Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 13, 2009 9:10 pm

    *Reggeli után megtartotta a kemény edzést a többieknek. Ebéd előtt még felugrott az irodába és megnézi, hogy mi érkezett még oda volt. Addigra toppan be az étkezőbe mire mindenki ott van, már és az ételek is az asztalon vannak.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 9:11 pm

    *beáll a garázsba, a ferrari halkan dorombol, majd leáll, ahogy a helyére áll*kiszáll, majd végigsimít az autó oldalán* Jól szolgáltál, mint mindig.. *mosolyog, majd kikapja a tatyóját és a vállára dobja*Yoshinak megmondja, hogy nézze át az autóját, majd tisztíttassa le, ha kész ezután felmegy a lépcsőn, ami a garázsból az előtérbe vezet*belép az ajtón, majd körbenéz*hatalmas csend, ami nagyon nem megszokott*~asszem több dolgom lesz, mint gondoltam.. Vagy itt hagyták a házat akkora a káosz? Esetleg vadásznak? Remélem a Bm még nem csődölt be...~ Hahó!*mondja hangosabban a beszédnél, de nem kiabál* Él még erre valaki, vagy teljesen kihalt a ház, míg odavoltam?*mondja, és várja, hogy valami történjen*pár pillanatig semmi, így megvonva vállát indul el a lépcső felé*~rosszabb a helyzet, mint hitte úgy néz ki.. Jesszus.. Mire ezt visszacsinálom.. Atya úr isten.. Éjszakázhatok egy darabig attól tartok...~
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 13, 2009 9:12 pm

    Nerefil: * Akad még egy kis feladata a reggeli után ,de azzal is hamar végez . Nem sokkal ezután lemegy az ebédlőbe ahol már mindenki ott van. - Sziasztok . * Leül parancsolója mellé.* - Ma vagy holnap szeretnék kimenni este..*jelenti be , hogy kedvesét is felkészítse rá *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 13, 2009 9:14 pm

    *Feláll az asztaltól.* - Bocsi, mindjárt jövök, asszem meglazult egy fogam. *Azzal kimegy az étkezőből, észreveszi Danielt és felkiált.* ÖCSIIII!!!!! *eszeveszett tempóban rohan utána és szorosan öleli át, majd letérdel elé.* --Eressz belém egy tárat csak bocsáss meg amiért azt vágtam a fejedhez és ment meg minket! K rosszabb mint az Úrnő volt! Zsarnok..!
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 13, 2009 9:17 pm

    *Hadja magát legyőzni, majd össze szedi magát és követi Shiont az edzésre, mivel a fiú szobájában át öltözött így ő is részt vesz a fárasztő edzésen, és ő is úgy mint a többiek nyúzottan ül az asztalnál és várja az ebédet.* -Mikor jön haza Dan?!

    *Felfigyel Kuraan ordítására és felpattan a székről, amjd kicsattog a magas sarkú papucsban.* -Dan!! De jó, hogy haza jöttél. Ugye maradsz?! *néz reménykedve a meghökkent vámpírra.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 13, 2009 9:21 pm

    *Ő is hallja Kuraan kiáltását, majd Doreen-ét is.* -Nocsak haza ette a fene? *Felkel az asztaltól és lassan nyugodtan kisétál az előtérbe, pislog kettőt Kuraan-on.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 13, 2009 9:23 pm

    Shion: * Nagyot néz mikor megérkezik a vámpír* -Daniel!!!! *Felpattan és odamegy a férfihez , homlokon csókolja * -Megmentőnk..*mondja csillogó szemmel* -Verj meg..csinálj bármit..csak maradj itt..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 13, 2009 9:25 pm

    Nerefil: * Hagyja , hogy a többiek örüljenek Danielnek . Őt nem lepte meg ennyire az idejövetele mivel ő indítványozta , hogy jöjjön haza. * Az asztal mellől nézi a kis csoportot aki megrohamozza a vámpírt*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 9:32 pm

    *mikor Kuraan lép ki az ajtón kicsit elkomorodik, de szeme elkerekedik, ahogy megrohamozza, amitől éppen hogy nem esik hanyatt* Hé.. Nyugi..*egyre jobban kerekedik a szeme, ahogy K-ról beszél, majd ahogy a többiek is kijönnek először Doreen aztán a kölyök*elmosolyodik*~úgy néz ki a férfiakat viselte meg legjobban K szigora.. Legalább már ők is tudják mi a helyzet, ha a király tényleg király lesz.. De örülök..~ Ha hajlandók vagytok normálisan viselkedni, akkor a közeljövőben nem fogok tervezni újabb túrát. *jelenti ki*elkezd nevetni Shion és Kuraan szavain* Hé.. Nyugi.. Maradok na!*vigyorog* De remélem tudjátok, hogy ezt csakis Nernek és Riának köszönhetitek? *néz rájuk komolyan*látszik rajta, hogy jót tett neki a kis kiruccanás*kialudta magát és egészséges is*eltologatja magától az egyéneket, majd felállítja Kuraant is* Nem kívánok senkit megverni, kivéve egyetlen egy illetőt.*néz bátyjára komolyan* Választhatsz. Áll vagy gyomorszáj!
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 13, 2009 9:38 pm

