Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 22, 2009 9:07 pm

    - Mit tudom én.. Néha vagy ennyire hülye. Inkább többet beszélek, minthogy hülyeséget csinálj. Mellesleg szerintem amilyennek ismerlek, még a végén élvezni is fogod a kötözősdit..*vigyorog gonoszkásan* Nem fog kinyírni, mert te vagy a király K! De ha mégis, akkor úgy éljek nevelem a gyereked. És élete végéig gondoskodok majd Nerről, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt. Megfelel?*elmosolyodik K felajánlására* Igazából.. Kérni is szerettem volna tőled ezt.. Az Őrzőnek egy kikötése volt ahhoz, hogy Ria maradjon. Véghez kell vinni a regressziót, utána pedig az átváltoztatást. Azt hiszem nagy szükségem lesz a tiszta véredre. De addig még van minimum 9 hónap. Úgyhogy.. Addig ne nyirasd ki magad ha lehet.*vigyorog, majd felkel* Rendben van. Bízhatsz bennem. Fel foglak kelteni.*és már meg is született a sajátos ébresztő eljárás a fejében kizárólag csak K számára* Most viszont megyek. Pihen j! Na szép álmokat!*int, majd kimegy a szobából*ekkor szembetalálkozik Nokoval* Mi van kölyök? K-hoz jöttél? Bent van, de igyekezz, mert pihennie kell.. És ne bosszantsd fel ha kérhetem vili?*néz rá komolyan, majd elindul megkeresni kedvesét*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 9:12 pm

    *pont az emeleten sétál K szobája felé, mikor kijön Daniel* Rendben.. Köszönöm.*mondja halkan, majd bemegy a szobába* Kiryuu.*néz az ágyon fekvő vámpírra* Nem akarok zavarni, csupán a medált szeretném elkérni. Át szeretnék menni a túloldalra, ha nem baj. Meg tudnád mondani hol találom? Nem is zavarnék utána..*mondja csendesen, vigyázva*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 22, 2009 9:14 pm

    Nerefil: -Nyugi nem vagyok öngyilkos típus. * Mikor elment már Pinky egyre magányosabban érzi magát. Felkel az ágyból és mobilját előkeresi . Tárcsázza parancsolóját , ajkait harapdálva várja , hogy felvegye a fiú . 3x hívja újra de egyik alkalommal sem veszi fel , végül kikapcsolja saját készülékét . * -Vagy nem akarja felvenni , vagy nem tudja , mert az egyik kiválasztottal van . * Erre a gondoltra összeszorul a torka , visszabújik az ágyba és próbál elaludni de ez nem sikerül neki *
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 9:16 pm

    *elmosolyodik* Nem akarok zavarni, mikor a kiválasztott ideér. Különben meg. Azt hinném, hogy féltékenyebb lennék, ha látnám, hogy hozzáérsz, mint így, hogy csak tudom..*mosolyog* Azt hiszem, majd utána jövök át hozzád, ha a lány, már visszatért.*simogatja meg az arcát, majd eltávolodik tőle* Most viszont megyek. nekikezdek az előkészületeknek..*látszik, rajta, hogy nagyon boldog*láthatatlanná válik és a kiválasztottak világában jelenik meg ismét*azonnal nekilát a feladatainak*először is új első feleséget kell keríteni*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 22, 2009 9:19 pm

    *Kissé meglepődik Bara hozzá állásán, számított egy kis ellenállásra, de így teljesen jó. Majd nagy boldogan mezítláb boxerben egy törölközővel a vállán (és kiegészítőivel) lemegy a medencéhez és csobban benne.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 22, 2009 9:27 pm

    -Kössza a bizalmat a hülyeségeim iránt. Naygggyon kedves! Jó jó, de ha mégis... Rendben.. köszönöm... Ugyan, nem gond, csak ne csapoljon meg annyira, hogy kipurcanjak. *vigyorog.* -Ááá..engem kicsináljon egy alantas. ugyan már... Miket beszélsz te.... Na menjél máá, had aludjak... Hisztis leszek... Páá...*Majd az oldalára fordul háttal az ajtónak és aludna, de ekkor Noko lép be.* -Muszáj most? Nem tudom hova tettem.... Nézd meg az ajtóval szembeni éjjeliszekrényben.. vigyázz a késekkel és tartalék tárakkal...
    *telefonja a pajta előtt a fűben pihen. Kissé harci sérülten. Haku felkapja és elviszi, amjd Daniel lába előtt ejti le.*


