Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+7
Kuraan
Daniel
Nerefil
Kiryuu
Noko
Lyra
Rianna Wolf
11 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Okt. 14, 2009 9:00 pm

    *a két meglőtt alantas közül az egyiknek a tarkóján van egy szép luk, ő nem kel fel a másiknak csak a vállát találta el, így az felkel és neki is esik Kuraannak*saját alantasával elég jól küzd, erőseket üt, de ő is kap rendesen*arcába is bekap egy elég szép ütést*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 9:05 pm

    *Durva ökölharcot vívnak, le majd előkerülnek a kések és a tőrök is, végül, sikeresen szíven döfi az alantast.* -Cöhh... puhány...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Okt. 14, 2009 9:07 pm

    -Gyönyörű. Igazán szépen mutatsz benne. *Dícséri Riát. Nagyon tetszik neki a lány ruhája.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 9:20 pm

    Nerefil: *Elmosolyodik és végignéz a ruhán * -Danielnek lefog esni az álla szerintem . Csipkedheti magát a parancsolód , hogy hozzád illő lehessen. * Odamegy tulajhoz és egy platina bankkártyát ad a kezébe , hogy erről vegye le az összeget *~Bocs Kiryuu ,de hát a bálra áldozni kell~ * Előre tart hogy mit fog kapni ezért , mert most súlyos pénzek fognak elmenni , több ezer yen biztosan. *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Okt. 14, 2009 9:22 pm

    *Kuncogni kezd, ahogy Ner oda adja a kártyát.* - Miben fogadunk, hogy a haja is égnek fog állni? *nevet.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 9:26 pm

    *ahogy közelebb megy már hallja, hogy mit beszélnek*az egyik lány éppen most mutatja meg a ruháját a többieknek*odalopózik, majd közelebb megy*meglát egy sötét hajút ahogy éppen fizet*~Pont jó! Még jó, hogy a közelben parkoltam le..~*odalopózik mögé*Nerefil már csak azt hallhatja, hogy a kibiztosítja a fegyvert, majd érezheti, ahogy a hideg fém a tarkójának nyomódik* Ajánlom, hogy maradj csendben. Különben nagy baj lesz.*suttogja* Most pedig menj oda a többiekhez vérszopó!
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Okt. 14, 2009 9:35 pm

    *Meghallja Zien hangját és a szagát is megérzi, összerezzen, de van annyi lélekjelenléte, hogy óvatosan elővegye a mobilját, és az első számot ami hívás listájában van tárcsázza, ez Shion száma, majd óvatosan úgy teszi a telefont, hogy egy ruha takarja a polcon és Zien ne vegye észre.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Okt. 14, 2009 9:36 pm

    Amikor Ner fizet helyette, kicsit kényelmetlenül érzi magát. *-De akkor most te jössz...* Elharapja a mondatot, mert furcsát érez meg a levegőben. Aztán meglátja Ner mögött a fakó férfit és nagyot nyel.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 9:52 pm

    Nerefil: *Nagyot nyel , mikor megárzi tarkójának nyomódni a fegyvert . * -Nem..nem megyek oda..mások életét nem teszem kockára. Ha akarsz puffants le engem . *Gyűrűsujjáról leszenvedi a gyűrűt és farmer zsebébe dugja miközben hősködik * Szembefordul az alantassal és lehervad arcáról a mosoly *-Te?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 10:03 pm

    *ahogy látja a többiek mocorgását elvigyorodik*látja, hogy a lány leveszi a gyűrűjét, majd mikor megfordul és rájön kit lát elvigyorodik* Örülök a viszont látásnak királynő.*mondja gúnyosan, majd elkapva a lány kezét megfordítja és magához rántja* Nyugodtan vissza veheted a gyűrűt. Az urad nagyon szomorú lenne, ha látná, hogy nincs rajtad nem igaz?*a többi lányra néz, miközben a pisztolyt látványosan nyomja Ner halántékához* Most azonnal velem jöttök! Mind a hárman!*mondja parancsolóan* Persze, csak ha nem akarjátok, hogy a barátnőtök agya összekenje ezeket a gyönyörű ruhákat.. Igazán kár lenne mindegyikért. Először te, gyere ide. Te vörös!*mondja Doreennek és áldja agyát, hogy több acélbilincset is hozott magával*szabad kezével előbányász hármat, majd odadobja a lánynak* Bilincseld meg őket és magadat is! Gyerünk!*nyomja durván Ner fejének a pisztolyt*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Okt. 14, 2009 10:17 pm

    *hamarosan véga a harcnak*sikeresen gyomorszájon térdeli az alantast, majd tarkón könyökli és még kettőt bele is lő*elveszi tőle az iratokat, majd a szívébe döfi tőrét, majd a már fekvő alantassal is ezt teszi*jól érzi magát, bár orra erősen vérzik és valószínűleg el is tört, de nagyon nem izgatja*pár nap és nyoma sem marad, főleg ha visszatöri valaki* Hé tesó. Visszatörnéd az orrom? Így eléggé fáj..*mondja orrhangon*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 15, 2009 8:44 am

