Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 03, 2009 7:33 pm

    Nerefil: -Belga csokit? *Mosolyodik el * - Rendben , abból hozunk akkor egy kis muníciót ..és majd kuncsorgok néha tőled , mert én is szeretem . * Gyorsan megreggeliznek * - Lehet , hogy még valami meglepetést nézek..de majd meglátjuk , hogy mi lesz még nyitva ilyenkor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 7:35 pm

    *érdeklődve hagyja abba a mozdulatsort* Talán valamit elrontottam?*megy azért oda hozzá* Te biztos jobban tudod..*vigyorog*mikor a katanát kéri tőle Kuraan felhúzza a szemöldökét* Minek?*de azért odaadja* Csak óvatosan! Még az apámtól örököltem..*vigyorog* Csodálom, mikor apám nem nagyon törődött velem..*forgatja szemeit*Nem is nagyon szeretett.. legalábbis ezt sokszor megkaptam tőle.. Valami baj van vele?*néz rá kérdőn*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Szept. 03, 2009 7:35 pm

    -Felőlem. Ner, nem kell csórni belőle. Ami az enyém az a tiéd is. Rendben? és fordítva is. *itt már mosolyog kissé pimaszul.* - Nekem mind egy, hogy meglepi vagy nem meglepi.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 7:39 pm

    *Megnézi a katanát és gyanuja egyre nagyobb, ami arcára is kiül. Végül megnézi a markolat alatt és elkerekednek a szemei, szin tiszta döbbenet ül ki az arcára.* - Mit mondtál, honnan szedted? Az apádtól örökölted?! Azt kötve hiszem.... *még mindig döbbent arc kifejezéssel néz fel a fiúra. Majd a választ nem várja meg és a katanával együtt el nyargal. Felrohan a szobájába és lábbal nyit ajtót.* -Bara! *mordul fel.* - Mit keres a katanám, egy arisztokrata kölyöknél?!
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 03, 2009 7:41 pm

    *a pár után megy az edzőterembe*figyeli Noko mozgását, ami igen kiegyensúlyozott, látszik, hogy gyakorlott kardforgató és edzett is*Kuraan kivonulásán csak nagyokat néz, de megvonja a vállát* Mostanában mindenki furcsán viselkedik.. Már semmi sem tud meglepni..*megy Noko után, aki szintén Kuraant követi*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Csüt. Szept. 03, 2009 7:43 pm

    Shion: * Doreenre néz és vállat von * -Nem sajnálatom magam . *Morran fel , a lány feldühíti mivel normálisan akart vele beszélni de ehelyett eléggé flegma és lekezelően viselkedik vele * - Sajnálom ,de én nem vagyok olyan tökéletes , hogy megfeleljek az úri elvárásaidnak . Nem vagyok hajlandó tovább csinálni ezt a szappanoperát . Mindennek vége..már ha egyáltalán valamilyen érzelem volt is valaha a részedről . Mert én bolondultam érted..de nem fogom szánalmassá tenni magam miattad. * Feláll és otthagyja Doreent a szobában , majd visszanyit *-Mostmár nyugodtan befekhetsz Kuraan vagy Noko ágyába....jah Nokoval már úgyis összefeküdtél tegnap szal nem lesz újdonság számodra . Ezentúl én is ezt teszem majd a nőkkel . Mostmár kissé bánom, hogy megmentettelek az apád és a leendő féejed elől , mert rádfért volna egy kis modorjavítás. Sayonara. *Vágja be az ajtót*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 7:45 pm

    - Hé! Mi bajod?! Kuraan! Állj meg! Ad vissza a katanám hallod?*megy utána*kicsit ledermed, mikor a direktrixet Kuraan a nevén szólítja és azt mondja, hogy a katanája* Hogy mi? Az az én katanám.. Az apámtól kaptam.. Már hogy lenne a tied? Biztos összetéveszted.*néz Kuraanra és a katanáért nyúl* Visszakaphatom? Szeretem, ha nálam van*értetlenkedve fogadja, hogy a direktrix elkerekedett szemekkel, mégis gyengéd, szeretetteljes mosollyal néz rá*~mit akar ez tőlem?~
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 7:47 pm

    -Shion. Várj. *áll fel és megy a fiú után. Megfogja a kezér és belenyomja a levelet.* - Ezt Noko küldi azt mondta olvasd el. Mindenképpen. *SZeretné megölelni a fiút, mert hiányzik neki, de most az hülyén venné ki magát.* - Nem feküdtem le vele! Csak éppen tőled félte és nem akartam egyedül maradni. *Hátat fordít Shionnak és elindul a saját szobája felé, közben a szemeit törölgeti, a pulcsija ujjába. Mivel nincs nálla szepi.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Szept. 03, 2009 7:49 pm

