Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 1:29 pm

    *Hmmmm... ennyire átlátszó vagyok, hogy épp a zongorát és téged méregetlek... *Dorombolja bele a lány fülébe.* -Héé.. eltévedt a kezed, de ha így akkor mindjárt megnézzük, mennyire strapa bíró a zongora... *Mindeközben az eddig megtanított lépésekkel táncolnak.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 1:41 pm

    Shion: *Csetlik -botlik ,de becsületére legyen mondva nem adja fel akkor sem . Lelkesedése töretlen marad bármennyire is ügyetlen * - Hát apád nem fog lelkesedni egy ilyen kétballábas fickóért de ez van . *Vigyorog *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 1:47 pm

    -Ugyan, nem neki kell tetszened, a másik, meg a harctéren nem azt nézik, hogyan keringőzöl. Mellesleg, fejlődtél, az elmúlt 5 percben nem léptél a lábamra. *mosolyog bíztatóan.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 1:49 pm

    Nerefil: -Pontosan , nagyon az vagy. Ha nem tudnám ,hogy apád harcos volt akkor azt mondanám , hogy üveges volt. * Mosolyodik el * -A te nyelved is eltévedt édes..*húzza fel szemöldökét * mondtam , hogy ha piszkálsz visszakapod de úgy néz ki , hogy még most sem hiszed el . * Egyik kezét kedvese vállára teszik a másik kezével összekapcsolja kezeiket . Mikor egyik kezét felemeli Kiryuu akkor saját megfordul alatta körben *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 1:52 pm

    Shion: - Igazad van..és nem is neki kell tetszenem . *Elmosolyodik * -Nem léptem rád az igaz..de kétszer vágódtam azóta hanyatt és rántottalak magamra . Az utoló az fájt kicsit az ezredesnek is , mert megtérdeltél..de este majd leápolod. *Vigyorog *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 2:03 pm

    *Felsóhajt.* -Oké... vissza fogom magam. Hmmm.. egyre ügyesebb vagy, na ha ez már megy akkor cifrázhatjuk is. *Mutat néhány új lépést.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 2:06 pm

    *Az ezredes elnevezésen forgatja a szemeit.* -Szörnyű vagy... Való igaz... humm... bár még mindig nem értem, hogy kivitelezted azt az esést abból a lépésből.. tudod, kissé úgy érzem, direkt estél el, hogy megfoghasd a fenekem, mert ugye azt nem hagytad ki. *Közben szorgalmasan tanítgatja.* -Mellesleg, adj bele apait, anyait, mivel ha te nem táncolsz velem, akkor mások fognak felkérni, és mivel hajadon vagyok így el is kell fogadnom a tánc felkérést. *suttogóra fogja.* -Ja és amúgy szeretek táncolni.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 2:16 pm

    Nerefil: * Pörög-forog ahogy Kiryuu vezeti éppen . Nagyjából már tudja , hogy mikor mit kell lépnie .* -Igazán jó tanár vagy . Mennyit kérsz a tanításért?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 2:21 pm

    Shion: -Direkt , Ez aljas rágalom . Én sem vagyok szado , hogy élvezzem ha éppen összetöröd a mogyoróim . Azért markoltam meg , hogy legyen egy kis kedvem tovább folytatni miután rendesen leamortizáltál . *Elmosolyodik * -Én is hajadon vagyok . *Kacsint a lányra* -És szerintem akadna rám pár aranyos csaj , aki szívesen megtanítana engem helyesen táncolni .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 2:36 pm

    *Összeszűkülnek a szemei, a féltékenység jelei mutatkoznak rajta.* -Azt próbáld, meg. *combját beteszi, SHion lábai közé, és kissé megemeli. Jelezve, most ő lett féltékeny.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 2:37 pm

    -Majd megbeszéljük, a hálóban, mit kérek cserébe. *Megint cifrázza a lépéseket, úgy ahogy azt kell, majd az eddig meg tanultakat ismétlik át.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 2:41 pm

    Nerefil: * Megcsóválja fejét * Miután átismételték kipirult arccal ül le .* Azért nem olyan egyszerű kis tánc , mint ahogy gondoltam .
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 2:43 pm

    Shion: -Hohó!!! *Tolja lejebb Doreen térdét férfiassága közeléből * -Cicám..te akartál féltékennyé tenni , és mégis nekem sikerült ? * Mosolyog , belecsókol a lány nyakába * - Ha nem hagysz magamra akkor nem lesz okod féltékenykedni..de ha másképp alakul a dolog..akkor semmit nem tudok garantálni.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 2:44 pm

