Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 07, 2009 8:39 pm

    -Oké. Jólvan kis lány látom jól bírod, akkor egy az egyben most csinálom meg. Rendben? és akkor nem kell később is vissza jönni, hogy befejezzem sacc két óra alatt végzek vele. Addig meséljetek valamit, mi a nagy helyzet?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 07, 2009 8:41 pm

    -Baj az van bőven. De most a legnagyobb bajom Ner. Vagy is, az, hogy terhes vagy nem? *Karbafont kézzel dől a falnak és onnan figyeli Shiont.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 07, 2009 8:48 pm

    Nerefil: - Rendben..ne kímélj. * Mostmár nem szorítja olyan görcsösen a szék támláját * - Élem a friss házasok még gondtalan kutyával . Haku és Sessh olyan mintha a gyerekeink lennének..bár néha K-t is inkább nagyra nőtt gyereknek mondanám . *Mosolyodik el * -Vannak jó pillanatai..
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 07, 2009 8:50 pm

    -Mint mindenkinek. *mosolyodik el szelíden. Most feltűnő, hogy nagyon csendes, holott általában ő a társaság közép pontja.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 07, 2009 8:52 pm

    Shion: -Szóval aggófsz , hogy bealkottál-e egy kisgyereket magatoknak? *Beletúr a hajába * -Nem gondoltam volna , hogy ilyen hamar nagybácsi leszek ha egyáltalán leszek . De mit ne mondjak nem vagy semmi..beadta a hugom a derekát és nem is védezkeztetek...nagyon megbízik benned Ner . Te meg görcsölsz kettőtök helyett is a dolgon . Szerintem még ne parázz , ha kiderül , hogy terhes , nah akkor már tényleg lesz miért aggódnod. De ez egyenlőre csak vaklárma nem?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 07, 2009 8:56 pm

    -Ha nem emlékeznél zsenikém, kiválasztott lett.... szóval nem alaptalanul járnak vitustáncot az idegeim... Majd ha azt mondja, nem terhes akkor meg nyugszom... *felnéz Shionra, mivel eddig a padlót nézte.* - Na te nekem ne mondd, hogy ha hetekig udvarolnál Doreen-nek és nem rakhatnád, meg, hogy utána nem vinnéd egyből az ágyba... gondolkozás nélkül. De szerintem akkor is vinnéd, ha csak 12 óra telt el az előző aktus óta...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 07, 2009 8:58 pm

    Nerefil: - Kuraan te is mesélj valamit , ne csak minket beszéltess . * Jól halad a tetoválás , már nem is érzi szinte a tűt mert lezsibbadt már a háta * - Kíváncsi vagyok K reakciójára majd ha meglátja..amúgy jó , hogy a derekamra tetettük , mert ott nem fog megnyúlni a mintha esetleg állapotos leszek , mivel ez a feladatom a nemző mellett így nem ár ilyen apróságokra is odafigyelni.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 07, 2009 8:59 pm

    -Ahham... nem rossz meg gondolás. Amm... na és mikor fogod tudni, hogy állapotos vagy e? *megpróbál kibújni, az alól, hogy neki kelljen beszélnie. Jól esik neki a társaság de sok kedve nincs beszélgetni. Pláne, ha eszébe jut Noko.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 07, 2009 9:00 pm

    Shion: -Tudom , hogy kiválasztott..te meg érett férfi vagy és nem kell felvilágosítani téged hogy hogyan készül a gyerek úgyhogy ha nem akarod kikészíteni magad akkor legközelebb teszel azellen , hogy a feled megessen . *Vállat von * -Szeretem Doreent és nem is titkolom...ha nem telt el 12 óra az sem érekel. Bár az utóbbi 1,5-ot nélküle töltöttem a kis műsorom miatt . Csak reggel kaptam egy kis enyhülést.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 07, 2009 9:03 pm

    -Hülye vagy! *jelenti ki halál nyugodtan.* - Örülj neki. Ha nem terhes akkor bogyózni fog. meggyeztünk.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 07, 2009 9:07 pm

    Nerefil: -Ühm..izé..hát majd nemsoká kiderül..de először is a leendő apukát kéne értesteni hogy aggódhat tovább vagy nincs miért rágnia a kefét. * Apró levegőket vesz és próbál minél kedvesebbet mocorogni ,de kezd mindene zsibbadni és a póz is kényelmetlenné válni számára*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 07, 2009 9:08 pm

    Shion: -De most miért mondod? Nem igazam van? Náyhh..mindegy..*legyint * bogyózzatok felőlem , csak ne akadj már így ki mint a kakukkos óra . Még az sem biztos hogy megfogantak..ha meg bebizonyosodik akkor tuti rosszabb leszel mikor meg megszületnek akkor meg bekattansz . Ez törvényszerű minden férfira? Vagyis én is ilyen dilis leszek tőle?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 07, 2009 9:11 pm

    -Tartsunk egy kis szünetet oké? Látom már nehezen bírod. *Abba hadja a munkát, fel kel és nyújtózik egyet, majd a fürdőbe megy és iszik a csapnál egy kis vizet.*- Kértek valamit oda lentről? *Még mindig olyan furcsán hallgatagnak tűnik, attól független, hogy beszél. Egyszer sem néz a lányok szemébe.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 07, 2009 9:13 pm

