Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 3:22 pm

    *A térképet tartó asztalra támaszkodik és a kis gömböket amik az ellenséget jelölik épp azt pakolja egyik másik helyre. Általában szűk szavú, de most elég sokat beszél, a lezajlott ütközetről és az ellenfél állapotáról. Majd jelentést kéret a saját seregéről és, hogy mikor is lesz megint harcképes.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 3:51 pm

    *egy ideig megint alszik, de már közel sem olyan mélyen mint addig*mikor felébred még mindig egyedül van a szobában*mostmár kicsit logikusabb és kevésbé kómás fejjel néz körbe a szobában*felül, majd ásít egy hatalmasat*ezután a rózsáért nyúl, de meglátja karját*láthatósága már akkor visszatért, mikor az idegen az orrába nyomta a növényt és elkábította vele*kicsit megnyugszik, hogy ismét minden normális*végignézve magán gyorsan felkapja a kikészített kimonót, de ahogy megérzi az anyagát és a mintát rajta azonnal vissza is teszi, majd inkább a takarót tekeri magára erősen, ami igaz szintén drága anyagú, de nem annyira mint a ruha*odanyúl a rózsáért, majd orrához emelve belélegzi illatát*kicsit elmereng*~olyan ismerős ez az illat.. Még régről.. Nagyon régről... De nem emlékszem hogy pontosan mi lehetett.. És ez a növény is... Furcsa... Még nem láttam ilyesmit... Vagy igen? Mindenesetre... Nagyon szép...*elszomorodik kicsit, majd mélyet sóhajt*kezei reflexszerűen kulcscsontjához ér és a pillangó körvonalait rajzolnák végig, mikor a vonal más irányt vált*elkerekednek szemei*félve tapogatja tovább a formát, ami felkúszik egészen a nyakára, erre már elkerekednek szemei* Hol a batyum?! Mi van a nyakamon?!*pattan fel az ágyból, de az ágyneműbe beletekeredik a lába és szép ívesen landol a földön egy csodás hasassal és egy kevésbé kellemes nyekkenéssel, ami tüdejéből taszítja ki a levegőt*egy pár pillanatig ott időz, míg kilapult tüdejébe ismét levegő jut, majd lassan felnyomja magát és sarkaira ülve néz szét a szoba padlóján batyuját keresve*az ajtót megtalálja azonnal, de még csak felé sem néz*tudja, hogy hiába próbálkozna szökéssel főleg most*először is magával akar tisztában lenni*~Mi van a nyakamon?! Hol egy tükör? Hol a késem?!~
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Csüt. Aug. 06, 2009 6:00 pm

    A puffanásra amit a lány okoz két szolgáló siet be, mikor a lány tükröt akar kisiet az egyi8k és egy teljes alakos tükörrel tér vissza. Majd mind a ketten megállnak Bara előtt és mélyen meghajolnak.
    - Úrnönk rendelkezzen velünk. - Mondják kórusban. - Segítsünk felöltözködni?Azzal az egyik, a tükröt Bara felé fordítja, utánna mind a ketten a kimonoért mennek, és Ba[/size]rahoz viszik.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 6:37 pm

    *amikor a lányok berohannak felugrik és szorosan összehúzza magán a takarót*ijedten hátrál két lépést*meglepődik, mikor egy hatalmas tükörrel tér vissza az egyik, majd gyanakodva néz rájuk, mikor meghajolnak*~ezt nagyon nem értem.. Mit akarnak ezek tőlem?~ Hogy mi?*kerekednek el szemei, majd azonnal ellenkezni kezd* Nem.. Én nem.. Nem vagyok semmilyen Úrnő.. Ez biztosan csak félreértés.. Én.. Én csak haza akarok menni semmi több..*emeli fel tenyerét tagadón, mire lazul a takaró és meglátja a nyakára felkúszó mintát a tükörben*elkerekednek szemei, majd odamegy*megtapogatja a minta vonalát, amit ujjival érez, majd a tükörben is megnézi*óvatosan lejjebb engedi a takarót*ahogy meglátja a sárkány alakját szemei elkerekednek majd mélyet lélegzik*kicsit meg is szédül* Ez... Mi... Mi ez? Hogy került rám? Mi történik velem itt?*ahogy a két lány felé közelít a kimonóval szembefordul velük* Nem! Én azt fel nem veszem! Kérem vissza a régi ruhámat! Aztán mutassátok meg, hogyan tudok elmenni innen!*követeli*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Csüt. Aug. 06, 2009 8:03 pm