    *Kuraan berobbanására azonnal felkel és összehúzva magát félve néz a férfira*~talán most jött el a búcsú?~a kérdés megdöbbenti, majd ahogy megjelenik Noko is mögötte a fiút nézi*majdnem elsírja magát annyira boldog, hogy láthatja*elmosolyodik* Noko nem hazudott neked..*suttogja és érzi, hogy a fiú megrezzen, mikor nevét kimondja, majd érdeklődve néz rá, hogy honnan tudhatja a nevét*elmosolyodik a tekintetére*felkel, majd Kuraanhoz lép és kiveszi a kezéből a katanát, majd Nokonak nyújtja* Te nekem adtad ezt a katanát, hogy emlékezzek rád.. De ez nagyon fájt.. Így tovább adtam egy olyan valakinek, akinek tudtam, hogy szüksége lesz rá... Odaadtam a fiamnak..*simítja meg Noko arcát és két keze közé fogja, majd szemeibe néz*így jól látható a hasonlóság, majd Kuraanra néz* A fiamnak, a te fiadnak.. A mi gyermekünknek..*mondja komolyan mégis lágyan* Noko a te fiad Kuraan..*a fiú felé fordul, akinek elkerekednek a szemei*az ajtón kívül Dannek leesik az álla az infótól*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 7:54 pm

    *Most Kuraanon a sor, hogy az álla beleépüljön a padlóba.* - Hogy mi? De...*nem tudja tovább folytatni, mert ekkor bejelenti Bara, hogy Noko az ő fia.* - De hogy ...mi... ez? *Leül az ágyra.* - Ezt most mondd el még egyszer félek csak álmodom. Ugye? *Néz fel Bara-ra. *majd mély levegőt vesz, és ahogy nézi a nő arcát rájön ez nem álom, ez a valóság.* - De... de basszus ezt miért nem lehetett nekem is elmondani?! Ha nem futok bele és látom meg a katanám, akkor sosem mondod el?! *itt már megemeli a hangját.* - Különben is mi a biztosíték, hogy az én vérem? Kiválasztott vagy a francba is több férfival is lehetett dolgod.... semmiben nm hasonlítunk... *aztán el csendesedik.* - Bár, így hogy mellette állsz belőled sokat fel fedezek benne.....
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Csüt. Szept. 03, 2009 7:56 pm

    Shion: -A kurv...*megszívja a fogát , hogy csak kicsit káromkodjon * életbe...Doreen mikor bántottalak ? *Meg a lány után és maga felé fordítja * -Téged nem lettelek volna képes soha bántani és ez mindig így is marad amíg élek . Viszont érted ölni tudtam volna és majdnem meg is tettem . * Visszaadja a lánynak a levelet * -Add vissza Nokonak vagy mit bánom én . Nem tudom , hogy mit írt és nem is akarom megtudni egy olyantól aki a szerelmem ölelgette . További jó életet. * Morogja és elmegy *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 8:00 pm

    -A francba is Shion. Nem lehetsz ilyen fafej. *kiabál utána.* - Te nem féltél volna tőlem, ha én esek neki Nernek?! Vagy éppen látod, hogy én kezdek verekedni Kval elég durván?! Képzeld már magad a helyembe, én semmi avgyok a te erődhöz képest. Símán ketté tudsz törni, na ná, hogy félek tőled. *elcsendesedik.* - Pedig szeretlek....
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 8:00 pm

    *hatalmasat néz, mikor kiderül a dolog*Kuraanra néz, majd Barára, majd ismét Kuraanra és elvigyorodik* értem.. Jó poén.. Tényleg.. Nagyon vicces..*vigyorog, majd, ahogy senki nem nevet és Bara komoly arcát látja elcsendesedik és nyel egyet* De.. Ezt nekem miért nem mondta senki? Ha te vagy az anyám, és ő az apám..*mutat Kuraanra* Akkor kik azok, akik belekényszerítettek az arisztokraták világába? Miért kerültem oda?!*kicsit dühös*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 03, 2009 8:02 pm

    - Ami azt illeti.. Ma figyeltelek benneteket és.. Elég sok dologban hasonlítotok.. nem külsőre, de a mozgásotok, a stílusotok, az ízlésetek és a mozdulataitok is egyformák.. Ijesztően egyformák..*veti közbe csendesen*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Csüt. Szept. 03, 2009 8:06 pm