    A hozzászólást Kiryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 22, 2009 9:28 pm-kor.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Kedd Szept. 22, 2009 9:27 pm

    Shion: -Majd visszafizetem neked az árát . Ezeket az ékszekereket biztos szeretted , veszek helyettük másikat. *Ígéri meg a lánynak * Hagyja , hogy a lány válasszon helyette az anyag eldöntésében , mert ő biztosan nem fogja elszúrni. * Pf...csizma kizárva..legszívesebben egy edzőcipőben mennék . *Nyugtalankodik *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Kedd Szept. 22, 2009 9:32 pm

    -Ugyan, hagyd csak... nem szerettem azokat, csak Mima elcsomagolta, pénz helyett... Pedig a csizma jól mutatna, kiemelné a formás és izmos vádlidat, de akkor válaszz valami cipőt. Edzőcipő, tornacíipő kizárva és a bakancs is! *KÖzben levették a méreteket, Doreen választ egy világos kék inget, és a nyakkendőket nézegeti.* -Kendő vagy sál?... lássuk csak? *oda próbál náhányat Shion elé.*- Nekem a kendő tetszik neked?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 9:37 pm

    - Rendben.*mondja halkan, majd néma léptekkel odamegy és elkezd keresni a szekrényben*meg is találja szerencsésen és kihúzza*egy pár pillanatig nézi elmerülve, majd mikor K megmoccan észbe kap* Kösz. Megvan. Már itt sem vagyok. Jó pihenést!*mondja, majd kimegy*bemegy saját szobájába és leül az ágyra*kezében tartja a medált és azt sasolja*mélyeket sóhajt, miközben gondolkozik*~jól döntöttem! Meg fogom tenni!~*határozza el sokadjára, majd fehér ruhákat vesz fel és átmegy a másik oldalra*szemei elkerekednek attól amit lát*körbenéz, miközben megfordul tengelye körül*csend, és nyugalom*így tudja megfogalmazni amit lát és érez*a medált a nyakába akasztja, majd lassan elindul a kellemes levegőjű helyen*a fehér fű láttán elmosolyodik*minden nagyon fehér, de ez nem taszítja*lát néhány kiválasztottat is, akik értetlenül nézik őt*nem foglalkozik semmivel, csak nézelődik*a tájat, az épületeket, mindent*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 22, 2009 9:45 pm

    *meglátja a telefont, amit Haku hoz neki* Ajándék?*vigyorog* legalább nálad van telefon, ha a gazdádnál nincsen.*sóhajt mélyet majd ahogy lehajol megvakarja az eb fültövét* Sess-t hol hagytad?*vigyorog, majd megnézi a telefont*3 nem fogadott hívás, mind Nertől*~így akarjanak békülni.. Komolyan még a sors is ellenük van.~*forgatja szemeit*előkapja saját telefonját, mivel nem szeretné kutyanyálas füllel végezni*felhívja Nert, de a vonal nem elérhető*~biztos ki van kapcsolva..~*mélyet sóhajt*eszébe jut, az üzenet, amit visszahallgat*Remek.. Megvagy..*gondolja*megkeresi kedvesét*nincs nehéz dolga*könnyedén megérzi illatát és követi* Szia..*suttogja fülébe csendesen miközben hátulról átkarolja*a nyálas telefont a előszobában hagyta egy szekrényen* Bocsáss meg, de ma bolondok háza van itt...*suttogja* Mondjuk nem csak ma...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 22, 2009 9:47 pm

    *Nem foglalkozik Nokoval, elég kimerül ahhoz, hogy gyorsan álomba merüljön, mélyen alszik, de amint már nem fájnak úgy az izmai, elkezdi szét túrni az ágyat, a párnák leesnek az ágyról, csak egy kettő marad fent a lepedő is össze vissza van csavarva, jelezve, hogy elég nyugtalanul alszik.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 10:14 pm

    *ahogy visszaér saját világába azonnal nekilát az előkészületeinek*később tudja meg, hogy kint az egyik dombon egy fiatal férfi fekszik az eget bámulva és a Nemző medálja van a nyakában, de nem az a férfi, aki akkor jött, mikor a feleségeket bemutatták*mosolyogva mondja el a hírt, hogy új Nemző van, aki máris itt van és köteleségtudóan fogja tenni a dolgát, mellesleg a Nemző az ő fia*gratulálnak neki és nagyon boldogok*azonnal készülődni, nyüzsögni kezdenek és a fiút is egyre jobban megközelítik, figyelik mit csinál*vannak akik még soha nem láttak férfit, így jól szemügyre veszik*suttognak körülötte, majd visszatérve házaikhoz is róla beszélnek, reménykedve*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 10:18 pm