    *Döbbenten megállnak.* -Az a tetoválás, azt jelenti, hohgy ön az Úrnőnk, ennek a palotának és az egész népé. Tegnap este készült el a Nagy Úr parancsára. *feleli az egyik* *Majd a másik: - EZ a ruha az Öné. De hiszen ez a legfinomabb selyemből készült. Csak és kizárólag önnek, nem sokkal ezelőtt fejezte be a szabó.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 8:13 pm

    *elkerekednek szemei* Hogy micsoda? Nem.. Én nem vagyok semmilyen úrnő..*fordul újra a tükör elé, majd eltakarja a nyakán a tetoválást* Hogy lehetne ezt leszedni?*kezdi el kaparni, de semmi eredménye* Ne hozd ide azt a ruhát! Én a saját ruháimat akarom, a saját életemet akarom visszakapni! Nem akarok kényszerből senkinek sem a semmije lenni! Én szabad akarok lenni, nem pedig egy palotában díszes börtönbe zárva lenni. Hozzátok ide a ruháimat amikben jöttem! Aztán mutassátok meg hogyan tudok innen elmenni!*ismét a tetoválásra koncentrál és próbálja levakarni, de semmi, hiába*a nyaka már karmolással teli, és a bőrét is lenyúzta, de a festék nem jön*~rohadt tetoválók.. Miért nem tudnak egyszer felületesebb munkát végezni?! Miért történik ez minden pont most? Nem igaz!~ Vagy ha ezt nem akarjátok, akkor legalább hagyjatok magamra... Remélem ezt meg szabad tennetek..*néz rájuk oldalról lehajtott fejjel*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 8:29 pm

    *Abban a pillanatban lép be a szobába amikor Bara kiküldi a szolgálókat. a nők ahogy meglátják őt azonnal kimennek a szobából.
    Végig méri Barat.*
    - Mi a neved? *közelebb lép Barahoz.Megfogja a lány csuklóját.* -Ne kapard kár érted.
    *Egy egyszínű fekete férfi kimonot visel, haja egy bőr szalaggal hátra van foga, de csak lazán így egy két tincs előre vándorolt, hogy selytelmesen elfedjék, a sebhelyét a jobb szemén.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 8:35 pm

    *felnéz a férfira, majd visszanéz a tükörbe lehajtott fejjel és a nyakát eltakarja a magára csavart takaróval* Miért tetetted rám, ha nem akarod, hogy leszedjem? Akaratom ellenére hoztál ide, készíttetted ezt el és még most is akaratom ellenére vagyok itt..*mondja csendesen*nem néz a férfira, csak kirántja csuklóját a fogásból és átkarolja magát* Mik a céljai velem nagyúr? Legalább ezt az egyet áruld el, ha mást nem is...*mondja halkan, majd lassan megfordul és felnéz rá* Mit akar tőlem? Mit?*néz rá kétségbeesve*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 8:38 pm

    *Olyan közel áll Barahoz, hogy a kimonója hozzá ér a lány bőréhez.*
    - Mondd meg a neved. *válaszolja.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 8:42 pm

    - Bara..*mondja csendesen, majd hátrál egy lépést és elmegy az egyik irányba, hogy ne legyen közel a férfihoz* Most hajlandó lenne ön is válaszolni neked? Elrabló nagyúr?*teszi karba karjait inkább védekezően, mint fenyegetően és a férfira néz* Mit akar tőlem?
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 8:49 pm

    -Bara... *ízlelgeti a lány nevét* - Találóan választottam. *biccent a fejével a kimonó felé. Körbe pillant a szobában és látja, hogy a rósza az ágyban van.* - Nocsak, a rózsát elfogadtad a ruhát nem.
    *Hangja kellemesen cseng, de még is olyan rideg.*
    -Téged akarlak.
    *Oda megy a kimonóhoz megérinti, majd Bara felé fordul.*
    - A tetoválás az az én jelölésem. Más férfi így a közeledbe se mer menni.


