akkor is csak Danielre tudok gondolni. Ez szánalmas. Miért nem tudok egyszer abba beleszeretni, aki viszont szeretne? Miért?*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 03, 2009 11:59 pm

    *tovább kínozza magát és önbecslése is egyre jobban a mélybe süpped, ahogy a felvételt nézi, de muszáj megtudnia hova rejtették a CD-t*nagy fájdalmára nem Andreas szobájába, ahova szívfájdalom nélkül bemenne és legalább a CD gyártás oka alatt a féltékenység miatt is jól agyonverhetné*nem* A CD Ria szobájában talált búvóhelyet, vagyis lesz a lánnyal még egy kis beszélgetni valója*sápadtan és valószínűleg ismételten kissé megtört szívvel indulna el, hogy megmossa arcát*az étvágya teljesen elment és az életkedve is*úgy érzi egy testbe van zárva, amiből nem menekülhet, mikor nem akar mást csak elmenni minél messzebb erről a helyről, ahol ismét fájdalom érte csak*arcot mosni indul de a lépcső megerőltető számára és nem kockáztatná meg, hogy a lánnyal találkozik szobája felé menet, mivel azt már nem nézte meg, hogy fürdőruhát vesz fel, csak azt, hogy a CD el lett rejtve*a medence nagyon csábító*közel is van, hideg is, pont alkalmas*törülköző pedig van nála... Mi kell még?*elindul a medence felé, azonban az ajtóban megtorpan, ahogy meghallja a lány halk szavait*csendesen hallgatózik*szemei elkerekednek*~Igaza van.. Kate-e láttam benne az elején.. Bár most is, de.. Van különbség.. Főleg a jellemük... Én hülye meg elrohantam, mikor megcsókoltam... Barom vagyok...~*szitkozza magát, majd mélyet sóhajt*~nem csodálom, hogy így gondolkozik és Andreas is... Az a rohadék.. Kihasználja.. Még szép hogy kihasználta, hogy nem voltam éber.. Na várj csak... Ha arra gondolok, hogy megcsókolta.. Hogy.. Hogy megölelte, a karjaiban tartotta..~*kezei ökölbe szorulnak, szemfogai pedig akaratlanul is megnyúlnak*határozott lépésekkel elindul a medence felé, majd letérdel az oldalánál, mintha a lányt észre sem venné*fejét a vízbe nyomja nyakig és kezével a tarkójára és hátára is locsol a vízből*~nem engedem.. Ő nem Kate de... De Ria-ként is egy elbűvölő nő.. Igaz ember de.. Nem lehet tudni, hogy a szerelem kit választ nem igaz? Kell nekem ez a lány!~
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Aug. 04, 2009 12:22 am

    Halkan sóhajt, majd a csillagokat kezdi el bámulni, hátha azok tudnak neki válaszolni. Azonban egy csobbanás, és a víz hullámzása előbb kirángatja a merengésből, minthogy igazán belemerülhetett volna. Óvatosan lesüllyed a víz alá, majd a fejét kiemeli a felszínre, hogy lássa, mi zavarta meg. Elkerekednek a szemei és nyel egyet, amikor felismeri a medence szélénél térdelő alakot. ~Mennyit hallott? És vajon tud már a felvételről?~ Tétován lebeg a vízben. Nem akarja megzavarni Danielt, bár biztos benne, hogy a férfi tudja, hogy ő is ott van. Azonban sokáig volt mozdulatlan a hideg vízben, és már fázik. Hogy egy kis időt adjon a másiknak, a medence ellentétes oldala felé veszi először az irányt, majd visszafordul Daniel felé. Próbál csendesen, óvatosan mozogni, de remeg a teste, így nem sikerül tökéletesen.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 04, 2009 12:29 am

    *emberi mértékkel már meg kellett volna fulladnia annyi ideig van a víz alatt, de folyton mozgó, magát hideg vízzel locsoló keze ezt merőben ellenzi*hamarosan feljön a víz alól, és sarkaira ülve a medence szélébe kapaszkodva egyenesen Ria szemeibe néz a túlparton és mélyeket lélegez*lassan felkel, miközben nem veszi el pillantását, majd elindul a lány felé*hajából csorog a víz mellkasára majd derekánál a törülköző itatja fel a cseppeket*hamar odaér a lányhoz majd lehajol hozzá és a kezét nyújtja felé* Szeretnék beszélni veled.. Ha lennél szíves kijönni... Azért nagyon hálás lennék...*mondja komolyan miközben nem tágít és szemeivel is folyamatosan a lányt nézi*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Aug. 04, 2009 12:46 am