    *Oda megy öccséhez.* -Készülj. *Vár egy kicsit, majd issza töri öccse orrát, utána megöleli.* -Ne avatkozz be az életembe, tudodm, hogy hülyeséget teszek, de jobb lesz neki, így. Ha elmegyek fájni fog neki, de majd kiheveri, ha maradok akko csak mindig megbántanám... Nem vagyok képes, egyhelyben élni, pláne nem egy nő mellett... hidd el így lesz mindenkinek a legjobb... *Érezni, hogy komolyan mondja, hogy szomorú, szinte suttogja a mondandóját.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Okt. 15, 2009 2:01 pm

    *felkészül, majd ahogy reccsen orra felnyög, majd szemei elkerekednek* Anyám.. De rossz..*sziog kicsit, majd megdörzsöli*megveregeti Kuraan hátát a vallomásra* Értem én Kuraan. Megértem. De.. Biztos, hogy neked így lesz jó? Mármint.. Az a nyomorult alantas már nem is biztos hogy él.. Ki tudja.. Meg aztán.. Bizros vagy benne, hogy Bara csak így kiheverne? Az istenért Kuraan. Hiszen több mint száz éve megy utánad, mindig segít.. Hűséges és mindent megad neked, mégha játszol is vele. Gondolod hogy ezek után könnyen kiheverne? Egész életében szenvedni fog. Szerelmes beléd Kuraan. Te nem hiszem hogy tudod milyen érzés, de néz meg engem. Miután Kate meghalt én is halott lettem. Mit gondolsz miért nem akar5tam sose inni? mert nem éltem. Nem akartam élni! Ria ébresztett fel. Azt akarod, hogy Barával is ez legyen? Hogy szenvedjen? Sőt rosszabb.. Hogy reménykedjen, miközben tudja lehetetlen amit kér? Nem mondom, hogy fogadd el. Csak.. Ha haza nem is jösz, de őt azért.. Nem tudom...*mélyet sóhajt* Nem akarok beleszolni, de tényleg nagyon nagy állatság amire készülsz.*mondja komolyan* Na jó hagyjuk.. Beszéljünk arról, hogy meddig tervezed, hogy itthon maradsz? Ma ugye mindenféleképpen Noko miatt.. A bálra azért eljösz velünk? Vagy azt már nem várod meg?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 15, 2009 6:27 pm

    *Öccse vállára hajtja a fejét.* -Gondoskodok arról, hogy ne akarjon többet látni, és ne sírjon utánam. Daniel... tudom, hogy száz éve követ, de hiba mondom neki, hogy nekem ez nem megy... nem akarja elfogadni....A bálig maradok, Doreen megkért, hogy segítsek neki, utána elmegyek. A bál lesz az eszközöm, arra, hogy Bara el akarjon felejteni. Jobb lesz nekik így... és neked is... tudod, hogy labilis vagyok, kitudja mikor borul el megint az agyam? *Hangja nyuzott, ahogy ő maga is.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Okt. 15, 2009 6:30 pm

    *Oda megy a bilincsekért.* -Várj, *szól Ziennek.* -Őt engedd el. Ő csak egy egyszerű halandó ember semmi köze ehhez, és nem is tud semmit. A másik vigyél engem helyettük. A királynéval semmit nem érsz, csak a halálos ítéletedet írod alá, ha magadra haragítod a királyt. Én viszont Arisztokrata vagyok, ismerem az elitet, tudom hol vannak, mikor mit tesznek, sokkal jobb fogás vagyok, mint ők együttvéve, és nem utolsó sorban gyűlölöm az elitet. Tehát vigyél engem! Őket hagyd futni. *Zien előtt áll, határozott, nem remeg.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Okt. 15, 2009 7:01 pm

    Nem mer mozdulni, nehogy Nernek bármi baja essen. Agyában egymást kergetik a gondolatok, de nem jut eszébe semmi használható. A táskáját pedig az öltözőben hagyta, benne a telefonjával. Amikor hallja, hogy Doreen menteni próbálja, igyekszik értetlen és döbbent arcot vágni, mint aki nem érti mibe csöppent. ~Ennyit megtehetek, veszteni valónk úgysincs. Talán elhiszi Doreen meséjét... Könyörgöm higgy neki...~ Fohászkodik magában.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Csüt. Okt. 15, 2009 7:17 pm

    Shion: *Felveszi vigyorogva a telefont * -Mi az Baby nem tudsz nélkülem élni? Doreen? Hé? Ott vagy? *Halk zörgést és motyogást hall , elkezd jobban odafigyelni , amikor elhangzik az alantas szót nagyot káromkodik , bontja a vonalat és már rohan is ki szobájából . A falról leakasztja az egyik autó kulcsát , nem tudja melyiket és nem is érdekli , lerohana garázsba és amelyik autó felvillan abba ül bele. * Kifarol és rálép a gázra *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Okt. 15, 2009 7:22 pm

