Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+2
Mesélő
Doreen
6 posters

    Ezüst Telihold (FRPG)

    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 6:53 pm

    *felvonja szemöldökét* Mondjuk úgy, hogy az is. Azt hiszem..*gondolkozik el a lány szavain* Ezzel én is így leszek. Nem fogok semmit visszavonni és nem is fogom megbánni, hogy neked fogok esni... Hogy a szavaidat használjam..*vigyorogva a lány szavain közelít, majd felmászik az ágyra* Nem kell félned. Nem fogok kezet emelni rád.*mászik közelebb*csak most látszik igazán mozdulataiból, ahogy így négy-kéz-láb mászik, hogy mennyire állatias, fenséges*szemei szikráznak* Ha nem viselkedsz rongyként..*ugrik hirtelen a lány fölé és ezzel elzárja a menekülés útját* Mi az? Már magázódsz? Ennyire visszafogtad magad? Nem hittem volna..*néz rá*a közelséget még jobban feszélyezi a tény, hogy teljesen meztelen*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 7:10 pm

    Nerefil: *Nagyon nem tetszik neki ahogy válaszol neki Zien az a hangszín nem ígér sok jót.* Feljebb araszol az ágyon , ahogy a fiú mászik fölfelé . Szemivel végigméri a férfit és egyáltalán nem nyugszik meg mikor látja , hogy teljesen csupasz. * -Legalább egy boxert vehettél volna fel ...* Nagyot nyel mikor hirtelen fölé kerül Zien * -Nem..nem viselkedem rongyként ..ha az lennék akkor olvadoznék a látványtól és simogatnám , csókolgatnám esetleg harapdálnám a bőrét ahol érném . De engem teljesen hidegen hagysz . * Felnéz a fiú szemébe * -Leszállnál róllam ? Ha nromális leszel vele akkor én is az leszek veled . De te eddíg nem egészen úgy viselkedtél .
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 7:47 pm

    *elvigyorodik a lány reagálásán és szavain* Döntsd el végre, hogy tegezel vagy magázol.. Vagy azt akard, hogy én döntsem el neked?*néz rá kérdőn és egyre csak közelít a sarokba szorított lányhoz* Boxert? Sosem szoktam boxert venni.. nem éri meg.. Csak egy ruhadarab, ami feleslegesen szakad.. *suttogja lassan a lány szájába* Értem.. Szóval hidegen hagylak..*húzódik vissza egy kicsit miközben a lány szemeibe néz* A probléma az.. Hogy te engem kicsit sem.. Szóval vagy felengedsz pillanatok alatt, vagy fájdalomban lesz részed..*vigyorog, majd a lány fültövéhez hajol és megnyalja bőrét* Hmm.. Nem is olyan rossz...*suttogja*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 7:57 pm

    Nerefil: -Te melyiket szeretnéd ? Ezek szerint nem zavar ha tegezlek , akkor ezt fogom használni hogy ne neked kelljen dönteni . * Figyeli Zien szavait * -Nem felesleges anyag..*suttogja vissza halkan *Lederemed egy pillanatra a fiú szavaitól * -De..de..én csak szemét vagyok azt mondtad . És a szagomat sem szereted..*végborsódzik a bőre * -Utálod az emeberek..emlékszel ? *Próbálja távol tartani magától a férfit * -Úgyhogy viselkedj is úgy..* Tenyereivel a fiú mellkasát támasztja ki de ahogy lejebb hajol úgy hajlik be a lány keze is a férfi testsúlya alatt . *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 8:24 pm

    - Ne mond meg nekem, hogy mit akarok és hogy viselkedjek.. Azt csinálom, amihez kedvem van..*suttogja a fülébe*érzi a lány gyenge ellenkezését* Nocsak.. Mégsem hagylak annyira hidegen?*vigyorog*megfogja egyik kezével a lány combját, majd a másik kezével a másikat is*könnyedén nyitja szét a lány lábait, majd húzza hirtelen lejjebb egy pillanat alatt*ezután fölé emelkedik*a lány már nem tud nagyon mocorogni, mivel lábai közé térdel, majd hozzásimul halkan morogva és azonnal elkezdi felderíteni a lány testét, vagyis csak oldalán lefelé, majd ott becsusszantja kezét Ner feneke alá és megmarkolja* Mi a neved halandó?*morogja fülébe*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 8:50 pm

    Nerefil: -Éppen ez a baj , hogy azt csinálsz amit akarsz . * Halkan nyikkan mikor teljesen Zien alá kerül * Elkezd mocorogni ,de már semmir értelme mivel lábai között van a férfi. * Elakakarja tolni magától a fiú kezeit ,de mikor belemar fenekébe a fiú leblokkol . Gyomra teniszlabdányivá zsugorodik és folytogató érzés kúszik fel egészen a torkáig * -Már mondtam a nevem . Az a kérdés , hogy mi a te nedved mutáns. * Suttogja nagy nehezen legyőzve a gombócot torkában *
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 8:54 pm

