Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+2
Mesélő
Doreen
6 posters

    Ezüst Telihold (FRPG)

    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 20, 2009 9:34 pm

    *Behunnya szemeit és lassan elszámol addig ameddig tud... Az nem sok de reméli az alatt lenyugszik. Mikor ugyahogy sikerült neki, kinyitja a szemét, majd a fiúra néz és bólint egyet. Majd szó nélkül megfordul és kis tétovázás után végül sikerül megcsinálnia azt amit a fiú mondót, és a hús lassan olvad ki. Egy pillanatra még a torka fájdalmát is feledi, annyira örül a dolognak.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 20, 2009 9:45 pm

    -Ne süsd át, félig nyersen szeretem. Nagyjából 20 perc elég neki. ha teljesen fagyott. *Nekitámaszkodik a pultnak, és elkortyolja a kakaót.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 20, 2009 9:48 pm

    *20 perc elteltével, leveszi egy konyharuhával megfogva, majd az előre oda készített tányérra teszi a fiú mellé, majd oda tol neki egy széket és neki áll kést és villát keresni a fiókokba. *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 20, 2009 9:52 pm

    *Nézi mit csinál Misha.* -Nem kell... *Mikor leesik neki, hogy evőeszközt keres a lány. Leül az asztalhoz és ott helyben esik neki a csirkének, leveszi az egyik combot és csontostól elropogtatja.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 20, 2009 9:59 pm

    *Nem titkolt rosszallással nézi a fiút.* ~Még hogy minket néznek le... Hogy eszik...~ *Nagyot sóhajt, majd valami inni való után néz a hűtőben kutatva. A csapvíz eszébe sem jut mert ahonnan ők jöttek a ha folyik is a csapból a víz akkor az emberi fogyasztásra nem alkalmas, ezért már a kis gyerekek is bort isznak. De a hütőben csak tejes dobozok fogadják, pedig csak a feneke látszik ki úgy bebujt a hűtőben.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 20, 2009 10:01 pm

    *Pofátlanul megnézi Misha hátsó felé.* - Van víz is, a tejet nem ajánlom neked, báár... ha még így pózolsz egy kicsit...*mondja elnyújtottan.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 20, 2009 10:16 pm

    *A fiú szavaira gyorsan fel akar egyenesedni mint aki rúgót nyelt, ám csak nagy csattanás kíséretében bevágja a fejét a frizsiderbe. A fejét fájlalva mászik ki, majd becsukja maga mögött az ajtót, miután kivett egy doboz tejet. Elvesz egy poharat a pultról, majd a fejét fájlalva roskad le egy székre.* ~Akar a fene neked pózolni, te síííííííííííííííííííííííííííííííííííííííp !~ *Miután egy szúrós pillantást vetet a fiúra tölt magának egy pohár tejet és lassan kiissza az egészet egy szuszra. Egy kis tejbajusszal a száján kezdi a következő pohár kitöltését.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 20, 2009 10:23 pm

    *Veszett módon kezd el röhögni Mishan, először a fejelés, majd a tejbajusz miatt.* -Hogy te mennyire szerencsétlen egy bige vagy....*röhög.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 21, 2009 4:03 pm

    Igen.. nagyjából ez vár rátok, vagy a halál. Választási lehetőség most is van.*mondja a lánynak, majd megforgatja a szemét* Nem szörnyszülött vagyok. Soha életemben nem ettem még embert és nem terveztem ezután sem. Ha jól tudom téged sem kóstoltalak még meg. Ennyit tehetek ez érdekében. A további viselkedésemet pedig szokd meg. Ez vagyok és nem tudok megváltoztatni. A vérem ezt diktálja. Te sem tudsz mást tenni, mint amit a véred diktál. Szóval ha ez nem felel meg számodra, akkor sajnálom, de nem tehetek mást ez érdekben.*vonja meg a vállát fektében*ahogy bemegy a lány, kicsit hallgatózik, fülei emiatt hegyesedni kezdenek, hogy a hangokat odabentről tisztábban hallhassa*aztán már az illatok is elérik az orrát* Hmm.. finom.*mondja, majd felugrik és bemegy a konyhába* És én nem kapok?*háborodik fel morcosan, ahogy fivérét nézi* Tömd csak magad. Véletlenül se jusson eszedbe, hogy a tesód is kajás bolhazsák!*morogja, majd megfordul és kimegy* Elmentem vadászni!
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Okt. 21, 2009 7:56 pm

    *Felpattan a székről, végig csörtet az asztalon és fivére nyakába vetődik.* -Na... ne sértődjél már meg, ami az enyém az a tiéd is, te marhamódon kerge eb!
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 21, 2009 8:40 pm

    * A tejjel együtt lenyeli a sértést is, pókerarcot ölt, de szemén látszik, hogy nem vette túl jó néven a dolgot. Amikor a két fiú békülékenyen egymás nyakába ugrik egy kis mosoly is átsuhan a száján. Majd feláll, elteszi a tejet, elmossa a poharát, majd vödör és kefe megy felmosni a vért.* ~Hogy én ezt mennyire utálom!!!~ *Morog a padlót sikálva.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 21, 2009 9:05 pm