    Nerefil: * Higgadtan beszél , mert tudja , hogy másképp esélyük sincs megemenekülni.* -Doreen ne húzd fel az agyát hanem helyette figyelj . Ha lepuffant akkor lesz pár másodpercetek amíg széttéphetitek . *Magyaráz a lánynak * - Az öreget tényleg engedd el , neki semmi köze a mi harcunkhoz . Egyébként kedves alantas barátom..elment az eszed ..vagy csak ilyen suicid hajlamod van , hogy a királlyal és a testvériséggel akarsz ujjat húzni?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Okt. 15, 2009 7:51 pm

    -Édesem, te most mit dumálsz bele? *Néz Nerre. Megpróbálja, hátha azzal, hogy elkezd Nerrel vitázni, azzal hátha elterelik az alantas figyelmét és Ria és az öreg kimenekülhetnek.* -Mi, az, hogy lepuffant, ha neked bajod lesz a parancsoldó letarolja az egész várost! Ennyire szőke nem lehetsz!
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Okt. 15, 2009 8:02 pm

    Nerefil: *Veszi a lapot * - Jogom van szerintem beledumálni szívem , mert éppen egy pisztolyt szegeznek a fejemnek és ha még sokat ugrálsz akkor nem sokáig leszek ezen a világon . *Nevet *-Szőke ? Inkább belül olyan sötét vagyok mint a hajam színe ..az is jobb mintha leszőkéznél . Szeretem a parancsolóm és ő is engem ..*vállat ránt * vannak pillanatai amikor én is kicsit félve megyek a közelébe h robban-e vagy sem de hozzátartozik .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Okt. 15, 2009 8:26 pm

    -Már megbocsáss, de a te parancsolód, egyenesen őrül! Nem emlékszel, mikor majdnem darabokra szedte a páromat? *hőbörög*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Okt. 15, 2009 8:34 pm

    Értékeli a lányok figyelmességét, hogy próbálják menteni, ami menthető, de másfél méteres szoknyában, ami mindenbe beleakad, nehéz óvatosan, és pláne észrevétlenül mozogni. Gyorsan meg végképp lehetetlen. De azért kísérletet tesz rá, hogy eljusson a tőle kb. fél méterre lévő öltözőbe a telefonjához. ~Ha Danielt, vagy a zsarukat fel tudnám hívni, több esélyünk lenne.~
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Okt. 15, 2009 9:00 pm

    Nerefil: - Kiryuu nem őrült , ezt kikérem magamnak . Daniel szadizta meg ..és ráfért a nevelés . *Védi párját *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 9:19 pm

    *figyeli a lányok szavait*nem nagyon veszi komolyan a civakodást volt már ilyennel dolga nem egyszer, de az infókat összeszedi*könnyen átlát a cselen és azt is észreveszi, hogy az embernek titulált nő elkezd a próbafülke felé araszolni*hirtelen odakapja a pisztolyt és lő egyet, hogy a golyó elsüvít Ria feje felett*a hajában lévő csatot találja el, ami apró szilánkokra törik*zaja nincs a lövésnek, mivel tompító van pisztolyának csövén, viszont a huzatot megérezheti Ria és a nyakába omló tincseket is* Még egy szó és az ember meghal!*mondja komolyan Riára szegezve pisztolyát* Nem hiszem, hogy egy egyszerű ember csak úgy csacsogva vásárolgatna éjnek évadján egy arisztokrata vámpírral, meg a faj úrnőjével. Mellesleg.. Visszatérve.. Drága hölgyeim. A társaságunk feladata megtalálni és megölni a testvéreket. Mi ezen célból lettünk létrehozva. Csak még nagyobb öröm, ha a testvérek jönnek hozzánk. Ha a haj védőbrigádja kinyúlna végre ez a nyomorúságos banda sem lenne többé. Szóval még egyszer és utoljára kérem..*emeli vissza fegyverét Ner fejéhez* A bilincseket, aztán pedig legyenek oly szívesek kifáradni. Odakint már várja önöket az autó.*mondja gúnyosan* Csak még nagyobb öröm lenne kinyírni az úrnőt.. Akkor a király biztos fejvesztve jönne a bosszúért.. Egy eszement vámpírt könnyű megölni. Szóval csak rajta.. Én nem félek. Nincsen mit vesztenem.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Okt. 15, 2009 9:34 pm

    Ahogy az alantas ráfogja a fegyvert mozdulatlanná dermed. Amikor a csatja eltörik, összerezzen és elsápad. Főleg, hogy a pisztoly csöve nem tágít róla. Nem mer újra megmozdulni akkor sem, amikor újra Nerre szegeződik a fegyver. Nem akarja, hogy még egy lövés eldördüljön.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 9:22 am