    A hozzászólást Devidrah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 06, 2009 8:56 pm-kor.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 8:56 pm

    *értetlenül néz a férfira* Nem értem, ezzel mire célzol..*motyogja, majd a növényre gondol* Mármint.. Azt a növényt nevezik rózsának?*néz a férfira kérdőn, de nem megy közelebb* Nincs szükségem ajándékra.. A ruhám kell és a szabadságom! Egyszer már megkapott! Mit akar még?*fordul el, majd végigsimít a nyakát eltakaró anyagon, ami a sárkányt fedi* És mi van, ha én akarom, hogy más férfi a közelembe jöjjön? Arra nem is gondolt, hogy talán van valakim a faluba? Hogy van családom, férjem? Miért hozott ide? Mit akar tőlem?!*néz rá komolyan mélyeket lélegezve*nem cirkuszol, de a kérdéseire válaszokat vár méghozzá azonnal*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 8:59 pm

    -Nem lettél volna szűz, ha férjnél vagy. *Közben Bara felé halad.* - A neved rózsát jelent. RItka az ilyen aranyló, mint a hajad. *Ekkor áll meg Bara mögött és megfogja az egyik hajtincsét a lányak.* - Mert, akarlak. Megkaptalak egyszer, de nekem annyi nem elég. *Alány fejét a kimonó irányába fordítja.* -Az a tiéd.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 9:06 pm

    - és ha pont aznap lett volna az esküvő? vagy jegyben járok? Mégis kinek képzeli magát?*néz rá, mikor megérzi, hogy megfogja a haját* Igen.. Sajnos tényleg ritka.. Bárcsak nekem is fekete és egyenes lenne, mint a többi normális emberé..*láp távolabb a férfitól* Nem kell az ajándék! A saját ruhámat akarom! És ne higgye, hogy mégegyszer megteheti azt, amit az erdőben! Még is mit gondol magáról?*fordul szembe vele* Hogy maga mindent megtehet? Hát nem! Tudja meg! Engem nem kap meg még egyszer!*jelenti ki* És ha egy kicsiny jó szándék is szorult magába a gyilkosságok alatt, akkor kérem ne jöjjön többé a közelembe!
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 9:11 pm

    *gonoszan elvigyorodik, de mintha egy cseppnyi lágyság is lenne most ebben. Tetszik neki a lány hozzá állása, hogy most már nem fél tőle, hogy ellenkezik vele, nem pedig a lábi elé veti magát. Tetszett neki az is, ahogy küzdött ellene, az erőben is. És mindjárt, még egyszer megízleli milyen is ha küzd ellene a lány. Erre teste is ragál, és megkeményedik a férfiassága.*
    - Menekülj csak, sőt fuss, szeretek vadászni. *Bara elé szökken, majd megfogja a lány vállát, de úgy, hogy esélyt adn neki a szabadulsára, végezetül meg csókolja, és a nyakába is belenyal.* - Menekülj ha nem akarod, hogy megint magamévá tegyelek. *suttogja*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 9:17 pm

    *a férfi mosolyára végigborzong valamitől, de azt tudja ez nem jó jel*összerezzen ahogy a férfi hirtelen előtte terem* Ezt ne csiná..*szavait a férfi csókba folytja*ledermed, de amikor a nyakát éri a támadás hirtelen ellöki magát a férfitól, majd hirtelen egy pofont kever le neki* Nem fogja megtenni! Én nem vagyok se az ágyasa, se pedig a szajhája! És tudja meg a felesége se bármilyen tetoválást is vésetett a bőrömbe!*zihál erősen, és enyhén remeg is* Hagyjon békén! Nem fogok menekülni! Nem fogok magának még nagyobb élvezetet okozni! És ha hozzám mer érni!*nyújtja ki egyik kezét felé rá mutatva fenyegetően* Ha még egyszer meg kísérli tenni akkor nem állok jót magamért!
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 9:22 pm

    *A pofon az utolsó csepp. Megvárja ugyan, hogy a lány befejezze a mondandóját, így egy kis előnyt hagy neki, amjd elkezdi terelgetni, úgy hogy Bara a fekhely felé legyen. Mikor irányban van ledönti a lány a lábairól. Pont a puha párnákkal telerakott fekhelyre dönti. Úgy helyezkedik a lány fölött, hogy szerszámában az ne tudjon kárt tenni. Majd ad egy kis időt Baranak, mielőtt folytatná.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 9:34 pm