    *egy ideig sétál, majd lefekszik egy domb oldalára, ahonnan jó rálátás esik a házakra és a távolabbi épületekre, amik már jóval nagyobbak*egy ideig az eget nézi, majd lehunyja szemeit*érzi, hogy a nők egyre közelebb merészkednek, ami még kicsit frusztrálja, de nem moccan*megfogadta, hogy legyőzi a rossz érzéseket*tartozik ennyivel annak a kiválasztottnak*ekkor kinyitja a szemeit és az égen egy sötét szempárt lát meg*mélyet sóhajt*~remélem meg tudom neki hálálni, amit értem tett.. Ha legközelebb visszamegyek, akkor ne felejtem el hozni a katanámat.. Jó itt a levegő.. Könnyen lehet edzeni.. És nem kell aggódni semmi miatt.. Miért akartak innen elszökni? nem értem.. pedig itt minden annyira gyönyörű... ~
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 22, 2009 10:21 pm

    Látja Danielt kisietni az udvarra. egy ideig nézelődik Shionékkal együtt, aztán visszaindul az ebédlőbe, de az is foglalt. A konyhában valami könnyű ehetőt kér Merilltől, majd felmegy Daniel szobájába és ott fejezi be az ebédet. Nem tudja, mikor jön meg kedvese, így nekiáll végignézni a könyvgyűjteményét. Nem hallja, ahogy bejön Dan a szobába. Picit meglepődik amikor átöleli, de aztán belesimul a karjaiba. *-Semmi baj. Már kezdek hozzászokni. És különben is, itt vagy velem...* Fordul kedvese felé és megcsókolja. *-Jobban van már Kiryuu? Mi történt?*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 22, 2009 10:39 pm

    *elmosolyodik* Nem örülök ennek, de ellene sem tehetek. Próbálok mindenkit lenyugtatni, de azt hiszem szükségem lenne ehhez a te pszichológiai tanulmányaidra is..*mosolyog* Lenyugtatni tudok, de a lélek ápolása már nagyon magas nekem.. Noko is bajos, K és Ner is állandóan veszekszik.. Legszívesebben beutalnám őket egy terápiára, hogy végre zöld ágra vergődjenek..*sóhajt* Nos.. Mi történt? Noko átvállalta a Nemző posztját K-tól, mire Kuraan teljesen feldühödött.. Volt egy kiadós veszekedés, aztán megjelent az őrző. Kiosztott mindenkit. K és Kuraan vállalta, hogy segítenek az új generáció létrehozásában és visszautasítottam miattad. K azért vállalta el, mert Nerrel eléggé össze vannak veszve, viszont neki kell valami amivel lecsillapíthatja magát, de Ner most számításba sem jöhet. Mikor Ner megtudta, hogy K elvállalta a feladatot csak még dühösebb lett.. Még nagyobb veszekedés, aztán lelépett.. Nekem Pinky hagyott egy üzenetet.. Egy lány a klubból. Ő intézi a dolgokat, ha nem vagyok ott.. Segít Guy-nak. Nagy segítség..*mosolyog* Ner őt kérte meg, hogy segítse, ő meg felhívott. Ahogy Nerefil elment K elvesztette a kontrollt maga felett és a sárkány előtört. Szóval megint a feje tetején áll a ház. És a változatosság kedvéért megint én vagyok a központ. K-nak én adok tanácsot, Nernek én fogok könyörögni, hogy adjon lehetőséget K-nak, aztán segítek a drága királyunknak, hogy az Őrzőt túlélje, mikor megkéri, hogy ne kelljen melóznia neki, és aztán én fogom rugdosni is, hogy a tett ígéreteit mindet betartsa. Agyrém... Komolyan mondom.*sóhajt nagyot* Csodálom, hogy kibírták egy hétig, mikor nem voltam itt.. Őszintén csodálom, bár elég sok elmaradás van, de a ház legalább áll..*mosolyog, majd szorosan magához karolja kedvesét* Bocsáss meg, hogy ezt rád zúdítom... Sajnálom.*mondja, majd ismét nagyot sóhajt* Nem fürdünk meg? Egy forró fürdőre vágyok most. Aztán hozatok fel forró kakaót..*mosolyog* Mit szólsz?
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 22, 2009 11:02 pm

