Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 18, 2009 10:30 pm

    *Lyra mögött áll, hátulról öleli át a lányt, és az álla a fején van.*-Éhen veszek. *nyöszörgi.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Okt. 19, 2009 8:24 pm

    Ann: Mi az hogy ez?!*teszi csípőre kezét* Talán esetleg ő nem? Na mindegy.. Mindig is javíthatatlan voltál.. Fejlődésképtelen..*mondja vállat vonva, majd hevesen bólogat Ner meséjére vigyorogva* Igaz.. mond el te neki..*amikor Kuraan elkezdi az apa szót felkapja a fejét, majd kicsit elszontyolodik, ahogy hirtelen Zien jön ki az elkezdett szó befejezéseként* Miért nem hívod őt úgy? Tudod, hogy fiaként szeret téged.. És nagyon örülne, ha apának hívnád..*motyogja, ahogy a tűzhelyhez megy és a készülőben lévő ételt megkevergeti, majd hirtelen elmosolyodik* Mindenesetre biztos annak is nagyon fog örülni, ha meghallja az örömhírt.. Ezek szerint ma is itt vacsoráztok majd?*néz fel kérdőn*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Okt. 19, 2009 8:30 pm

    *lassan és halkan pötyög a húrokon, majd egy kicsit hangosabban, majd ismét halkan*egy igencsak megnyugtató vagy éppen szomorú dalt*egyszer csak azt veszi észre, hogy homályosan kezd látni, kezére pedig egy test-meleg sós kis csepp esik, majd azt követik társai*halkan szipogni kezd és megtörli szemeit, így a játék abbamarad*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 19, 2009 8:33 pm

    Nerefil: *Anne nekiáll a tűzhely körül szorgoskodni addig saját maga megterít . * -Anne ma nem jössz velem fürdeni? *Kérdezi mosolyogva , suttogva a lány fülébe * - Majd vacsora után..ha te nem tisztálkodtál még esetleg .
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 19, 2009 8:34 pm

    *Bólint csak egyet, ezzel nyugtázza, hogy Zien biztos örülne, ha egyszer apának szólítaná.* -Igen maradunk vacsorára is, nem hiszem, hogy hamarabb befutna.
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Hétf. Okt. 19, 2009 8:36 pm

    *Felfigyel, arra, hogy a játék abba marad. Nézi Barat , majd feltérdel és hátulról magához öleli a lányt.* -Mi az?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Okt. 19, 2009 8:46 pm

    Ann:*elvigyorodik* Nagyon is van kedvem..*majd Kuraanra néz* Örülök.. Akkor úgy készülök majd a vacsorával..*mosolyog* Kuraan.. Mikor van vége az edzésnek délelőtt? Mostanában szokott nem? Apa mostanában nagyon ritkán jön haza enni..*motyogja*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 19, 2009 8:49 pm

    -Öm... lássuk csak, alapjában véve, igen, de most ő edzi Devidrah egységét is. Szabadnapozik a nagyúr is, előtte meg az én egységem volt a keze alatt.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Okt. 19, 2009 8:56 pm

    Ann:- Oh.. Értem.. Nos akkor jó.. Egyszer csak haza fog keveredni talán..*mosolyog szomorkásan, majd továbbiakban az ebéddel foglalkozik* Azt hiszem túlságosan sokat dolgozik... Szinte mást nem is csinál, csak az egységeket edzi.. Múlt héten is önként átvállalt két kisebb egységet... Azt hiszem, hogy nem szívesen jár haza.. És ez nem csak egyszeri eset.. Szinte minden héten előfordul legalább kétszer-háromszor..*motyogja* Aggódom érte..
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Okt. 19, 2009 8:58 pm

    - Semmi. Csak.. Nos.. Örülök.. Azt hiszem..*simul bele az ölelésbe* Hogy ennyi idő után kiderült, hogy sosem voltam egyedül...*mosolyog csendesen, majd halkan szipog*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 19, 2009 8:59 pm

    -felesleges. Mindenkinek meg van a maga kis dolga, amivel pótolja a hiányt... neki ez... Tégy neki egy szívességet, és ne hánytorgasd neki a dolgot. Hagy tegye azt amit jónak lát. *Mondja szomorú hangon.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Hétf. Okt. 19, 2009 9:01 pm