    *feláll megropogtatja a nyakát.* -Nekem mind egy, K teljesen leamortizált, bááár... inkább gyomorszáj, a fogaimnak legalább nem lesz baja, de kérhetném, hogy ne a lépcsőn? Kétlem, hogy Shion elkapna.....* Majd nagy levegőt vesz és kifújja azt, hogy a levegő ne akadjon bent, mikor Dan bemos neki.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 9:51 pm

    *bólint* Látom még mindig nem lettetek puszi pajtások.. Ajánlom az irtó gyors javulást ezen a téren.*néz rájuk szigorúan, majd felemeli a kezeit* Nem akarok részleteket hallani.*mikor Kuraan felkészül ránéz, majd kezét ökölbe szorítja és egy hatalmasat behúz Kuraannak*bátyja a karjára esik, így elkapja, majd a lépcsőre ülteti* Remélem benő a fejed lágya. *mikor mindenki visszavonul az ebédlőbe tovább enni leül mellé*Mi van a Direktrixszel egyébként? Az utolsó találkozásotok óta vérzett már?*néz rá komolyan* Ajánlatos lenne megtudni. És Noko hol van?*néz rá kérdőn* Furcsán csend van nélküle... Vagy őt nem szadizta annyira K és most különcködve van boldogan? vagy kint van vadászni?*néz rá kérdőn* Tudod mit? Igyunk közben megbeszéljük..*karolja fel testvérét, majd a biliárdszobába támogatja*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 13, 2009 9:58 pm

    *Noha felkészült az ütésre eléggé kidögleszti.* -Basszus... ez fájt. *Örül a támogatásnak.* -Ezt majd odabent.... *hörgi. majd Dan támogatásával, mennek be a biliárd szobába. ott leül az egyik fotelba.* - Nem tudom, utána mentem a Kriptába, de elment, valami helyet emlegetett, ahova elvonul, vezekelni vagy mi fene... *Feláll a fotelból és készít magának egy Koktélt.* -Basszus, ez rohadtul fáj... K is gyomorszájon vágott ma már... ehh... *belekortyol a koktéljába* -Noko? Róla se tudok semmit, mióta elment felőle se hallottam, terveztem már, hogy meg keresem, de a címet se tudom, hova való és mire Doreent meg kérdeztem volna, nos... addigra beindult K rémuralma, így nem volt időm erről fecserészni. Végig gondolva, már egy hete oda van. Eddig tartana 25 évet átbeszélgetni? *felnéz Danielre.* -Nézd, sajnálom, nem akartam. Vagy is... nem így... csak dühös voltam és kicsúszott a számon...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 13, 2009 10:03 pm

    *Mivel ő tudja az előzményeket, a két testvér közötti vitának, így mindenkit vissza terelget az ebédlőbe.* -Gyerünk, van mit megbeszélniük négy szem közt, majd utána körbe rajongjátok. *Ner mellé lép, és megcsókolja.* -Szóval, holnap ki akarsz menni? Veled megyek. *homlokát a lányénak támasztja, és mikor már senki nincs körülöttük, meg simogatja a hasát is.* - Nem örülök neki... hogy ki akarsz menni... el mondod hova? *hangja csendes és szelíd.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 10:10 pm

    - Rendben.. Ezzel az ütéssel egyenlítettünk... És tudom, hogy csak azért mondtad, mert nem tudod, milyen érzés. Ha tudnád nem mondanál ilyen.. szörnyűséget..*önt magának vodkát* De legalább kipihentem magam.. Sokat gondolkodtam..*felszisszen, mikor említi, hogy a lány vezekel* Egy hete ott vezekel? Jesszus.. Azonnal megkérek egy kiválasztottat, hogy küldje ide.. Az a templom egy rémálom Kuraan.. Mindenféle érzékelés megszűnik a falai között és ételt sem kap, és aludni sem aludhat amíg odabent van.. Az a legnagyobb büntetés, amit egy Kiválasztottnak adhatnak... *néz rá komolyan* És ő már egy hete ott van.. Több mint egy hete..*elgondolkozik Nokon* Tudom a címet.. Megadhatom, ha gondolod, nem kerül semmibe.. *iszik a vodkából* Először is beszélj a dirextrixszel.. Azt ajánlom.. A kölyöknek nem lehet baja, amíg a kardod nála van..*vigyorog* Az apja kardja már az apját is jól szolgálta.. Nemde?*vigyorog, majd tölt* Jó újra itthon.. csak félek, hog K az egész rendszeremet felborította, de mostantól ismét átveszem a dolgok irányítását.. Viszont lehet meghagyom neki a kiképzést a lövészeten kívül.. Jó hatással van rátok..*vigyorog*~még jó, hogy én ki tudtam beszélni az edzései alól és el is fogadta, hogy fegyverrel lőjek.. Bár a harc sem rossz, de a fegyvert jobban szeretem..~
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 13, 2009 10:20 pm

