Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 30, 2009 7:27 pm

    *mikor Shion úgymond rátöri az ajtót meglepetten néz rá* Azt hittem azt mondtad, nem jösz velem. Mi történt?*mikor hallgatja mélyet sóhajt* Sajnálom Shion de a sebeiddel és főleg egyedül nem kockáztatom meg, hogy kimenjünk az utcára, csak ha K is velünk jön. Ez még veszélyes lesz.*mikor Shion ránéz a monitorra, amin Kuraan látható, majd mogorvább lesz komolyan néz rá* Tudom, mit érzel, de most azonnal lenyugszol, vagy feltakarítom veled az irodát! Dönthetsz! Mondtam, hogy a bátyám nem fogja sokáig bírni.. Örülj neki, hogy máris csalja Doreent.. Nagyobb az esélyed. *mikor Kuraan beviszi hozzá az új tagot felkel* Kösz Tesó. Mész vagy maradsz?*néz rá komolyan bátyjára*érzi belőle még mindig, hogy eléggé ramatyul van érzelmi téren*~hát igen.. Sosem változol* gyere be és igyál valamit.. Amit beszélni fogunk rád is tartozik.*ezután ránéz a szőke srácra* Noko, jól gondolom?*a srác bólint* Bújj be!*mikor bemegy az ajtó bezárul, majd az ülőgarnitúra felé kalauzolja a három vámpírt* Üljetek le. Italt?*néz körbe, majd Shionnak tölt egy pohárba Jager Maistert, majd a kezébe nyomja, mielőtt válaszolhatnak* Te iszol.*mondja neki, majd magának vodkát tölt*ezután mindenkinek azt, amit kér, majd a kezükbe is adja és leül egy egyszemélyes fotelre*két egyszemélyes egy kétszemélyes és egy háromszemélyes fotel vesz közte egy alacsony dohányzóasztalt*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Aug. 30, 2009 7:34 pm

    *Elfoglalja az egyik fotelt, úgy, hogy ha Shion támad akkor azt jól lássa és viszonozni is tudja. Ő maga Skotch-vodka-tequlia keveréket iszik. Az elegy enyhén füstölni kezd mikor össze borítja őket neki, Dan.* - Mit pattogsz kölyök? Én szóltam előre. *vállat ránt és belekortyol a koktéljába ami végig égeti a torkát. Majd megnyalja a száját.*


    A hozzászólást Kuraan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 30, 2009 7:35 pm-kor.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 7:35 pm

    Nerefil: * Leszedi Kiryuuról a köpeny maradványait , így már meztelenül fekszik alatta kedvese. Érezhetően megnő a pulzusa miközben szemeit kedvese testén legelteti. * A kényeztetést ott folytatja ahol abbahagyta * A fiú kockás hasán halad lejebb , négykézláb halad egyre lejebb . Jobbjával megkarmolja a bőrt amire utánna csókokat ad. *Ezután felemelkedik és megoldja a fűzőt összetartó szallagot de nem veszi le magáról a ruhát csak hagyja , hogy többet mutasson magából . *
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 7:36 pm

    *belép, majd helyet foglal az invitálásra*~hűű.. Jó feldúltak a kedélyek az fix.. Kíváncsi vagyok ebből mi fog kisülni..~ Teguilát kérek simán..*néz Danra, aki felvonja szemöldökét, mivel só és citrom is van a pultban de egy vállrándítással önt egy nagyobb pohárba, majd a fiúnak adja* Köszönöm.*egyáltalán nem látszik rajta, hogy 4 éve az arisztokráciához tartozott még*ahogy leül és leveszi kabátját látni lehet hosszú katanáját*kényelmesen hátradől, egyik lábát bokánál rárakja másik térdére és alsó lábszárára fekteti rá a szokatlan méretű pengét*mivel úgy veszi észre, hogy a többieknél is van fegyver, így igazán nem lehetnek rá kiakadva emiatt*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 7:39 pm

    *Egy újjabb párna esik áldozatául, mikor Ner egyre lejjebb halad és korbácsolja fel érzékeit. Mikor a lány kioldja a fűzőt újabb párnát tép ketté.* -Meg ígértem, hogy kibírom....*sziszegi a fogai között.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Aug. 30, 2009 7:44 pm

