Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 9:25 pm

    Nerefil: Milyen megjegyzést ejtett el? * Bólint , hogy felhúzhatja Kiryuu ujjára a gyűrűt . Miután ez megtörtént magához húzza és újabb csókot vált vele. *-Meséld el részeletesen , hogy mi volt az Őrzőnél..ne csak fél mondatokat mondj.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 9:29 pm

    *Felhúzza Ner ujjára a gyűrűt, de így érezni a hegeket a tenyereiben.* - Felszabadít a Kiválasztottakkal való, össze fekvés alól, de cserébe, tíz fiút kell szülnöd, tíz erős harcost. Nem vagyok benne biztos, hogy arra célzott, hogy most ketten vannak, vagy a kötelező 10 gyermekre... *felnéz Nerefil szemébe. Megpróbál olyan szelíd lenne amennyire csak tud.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 9:37 pm

    Nerefil : *Megfogja K kezét és kinyitja , látja a hegeket , mindegyikre ad külön-külön egy csókot .Apró karcolást érezhet meg Kiryuu , mivel szemfogai megint megnyúltak főleg , hogyha ennyire közel érezi a friss meleg vért . * Sokan lesznek..ha nem bírom az iramot akkor meg becsábítunk egy kiválasztottat harmadiknak az ágyunkba. Csak vicceltem..*mosolyog * nem osztozkodok az ágyamon egy nővel..csak veled. * Suttogja kedvese ajkaiba.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 9:42 pm

    -Te szomja vagy? *Az apró kis karcolásokból a tenyerén jött rá. így még jobban kigombolja az ingét, és elhúzza a nyaka közeléből, majd felkínálja magát Nerefilnek.* -Igyál... Ne halogasd, ha kell.... *nem dorgálja meg a lányt csak szelíden kéri. Először meg hökken, majd megnyugszik, mikor Ner monjda, hogy csak viccelt.* -Nem szabott idő korlátot.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 9:51 pm

    Nerefil: -Nem..nem olyan vészes.. * tekintete oda szegeződik a fiú nyakára mikor felkínálja. Torkát száraznak érzi , végtelenül száraznak amitől csak mégjobban megnyúlnak szemfogai , belemélyedve saját alsó ajkába * -Csak fáradt vagyok , mert keves aludtam , meg nem ettem ma semmit . *Gombolja vissza kedvese ingjét miközben próbálja legyűrni szomját *Még jó h nem mondta meg mennyit és mikor kell produkálnunk , mint egy ütemtervet.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 9:56 pm

    -Ner... igyál...*vissza gombolja az inget, és megsebzi a nyakét, majd oldalra dönti a fejét, hogy maximálisan felkínálhassa magát.* -Igyál... hangja még mindig szelíd és bársonyos. Nagyon igyekszik.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Szept. 25, 2009 10:04 pm

    *elmosolyodik* Igen.. Egész nap.. Jó lenne..*sóhajt* Este a bemutatásra kell visszatérnem. Jut eszembe... azt hiszem, hogy Noko nagyon szeret odaát lenni. Nyugodtnak néz ki és.. Érdeklődőnek. A lányokat is állandóan nézi. Bizakodó vagyok, azt hiszem.. Láttam nemrég aludni is az egyik dombon. *mosolyog boldogan*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 10:06 pm

    Nerefil: * Látja , ahogy egy kis vércsepp elindul lefelé , megigézve követi tekintetével . Nyelvével nyelnyalja a vért K bőréről amíg ode nem ér a kis sebhez amit magán ejtett a férfi. * Szemfogait gyorsan mélyeszti bele kedvese nyakába. Szorosan átöleli kedvesét miközben iszik , néha felnyög a vér mámorító ízétől . K hihetetlenül tiszta vére élettel és energiával tölti meg *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 10:10 pm

    *Csendben átöleli a lányt és simogatja a hátát. Mindeközben próbál úgy térdelni, hogy ne érezhesse Ner hogy a vágya felizzott.* -Nyugalom, nem futok el. Igyál csak, lassan, nyugodtan... leg közelebb na halogasd... *Mindeközben az ő szemfogai is megnyúlnak, mert neki is innia kellene már. Torka teljesen kiszárad, ahogy érzi, hogy Nerben lüktet a vér.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 10:13 pm

    -Ahham... jó... *Nyugtázza kissé fásultan a dolgot, majd elengedi Barat és az oldalára fordul, háttal a lánynak.* -Lelke rajta...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 10:16 pm