    -Sejtettem, hogy nem leányálom a hely ahova ment. De ő tudja, mit akar. Noko nem vitte magával a katanám, a szobájában van. Jártam ott, az ágyra tette. *felsóhajt.* -Igen kiválóan szolgált. Sok sok éven át. Amm... Igen, megadhatnád a címet, van egy elég rossz érzésem, inkább megnézném, hogy minden rendben van e. Nem hinném, hogy egy hétig tar, megbeszélni ezeket a dolgokat. Ne is mondd, K kegyetlen, nem si tudom melyik a rosszabb a 30év amit rabszolga ként húztam le vagy ez a hét K-val. *Megint felsóhajt, most már végig gondolja Baraval a dolgot.* - Öh... igazad van, beszélni kellene vele, és ez a vérzés nem vérzés dolog... ahh... nem kéne még egy gyerek látod az első is hogy sikeredett... nem nekem való ez a dolog...
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 10:28 pm

    *elmosolyodik* Ahogy gondolod.. De lehet, hogy egy kis magányra van csak szüksége, hogy feldolgozza magában nem? Nincs nála a kardja? Nos.. Akkor előbb vagy utóbb mindenképpen visszajön nem?*vigyorog* Nem hagyná itt.. Hívok egy kiválasztottat.. Beszélj vele, aztán majd eldöntöd..*vigyorog, majd felkel* Maradj itt.. Mindjárt jövök.*felkel, majd felszalad szobájába és elvégzi a szertartást*egy Kiválasztott jelenik meg azonnal, akit kikérdez a direktrix állapotáról*sok mindent tud meg, majd elengedi a lányt*nagyokat pillogva megy vissza a biliárd szobába, majd bambulva néz ki a fejéből miközben lehuppan a fotelbe és Kuraant nézi* Nokot egyáltalán nem cseszted el.. Nagyon is ügyesen csináltad, ha lehet ezt mondani.. Viszont a direktrix mostanában nincsen túl jól és nem vérzett. Egyáltalán nem. Vagyis várható az újabb trónörökös..*vigyorog* Ideje lenne elvenned azt a nőt te gazember..*kel fel, majd tölt egy hatalmas pohárba Kuraannak a koktéljából* Igyál testvér.. Jobban jársz!*vigyorog*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 13, 2009 10:34 pm

    -Ahha.. oké... *Mikor Dan vissza jön pont akkor issza ki a maradékot a poharából. * -Persze, mert nem mellettem nőtt fel, ha így lett volna, akkor most vagy gyűlölne vagy züllöttebb lenne mint én. Épp ez az, itt hagyta a katanáját, holott úgy ragaszkodott hozzá.* Torkán akad a pia, mikor Dan közli vele, hogy Bara lehet sőt nagy valószínűséggel terhes. Így köhög egy sort, majd nagy kortyokkal lenyeli a fél pohár szeszt.* -Ez nem lehet igaz..... mi vegyem el? Te meg hibbantál... *közli elhülten az öccsével.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Szept. 13, 2009 10:51 pm

    *egyik szemöldökét felhúzza a "te meghibbantál" kifejezésre* Csak gondolkodok és logikusan, de ahogy gondolod.. Azt hiszem elég lesz megkeresni Nokot később.. Most még egy alantast sem tudnál kicsinálni úgy le vagy strapálva.. Nem is beszélve a többiekről.. Igyunk, aztán menjünk aludni.. Ránk fér úgy hiszem..*mosolyog, majd iszik, akárcsak bátyja*jó sok pia lemegy a torkukon, beszélni viszont nem sokat beszélnek*nem sokkal napkelte előtt fejezik be az ivászatot, és egymást támogatva mennek fel a hálószobába, ami most természetesen Danielé*ahogy vannak ruhástól dőlnek az ágyba*Kuraan annyira ne részeg a piától, mert jól bírja, viszont a zsarnokság idején való túlélés kiszívta az energiáját, így inkább a fáradtságtól alszik el, mint a piától, Dan viszont teljesen kiütötte magát*egymást ölelgetve alszanak el, viszont zene nem megy a szobában*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 14, 2009 10:07 am