    Shion: *Szemeit forgatja * - A felemet nem tépném ketté..szerettelek volna azzá tenni de ez már a múlté . Szeretsz? *Felnevet * -Igen..ezért aludtál együtt Nokóval és az előbb is az a megértés és csupa aszeretet ami belőled áradt . Normálisan megakartam beszélni a dolgokat ,de ha nem hát nem . Noko az elittből van akárcsak te ..ti jobban megértitek egymást . Én csak egy szakadt szegény kölyök voltam...nem tudnám megadni azt neked amit az a ficsúr. Vita lezárva nem akarok többet erről veled beszélni. *Bemegy a szobájába és ajtaját is bezárja kulccsal belülről *
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Szept. 03, 2009 8:10 pm

    *lehajtja fejét* Sajnálom.. Annyira sajnálom, amit tettem, de nem volt más választásom.. Biztos, hogy a te fiad, mivel direktrixként soha senkivel nem feküdtem le rajtad kívül.*néz Kuraanra* Mikor utoljára találkoztunk 30 éve.. Noko akkor fogant. Akiket eddig a szüleidnek véltél, azok a nagyszüleid, az én apám és anyám. Megkértem őket, mikor megszülettél, hogy vigyázzanak rád... Annyira szerettem akkor is az apádat, hogy féltem, ha megmondom gyermekem van tőle sosem látom viszont. Így is alig jött el hozzám. Sosem keresett.. *néz Kuraanra, majd Nokora, végül lehajtja a fejét* Tudom, hogy elítéltek, amit tettem.. Csak arra kérhetlek titeket, hogy bocsássatok meg nekem amiért hazudtam.. Nagyon fájt, hogy meg kellett tennem. Sajnálom.. *suttogja* Azt hiszem.. Jobb ha most elmegyek... Ha ez nem derült volna ki, talán jobb lenne mindkettőtöknek... Annyira sajnálom.. Szörnyű anya vagyok..*suttogja, majd arcát kezeibe temeti és rázni kezdi a sírás* Bocsássatok meg..*kirohan a szobából megkerülve Nokot és Danielt, majd kiszalad a házból is*fehér ruháját visszavette, mikor egyszer felébredt este*a ruha csak úgy lebeg előtte*a Kripta felé szalad, hátha ott a dicső ősök között megnyugvást talál*képtelen volt tovább előttük állni*azzal hogy elsírta magát az utolsó szikrája is kialudt becsületének*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 9:16 pm

    *Mikor Shion bevágja maga mögött az ajtót sírni kezd. Nem így akarta és nem ezt. Leül a fiú szobájának az ajtajába és ott marad. Ott ül és sír. Majd mielőtt Kuraan felvágtatna a saját szobájába, azelőtt lemegy az étkezőbe. Mikor hallja, hogy Ner és K bent vannak ösze szedi magát és bemegy hozzájuk.* -Sziasztok.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 9:20 pm

    *Mikor Bara elmodnja, hogy azért vitte Nokot a szüleihez, mert félt hogy Kuraan nem menne vissza hozzá a gyerek miatt, a padlót kezdi el nézni. Mikor Bara kirohan még vagy két percig döbbenten áll és a többieket nézi, nem tudja, most menjen a lány után vagy mi a fenét csináljon, egy rész futni akarja hagyni, mert nem akar kötöttségeket egy másik viszont nagyon is vágyik utána. Kell egy kezdő löket ami egyik vagy másik oldalra billenti a mérleget benne.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 03, 2009 9:31 pm

    Nerefil: -Köszönöm..*mosolyodik el és egy puszit ad kedvese arcára * Hallja Doreen köszönését , felnéz a lányra és látja , hogy szemei még vöröskések bárhogy is próbálja leplezni. * Feláll , odamegy a lányhoz és átöleli , megsimogatja Doreen hátát * - Semmi gond..itt vagyok...elmegyünk vásárolni és elfelejted a dolgot . Ha meg nem akkor kibeszéljük közben. *Elenegdi a lányt , majd szemeibe néz * -Veszünk valami nagyon dögös ruhát , hogy csorgassa utánad a nyálát a szerencsétlen..*nagyot sóhajt tudva a választ a kérdésre amit feltesz *ugye Shion volt az?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 9:33 pm