    Nerefil:* Miközben iszik nyelvével játékosan nyalogatja a fiú nyakát elterelve a gondolatait K-nak ha esetleg nem tetszene neki az , hogy isznak belőlel . * Fél liter vér most elég ahhoz neki ,hogy úgy érezze magát , mint akit kicseréltek . * Elfekszik az ágyon . * -Gyere föl az ágyra..és te is igyál belőlem..érzem az éhséged. A nyakamból szeretnél..vagy a combomból? *Néz kérdőn kedvesére *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 10:18 pm

    *Megborzong annak az eshetőségétől, hogy a lány combjából ihasson. Farmerja már fájdalmasan kicsi így neki, pláne ez a kérdés után.* - Honnan szeretnéd? *kérdezi rekedten. Még mindig az ágy előtt térdel.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 25, 2009 10:26 pm

    Nerefil: -Legyen a combom..ott még nem próbáltuk ki . Kíváncsi vagyok , hogy milyen lehet . * Elkezdi gombolgatni farmerját , cipzárját is lehúzza és K-ra néz kérdőn * -Vagy te szeretnél inkább engem vetkőztetni ?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 10:31 pm

    *Nagyot nyel, majd megrázza a fejét. Segít Nerefilnek levenni a farmart, majd elhelyezkedik, és megnyalja a lány belsőcombját, majd bemélyeszti fogait a vénába és inni kezd. Bal kezét ökölbe szorítja és megint belevájja karmait a tenyerébe, hogy fékezni tudja magát, ne legyen se mohó se agresszív, most mindennek a lány körül kell forognia, mindennek úgy kell történnie, ahogy kedvese akarja. A rózsaszirmokra vörös vére cseppen. Miután befejezte az ivást, lezárja a sebet, és megnyalja a tangát is. Majd letérdel és nézi kedvesét, hogy most hogyan is tovább.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Szept. 25, 2009 10:32 pm

    *elmosolyodik, mert tudja miért reagált így kedvese* Ne haragudj rá. Vissza fog jönni..*suttogja halkan a fülébe, majd óvatosan végigsimít hátán*finoman a hasára fordítja kedvesét, majd felül derekára és elkezdi masszírozni, közben leveszi a nyakörvet és a kesztyűket is kedveséről, majd úgy folytatja a masszírozást*néha megcsókolja Kuraan nyakát is csigolyáinál*finoman megharapdálja, majd hozzásimul kedvese hátához* Vissza fog jönni, mert imádja az apját..*suttogja a fülébe csendesen*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 11:09 pm

    Már félúton járnak az imahely felé, amikor észreveszi, hogy kendőjét a fürdőben felejtette. Nővérei figyelmeztetik, hogy ha visszafordul, akkor elkésik az imáról, azonban ő mégis visszafordul *-Ha nem megyek most vissza érte, akkor el fogom felejteni. Legfeljebb külön, magamban mondom el az imát.* Azzal int nővéreinek, és sietve indul vissza. A fürdőhöz érve lassít léptein, nem akar elcsúszni esetleg a nedves márványon. Halkan lép be a fürdő helyiségbe, és egyenesen ahhoz a medencéhez indul, amiben fürdött. Meglepetten veszi észre, hogy van valaki a vízben, ugyanis az összes kiválasztott most kezdi hálaadó imáját, és neki sem ártana. Szemei azonban akkor kerekednek el igazán, amikor felismeri, hogy ki van a vízben. A harcos még nem vette észre, ugyanis eddig valami mással foglalkozott. Azonban most felé fordult, így gyorsan meghajol. *-Bocsásson meg a zavarásért, de itt felejtettem a kendőmet. Csak azért jöttem, megkeresem és már megyek is. de ha esetleg zavarok, akkor majd később visszajövök.* Nem egyenesedik fel, hanem várja a Nemző válaszát.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 25, 2009 11:18 pm