    -Mert? A keringőben mi nem egyszerű? *Értetlenül néz Nerefilre.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 2:46 pm

    *Már épp kezd megenyhülni, a nyak csóktol, mikor Shion megint felhúzza.* -remek, szóval egész végig, azon aggódhatok, mikor lécelsz le egy bigével... *mondja kedvetlenül.* -Na jó, húzd ki magat és folytassuk, így nem fogod érdekelni őket. *húzz el a száját.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 2:55 pm

    Nerefil: *Megrázza fejét * -Nem úgy....egyértelmű ahogy megmutattad a lépéseket . Jó gyors én valami lassabra ..kis tingi-lingi táncra gondoltam amikor azt mondták h keringő . *Legyezi magát * -Bár lehet , hogy csak melletted rohanás . Kettőt kell lépnem miközben te egyet lépsz..*mosolyog*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 2:58 pm

    Shion: - Nem egészen...ha nem látok a közeledben férfit akkor nincs baj . Hiába fenyegetőzől a táncolással látod hogy nem megy pedig a leklem kiteszem csak miattad. * Fújtat * - Szóval ez van..nem akarok bénázni meg égetni téged egész este ...viszont azt sem szeretném ha lecsapnának a kezemről . * Kihúzza magát *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 3:00 pm

    -Az lehet, hogy nagyobbakat lépek mint te, majd igyekszem kisebbeket. *Átkarolja Ner derekát.* -Nézzük meg mit főzött Meril.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 3:02 pm

    -Rendben, de akkor is egyenes a hát, fel az áll. A derekam fogd, ne a fenekem. És akkor jobbra indulunk. SZámolok, te lépj, ahogy tanítottam, mert ha nem akkor átpasszollak K-nak. na akkor most kezdjük. *Azzal jelzi Shionnak, hogy kezdje meg a lépéseket, mivel a neki kell vezetnie.*-Egy- Kettő- hárpm- négy- egy kettő-három-négy....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 3:06 pm

    Nerefil: -Rendben..én meg akkor nagyobbak lépek és akkor kb egyforma lesz a lépés . *Megcsókolja Kiryuut * -Hm?Már ennyi lenne az idő? *Körbenéz a házban órát kutatva * -Hát bizony , rendben menjünk . * Kimennek a zongorateremből az ebédlő nem messze van így gyorsan beérnek . * Finom illatokat lehet érezni vagyis már készül az ebéd Meril által a konybhában .*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Okt. 09, 2009 3:12 pm

    Shion: -Tehetek rólla , hogy néha nem találom a derekad . Pici az én tenyerem meg túl nagy hozzá tudod . *K említésére összeszedi magát és jól lép nagyjából . Megpörgeti a lányt és nem hagyja tovább táncolni , magáhúzza úgy hogy Doreen háttal van neki. * -Ne úgy táncolj mint aki karót nyelt...* A lány szoknyája alá csúsztatja kezét. Megsimogatja a feszes combokat bebülről , majd tovább folytatja a táncot Doreenel * -Hmm..határozottan jobb..*mosolyog*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Okt. 09, 2009 5:46 pm

    -Humm...*Mosolyog Shion indoklásán. Majd nagyot néz, mikor a fiú belelendül a dologba és megpörgeti.*Majd hagyja, hogy Shion a szoknyája alatt matasson.* -Ezt a bálon nem teheted meg.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 5:49 pm

    -Azt is megpróbálhatjuk. *Átsétálnak a konyhába, megnézik mi finomat főzött Meril. Majd át mennek az étkezőbe és helyez foglalnak, Az ölébe vonja Nerefilt.*-Itt maradsz, egy kicsit. *Lovagló ülésbe ülteti le kedvesét.* -hmm.. ezt így majd ki kell próbáljuk.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Okt. 09, 2009 6:26 pm

    - Igaz. Különben is.. Akkor lehet, hogy még kifésülni is sikerülne.. Mármint ha kihullana, aztán visszanőne..*elmosolyodik és végigsimít kedvese arcán* Nos.. Majd megpróbálok én is mindent megtenni ez ügyben..*mosolyog*meghallja a zongorát, mire eszébe jut a bál* Oh.. Jut eszembe.. Tudsz keringőzni?*néz rá kérdőn*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Okt. 09, 2009 6:47 pm

    *-Valamikor tanultam. Talán még nem felejtettem el teljesen. de mért kérded?* Pislog kedvesére.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 5:20 am