    *nem tudja mit tehetne*rosszul esik neki, amit megtudott és ettől eléggé padlót fogott*dühös, mert amiatt kellett 25 évet a pokolban elszenvednie, mert az anyja félt, hogy az apját nem láthatja*egyrészt felelőtlen anyának gondolja és dühös rá, másrészt egyet ért vele és sajnálja, mert látta már sokszor hogy tesz tönkre valakit, ha a szerelmét elveszíti*a padlót nézi csendesen, majd mélyet sóhajt*a katanét felemeli és a kezébe fekteti, majd felnéz nagyot nyelve Kuraanra*~apa... Ő az apám? Nem tudom.. Nem tudom elhinni... Beszélnem kell valakivel... Muszáj! Most!~ Nekem most el kell mennem. Tisztázni szeretném ezt az ügyet az anyámmal.. Vagyis.. Azzal, akit eddig így neveztem. Hamarosan jövök!*néz rájuk komolyan, majd megfordul*már veszi is elő a telefonját és tárcsáz*a túloldalon felveszik a telefont néhány csörgés után* Szia... anya...*mondja bizonytalanul* Otthon vagy? Rendben. Néhány perc múlva haza megyek.. meg kell beszélnünk valamit, ami nagyon fontos..*végignéz a katanán* Nem. Ezt most akarom megbeszélni. Viszlát!*teszi le a kagylót, majd saját szobájába megy és ott lecsúszik az ajtónak támaszkodva a földre*a katana elgurul tőle*csak nézi és Kuraanra gondol* Az egész eddigi életem hazugság.. Vajon Muro is az volt? Ezek szerint igen.. De legalább már értem miért gyűlölt mindig is az ap.. vagyis.. Az a férfi...*motyogja*pár percig semmi reagálás*próbál megnyugodni, majd elhatározza magát*összekészülődik*a katanát az ágyra teszi, nem akarja, hogy emlékeztesse, majd kimegy a házból és eltűnik*


    A hozzászólást Noko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 03, 2009 9:41 pm-kor.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 9:33 pm

    *Átöleli Nert.* - Nem lakhatnék valahol máshol? *K miatt nem akar beszélni a dologról, így inkább csendben marad.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Szept. 03, 2009 9:36 pm

    *feláll az asztaltól, oda megy a lányokhoz, meg simogatja Doreen fejét, majd csókot ad Nerefilnek.* - Menjetek most. Majd utána jöttök edzeni. *Azzal kimegy az étkezőből. Egy kicsit gondolkozik azon, hogy felmenjen e Shionhoz. Inkább az edzőterembe megy és későbbre halasztja a dolgot.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 03, 2009 9:37 pm

    *figyeli a kialakuló fejleményeket*ahogy mindenki otthagyja a szobát*Bara sírva, Noko pedig gyors léptekkel, és hatalmas gombóccal a torkában, miközben beszél a nőhöz, akiről máig hitte, hogy az anyja*~szegény pára.. Nem semmi egy család.. De.. Az biztos, hogy harcos.. Kiválasztott anya, harcos apa.. De azért sajnálom.. Remélem hamar rendbe jön majd...~*ránéz Kuraanra, majd beljebb lép* Nos.. Kiderült, hogy nincsen semmi bajod.. Ennek örülnöd kéne.*próbálja oldani a feszültséget, majd mélyet sóhajt bátyja szúrós tekintetére* Az a nő szeret téged Kuraan.. Még azok után is, ahogy bántál vele.. Nem gondolod, hogy megérdemli, hogy egyszer kedves is légy vele és ne csak kihasználd, hogy aztán eldobd egy ideig? Menj.*néz rá komolyan*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 03, 2009 9:40 pm

    Nerefil: -Nem lenne biztonságos . *Rázza meg a fejét, viszonozza kedvese csókjátés ezután szabadabban beszélhetnek * -És te sem akarsz egyedül lenni meg ő sem...egymás társaságára vágytok ,de állandóan megsértitek egymást . Mi is sokat civakodtunk Kiryuuval hidd el..de mi máson , mint ti . Hagyj Shionnak 2 napot , ne törődj vele és tettesd magad boldognak , mintha mi sem történt volna vagy észre se vedd ha a társaságodban van . Hidd el , befog jönni. *Kacsint a lányra * -Élő példa vagyok rá , mert én is ezt tettem K-val és most? A fele vagyok..rendben? 2 nap és ott fog körülötted ólálkodni szeretethiányosan , hogy fogalkozz vele .
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 9:41 pm

    *Felnéz öccsére, mikor akadékoskodik és egyáltalán nem kedvesen. Majd meg kapja azt a löketet ami kellett, hogy Bara után menjen. Láthatatlanná válik az ajtóban testet ölt, manuálisan nyitja ki az ajtót majd futni kezd az illat után amit még érezni a levegőben. A Kriptában t5alálja meg Barat.* - Bara... öm..... *Nem tudja mit is mondjon neki, így inkább letérdel a lány mögé és átöleli.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 3:50 am