Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 1:48 pm

    Jól esik neki a simogatás, de mielőtt teljesen zavarba jönne az eszébe jutó gondolatoktól, lehetőségektől, Kuraan ellép mellőle. Régóta vágyott már egy normálisnak mondható kapcsolatra, de nem tudja, a férfi hogy viszonyulna a dologhoz. *-Akkor siess!...* Szól a távozó után. *-... Várjunk csak! Engem meg itt hagysz?* Felkapja a köpenyét és Kuraan után indul.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 1:54 pm

    -őő nem... Csak sietnem kell. Futunk? *megáll és vissza fordul a lány felé.* -Azt hiszem, ebédszünetben átmegyünk a szabóhoz, hogy készítsen neked is bőr ruházatot, kimonoban nem olyan könnyű futni. Meg edzeni. Szabad? *Felkapja a lányt, hogy a bokáig érő hóban, ne kimonoban kelljen futnia, majd kocogva indul neki az edzőtérnek. Nagyjából 10 perces futás után oda is érnek az edzőtérhez, ahol már toporognak vagy beszélgetnek a katonák, leteszi Lyrat, a katonák meghajolnak előtte, de Lyrat is megnézik maguknak, megindul egy kis sutyorgás is.*-Kezdjünk bele, sok a szöveg!
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 2:04 pm

    *-Futhatunk, bár az nekem nem megy olyan könnyen...* Beéri Kuraant. *-Ebben határozottan igazad van. És a saját ruhámat sem éppen harchoz terveztem... Mit?* Kuraan ekkor kapja fel. *-Szabad...* Sóhajtja, majd meglkapaszkodik a férfiben. Amikor edzőtérhez érnek és meglátja a sok katonát, kicsit kényelmetlenül érzi magát. *-Ezt legközelebb lehet, mégis kihagyjuk.* Morogja halkan maga elé. Nincs hozzá szokva a nagyközönséghez. Aztán ahogy elkezdődik az edzés, hamar megfeledkezik a belépőről. Lenyűgözve figyeli az edzést, de főleg Kuraan mozgását.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 2:12 pm

    *Az egységével együtt megcsinálja a bemelegítést. Majd páros harcot vezényel le. Körbe járja az embereit, hol dícsér hol szid, néha ő is beáll és megmutatja mit is kellene csinálnia a katonának. Vagy éppen váltja a párosokat, át igazítja, őket, úgy hogy ne csak az idő menjen hanem fejlődjenek is. Miután végzett a körével vissza megy a dombtetőre Lyrahoz.*-Ebéd után jön a saját egységem, ők már tapasztalt harcosok lesznek. Ők itt a kamaszok egyik fele, a másik Devidrahnál van. Bár most az ő osztagát is én edzem most. *felnéz az égre és az erős szelet figyeli.* -Lehet estére lesz munkád.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 2:18 pm

    Örül, amikor Kurann odajön mellé. *-Értem. Lehet, hogy még csak kamaszok, de nagyon ügyesek.* Már figyelte egy ideje a szelet, és gyanúját a férfi csak megerősítette. Bólint. Hangja komolyra vált. *-Akkor mostantól az eget is figyelem, nem csak titeket. Az elmélet mellett nem árt gyakorlatban is látni, hogy születik itt a vihar.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 2:27 pm

    -Ott a pont. Figyeld csak, ez itt a észak -keleti oldal, legtöbbször erről jön a vihar, ha ott a hegyen átküzdi magát, akkor igen csak erősre számíthatunk. *Közelebb húzódik Lyra-hoz. Úgy hogy a felkarja a lány vállához ér.* -Remélem, megvárja a vihar, még megfürdöm estére. Jó lenne a forró vízben átmelegíteni magam.... *tűnődik fenn hangon. Majd a katonák felé fordul.* -Hé?! Mi ez a tohonya stílus, mozgás, attól, hogy nem ott körözök még figyelek! 200 fekvőtámasz most! Kinyom majd tapsol, gyerünk, ha nem egyszerre megy az ütem, akkor addig ismétlitek még nem fog egyszerre menni, rajta! *kiabál a katonáknak.* -Cöhh... Kamaszok, ha nincs ott mellettük állandóan a démon akkor lazsálnak... *morgolódik.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 6:48 pm

    Megjegyzi magának azt a pontot, amit Kuraan mutat. Egyenlőre még nem látszanak a perem fölött felhők, de a szél, ami arról jön elég erős. *-Egy forró fürdőnek én is tudnék örülni egy szabadban éjszakázás előtt... Úgyhogy, ha az idő engedi, és nem bánod, csatlakoznék hozzád.* Pillant fel a mellette álló férfire. A kifakadásra ő is az edzőtér felé pillant, ahol néhány kamasz tényleg inkább rájuk figyelt, mint a gyakorlatra. A morgolódásra kuncogni kezd. *-Azt hiszem, pont ezért kamaszok... Ebben a korban szívesebben bújik ki a démon fia, lánya a kötelesség alól, minthogy teljesítse azt. Legalább is én is ilyen voltam...*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 8:00 pm