    -Jó. *mondja szűkszavúan, de azért szorosan öleli magához a lányt. Fejét Bara jobb vállára hajtja.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Okt. 19, 2009 9:03 pm

    Csendben és figyelmesen hallgatja a beszélgetést. Bár nem tud hozzászólni, de minden érdekli, ami valamilyen szinten kapcsolódik Kuraanhoz, így fogadott családja is.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 19, 2009 9:11 pm

    Nerefil: -Ilyen munkamániás lenne az apátok? *Néz Annre majd Kuraanra* -Egy bizonyos mértékig ez jó ,de ha már enni sem jön emiatt az nem normális. Ha ma is megcsinálja én bizony elviszem neki az ebédet és addig szobrozok mellette amíg meg nem eszi. *Megsimogatja Ann fejét * -Ne csüggedj pici lány..*vigyorog*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Hétf. Okt. 19, 2009 9:12 pm

    Ann: - Kuraan! Nekem azt ne próbáld meg bemesélni, hogy a munkába akarja temetni magát! Merthogy ez lesz! Látom! Ki fog készülni!*kiáltja le a fiút, majd visszafordul az ételhez* Mióta Nerefil itt van, kicsit közlékenyebb, de régebben előfordult, hogy egy szót sem szólt.. Jött és ment. Én elhiszem, hogy.. Hogy gyászol, de Kuraan! 6 év.. Jó, mi ez ahhoz a 750-valahány évhez képest, amit anyával leélt, de akkor is.. Tönkreteszi magát.. *motyogja* Már a fiúk sem jönnek vissza.. Nem beszél velük. Én nem tudok, rám nem hallgat, Noko mással van elfoglalva, Noru meg még kölyök. Nem tudom mi lesz, ha Ner is beleolvad a számára kialakult családba.. Ismét magába fordul? Vagy a munkába? Egyáltalán.. Lehet hogy lesz olyan, hogy napokig nem jön haza, aztán egyszer úgy találjuk meg mint.. *elcsendesedik* Te is emlékszel arra az éjszakára.. És hamarosan megint itt van anya szülinapja..*motyogja*Nerre néz* Nem az evéssel van a baj.. ha itthon, van eszik.. De.. ha nem jön haza?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 19, 2009 9:25 pm

    -Ann elhallgass! *rivall a lányra. Elengedi Lyrat, mert kissé megszorította. Lehajol a lányhoz*- Ne haragudj. *Belecsókol Lyra nyakába.* -Vacsorára itt leszek. *súgja neki. Annra vet még egy haragos pillantást. Majd sarkon fordul és elviharzik, meg sem áll addig az edzőteremig ahol Zien van.* -Idióta! *Morogja, majd ráveti magát Zienre, feldönti és mindketten elsüppednek a hóban. Átöleli Zient.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Hétf. Okt. 19, 2009 10:02 pm

    Ann kifakadásából kezdi sejteni, mi is lehet a problémák forrása. És azt is, hogy erről Kuraan nem szívesen beszél, hall. Ezt az is bizonyítja, hogy erősebben szorítja meg, amire felszisszen. Végigsimít a férfi arcán, amikor az megcsókolja a nyakát. *-Nincs semmi baj. Várni foglak.* Suttogja vissza neki. Egy darabig néz utána, majd a lányokhoz fordul. *-Azt hiszem a nyakatokon maradtam. Segíthetek valamiben, hogy legalább hasznossá tegyem magam?*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 20, 2009 10:44 am

    Ann:*megszeppen, ahogy Kuraan ráparancsol és összerezzen*azonnal elnémul*lehajtja fejét, mikor Kuraan kimegy vagyis kiviharzik*mélyet sóhajt*egy ideig csendben van, majd ránéz a lányokra* Én.. Én sajnálom, hogy elrontottam a mai napotokat.. Főleg neked Lyra.. *motyogja* Ilyen még sosem történt... Mármint.. Hogy ennyire kifakadtam volna. Annyira szégyellem magam..*motyogja, majd az étel felé fordul és csendesen kevergeti*néha hallani, hogy halkan szipog egyet*