    *egy kis idő múlva észreveszi, hogy figyelik és odafordul*szemei elkerekednek, ahogy találkoznak a mély szempárral* Oh.. Öhm.. Semmi..*észreveszi meztelenségét, azt hiszi a lány azért hajolt meg, hogy ne lássa, így gyorsan a ruhái felé úszik közben a kendőt a víz felett tartva*öle elé kapja fehér nadrágját, majd úgy néz a lányra* Oké.. Eltakartam magam.. Most már felegyenesedhetsz.*mondja* Nem.. Egyáltalán nem zavarsz.. Sőt.. Örülök, hogy itt vagy..*mosolyodik el, majd amikor a lány megemlíti miért jött elmosolyodik* Ez lenne az? Az előbb találtam. Tessék..*nyújtja felé* Ha.. Ha nem sértelek meg.. Körbevezetnél? Tudod.. Egyáltalán nem ismerem ezt a világot.. Gyönyörű itt minden, de nem tudok itt tájékozódni. Igazából azt sem tudom, hogy ebben a vízben nekem engedett-e a fürdőzés..*mosolyodik el humor nélkül* ha segítenél nekem akkor.. Nagyon hálás lennék.. Ismét..*mosolyog*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Szept. 25, 2009 11:29 pm

    *-Rendben.* Kinyomja a telefont. Megvárja, hogy Ner elkészüljön, majd Yoshi hamar odaér értük a kocsival. Bepakolnak és elindulnak. *-Szívesen máskor is, de remélem legközelebb, nem ilyen miatt fogunk beszélgetni.* Amikor megérkeznek, odamegy kedveséhez, szorosan hozzá bújik és fogadja a csókot. *-Nagy kalappal! Szurkolok nektek... Szép pár vagytok... lesztek... majd kitaláljátok...* Mosolyog barátnője után, majd Danielre néz. *-Nekem nyugodtan elmesélheted, mi történt. De szerintem nem lesz baj, ki fognak békülni. Ner most jobb hangulatban van... A csoki csodákra képes, és két táblával megevett míg beszélgettünk...*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Szept. 25, 2009 11:38 pm

    *elneveti magát kedvese szavain* Értem.. Tudtam én, hogy jó hatással vagy mindenkire..*mosolyog* Menjünk be..*invitálja kedvesét, majd mikor elindulnak mesélni kezd* Az Őrző felmentette az alól, hogy Kiválasztottakat kelljen az ágyába fogadnia. Viszont ennek az a feltétele, hogy 10 erős harcost fel kell nevelnie legalább. Cserébe levette róluk az ártást. A csecsemőhalálozást igaz nem lehet megakadályozni és az átalakulásnál való elhunyást sem, de.. A gyerekek nem fognak azért rossz módban élni később, mert a család túlontúl szerencsés a születésekben és Nerefil is túl fogja élni a szüléseket ezáltal. Nem kell aggódnunk.*mosolyog kedvesen* Nagyjából ennyi.*ekkor beérnek az előtérre* Nem vagy éhes?*néz rá kérdőn*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 11:39 pm

    *-Ohh.. miattam nem... kellett volna... Itt nincs miért szégyellnie magát.* Egyenesedik fel óvatosan. *-Nagyon köszönöm. Igen, ezt kerestem.* Mosolyog félénken a harcosra. Majd elkerekednek a szemei Noko kérésén. *-Önnek itt semmi sem tiltott. Ön a Nemző, öné itt a legnagyobb hatalom az Őrző után, azt csinál, amit akar.* Mondja tiszteletteljes hangon. *-Szívesen körbevezetem. Örömömre szolgál, hogy a segítségére lehetek.* Mosolyog most már bátrabban. Amikor a fiú felhozza a másik oldalon történteket, elpirul. *-Inkább én... mi tartozunk köszönettel önnek. Hogy itt van...* Hallgat el zavartan, aztán nagy levegőt vesz. *-Szóval... Ez a fürdő, önnek ide is, mint mindenhova, szabad a bejárás és kedve szerint használhatja is.* Aztán Nokora néz, hogy szeretne-e még itt maradni, vagy induljanak tovább.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Szept. 25, 2009 11:46 pm

    *-A mindenki azért túlzás, de igyekszem.* Pirul el a dicséret hallatán. Elindul kedveséhez simulva és közben hallgatja a történteket. *-Hát ez azért meg fogja kicsit viselni mindkettejüket, de korántsem annyira, mintha K-nak más nőkkel kéne együtt lennie. De belegondolni, hogy tíz kicsi Kiryuu szaladgál majd körülöttünk... A kicsi Nerefilekről nem is beszélve... Merthogy arra gondolom nincs garancia, hogy egymás után tíz fiú fog születni... És az még tán a jobbik eset, ha egymás után. Mi lesz, ha egyszer ikrek lesznek?* Megpróbál belegondolni, és nem tudja eldönteni, sírjon vagy nevessen a képzelete rajzolta jeleneteken. *-Hát az biztos, hogy nem fogunk majd unatkozni... De, egy kicsit kezdek éhes lenni.* Bólint kedvese kérdésére, és elindulnak az ebédlő felé.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 25, 2009 11:52 pm