    -Igen..igen...igen... *bólogat bőszen, hogy öccse ketyós.* -Az nem kifejezést, K nagyon be morcult.... nagyo nagyon....asszem egy hamar nem lesz kedvem, húzni a kölyök fejét... *Közben szorgalmasan iszogatja a koktélját, mivel, hogy az övé egy igen ütős koktél, így lassabban issza mint öccse a Vodkáit, no meg mennyiségre is kevesebbet fogyaszt, de a végeredményben, már ő se a józanok táborát támogatja. Így enyhén imbolygó léptekkel mennek fel Daniel szobájába, a lépcső tetején még egyszer megállnak, aztán tovább mennek. Közös erővel eltámolyognak az ágyig, az ajtót nem csukták be csak lábbal, lökte meg, így azon nem kattant a zár és úgy 10 cm-re nyitva marad. Majd eldőlnek az ágyon. Kellemes hortyogásba fognak, Hátulról öleli át öccsét, és annak nyakán van a feje, és vigyorogva édes álomba merül. Ám ez az állapot nem tart túl sokáig, fel fel ébred a neszekre, de most a pia és a fáradtság miatt kevesebbszer mint szokott.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 14, 2009 10:41 am

    *Miután vissza mentek az étkezőbe, és elfogyasztották az ebédet, vissza ment az irodába, Nerrel együtt és folytatták a papírmunkát. Ez, hajnalig kitartott nekik, így a munka végeztével, szobájába indult el, ahol levetkőzött, majd lezuhanyzott, és végül fogat mosott. Majd a Kuraan-tól csent pólóban és egy francia bugyiban átment Shion szobájába, és bebújt az ágyba, mire a fiú megjött addigra ő már fáradtságtól már aludt.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 14, 2009 11:50 am

    *békésen és olyan mélyen alszik, mintha leütötték volna, bár ez valamiléyen szinten valószínűsíthető, mert az alkoholtól kapott rendesen*ahogy Kuraan hátulról ölelgeti kicsit összegömbölyödik, ajkain mosoly jelenik meg és még nyugodtabban alszik*semmire nem ébred fel, sem neszekre, sem Kuraan ébredezgetéseire*moccanás nélkül alszik*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 14, 2009 12:00 pm

    *Időnként felébred és felnéz, majd vissza alszik. Ilyenkor megint belefúrja a fejét öccse nyakába, néha néha pedig dorombolis egy kicsit hozzá.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Szept. 14, 2009 12:38 pm

    *a vezeklés templomában van már elég sok ideje*nem érzi a ciklusok múlását, csak imádkozik és könyörög*néha kimegy a templom elé enni pár falatot, ekkor találkozik csak egy-egy nővérrel, majd utána visszamegy a templomba*néha rosszul érzi magát, és a hét végén már annyira legyengült, hogy a többi nővér önkéntesen viszik be a szállására, majd gondoskodnak róla*mikor megtudják, hogy valószínűleg várandós, mert egy testvérrel volt együtt és még nem vérzett nagyon megörülnek*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 14, 2009 3:08 pm

    Shion: * Nem tudná szavakba önteni , hogy mennyire örül Daniel újbóli felbukkanásának * Az utolsó étkezés után már fáradtan ballag fel szobájába. * Az ágyában találja Doreent amitől mosoly húzódik arcára . Gyorsan letusol és megtörölközik , bemászik a lány mögé és egy kézzel átöleli . * - Legyen nyugodt az álmod kedves.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 14, 2009 3:20 pm

    Nerefil: * Nézi a kialakult helyzetet amin elmosolyodik . *~Mostmár minden rendben ezek szerint~ *Karjaival átöleli parancsolója nyakát * - Ria is nemsoká hazaér és őt szeretném elvinni szórakozni , meg összeismertetni Doreennel . Valami szórakozóhely féleségre gondoltam . Akár a Bm is lehet , hogyha megnyugszol .Egyébként sem történhetne velem semmi , ha te vagy a testőröm nem igaz? * Csókolja meg Kiryuut * - Daniel is megfog majd vizsgálni ..csak nem szeretném egyből ezzel lerohanni , majd ha minden kedély lenyugodott . Mostmár megyek vissza dolgozni , mert Doreen vár már . * Simogatja meg kedvese arcát , utánna kibújik a karok közül és visszamegy a dolgozószobába. * Eléggé monoton a munka és unalmas is , könyökén támasztja meg fejét és úgy olvassa a különböző aktákat . Doreen is végzett már mikor még ő mindig az irodában gubbaszt , mert a holnapi adagját is megakarja csinálni . Egyre laposabbakat pislog és a fáradtság kezd rajta erőt venni annyira , hogy nemsokára az asztalon alszik el alkarján pihentetve fejét*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 6:05 am