    *-Hát Nernek én is tartozok egy bocsánatkéréssel. Tegnap idetévedt Kiryuu. Bocsánatot kért. Aztán sokat mesélt, de betévedt Ner. Nem volt jól, ivott, és kissé becsípve ért ide. Én meg leszidtam... És azt hiszem, nem finoman...* szomorúan felsóhajt. *-Hát, papíron és elméletben jó vagyok pszichológiából, de a gyakorlatban nem mindig. Pár terápiával meg még sose próbálkoztam. De ha vállalják, akkor megpróbálhatom.* Csendben hallgatja végig kedvesét. *-Zúdítsd nyugodtan. Épp az imént említetted a diplomámat. A hallgatás is beletartozik, abban pedig kiváló vagyok. De ha rólad van szó, akkor anélkül is megtenném. És ez így tényleg nem hangzik egyszerűnek. De ha valamiben tudok segíteni, akkor szólj nyugodtan.* Mosolyog bíztatóan. *-Ha más nem, legközelebb is meghallgatlak... Szóval forró fürdő... Rendben. És a kakaó is jól hangzik.* Elkezdi beterelni kedvesét a fürdőbe. Bent megengedi a vizet a jakuzziba, és tusfürdőt is tesz bele. Míg ezerrel készül a fürdő, elkezdi vetkőztetni Danielt. Miután lekerül kedveséről a ruha, a haját is kibontja. Majd beletúr, úgy húzza közelebb magához és csókolja meg.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 11:09 pm

    Hallja nővérei izgatott sutyorgását, de a szavakat nem érti, így nem figyel tovább rájuk. Miután elcsendesedik a környék, befejezi imáját, és elindul a Direktrixhez. Illedelmesen kopog Bara lakhelyének falán, majd az engedély után belép, és illedelmesen köszön. *-Szeretnék jelentést tenni arról, ami odaát történt... Egy fiatal harcosnak volt szüksége a véremre. Nagyon rossz állapotban volt, de végül felgyógyult. Találkoztam vele másnap... Sokat ivott belőlem, így nem tudtam visszajönni azonnal. És sajnálom, hogy csak most tudok jelentést tenni.* Hajol meg. Csendben várja a választ.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 22, 2009 11:13 pm

    *elmosolyodik* Majd beülök és segítek neked.. K-ról már van száz év tapasztalatom, ha kell..*mosolyog*Rendben.. Örülök neki, hogy van kinek elmondani... Bár tény, hogy nem szeretek panaszkodni, de mikor ennyire összejönnek a dolgok, az már nekem is sok. Mit szólnál egy olyan felálláshoz, hogy te foglalkozol Nerrel amíg én K-val meglátogatom az Őrzőt? Megadom a címet...*mondja kedvesen* Talán rád jobban hallgatna mint rám.*mosolyogva megy be a fürdőbe*figyeli, ahogy kedvese engedi a vizet, addig telefonon forró kakaót rendel a szobába jó sokat egy termoszban és két nagy bögrét is*ezután viszonozza kedvese vetkőztetését*lehámozza kedvese ruháját, majd ahogy Ria hajába túr és megcsókolja viszonozza a csókot, miközben átkarolja kedvese derekát szorosan*egy ideig nem tesz mást csak csókolja kedvesét szenvedélyesen, miközben hátán felsimít tarkójáig, majd vissza le*ezután feneke alá nyúlva felemeli kedvesét és megtartja*így lép be a jakuzziba, majd leül*eközben Riát végig tartja derekán, majd csípőjére ölteti*mélyeket sóhajt, ahogy ismét felszabadult kezeivel bebarangolja kedvese hátát, majd végigsimít arcán, amit két tenyere közé fog szelíden*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 11:24 pm

    *a kopogtatásra megadja az engedélyt a belépésre*mikor Lyra jelentést tesz elmosolyodik* Értem. Semmi baj. Én sem voltam is csak pár perce érkeztem vissza. Örülök, hogy épségben visszatértél. És köszönöm, hogy megmentetted azt az ifjút és jó irányba terelted.*mosolyog* Ha jól tudom ígéretet tett neked az a fiú.*mosolyog rá a lányra kedvesen* Az ígéretét beváltotta. A Nemző itt van. *mosolyodik el* Vagyis. Az az ifjú, a fiam átvállalta a Nemző posztját és átjött megnézni a világunkat. A nővérek elmesélései alapján nagyon jól érzi itt magát. Aminek nagyon örülök...
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 22, 2009 11:25 pm