    Nerefil: *Belekapaszkodik Ann-be * -Nem értem . Miért lenne mérges magára? Én zavartam meg őt edzés közben . * Sóhajt * -Amint láttad kész csődtömeg tudok lenni ..ilyen lennék , ha edzéssel próbálkoznának velem . Ön és közveszélyes vagyok néha ,de komolyan! * Mosolyosolyog * - Mit szólnál ha inkább visszamennénk a házatokba ? Hátha ott nem teszek kárt semmiben .
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 8:51 pm

    *Morgolódik még egy sort.* -Jó jó én se voltam egyszerű, de engem Zien gatyába rázott... Humm.. jut eszembe majd be kellene mutatnom neki téged, úgy igazából, is nem csak futólagosan is, ha már ott tengődsz a vackomban. *Zenafis!! Mi a jó fenét csinálsz?! OKé fiúk lányok, köszönjétek neki, duplázom az adagotokat! *csattan fel ismét.* -Cöh.. ha így folytatják holnapra se érünk a fürdőbe.... Mozogjatok, vihar jön és még fürödni is akarok! Ha nem haladtok a viharban is itt kint fogunk edzeni! *Na erre megélénkül nagyon is a társaság, és gyorsan belefognak az edzésbe.* - Ha jól haladnak elengedem őket előbb is, hogy legyen időnk pancsolni a melegben, a vihar kitörte előtt.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 9:11 pm

    *-Nekem magamnak kellett gatyába ráznom magamat. Na, az nem volt egy leányálom... De talán nem is sikerült rendesen... Rendben, akkor majd holnap... vagy inkább utána majd bemutatsz neki rendesen.* Megnézi a rendbontót. Majd a vihar említésére ismét a hegyek felé pillant. *-Nem tudom, milyen gyorsan jön az a vihar, de lehet, hogy hiába sietnek, akkor is valóra válhat a fenyegetésed.* A hegyek mögött kezd sötétülni az ég. *-Bár akkor Devidrah nagyúr nagyon csúnyán nézne rám...*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 9:14 pm

    -Reméltük, hogy nem napközben jön a következő, de úgy fest ez még délkörül le fog csapni a francba is. Viszont, nézd a jó oldalát, estére elvonul, remélem, és akkor lehet menni fürdőzni. *vigyorog.* - Mennyi idő jósolsz még? Kínozzam még őket, vagy engedjem, had menjenek haza és kezdjenek felkészülni a viharra?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 9:22 pm

    *-Hogy én mennyit jósolok? Te ismered jobban az itteni viharokat. Nekem ez a második. Az első gyorsan jött, de az a hegy másik oldalán volt. Mondjuk túl sok különbség nem lehet... A dél reálisnak tűnik...* Felnéz Kuraanra. *-Rendben, nézzük a jó oldalát. Az esti fürdő mégse marad el.*


    A hozzászólást Lyra összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 29, 2009 10:10 pm-kor.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 9:28 pm

    -Na megy ez neked. Csak figyeld a felhőket, tanulmányozd. Hiszen fontos, hogy tudd, mikor fog lecsapni. Addig még had dolgozzanak egy kicsikét. *Közben szembe fordul Lyraval és leplezetlenül nézegeti a lányt, figyeli az arcát, és a száját.* -gyönyörűek a szemeid...
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 9:42 pm

    *-De hogy figyeljem a felhőket, ha közben magadnak követeled minden figyelmemet?* Billenti oldalra fejét, és kérdőn pillog a férfire. Közben persze a szeme sarkából oda-odales a felhőkre is. Azok még a heggyel birkóznak. A bókra halvány pír jelenik meg arcán. *-Köszönöm... De röntgen látásom nincs, a vihart meg kitakarod pillanatnyilag. Bár... ha már a fejed fölött fekete felhőket látok, elég lesz akkor szólnom?* Hangja pimasz, de szeme kedvesen csillog.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 9:45 pm

    *Vigyorog, majd sóhajt egy nagyot.*-OkéOKé, megyek már a dolgomra. *Lekocog a katonákhoz és ott teszi a dolgát, edzi őket, segít vagy dícsér.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 10:02 pm

    Mosolyogva néz a férfi után. Majd hol az eget figyeli, a hegyeket és a felhőket, hol pedig Kuraant figyeli. Ahogy az idő telik a szél egyre erősebb, hevesebb lesz. A felhők is teljesen elfeketülnek, és már rendesen feltornyosultak a hegy peremén. ~Már nem sok kell hozzá, hogy átbukjanak. És akkor már hamar eléri a falut.~ Elkezdi lenyugtatni magát, és vidám emlékek után kitatni, amik most kéretlenül is jönnek, hála Neheritnek és Kuraannak. ~Talán nem lesz komoly probléma...~ Mosolyogva néz ismét az edzőtér felé, aztán vissza a felhőkre.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 10:09 pm