    Amikor észreveszi a rá szegeződő tekintetet, és hogy Daniel elindul felé, megáll a vízben. Aztán kiúszik a medence széléhez. Elfogadja a felé nyújtott kezet. ~Milyen erős! És milyen komoly. Tud a felvételről.* Daniel szemébe néz, és a zöld tekintet ismételten megbabonázza. ~Nem fogok tudni hazudni neki.~ Teste remegése nem csökken, sőt. Már nem csak fázik. Talán egy kicsit fél, de sokkal inkább vágyakozik. ~Az az érintés... az a pillantás... Istenem!~ Nyel egyet, és próbál újra tiszta fejjel gondolkodni. *Miről szeretnél beszélni?* szólal meg végül halkan.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 04, 2009 12:59 am

    *önelégülten elmosolyodik, amikor a lány enyhén remegni kezd* Nyugalom... Nem lesz semmi baj... De.. Talán illendő lenne átöltözni, mielőtt beszélgetünk.. A dolog elég komoly.. És... Azt hiszem nekem sem ártana, ha lenne rajtam valami nadrágféleség... *közelebb hajol* Bár.. Mit ne mondjak nagyon jól néz ki ez a fürdőruha rajtad...*suttogja fülébe* Erre hölgyem..*karolja át Ria derekát, majd ellenkezést nem tűrve vezeti a kúriába, onnan fel az emeletre, majd a szobájába*Ria ajtaja előtt megáll, majd a lány elé lép és mélyen a szemeibe néz* Hamarosan átjövök... Ajánlom, hogy addig ne próbálkozz semmivel...*emeli fel kezét, majd finoman végighúzza ujjai begyét Ria homlokának oldalán, halántékán, arcán, majd száján egy pillanatnyival tovább időznek el ujjai, ezután továbbindulnak és a puha bőrrel fedett nyakon simítanak végig, a lány artériáját is érintve, mire egy kicsit kinyitja ajkait és fogainak hegyes vége kilátszik*egy ideig követi keze útját, majd mikor kulcscsontjához ér ismét felnéz Ria szemeibe*megfog egy előre lógó vizes tincset, majd orrához emelve beleszimatol* Légy jó kislány és várj meg szépen a szobádban.. ha nem...*elvigyorodik, majd elengedi a lány haját és elhátrál tőle, majd szó nélkül megy saját szobájába és mikor beér elvigyorodik*~az enyém lesz... Nem érdekel más, de kell nekem ez a lány.. Megbolondulok..~*pillanatok alatt megtörli haját, majd felvesz egy laza farmernadrágot és egy fekete ujjatlan tépett pólót*minden nyílás a pólón olyan, mintha el lett volna szakítva*haját összeköti feje tetejére, majd elindul a lány szobája felé*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Aug. 04, 2009 1:13 pm

    Félelme lassan elmúlik, de megnyugodni nem bír. Amikor Daniel elvezeti, nem tiltakozik, bár felmerül benne, hogy a fürdőköpenyért oda kéne menni a napozóágyhoz, de hamar elveti az ötletet. A bókkal nem tud mit kezdeni, bár határozottan jól esik neki, el is mosolyodik. Amikor megállnak a szobája előtt, szinte nem is hallja, mit mond a másik. Ahogy Daniel elkezdi cirógatni, a szíve hevesebben kezd veri, lehunyt szemmel élvezi a pillanatot. Amikor a férfi ujja a nyakához ér, tágra nyílnak a szemei és egy pillanatra nem kap levegőt. Reménykedve nézi Danielt, mikor elindul a szobája felé. Ahogy eltűnik az ajtó mögött, Ria is bemegy a szobájába. Eleinte kicsit tétova, majd hirtelen szinte táncra perdül örömében. ~Szédült liba, szerelmes csitri.~ szidja józan esze. ~Képes lennél a karjaiba vetni magad, csak azért mert úgy nézett rád?!~ zsémbel tovább, de hiába. ~Igen, képes lennék rá.~ Azzal betáncol a fürdőbe. Bikinijét a mosdókagylóba teszi, és egy törölközőbe csavarja magát, majd nekiáll a haját szárogatni. Fésülködés után nekiáll ruhát vadászni a szekrényében. A választása végül egy fehér selyem kimonóra esik, amit virágzó cseresznyefaágak díszítenek. Csak nemrég vette, még sose volt rajta, és ez az alkalom jónak tűnik. Fehér csipke fehérneműt választ alá. *Tényleg nem vagyok teljesen normális.* állapítja meg tükörképének. *Össze kéne szednem magam. Legalább addig, míg kiderül, mit akar tőlem.* Mély levegőt vesz, hogy megnyugodjon. Odasétál az ablakhoz, és a csillagokat kezdi el figyelni.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 04, 2009 1:26 pm