    * Megpróbál szabadulni de nem sok sikerrel. Az izmai az erőlködés és az idegesség hatására megfeszülnek, ennek eredmény képen, az amúgy sem nem túl húsos, ám annál izmosabb feneke ha lehetséges még jobban megkeményedik.* Ha-hagyd abba! Sikítani fogok!!! * Próbál meg fenyegetőzni, minden porcikájával ellenszegül a fiúnak, bár a lelke mélyén tudja, hogy semmi esélye ellene ha erőszakot akar rajta elkövetni.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 9:02 pm

    -Sikíts csak nyugodtan. Tudod, ebben a házban, csak én és a fivérem élünk. Senki más. Ja és a bátyám épp a húgoddal játszik. *súgja a lány fülébe.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 9:10 pm

    Ne! Kérlek! Ne engedd neki! * Vergődik könyörögve a fiú kezeinek szorításában.* Kérlek beszéld le róla! Meg teszek bármit! Akármit! Főzök, mosok rátok! Nem feleselek! Ha kell minden este veletek hálok, akár együtt, akár külön egymás után csak kérlek ne engedd, hogy AZT tegye a kishúgommal! *A végére könnyek szöknek a szemébe, nem sok választja el a sírástól.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 9:16 pm

    *Elengedi a lányt.* -Sajnálom nem tehetek semmit. Ha Zien meg akarja rakni, akkor megfogja.
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 9:27 pm

    De! Mond meg neki, hogy én sokkal tapasztaltabb vagyok mint a húgom! Én jóval többet tudok neki nyújtani és nagyobb a mellem is, meg izmosabb vagyok, és... és... *Elkezd szipogni.* Kérlek! *Esik térdre a fiú előtt.* Az olyan lányoknak mint mi nincs sok tulajdona, pár apróbb dolgot kivéve ez az egyik legjelentősebb. Ez az egyetlen dolog amit mi választunk meg, hogy kinek adunk tiszta és igaz szerelmünk zálogaként. Ha ezt most elveszi a húgomtól akkor a gettóban nem fogják másképpen kezelni mint holmi kurvát! Ha megismer egy fiút akit szerethetne az vissza fogja utasítani. Mond meg neki, hogy én teljesítem minden vágyatokat! Mindent! Zokszó nélkül, csak győzd meg róla, hogy a Ő csak egy egyszerű szolga legyen és ne szerető! Kérlek... * Végére már a könnyei is folyni kezdenek.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 9:33 pm

    -Ki mondta, hogy elmehettek innen élve? Innen maximum csak hullazsákban távozhattok, szóval tök mindegy, hogy Zien megdugja e vagy sem. De tudod, mit mindjárt kipróbálom te mit tudsz, hogy ne ezen járjon az eszed. *Felkapja a lányt és az ágyra dobja.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 9:45 pm

    *figyeli és érzi a lány illatából hangulatváltozásait és reakcióit* Na mi az? Csak nem élvezed kislány?*morogja* A nevem Zien..*suttogja, de a mutáns szó miatt beleharap a lány nyakába méghozzá nem gyengéden* Nem tűröm a sértegetést halandó!*morogja, majd elkapja a lány kezeit és a feje fölött egy kézzel a párna fölé szegezi feje fölött* Ne akarj ellenkezni.*néz rá komolyan, majd szabad kezével elkezdi leszedni a lányról a ruhát nem túl finoman*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 9:49 pm

    De nekem nem mindegy! És neked sem! Gondold meg, hogy mit szeretnél! Egy szolgát aki lesi minden óhajodat, vagy egy olyan nőt aki ott tesz neked keresztbe ahol tud? Megalázz a testvéred és a barátaid előtt, nem végzi el a feladatott amit kiadsz neki és még sorolhatnám. Nem lenne jobb egy olyan nővel szeretkezni aki mindent bele adva tesz téged boldoggá? És ennek mindössze annyi lenne az ára, hogy a húgomnak meghagyjátok a szüzességét. Nem hiszem hogy olyan sok lenne ez egy tökéletesen engedelmes szolgáért cserébe. Sőt! Kettőért, mert ha azt megteszi vele akkor biztos, hogy a húgom is kezelhetetlen lesz! És ha minket megöltök akkor megint mindent magatoknak kell végezni amíg nem fogtok újabb szemetet az utcáról. *Érvel patakzó könnyekkel.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 9:54 pm

    *Nekitámaszkodik a baldachinos ágykeretnek.* -Elismerem jók az érveid, de unom már a csúszómászókat. Próbáltál, már egy kiéhezett farkastól nem inkább kutyától elvenni az ételét?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 9:57 pm