    -Na jó, most itt fejezzük be, menjetek haza készüljek a viharra. Én meg felkészítem Lyra-t, hát ha sikerül megszelídítenie egy ekkora vihart is. Nyomás! *vissza kocog Lyrahoz. * -Mi a helyzet kell valami?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Szept. 29, 2009 10:22 pm

    Hallja, hogy Kuraan elengedi a népet. ~Ideje volt. Úgy tűnik a hegy vesztett.~ Amikor a férfi mellé ér, rápillant. *-Semmi... A jó kedvemen kívül...* Mosolyog.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 29, 2009 11:51 pm

    *elmosolyodik a lány szavain, majd alig észrevehetően bólint egyet és egy mély sóhajjal lehunyja szemeit* Köszönöm..*suttogja*egyik kezével felnyúl Kiarah combjához, majd ujjaival gyengéden cirógatni kezdi, amíg el nem alszik*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Szept. 30, 2009 12:04 am

    Ann:*elmosolyodik* Semmi baj.. Nem fontos.. A lényeg, hogy nem haragszik rád... Ne aggódj.*bólint* Menjünk.*mikor beérnek megágyaz Nerefilnek saját szobájában, úgy véli az lesz a legjobb hely*mikor készen vannak megfőzi a vacsorát*nem nagyon beszél közben, inkább szaladgál, majd megérkezik Noru is, aki szintén szaladgál*szemügyre veszi a vendéget, nővérétől megtudja ki ő és miért van itt, persze csak röviden*ezután szobájába szalad és ki se dugja az orrát onnan vacsoráig*mikor az étel kész megkéri Nert, hogy terítsen meg, mivel Noko eddig nem jött úgy gondolja már nem is kell várni rá*kimegy az istállóba szólni apjának, de ott nincs, így elkezdi keresni és a fürdőben találja meg*mikor bemennek tálalja a vacsorát, amit csendben elfogyasztanak, majd mindenki nyugovóra tér*reggel korán kel, nem akarja felébreszteni Nert, de apja már nincsen sehol így nekilát a reggeli munkáknak*a tegnapi maradékot kiönti és elmosogatja az edényeket*

    *mikor lánya szól neki épp a fürdőben van*gyorsan megszárítkozik, és felöltözik*bemegy, majd megvacsorázik*figyeli közben Nerefilt, de nem mond semmit* megköszöni a vacsorát és jó éjt kíván mindenkinek*kimegy rak fát a tűzre, hogy este kellemes meleg legyen, majd a szobájába vonul*sokáig ég nála egy gyertya, majd elfújja és nyugovóra tér ő is*reggel korán ébred*felölti harcos ruháját, majd a kiképzőtérre megy és kezelésbe veszi az első csapatát*ahogy múlik az idő az időjárás kezd egyre rosszabban festeni*~nagyon nagy vihar lesz most.. Remélem Kuraan védence tényleg tudja mit kell tenni..~*mélyet sóhajt, majd folytatja az edzést, de mikor már erősebben fúj a szél mindenkit hazaenged és parancsba adja, hogy jól zárkózzanak be, valamint erősítsék meg a falakat és a tetőt*ezután ő is elindul hazafelé*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 30, 2009 9:53 am

    -Rendben. Nem fázol?Na és hogy akarsz neki kezdeni? Hát ez hamar ide ér.... *húzza el a száját a vihart nézve.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 30, 2009 10:08 am

    Kiarah:

    *Megvárja, hogy Noko elaludjon, majd kicsusszan alóla. Kimegy a palota elé, de látja, hogy jön a vihar, így lemondja az edzéseket haza küld mindenkit. Vissza bemegy, megkeresi a bátyját, neki is szól a viharról, majd megy tovább a konyhához, a szobájába rendeli az ebédet. Majd vissza megy a szobájába, kimonoba öltözik, és rak egy kis fát még a kandallóra. Majd elnyúlik az ágyon Noko mellett.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 30, 2009 12:49 pm

    *halkan szuszogva alszik*teljes nyugalomban a puha ágyon*szinte beássa magát a takarókba, mire Kiarah visszatér*magára húzza az összes paplant, mivel kicsit fázik, csak arca látszik ki, abból is csak egy nagyon kicsi rész*mikor a lány bemászik mellé mozgatni kezdi az orrát*szaglászik, majd elkezd felé mászni a kupaccal magán*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 30, 2009 12:55 pm

    Kiarah:

    *bebújik a takarók alá, hogy melegíthesse Noko-t.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 30, 2009 12:58 pm

    *ahogy Kiarah bekerül mellé hozzábújik és magához öleli*egy mély és elégedett sóhajjal alszik tovább*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 12 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 03, 2024 3:03 am