    *a terelgetést észreveszi, de próbál kitérni az ágy elől, bár nem sok eséllyel*mikor a férfi az ágyra dönti majd fölé magasodik erősen megkapaszkodik a takaróban, amit szorosan maga köré csavart nem is egyszer*egyik kezével kapaszkodik, másikkal próbálja eltolni magától a férfit, miközben lábaival próbál valami erős pontot találni, hogy kimászhasson alóla* hagyjon békén!Én nem vagyok a szajhája! Engedjen el! Vagy ha a felesége vagyok akkor törvényes esküvőt követelek! Egy tetoválás nekem semmit nem jelent! És esküvő előtt nem is illik összefeküdni! Szóval most azonnal szálljon le rólam!*akadékoskodik, és végre megtalálja azt a pontot a lábával amit keresett*eltolja magát, mire csípője a férfiéhoz dörgölődik, majd kicsusszan alóla, vagyis csak lábai vége marad alatta, azt pedig gyorsan maga alá kapja és felkel az ágyon állva*mélyeket lélegezve néz a férfira, továbbra is erősen szorongatva a törülközőt*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 9:39 pm

    -Szóval törvényes esküvő akarsz? *Elhasal az ágyon és a lányt figyeli.* - Tetoválásod az a hivatalos esketés a mi törvényeink szerint, és mivel te is démon vagy ennyi. *Megfogja a lepedőt, majd az ágy egyik párnája alól elúvesz egy kis bőr tokot amiben egy tőr van. Hírtelen végig vágja a lepedőt, amjd kézzel kezdi el szaggatni.* - Nos?
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 9:59 pm

    - Én nem vagyok démon és ez nekem nem érvényes eskütétel! Én az saját törvényeim szerint akarok férjet magamnak, nem pedig egy tetoválással megbélyegezve akarok tartozni valakihez.. Különben meg hogy vehet el valaki olyant, akinek még a nevét sem tudta? *fogja össze a takarót, hogy ne szakadhasson tovább*~az a kés meg mióta olt ott? Fenébe!~*hátrálni kezd bár kicsit esetlenül, és sikeresen lelép az ágyról is, majd az anyagot kirántja a férfi kezeiből* Különben meg magán milyen jel van, ami azt mutatja, hogy hozzám tartozik? Ez így számomra igazságtalan! Úgyhogy vagy elvesz törvényesen, vagy kénytelen lesz elengedni!*mondja komolyan nézve a férfira*ahogy az ágyon hasal a fekete, mintás kimonóban az ágyon és a tincsei szanaszét állnak, míg a többi össze van szíjazva eléggé melengető látvány, de most a menekülés fontosabb*~nem fogok egy ilyen nagyképű hólyaggal közösködni bárki is legyen!~ Különben meg elég udvariatlan.. Nem csak azért mert megerőszakolt.. Vagy mert meg sem köszönte, hogy az életét megmentettem.. Esetleg a páncélját összekovácsoltattam.. Nem.. Ez nem számít.. Viszont még nem volt alkalmam találkozni olyan személlyel, aki még csak a nevét sem képes elárulni, vagy azt, hogy egyáltalán kicsoda!*dorgálja a férfit, miközben az ajtó felé araszol*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 10:06 pm

    *Felül az ágyon, egyik lábát törökülés szerűen maga el hajtja a másikat felhúózza és jobb karját azon pihenteti.*
    -Te is démon vagy, a láthatatlanná válásik képességed is ezt igazolja és a véred is. Való igaz, rajtam még nincs jelölés. *Figyeli a lányt, ahogyan araszol kifelé.* - Ha kimész nem kapsz válaszokat. *Majd hozzá teszi* -Devidrah a nevem, a Fekete sárkány klán vezére. Vagy ahogy az emberek neveznek a Halálhozó Sárkány démon. *Feláll és Bara felé tesz egy lépést* - A rózsa és a ruhát szántam köszönetnek.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 10:31 pm