    Shion: *Felnéz amikor kinyílik az ajtó * -Hello..*köszön a fiatal srácnak , majd egész teste mégjobban megfeszül mikor meglátja Kuraant * Az asztalból sikerül kisebb darabot letörnie , gyorsan a kukába dobja nehogy Dan észrevegye * Az italt elfogadja és kiiassza azonnal * Ezután sokkal kellemesebb társaság lesz. * Bárgyún kezd el mosolyogni és Daniel mellett foglal helyet . Az újfiúnak is integet kedvesen *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 30, 2009 7:50 pm

    - Kuraan. Tervezed, hogy leülsz közénk, vagy állsz még ott egy darabig?*néz a férfira*jól tippelte, Shionra nagyon is jó hatással van a pia*mellé ül le és nyugton marad, így foglalkozhat az új fiúval* Már értem miért nem írtad, hogy mivel harcolsz.*mosolyog rá barátin* Bár nem tudom, hogy lehet megbízni egy pengében, de ahogy gondolod.*mondja* Írtad, hogy az átváltozásod négy éve volt. Mesélnél a szüleidről, és az átváltozásod előtti és utáni dolgaidról?*néz rá kérdőn*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 7:52 pm

    Nerefil: -Gyorsan fogynak a párnák mióta átköltöztél észrevetted? *Mosolyog * -Mit is ígértél meg? *Néz kérdőn kedvesére * -Ugye nem azt , hogy ezentúl nem nyúlsz nőkhöz? Vagy netalán mégsem vagyok neked megfelelő..? Báár.*ül fel sarkaira és kezével megsimogatja kedvse férfiasságát* nem éppen erről árulkodik ez a testrészed.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 7:55 pm

    -Még egy mozdulat, és helyzetet cserélünk és úgy megraklak, hogy azt életed végéig emlegetni fogod, szóval csak így húzd az agyam Kedvesem. *mondja, rekedten.*


    A hozzászólást Kiryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 30, 2009 8:00 pm-kor.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Aug. 30, 2009 7:58 pm

    *Ahogy Shion bárgyún elkezd vigyorogni a Jaegertől és még integet is egyet Noko-nak fel tör belőle a röhögés, a poharát le kell tennie a padlóra, hogy ne lötyögtesse ki.* - Na ezt elmondom a csajodnak, hogy ezzel lehet téged ölebbé tenni. *majd belekortyol megint a kis koktéljába. Ami újfent végig égeti a torkát.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 7:59 pm

    *vigyorog, ahogy Shion egy kevés piától is kész lesz, majd mosolyogva integet neki*egy indiános köszönéssel int neki vissza vigyorogva* Jól van a kölyök? *vigyorog* Nagyon bárgyú a képe..*felnéz Danielre amikor megszólal*~úgy néz ki ő itt a főnök..~ Nos.. Igen.. Ez a fegyverem és tökéletesen megbízok benne. 4 éve változtam át. Azelőtt az arisztokrácia között éltem. Az anyám egy arisztokrata volt, az apám pedig egy harcos. Igazából apámat nagyon ritkán láttam, nem is nagyon érdekelt. Hozzá akartak adni egy kis hisztérikához az átváltozásom után, így mikor ez komolyan szóba került otthagytam őket*amúgy sem felelnék meg az elvárásaiknak. Nem vagyok egy tipikus arisztokrata jellem. Amint tudtam leléptem. Azóta egyedül élek egy külvárosi házban. minden este járom az utcákat, ami innen jóval kijjebb van. Volt már dolgom alantasokkal, eddig még nem esett komolyabb bajom. Most pedig szeretnék csatlakozni a testvériséghez. Vállalom a részvételt a kiképzésen is. Komolyabb indítékom nincsen rá, egyszerűen utálom azokat a babahintőpor szagú seggfejeket és egyedül elég szar lenni. Gondoltam ha csatlakozom segíthetlek titeket is. Az arisztokratákkal anyám révén még valamennyire tartom a kapcsolatot, szóval ha gondoljátok informátornak is beszállok. De tényleg utálom egyedül járni az utcákat...*kortyol az italból*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 8:01 pm

    Nerefil: -Emlegetni fogom mert olyan jó volt? *Húzza fel szemöldökét miközben apró mosoly játszik ajkain* -Szeretnék már az asszonyoddá válni..mutasd meg , hogy mit tudsz . *Csókolja meg kedvesét *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 8:05 pm