    *az idióta felszólításra, főleg, hogy az fia szájából hangzik azonnal arra kapja a fejét, mivel nagyon valószínűnek tartja, hogy ezzel őt szólította fel a kölyök*csodálkozva pislog, amikor Kuraan a nyakába ugrik ledöntve a hóba*értetlenül szemléli a dolgokat*kiterülve fekszik mikor Kuraan átöleli, amire csak még jobban elképed* Kuraan? *néz rá kérdőn, majd átkarolja és megpaskolja hátát* Jól van fiam.*motyogja* Nem tudom mi történt, de.. Majd később megbeszéljük.. Ne az egység előtt.. Rendben?*mosolyog* Még a végén rosszat gondolnak rólunk.*paskolja a hátát, majd eltolja és ahogy a hókupac takarásából felülve ránéz az egységre megforgatja szemeit a kikerekedett szemű, tátott szájjal bambuló és a mozdulatban félúton ledermedt katonák láttán* Mit bámultok? Rusnya banda! Akartok még 500 fekvőtámaszt is a végére? Akkor meg mozogni! Gyerünk!*kiáltja dühödten, mire az egység felolvad és azonnal folytatja a gyakorlatozást*felkel majd kérdőn néz Kuraanra* Mi a baj kölyök? Ilyet még nem tapasztaltam tőled..
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 20, 2009 10:55 am

    ~Hát a kérdésemre nem kaptam választ...~ Figyeli Annt, ahogy bánatába és a főzésbe temetkezik olyannyira, hogy valószínűleg meg sem hallotta, hogy megszólalt. Halkan odamegy a lányhoz, és átöleli. *-Nincs semmi baj, és nem rontottad el a napomat. Mindenkivel elő szokott fordulni néha, hogy nem bírja tovább, és el kell mondania, ami a szívét nyomja. Hogy éppen most...? Hát istenem, így alakult. Emiatt ne rágd magad. Igazam van Ner?* Néz a macsekra, aki bólint, és kismacskává változva hozzádörgölődzik Annhez, hogy felvidítsa. *-Na, látod! Szedd össze magad.* Mondja mosolyogva a lánynak, bár mosolya nem csak vidító szándékú, részben a cicusnak is szól.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 20, 2009 11:08 am

    Ann:*ahogy Lyra átkarolja ismét szipogni kezd*ahogy Ner átváltozik macskává ismét csak szipog, majd lehajol és felveszi a cicát*az asztalhoz megy, majd az ölébe teszi és ott kezdi simogatni* Tudjátok.. Annyira jó, hogy itt vagytok.. Nem tudom hogy magam meddig bírtam volna még, de muszáj elmondanom..*szipogja* Tudjátok.. anya 6 éve halt meg és azóta apára nem ismerni rá.. Persze, ha sokan vannak a közelben akkor vidám és nem látszik rajta, de biztos vagyok benne, hogy nagyon magába van fordulva.. Mindig túlvállalja magát.. Minden héten legalább két-három egység edzését magára vállalja, a munkába ássa el magát.*sóhajt mélyet* Ez akkor a legrosszabb, mikor anya szülinapja közeledik.. Ilyenkor mindig egyre rosszabb.. a halála után mikor anya szülinapja volt majdnem meghalt.. Kuraan úgy kapta el, hogy ne boruljon előre az erkélyen.. Egyszer eltűnt és volt, hogy hetekig azt sem tudtam hol van. Életveszélyes küldetéseket vállal.. Mintha nem szeretné az életét.. Én elhiszem, hogy megviselte, de akkor is.. Engem is megviselt, de.. Túl kell lépnie. Itt van Noko és Noru.. Szükségük van még rá, hogy utat mutasson nekik...*sóhajt nagyot*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Kedd Okt. 20, 2009 12:24 pm