    *-Nekem megfelel, de neki... Remélem annyira nem bántottam meg, és nem fog kidobni... Azt elmondhatom neki, hogy K elment beszélni az őrzővel? Vagy majd ő mondja el az eredménytől függően...?* Hallja a telefont. *-Szóval hamarosan jön a kakaó is...* Mosolyog, miközben hagyja, hogy kedvese levetkőztesse. A szenvedélyes csóktól felpezsdül a vére, és a forró víz, illetve Daniel további kényeztetése se épp a mellett szól, hogy lenyugodjon. *-Mit szeretnél?* Biccenti oldalra a fejét kedvese kezével együtt. Kicsit féloldalasan néz így a férfire. *-Mit tervezel...?* Próbálkozik újra, miután először nem kapott választ.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 22, 2009 11:34 pm

    *-Köszönöm... Én nem... Nem csináltam semmi különöset...* Csodálkozva néz a Direktrixre. *-Ohh... I.. igen, megígérte, hogy beszél a Nemzővel. De...* Még jobban elcsodálkozik. Szemei teljesen tágra nyílnak. *-A fia... Grat... gratulálok...* Felrémlik benne a fiú arca, de leginkább a szemei. ~Itt van... És jól is érzi magát...~ Elmosolyodik. *-Nagyon örülök ennek a jó hírnek.* Hajol meg ismét. Majd engedélyt kér a távozásra. Miután megkapja, visszatér szállására, hogy hálát adjon az Őrzőnek.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 22, 2009 11:37 pm

    - Szerintem nem fogja leharapni a fejed. Legalább veled is kibékül. Ha nagyon nem megy, akkor hívj fel és odamegyek.*elgondolkodik* Nos.. Azt hiszem megemlítheted neki, hogy K próbálkozik, de nem tudjuk még, hogy az Őrző hogyan dönt. Remélem, hogy élve kijutunk onnan..*mosolyog, majd mélyet sóhajt* Igen.. Néhány perc és itt lesz..*suttogja kedvese ajkaiba*az első kérdésre nem válaszol, hanem belecsókol kedvese nyakába szemléltetés céljából*a második kérdésre elmosolyodik*finoman lesimít kedvese nyakára, majd mellkasára, oldalára és végül csípőjén állapodik meg*elmosolyodik, majd közelebb húzza magához kedvesét, hogy egymáshoz simuljanak, így kedvese érezheti mennyire kívánja már* Kettőt találhatsz..*dorombolja fülébe* Ha nem találod el, bemutatom. Ha igen.. Hmm... Akkor is..*vigyorog, majd egy pillanat múlva ajkait kedveséire tapasztja és vadul, követelőzően csókolja meg*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Kedd Szept. 22, 2009 11:43 pm

    - De igen. Megmentetted fajunk jövőjét..*mosolyog rá kedvesen* Köszönöm. Azt hiszem az az ifjú valóban visszahozta a reményt a szívünkbe. Mindenkiébe. Főleg, ahogy a szemében látom az elhatározottságot.*mosolyog, viszonozza a meghajlást, majd engedélyezi a lány távozását*miután Lyra elmegy tovább folytatja az előkészületeket*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 22, 2009 11:45 pm

    *sokáig nézi az eget*karjai feje alatt*lassan hozzászokik, hogy látványosság lett belőle*egy idő után azonban már észre sem veszi, főleg, hogy a Kiválasztottak is csillapodnak és folytatják napi teendőiket*fekszik még pár percig, majd lassan elbóbiskol*rég érezte ennyire nyugodtnak magát*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 22, 2009 11:45 pm

    *-Jó, akkor majd próbálkozok.*
    Jól esik neki a simogatás, és kezdi sejteni, miről is leend majd szó. Főleg amikor megérzi kedvese vágyát. *-Hmm...* gondolkodik el, de a csók belé fojtja a szót. Majdnem... *-Nyaaa... Így nem tudok találgatni...* Közli kedvese szájával anélkül, hogy a csókot megszakítaná. Közben persze kezei felfedező útra indulnak.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 7:56 am