    *Töb se kel neki,pillanatok alatt fordít hejzetükön, majd nyelvével éri el azt, hogy kedvese ontsa magából a mézédes nedveit, és kéjesen sóhajtozzon, majd amint Ner elkészült a befogadásár,a előbb ujjaival hatolbe, de csak óvatosan tágítgatja kedvesét, hogy nehogy ujjaival vegye el annak szüzességét. Mikor ezzel is megvolt el helyezkdik és egy határozott lökéssel már benen is van a lányba, mivel így a szűzhártyát is átszakította vár egy kicsit, közben csókokkal borítja be kedvesének ajkait, nyakát és melleit.* - Nagyon fáj? Abba hadjam?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Aug. 30, 2009 8:05 pm

    Shion: *Feláll , odamegy Kuraanhoz és ad neki egy tockost * Ezután gyorsan Nokohoz szalad és átöleli a fiút *-Szeretlek..én már elő pillanattól kezdve tudtam , hogy lelkitársak leszünk! *Noko ölében ül miközben majdnem kiszorítja a szusszut is a fiúból *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Aug. 30, 2009 8:09 pm

    *Kész ez a vég neki, ahogy Shion tockost ad neki, amjd bele vágóik Noko ölébe. Messzire teszi le az italát röhögés közben és úgy vihorászik, hogy a hasát kezdi el fogni és eldől a fotelban Daniel felé.* - Hát ez kész! Ekkora marhát mint ez a kölyök... *vihog tovább hangosan.* -Mekkora már. Lelki társ.... *már a könnyei is folynak és a nyálát is félrenyelte, így fuldoklik egy kicsit és utána tovább röhög.* -Dan ez ide kell adnod, el kell vigyem a csajának. *Elnyúlik a székben szipogva kuncog, mert röhögése már lecsillapodott. De még nem mer itala után nyúlni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 8:13 pm

    Nerefil: * Hamar nedves lessz és mélyeket sóhajtozik kedvese alatt . Arca pirosabb színt vesz fel miközben K kényezteti . * Felnyög , mikor ujjaival hatol testébe először a fiú . Mikor viszont már szerszámával attól felszisszen * Ajkit beharapja és fájdalmas nyögés hagyja el ajkát mikor elveszi ártatlanságát kedvese . * Testének egyszerre ez a hirtelen behatolás eléggé fájdalmas volt és megszokni sem tudat a fiú méreteit. * Lezárt szeméhylai mögül sós illatú könny csorog le , combajin peig saját vére csordogál és nem is kis mennyiségben * -Nem tudom..*nyögi , nagy levegőket vesz és próbál ellazulni de ez valamiért nem sikerül neki és teste egyre jobban elkezd remegni *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 8:17 pm

    *Megfordítja helyzetüket, bár ez Nernek nem biztos, hogy fájdalom mentes, mert még mindig benne van. MAjd szorosan öleli magához, és lecsókolja kedvese szempilláiról a könnyeket.* -Szólj ha fejezzem be, nincs semmi baj, ez ilyen. *mondja szelíden és közben simogatja Ner hátát.* -Szeretlek ugye tudod, Kedvesem? *arcát Neréhez dörgöli*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 8:17 pm

    *figyeli, ahogy a fiú felkel, majd kupán vágja idegenvezetőjét, aztán belehuppan ölébe*meglepetten néz rá, majd elvigyorodik*kiissza az ital maradékát és leteszi az asztalra a fiún keresztül*Kuraan röhögésén csak vigyorog* Jól van kölyök.. Én elhiszem neked..*öleli át és elkezdi előre-hátra dülöngélni, hogy ringassa* Lelki társak vagyunk, de ha megfojtasz akkor csak lelki társak voltunk rövid határokon belül..*vigyorog, majd egy puszit ad Shion homlokára és úgy fogja, mint egy kisbabát, vagy kisgyereket szokás*a katanája Shion akciójától a földre esett, de most nem foglalkoztatja*vigyorogva simogatja a srác fejét* Fáradt vagy kölyök igaz?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 30, 2009 8:21 pm