    ~Még egy haláleset és egy agonizáló pasas... Ráadásul megint évfordulóval együtt... Hova a fenébe csöppentem??? Na, jó, nyugi. Ezért nem Ann fejét kell leharapni, hanem Zienét... Remélem Kuraan éppen ezt teszi... És utána szépen haza rugdalja ebédelni is.~ Nagyot sóhajt és próbálja lecsillapítani magát. *-Kuraannak is akad hasonló problémája. Remélem, hogy most éppen azon vannak, hogy kigyógyítsák egymást a nyavajáikból és észhez térjenek. Persze, csak miután férfi módra egy kicsit nyalogatják sebeiket, sajnáltatják magukat. Te pedig állja a sarkadra, ha már sárkánynak születtél. Nem hinném, hogy kevesebb erő szorult beléd, mint egy férfibe. Hidd el, ha jól adod elő magad, hallgatni fog rád Zien. Pont azért, mert a lánya vagy. Vagy, ha más nem, Ner ötletét még mindig kipróbálhatjuk...* Kacsint a macsekra az ebédhordós megnyilvánulására célozva.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Okt. 20, 2009 7:54 pm

    -Nem tudom, csak úgy jött... igazából hiányoztál... apa.... *ül a hóban könyökei a térdein, és maga elé néz.* -Ann kiakasztott... és eszembe juttatta, a te évfordulód....Ha inni akarsz akkor azt csak velem karöltve...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 20, 2009 8:32 pm

    Nerefil: * Elszomorodik kissé *-Sajnálom , nem gondoltam , hogy ekkora a baj . Nagyon kedves asszony lehetett , ha még mindig nem tudott túltenni a hiányán . *Átöleli Annet* -Ez nem a te hibád és semmit nem rontottál el . * Felveszi macska alakját , most nem kormos cica hanem cirmos . Szürke alapon sötétebb csíkokkal viszont szeme színe ugyanolyan sárga . Hozzádörgölőzik Anne lábához amíg fel nem veszi. Bologan dorombol a simogatásra , a lány ruhájába kapaszkodva feljebb mászik egészen a nyakáig . Vállán összegömbölyödik és folytatja a dorombolást * Lyrára néz és nyávog egyet támogatva az ebvédhordós ötletet legvégső esetben . Mocorog kicsi a lány vállán aztán visszagurul Anne ölébe . Megnyalja mancsát és elkezdi fürdetni magát *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 21, 2009 3:17 pm

    Ann:*Ner kedveskedése nagyon jól esik neki és mélyeket sóhajt miközben vállán dorombol a cica*ezután Lyrára néz* Igazad van.. csak tudod... nem hiszem, hogy jó lenne, ha én közbeszólnék.. Igaz még nem is próbáltam, de.. Csak féltem.. de azt hiszem tényleg beszélni fogok vele..*mosolyodik el* Köszönöm a tanácsot. És a segítséget is Ner..*mosolyog*

    *elvigyorodik és elkezd felállni, mikor Kuraan apának szólítja és azt mondja, hogy hiányolta*félig térdel, félig már guggolva marad figurában, majd nagy szemeket meresztve néz a fiúra*csak pislog sokáig, majd mikor meg tud mozdulni egyik kezét Kuraan homlokára teszi, másikat sajátjára* Biztos, hogy minden rendben van? Nem mintha jellemző lenne a fajra a betegség, főleg a láz, de azt hiszem, te most nagyon összeszedtél valamit. Vagy csak a szerelem teszi?*mikor kiderül az ok elengedi a kölyköt, majd felkel, és kezét nyújtja Kuraannak, majd felrántja* Nyugalom fiam. Semmi bajom nincsen. Lassan kezdek túl lenni rajta. És azt hiszem az ivászatot is kihagyom idén. Eddig sem volt haszna.. Ajánlom neked is. *vigyorog, majd a seregre néz* Ha szabadnapos vagy miért itt vagy? Menj haza pihenj és legyél boldog az újdonsült hercegnővel. *mondja* Siess mert így eltereled a katonák figyelmét. Jut eszembe. Ha megtennéd, hogy szólsz Ann-nek, nem megyek haza ebédre. El kell intéznem valamit. Majd este megyek, ha elkészültem mindennel. *mondja, majd az egység felé fordul és tovább adja a parancsokat*


    A hozzászólást Zien összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 21, 2009 4:21 pm-kor.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 21, 2009 3:35 pm

    -Nincs semmi bajom... csak... Ann szinte a frászt hozza rám, úgy hisztizik, hogy nem mész haza ebédre... és a többi... *Vállat von.* -nekem mind egy, hogy jössz e, mellesleg, szerintem Nert becsábíthatnád az ágyadba, rád férne... Akkor lehet még találkozunk ma este...

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 35 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 1:18 pm