    Nerefil: * Ajakiba harap miközben a fiú anyakába . Nem adja meg neki azt az élvezetet , hogy fájdalmasan felnyögjön vagy sikítson . * -Zien...legalább mostmár tudom , hogy kit kell az imáimba fogalni , hogy elkárhoztassék . Nem küzd a férfi ellen mert úgy is megteszi ha minden erejét bele adja akkor is . Nem látja értelmét a harcnak . * Kék szemeivel kérőn néz rá , egy kis gyengédségre vágyik ,de ezt úgysem kaphatja meg a fiútól ezért inkább elfrodítja tekintetét *
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 9:59 pm

    Képzeld igen! És megmarcangoltak,de nem érdekelt mert kellett az étel a kishúgomnak! Marcangoljatok szét engem! Mit veszthet? Ha nem vagyok elégé kielégítő neki akkor még holnap is megdughatja a húgomat! Nem hiszem, hogy sokat kérek. Vagy Ő talán még nem gondolt az egy nő két fiú sexre? Vagy te?* Kérdezi előre dőlve a kezeire támaszkodva, miközben a könnyeit igyekszik ruhájának az ujjával kitörölni a szemeiből.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 10:03 pm

    -Jó akkor sejtheted mi lesz abból, ha közbe lépek, és ma már egyszer feltépte a hasamat és egy nap egyszer elég, ha kiforognak a beleim. Szóval nem izgat a húgod ártatlansága.
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 10:12 pm

    Még akkor sem ha százszorosan meghálálom neked? *Néz rá mindenre eltökélten, úgy mint ahogy Dugovics nézhetett mikor levette magát a törökkel a mélybe, vagy mint mikor a kamikaze pilóták az ellenséges hajóba csapódtak gépeikkel.* Hidd el nagyon hálás tudok lenni, főleg olyanokkal akik a belüket is kiteszik a kishúgomért. *Oda mászik a fiúhoz és neki áll simogatni a merev férfiasságát. Miközben igézően néz rá és kezeslábasát szabad bal kezével jó nagy dekoltázsúra nyitja.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 10:20 pm

    -Mondtam már az ilyen nem hat meg. *Bár azért élvezi a simogatást, de megtanulta Mishaval vigyázni kell. Ellép előle. Majd megkerüli a baldachint tartó oszlopot, és elfekteti a lányt.* -Inkább nyögj vele szinkronban. *Leszorítja Mishat az ágyra. Majd egy mozdulattal feltépi a felsőrészét a kezes lábasnak.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 10:36 pm

    Nem! Amíg meg sem próbálod! * Ül fel az ágy szélére és kezeivel összefogja magán a feltépet ruhát.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Okt. 09, 2009 10:41 pm

    *Leteperi a lányt.* -Nem fogom, és nem érdekel, felfogtad?! *Rivall a lányra.*-magasról teszek arra, hogy Zien megdugja e vagy sem. *Úgy szorítja le a lányt, hogy ne tehessen benne kárt.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Pént. Okt. 09, 2009 10:46 pm

    ~nem nyög, nem sikít, még csak nem is ellenkezik, de úgy néz rám, mint akit akasztani visznek.. Még az élettől is elmegy a kedvem nemhogy a dugástól.. Nem érdekel akkor is megrakom!~*letépi a lányról a ruhát, majd végigmustrálja testét* Megfürödve valóban jobban nézel ki.. Bár..*elengedi a lány kezeit és kicsit felül végignézve* Elég sovány vagy... Mostantól rendesen fogsz enni. Nem hiányzik, hogy összeess nekem a vérhiánytól vagy az éhségtől!*dönti el és ennek hangot is ad*a lány szemeiben látott kérlelés azonban valamit eszébe juttat* Mond csak kislány.. Voltál már férfival?*simul ismét hozzá, kezével pedig azonnal betámadja Ner lába közét, hogy megnézze mennyire nedvesedett be*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Pént. Okt. 09, 2009 10:54 pm

    Nem érdekel, hogy mit teszel velem gyűlölni foglak. Nem azért amit tettél velem hanem azért amit meg sem próbáltál. A testvéremet meg sem próbáltad megmenteni! Ezt soha sem fogom neked megbocsátani! És tudod miért? Mert a családtagok vigyáznak egymásra! De te csak magadra tudsz gondolni, mert önző disznó vagy! És senki mást sem szeretsz csak saját magadat! *A lány teljesen belevörösödöt a mondókájába, teljesen kikelt magából, szemei vadul és vádlóan csillognak.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Okt. 09, 2009 10:58 pm

    Nerefil: -Nem voltam még férfival De tudom milyen amikor megerőszakolnak valamit..eleget hallottam róla a gettóban élő nőktől . És te is ezt fogod tenni . * Ijedten néz Zienre mikor combjai közé nyúl , teljesen száraz , mivel a fiú szinte nem tett ennek érdekében semmit a harapás és a ruszaggatás sem volt túl inspiráló inkább ijesztő. * -Gyorsan csináld , nem akarok sokat szenvedni és neked is jobb ha vekés ideig látsz sírni..* oldalra fordítja fejét , a fallal kezd el szemezni *

    Ajánlott tartalom


    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 5:06 pm