    *elkerekednek szemei Shion tettén és visszaköpi a vodkát a pohárba, ahogy beleül az idegen ölébe, majd ahogy Kuraan szakadni kezd a röhögéstől rosszallóan néz rá, de mikor Noko nem veszi rossz néven, hanem még adja is a lovat Shion alá csak megrázza a fejét* Azt hiszem a társaság nagy része már most befogadott..*vigyorog* A kölyök az öledben Shion. Ő Kuraan*mutat bátyjára* Az én nevem Daniel. És otthon az újdonsült nejével henyél pillanatnyilag K.. Vagyis Kiryuu.. Gondolom arisztokrata lévén nem kell bemutatnom őt neked..*vigyorog, majd iszik pár kortyot*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 8:27 pm

    Nerefil: * Apró fájdalmat érez hasában mikor átfordítja kedvese ,de ez ahhoz képest semmi amit mellkasában érez * Felzokog amikor megemlíti neki K , hogy hagyják abba ha gondolja * Fejét kedvese nyakához dörgöli és valamennyire sikerül is megnyugodnia kedvese illatától * - Te..te tényleg olyan rendes vagy . Minden az én hibám..egyszerűen nem értem , hogy mi történt ..pedig én is nagyon vártam , hogy megtörténjen ez . Biztos azért mert még túl kezdő vagyok..de kérlek..könyörgöm..ezért ne menj vissza Pinkyhez . *Felemelkedik és kétségeesetten néz K-ra * - Fürödjünk le ..meg a lepedőt is le kéne cserélni..mert összevéreztem . És utánna mégegy nekifutás? *Mörli meg szemeit és apró mosoly játszik ajkain , nagyon de nagyon akar bizonyítani kedvesének , hogy legalább annyit ér mint Pinky*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 8:34 pm

    *Kedvesen elmosolyodik.* -Olyan buta vagy. *felnevet.* - gyere ide. *Elfekteti maga mellé Nert.*- Nincs semmi baj, éls nem fogok vissza menni Pinkyhez, és nem, nem kell tiszta lepedő, se tusolás. Tudom, de ez így van rendjén. Az első nektek mindig ilyen. Ezzel nincs semmi baj. Pihenj, és nyugodj meg, ha kész vagy újra lehet próbálni. De nem muszáj ma lehet holnap is. *közben simogatja Ner arcát és magához is öleli.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Aug. 30, 2009 8:34 pm

    Shion: * Enged a szorításon . Melepődötten , kiscica szemekkel néz fel Nokóra és hatalmas boldog mosoly terül el arcán , hogy viszontszereti a fiú * - Kuraan csúnya bácsi..*kommentálja * Dan állandóan Riával van és nem csak csókolóznak...K..jófej gyerek..* viselkedése és beszédmódja teljesen gyerekes * -Ottlakik még akkor Doreen is..nagyon szép lány..őt is szeretem..*majd Nokóra néz mosolyogva és megöleli * de te jobban megértessz.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Aug. 30, 2009 8:38 pm

    *Annyira elkezd röhögni megint, hogy leesik a földre a fotelból, majd miután erőt vett magán megfogja a poharát és oda megy Shion-hoz.* - Na nem vagyok én olyan undok, tessék igyál egy kortyot. *Majd úgy adja a poharat és áll, hogy ha Shion kiköpi akkor ne legyen annak a hatósugarában. *- Ügyes kis fiú.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 8:43 pm

    Nerefil: * Figyeli kedvese tetteit és szavait , aprót bólint rá és megkönnyebbül , hogy nem akarja sem itthagyni sem Pinkyhez menni..és úgy néz ki , hogy sokkal jobban viseli a dolgot K mint gondolta . * -Köszönöm..*néz hálásan a fiúra és hozzábújik * -Mondtam már , hogy mennyire imádlak? * Felakarja tornázni magát félig ülő pózba de alhasába kisebb fájdalom nyilal ezért inkább visszaül és úgy csókolja meg *-Hogy fogok én ezután ülni?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 30, 2009 8:47 pm

    -Nyugalom nem sokára elmúlik. *Simogatja Ner haját továbbra is.* - Mit szólnál egy jó meleg fürdőhöz? Kellemesen ellazítja az izmokat és oldja a görcsöket. Ne imádj, csak szeress. De azért ne rontsd el a bunkó imidzsemet. *mosolyog a lányra*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 10:30 am