    *ahogy fivére a nyakába vetődik dob egy hatalmas hátast, feje hangosan koppan a padlón* Áu.. Idióta korcs! A fejem szétvered, te állat király!*mondja, miközben megrepedt fejbőrét tapogatja*haja kicsit véres lesz, de alig két perc múlva már a vardarabokat kapirgálja ki fejéből* Na. együnk mert kiesik a gyomrom olyan éhes vagyok és még csak segítened sem kell benne!*mondja, majd visszamegy az asztalhoz és leül*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Okt. 21, 2009 9:31 pm

    *Bedob magának a sütőbe egy másik csirkét, de előre látóan bekészít még egyet.* -Tömd a fejed, te rühes dög. *vigyorog.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 21, 2009 9:35 pm

    - Nem kell kétszer mondanod!*mondja, majd amit fivére otthagyott azt azonnal elkezdi betakarítani* Gyertek lányok ti is egyetek valami húst, mert így sosem lesz belőletek még ember se..*mondja a két lányra nézve, majd tovább tömi magát*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 21, 2009 9:38 pm

    ~Feljegyzés magamnak, jó ha béke van, mert akkor nem kell vért felmosni.~* Mondja, zilálva, miután felmosott, majd maga után mindent elmosott.* ~Itt az ideje megnézni Kyruunak a szobáját... ~ *Benyit, minden rendben, a kicserélt függönyök, tiszták akár csak a falak és a padló, mosni még ráér.* ~Azt hiszem megyek és bekapok valami apróságot, utána "rávetem" magam a ház többi részére mert szalad itt minden.~ *Ami indokot még nem ismert be, azaz, hogy amíg dolgozik nem kell bele gondolnia a helyzetükbe és még pár kellemetlen ténybe. Így munka kedvel tele érkezik meg a konyhába és kezd el valami harapni való után nézni, szomorúan konstatálja, hogy a fiúk is ott vannak.* ~Ez kellett nekem... Még több Én vagyok a nagy macsó férfi te meg a kis senki, ja és bármikor megölhetlek és erőszakoskodhatok, bla, bla bla...~ *Ám arcára mégis széles mosoly ül ki és vidámnak mutatkozik.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Okt. 21, 2009 9:40 pm

    -Kétlem, hogy megennék a félig nyers húst... meg fagyott is... *Egy kisebb csirkét belök a sütőbe. * -Figyeljétek ne szenesedjen el... a tiétek lehet...
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 21, 2009 9:49 pm

    *A mikrohullámú sütő felé pillant.* ~Köszike a koncot.... Ne! Meg se köszönd, hogy.... Na jó koncentráljunk inkább a kajára. Nagyoooooooon éhes vagyok, remélem ezzel nem fogok úgy járni mint azzal a trutyis izével. Mit is mondott? Kalás és legvár? Vagy valami hasonló volt a nevük.~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Okt. 21, 2009 9:52 pm

    *Elvette a lánytól a csirkét, mikor az a mikroba akarta betuszkolni.* -nem, nézd... ide teszed be, ezt elfordítod, ezt benyomod, és más sül is. Megvan? *Beindította a sütőt.*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 21, 2009 9:54 pm

    *Bólint egyet, de magában kissé morog. Miért kéne neki tudnia?! Oda húz magának egy széket és nézi, hogy sül a csirke.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Okt. 21, 2009 10:01 pm

    *Megint csak kiröhögi a lányt, most a zsörtölődése miatt.* -Ez kész ez a bige...
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 21, 2009 11:02 pm

    *érdeklődve figyeli a kialakuló helyzetet, de semmit nem mond, csak eszik*mikor jóllakik felkel és nyújtózkodik* Én asszem kimentem. Csináljatok amit akartok, csak a falak maradjanak egyben. Jössz rühgyár?*néz fivérére, miközben kifelé sétál*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Csüt. Okt. 22, 2009 8:29 pm

    *Egyáltalán nincsen ínyére, hogy kineveti a fiú. Zien búcsúzóján kicsit megijed, azt hiszi ugyanis, hogy Kyruuval akarja egyedül hagyni. Mikor a kedvesen és szép szóval az utolsó mondatban kihívja testvérét egy nagyot sóhajt megkönnyebbülten. *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Okt. 22, 2009 8:45 pm

    -Megyek már te patkányok réme! *Kikocog fivéréhez.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 22, 2009 9:04 pm

    *bevárja fivérét, majd úgy megy ki az udvarra* leül középre és elkezdi a tiszta kék eget bámulni* Ki kell menni venni kaját meg tejet. *mondja végül mély sóhajjal* Most te mész ki. Legutóbb én voltam bevásárolni!
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Okt. 22, 2009 9:15 pm

    -Ehh... csodás.... *sóhajt fel. Vissza kocog a házba.* -Misha! Öltözz át,velem jössz. *Felmegy a szobájába, átveszi az egyenruháját, és a földszinten várja meg a lányt.*

    Ajánlott tartalom


    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 10, 2024 9:57 am