    Ammm.. köszi, én semmit nem kérek. Van valami baj? *Néz Kuraara.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 07, 2009 9:16 pm

    -Dilis a jó édes! ...*Itt el hallgat.* - Kíváncsi leszek, te mennyire eszed majd a kefét, ha Doreen lesz terhes.... Na ne a szád járjon hanem a kezed. Különben is olyan lassú vagy mint a tetű... sőt... a csiga hozzád képest kapkodó idegbolond. Nem is tudom, vigyelek, ki és hadjam, hogy seggbe lőjenek, attól talán jobban össze kapnád magad vagy inkább ne kockáztassak, és itt verjelek meg, hogy mozogj és ne tetűsködj....*Hangja ingerülté válik, és semmi jót nem ígér a tekintete.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 08, 2009 8:48 pm

    Nerefil: -Rendben..* fellélegzik , mikor már végre megmozdulhat * -Köszz én nem kérek semmit . Viszont rád nagyon is rádférne egy ital . Nagyon nem vagy jól Kuraan..igaz? *Néz a férfira * -Ne tagadd le..nem kérdezem a részleteket csak mondd meg , hogy így van..őszintén.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Szept. 08, 2009 8:53 pm

    Shion: -Ideges lennék az biztos ,de csak akkor lesz gyerek ha tervezzük ..és nem fog csak úgy becsúszni. * Forgatja szemeit K papolás közben , felszívja magát és szemvillantás alatt kicseréli a tárat ahogy helyére kattan a tár már lő is , mindegyik halálosan pontosan a szívbe vagy a fejbe talált . Egy mesterlövész is megirigyelhetné a pontosságát , mert csak két lyuk van összesen a papíron vagyis több golyó ugyanott ment át miliméterre pontosan . * -Remélem elégedett vagy mostmár.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 08, 2009 8:55 pm

    *Keserűen elmosolyodik.* -Tökkkkéletesen... pocsékul vagyok.... Noha tudom, hogy az én hibám... *vissza leül az ágyra.* -de azért még is csak pofán vágásként ért.... Ez van... az élet szívás... Majd iszom ha befejeztem a munkát, utána ha nem kell kimennem akkor majd iszom, ájulásig....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 09, 2009 2:14 pm

    Nerefil: - Kuraan az ital nem old meg semmit . Max még pocsékabbul fogod érezni magad másnap . Ha pedig te vagy a hibás legyen az bármi..és ennyire bánt a dolog szerintem keresd fel aki érintett még ebben a dologban és beszéld meg velük . Ez csak egy tanács..nem kell megfogadnod ha nem akarod.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 09, 2009 2:18 pm

    -Mind a két érintett fél elviharzott, hopp három, ebből kettőről gőzöm nincs, hogyan érhetném utol, de a harmadikról se sokat tudok. Tudom, de most olyan jó megoldásnak tűnik.... *sóhajt egy nagyot.* - Veszettül bele gázoltam az Öcsém lelkébe... nem akartam, de kicsúszott....*két kézzel túr bele a hajába.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 09, 2009 2:20 pm

    -Mi lenne ha erre akkor is képes lennél, ha éppen nem kapod fel a vizet? Ha nem jutott volna el a tudatodig, ezen nem csak te életed, de azoké is múlik akikkel együtt dolgozol. Szedd össze magad, különben, tévesztésenként kapsz egy jobb egyenest. *Közli hideg vérre, és teljes komolysággal.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 09, 2009 7:55 pm

    Nerefil: - Három személy is elment miattad? Daniel? Ő a véred..valami biztosan nagyon összejöhetett ha így megbántottad . Gondolom a másik személy Noko..ő tűnt el még hirtelen..és a harmadikra nincsen tippem . Nem tudom miért rúgtad velük össze a port ,de ha visszajönnek beszélj velük legalábbis próbáld meg rendben?Mi is sértegettük rendesen egymást K-val és mégis együnk vagyunk most .
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szer. Szept. 09, 2009 7:59 pm

    Shion :* K fenyegetése nem nagyon hatja meg . Az utóbbi napokban kapott elég verést ahhoz , hogy hozzászokjon . * Lő egy újabb sorozatot ami szintén tökletes annyira h még mindíg csak 2 lyuk díszeleg a papíron . Ha összeszedi magát és akarja akkor le is tud tenni az asztalra eredményt *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 09, 2009 8:00 pm

    -Végül is, az Öcsém képébe vágtam, hogy Ria bele is pusztulhat a szülésbe. Na szerinted?! Totál idióta vagyok.... Noko?! ... ehh.... Na igen, vele se tudom mit kezdjek... a harmadik pedig... nos... azt hiszem... szeretem azt a nőt... de gallyra vágtam az ő életét is... Tudod mit ülj inkább vissza befejezem a mintát, aztán Doreenét is és utána lelépek.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 09, 2009 8:02 pm

    -Nem rossz. Gyakorold. Lássuk mi a helyzet mozgó célpontnál. *Megnyom a falon egy gombot és most közelednek és távolodnak a céltáblák.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 6:06 am