    *mosolyog a lányra*Oh..*lepődik meg hatalmán* Értem. Hmmm...*elgondolkodik* Mindenesetre ez a hely.. Olyan mintha szent hely lenne... Biztos, hogy semmit nem rontottam el azzal, hogy itt fürödtem?*a lány mosolyára megnyugszik kicsit ő is* Nos.. *vörösödik el szintén* Nem.. Igazán.. Tényleg örülök, hogy segíthetek.. Azt hiszem ezzel valóban vissza tudnám adni azt, amit elvettem tőled. Az életemet köszönhetem neked, innentől kezdve az életem a te kezedben van... Lyra..*teszi hozzá csendesen* Ha boldog vagy, akkor én is boldog vagyok. És ha az, hogy én vagyok a Nemző...*nyel egyet* neked örömet okoz, akkor megteszem, amit kell.*fogadja meg a lánynak, majd bólint, mikor a lány megmondja most hol vannak* értem.. Öhm.. Felöltözök és máris mehetünk.. Nem.. szóval.. kaphatnék egy törülközőt?*néz kérdőn a lányra*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 26, 2009 12:02 am

    *-Itt minden szent hely, mert ez az Őrző világa. De ugyanakkor, lévén itt élünk, és most már ön is, így mindent nyugodtan használhat. Semmit nem fog elrontani.* Teljesen ledöbben Noko kijelentésétől. *-De ez... Ön jóval többet adott nekünk, mint amennyit én adtam önnek magamból. Ez túlzás... Én nem... nem tudom mit mondjak. Akkor kérem legyen boldog, mert én az vagyok... És...* Lesüti szemét, és egész arci pirossá válik. *-...nagyon örülök, hogy itt van... Ohh..* Kapja ijedten szája elé a kezét. *-Bocsásson meg, nem lehetek ennyire önző, hogy csak magamra gondoljak. De... Mindannyian nagyon örülünk, hogy itt van.* Hajol meg gyorsan. *-Egy törülközőt? Máris.* Elsiet az egyik sarok felé, és egy hatalmas tiszta fehér törülközővel tér vissza. *-Parancsoljon.* Nyújtja Nokonak. Majd félig elfordul, hogy a fiú nyugodtan rendbe szedhesse magát.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szomb. Szept. 26, 2009 12:08 am

    - Most miért mondod? Rám is nagyon jó hatással voltál már az első perctől kezdve..*vigyorog* A többi nem lényeg...*teszi hozzá*belegondol a hallottakba* Hát igen. Az Őrző nem kegyelmezett nekik, de azt hiszem nekünk se.. Lehet, hogy visszasírjuk még, hogy K miért nem kiválasztottakkal megy ágyba, mert akkor a gyerekek nem itt rohangásznak majd, de.. Lényegében nem baj.. Szerintem boldogok leszünk így is. Különben meg.. Mire nekik gyermekük lesz, addigra mi már teljesen fel leszünk készülve..*mosolyog és megsimogatja kedvese még lapos hasát* Nos az garantált, hogy egy nyugodt percünk nem lesz.. De legalább visszatér az élet a kúriába..*mosolyog* Sokan leszünk, mint régen. A szép időkben.*mosolyog* Rendben..*hagyja abba az ábrándozást* Menjünk enni.*vigyorog, és bevezeti kedvesét az étkezőbe, majd leülteti és leül mellé*kér Meriltől ételt, majd mikor kihozza elkezd enni*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 26, 2009 12:15 am

    - Lyra.. Az életemet köszönhetem neked. A Kiválasztottak mind neked lehetnek hálásak. ha te nem lettél volna én nem lennék itt és már nem is élnék. Ezt vésd jól észbe. Ezt mindet neked köszönhetjük.*néz rá komolyan*elmosolyodik, ahogy a lány elpirul*nagyon tetszik neki, és amit mond az is nagyon kedves számára* Lyra..Nem vagy önző. Hidd el nekem. És örülök, hogy itt lehetek, mert azzal boldoggá tehetlek téged.*mondja mosolyogva*Köszönöm.*veszi át a törölközőt*hálás mikor a lány elfordul*gyorsan megtörölközik, majd felveszi ruháit*haját is áttörli, majd egy fogasfél tárgyra teszi a vizes anyagot* Rendben.. Azt hiszem mehetünk.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 17 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 4:18 am