    *hamar odaér a lány szobájához és elkezd kicsit hallgatózni*mikor már nem hall zajokat kopogás nélkül lép be a szobába olyan csendesen, hogy azt egy macska is megirigyelhetné*mikor tekintetét a lányra szegezi nyel egy kisebbet*~jesszus.. Ez a ruha... Csak bírjam ki..~*néma léptekkel megy az ablak előtt álldogáló lány mögé, majd csendesen megáll mögötte és karjait Ria dereka köré fonja*fejét a nyakába hajtja majd mélyet lélegzik az illatából* Imádom ezt a finom aromát, ami körbelengi a testedet...*suttogja a fülébe, majd lassan megfordítja karjaiban Riát, hogy szembe nézzen vele, de el továbbra sem engedi*a falhoz nyomva kicsit figyeli arcát, miközben két kezével kétoldalt támaszkodik a falnak a lány mellett megakadályozva ezzel a szökési kísérletet* Igazán gyönyörű ez a ruha rajtad...*suttogja csendesen, ahogy végignéz a finom selyem ruhán, ami mindig a megfelelő helyen domborodik ki, vagy süllyed be és a hullámok is vonzók rajta*a masni pedig egyenesen követeli, hogy bontsa ki és azonnal vigye az ágyra a lányt*~kissé olyan érzésem van, mintha meghívó lenne ez a ruha keringőre...~*finoman végigsimít az anyagon Ria oldalán* A legfinomabb selyem.. Igazán jó választás... *suttogja, majd szemeibe néz* De tudod Ria.. Nekem szükségem van néhány dologra... Először is egy... Kis vékony kör alakú dologra, amit legjobb tudásom szerint valahol itt rejtettek el... Persze te erről nem tehetsz igaz? *suttogja ravasz mosollyal* Te csak áldozatul estél a kényszernek, és nem tudtál ellene lépni... Ezért.. Ha most odaadod, amire szükségem van.. Meggondolom, hogy megbüntesselek, vagy ne...*suttogja, miközben kézfejével finoman simogatja Ria oldalát és karját, valamint néha vállára és nyakára is jut a cirógató érintésből*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Aug. 04, 2009 2:58 pm

    Nem hallja, mikor a férfi bejön a szobába, csak arra figyel fel, amikor átöleli. Ösztönösen közelebb húzódik a hatalmas testhez. A bók hallatán elmosolyodik. Amikor Daniel megfordítja, és a falhoz szorul menekülési útvonal nélkül, kicsit elbizonytalanodik, de az újabb bókok és a kényeztetés hamar elűzi ezt az érzést. *Örülök, hogy tetszik.* suttogja, és közben picit megremeg a hangja. Érzi, ahogy a férfi keze nyomán felpezsdül a vére, és őrült táncba kezd a testében. ~Ezt így nem fogom sokáig bírni.~ Közben a szemét le nem veszi Daniel arcáról. ~Kis, vékony, kör alakú dolog? Ja, a CD. Jól van, még tudok gondolkodni.~ Látszik, hogy össze kell szednie magát, hogy válaszolni tudjon. És ebben a gonosz kis mosoly sokat segít. *Szóval a lemezt szeretnéd... a felvételt. Hát az túlzás, hogy nem tehetek semmiről, de a rejtekhelyet nem én találtam ki.* Hangja egyre magabiztosabb. ~A magam kedvéért még soha nem hazudtam. Nem most fogom elkezdeni.~ Félelem nélkül néz a zöld szempárba. ~Nem adom könnyen a lemezt.~ dönti el végül. Aztán megérzi a simogatást, cirógatást, és teste azonnal reagál rá. ~Úgyis mindjárt megmondod neki, mit húzod az időt?~ kötekedik vele a kisördög. *Mi lenne a büntetés, ha nem mondanám el, hogy hol van?* választja végül hangosan az időhúzást. ~Lehet, hogy annak a Lucifer-utánzatnak van igaza, de legalább addig is itt van velem.~ Szája csábító mosolyra húzódik, szeme felszikrázik, úgy várja Daniel válaszát, reakcióját.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Kedd Aug. 04, 2009 6:02 pm