    *figyeli a férfi mocorgását*egy pillanatra sem veszi le róla a tekintetét* Nem.. Az.. Az biztos valami nem tudom mi volt.. Előfordulnak velem érdekes dolgok, de nem vagyok démon! Én ember vagyok! Világos? Ott nőttem fel, ők a családom, én sem vagyok más!*jelenti ki ellentmondást nem tűrve* Miért? Lesz magán is jelölés?*lepődik meg, majd visszavág* Nos... Majd ha azt láttam akkor beszélhetünk a közös éjszakázásról, de addig ne is álmodjon róla! És a mintát én választom ki!*jelenti ki a férfira mutatva, majd a következő szavakra lecövekell* Nem ér zsarolni! Na jó! Válaszol a kérdéseimre, utána pedig enged elmenni! Megegyeztünk? Szerintem ez egy nagyon jutányos alku mindkettőnknek.. ~Devidrah? Milyen érdekes egy név..~*a további szavakon meglepődik, majd úgy néz a férfira, mint valami hibbantra* Jó vicc.. Méghogy a Nagy halálhozó sárkány démon.. Az csak mese! Kitaláció, amivel az emberek a gyerekeiket ijesztgetik... Próbálkozzon hihetőbbel.. Ez eléggé nevetséges próbálkozás, még egy nemestől is...*mikor a férfi feláll azonnal hátrébb szökken egyet majd rámutat* Maradjon ott! Ne közelítsen! Hallja?!*mondja erélyesen, majd az ajtót kezdi keresgélni* Ó értem.. Nos.. Elég lett volna egy Köszönöm is.. De az a virág.. Az tényleg szép.. Viszont a ruhát nem fogom felvenni! Nincsen szükségem giccses ruhákra.. A saját varrású ruháimban érzem jól magam.*mondja, majd megtalálja az ajtót és résnyire nyitja*közte és a férfi között több mint 4 lépés távolság van*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 10:38 pm

    -MUtatok neked valamit. *Ledobja a ruháit és meztelen áll a lány előtt egy pillanatra vörösen izznak fel szemei majd abba marad, szárnyai nőnek, hatalmas ében fekete, mint a haja, homlokából és fejetetejépből is szarvak nőnk ki. Összesen négy darab, farka is előkandikál, hosszú kecses és fekete melynek tüöskés a vége.* - Démonok igen is léteznek, ha tetszik ha nem. Lehet, hogy emberek között nőttél fel, de a származásod ellen akkor sem tehetsz! *szól megszokottan mély bariton hangon.* - Milyen érdekes, eltaláltad a hagyományainkat, a felek egymásnak választanak tetoválást.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Aug. 06, 2009 10:49 pm

    *amikor a férfi leveszi a felsőjét nyel egyet, de teljesen másra számít*ahogy szemei elvörösödnek megborzong, de mikor a szárnyak, szarvak és a farok is előkerül az ajtónak zuhan és hátával nekilapul*pulzusa az egekig ugrik pillanatok alatt a félelemtől* Istenem.. Ez.. Ez nem a valóság!*suttogja, majd hirtelen kinyitja az ajtót és kirohan*végig a folyosón bár megint nem tudja merre tovább* Ez nem igaz.. Ez csak egy álom.. Egy rossz álom, és én mindjárt felébredek! Gyerünk! Fel akarok ébredni!*rohan végig a folyosón, bár ebben a takaró nagy akadályokat képez, bár könnyített rajta a férfi azzal, hogy elöl egy ideig feltépte, így könnyebben tud mozogni benne* Muszáj felébrednem...*mondogatja magának egyre inkább* Még hogy hagyomány.. Nem.. Biztos megint tovább álmodtam a mesét, amit a gyerekeknek mondtam altatóul.. Soha többé nem mesélek rémtörténeteket, csak ébredjek már fel!
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 06, 2009 10:55 pm

    *Számított a lány reakciójára, így vissza változik és felölti a ruháit.* -Had fusson. *Kimegy a szobájából és át sétál a nyugati szárnyba. Mivel, hogy be van gerjkedve, de most nincs kedve Bara után futkosni így az ágyasaihoz megy, már csak négyen maradtak. Viszont a behódoló magaratrás amivel fogadják csak feldühíti, hühből rakja meg az egyiket, de az orgazmust üresnek érzi, így ott hagyja őket. Kimegy az udvarra és a lány illatát követve utána megy. Nem sieti el a dolgot, minek, úgy se mehet sehova és még élvezetesebb becserkészni a vadat ha annak előnnye is van.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 4 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 10:49 am