    *Pár percig gondolkodik a történteken. Gyors zuhany, majd Ria után indul. De nincs a medencénél. Csak a fürdőköpeny.
    - Ez nem...nem lehet. -*s a zöld szemű szörnyeteg feléled benne.
    ~ Csak, mert a halott kedvese néz vissza rá? Csak, mert képes köddé válni, évszázadokig élni? Csak, mert olyan megható, hogy száz évig cölibátusban volt? Ha Ria-val van...én én.... én..... -* de már rohan. Hamar odaér az ajtóhoz. Időközben a szerelem, féltékenység, düh hármasa munkálkodik benne. Izmai feszülnek, vére megetelik adrenalinnal, tesztoszteronnal és valami.... valami, új ismeretlen anyaggal. Érzi, hogy az izzadtságával egyetemben ez is kipárolog testéből, és hasonlít is egy korábban érzett szagra, de most nem gondolkodik. Nem. Most Ria-val akar találkozni.
    ~Miért, te boszorkány? Semmivel sem vagyok kevesebb. Csak ember vagyok. Ember, aki téged szeret és nem egy halott nő utánzatát. -*értelme halvány szikrájával képes még kopogni az ajtón. Ám ha az fél percen belül nem nyílik ki... Nem mer a következményekre gondolni.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Aug. 04, 2009 6:19 pm

    *figyeli és megmosolyogja a lány reakcióját, valamint a szavakat is* Nem szép dolog az időt húzni Ria..*suttogja halkan* Mi lesz a büntetés? Rákényszerítelek, hogy megmond, hogy hol van amit akarok.. Ha kell tovább is megyek... *néz rá komolyan de valami furcsa csillogással a szemeiben, ami a lány illata miatt jön elő belőle* Kicsi Ria... *csóválja meg a fejét, majd ekkor hallatszik a kopogás*egy könnyed gondolattal rázárja a zárat az ajtóra* Nem kellenek szemtanúk..*suttogja, majd odahajol a lány nyakához és egy finom csókot lehel rá, miközben derekát finom kényszerrel megfogva magához húzza, majd átöleli*gyengéd csókokkal borítja be a lány nyakát, néhol meg is szívogatja* Még mindig nem beszélsz?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Aug. 04, 2009 6:21 pm

    Nerefil: *Jobbnak látja lelépni Daniel dolgozószobájából , mikor kezd túl személyessé válni a hangulat a két fiatal között . Amilyen halkan csak tud elslisszol * A pajtába megy át , ahol már várja labarador kiskuytája *-Gyere Sessh..játszunk kint egy kicsit aztán megetetlek . * Vagy félórát futkározik a kutya után utánna fáradtan dől le a fűbe , a kuyta pedíg hálából megnyalogatja az arcát amiért fogalkozott vele. *-Menjünk be.*Veszi kezeibe a Sesshoumaru névre keresztelt kis állatot , bent ad neki konverzes kaját és vizet amivel jóllakik *
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Aug. 04, 2009 6:44 pm

    Tetszik neki Daniel szemének csillogása. *Tudom, hogy nem szép dolog az időhúzás, de kíváncsi vagyok. Szóval meddig mennél el?* Lép közelebb a férfihez. A kopogás egy kicsit magához téríti, amikor azonban kattan a zár, megnyugszik. Lehunyt szemmel élvezi a kényeztetést. Kezei önálló életre kelnek, szorosan öleli át Danielt és a hátát cirógatja. *Ha így folytatod, nem azért nem fogok beszélni, mert nem akarok.* suttogja.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Kedd Aug. 04, 2009 6:54 pm

    *A zár kattanásával egy időben pattant el az utolsó ideg szála. Körmei végig csikordulnak az ajtón. Majd egy erőteljes ütést mér az ajtóra. A fa díszítés megreccsen. Ha tudatánál volna, rádöbbenne, hogy most milyen erős. S nem érez fájdalmat, noha a vér már kiserkent kezéből.
    ~Megölöm. Nem, mert ott van Ria. De igen. De nem. De igen. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
    * Újabb ütés. Keze ökölbe szorítva, s most már emiatt is kiserkent a vér a kezéből. Egy nagyobb, ám vékony faborítás leesik az ajtóról, szilánkok állnak Andreas kezében. De most ez sem tudja érdekelni.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 2 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Márc. 29, 2024 7:19 am