Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 19, 2009 9:50 pm

    Nerefil: * Csókot vált Kiryuuval miközben Daniel nem adja fel a kiabálást * Amikor az örző is szóba kerül elekzd figyelni *-Mi van? Én kiválasztott? * Pislog nagyokat , kimászik Kiryuu alól és gyorsan magára kapja hálóingét bár eléggé csalódott * -Hogy mindíg valami közbejön . Húzd fel a nadrágod..vagy bújj a takaró alá. *Szól K-nak és kinyitja az ajtót * -Szia Daniel. *Túr a hajába * -Gyere beljebb..és mesélj , hogy mi van.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 19, 2009 9:58 pm

    *Morgásba fog amikor Ner kimászik alóla, így kénytelen felvenni egy boxert ami kissé szűkös neki. Gyilkos és nagy verést ígérően néz Danielre.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 19, 2009 10:04 pm

    *mélyet sóhajt, mikor a lány kinyitja az ajtót és érzi az illatán, hogy még nincs késő*ránéz, majd bólint és beljebb lép* Nagyon sajnálom, hogy ez történt.. Nem hittem volna, hogy ennyire sikerül titeket összeugrasztanom.. *K-ra néz* Igen.. Amit mondtam az igaz.. Amikor összezártalak titeket elmentem az Őrzőhöz, hogy egyezséget kössek vele.. K nem jöhet ide.. De Te mehetsz oda, feltéve, hogy szűz maradsz a következő 24 órában, amíg Kiválasztottá nem teszünk.. vagyis az Őrző azzá nem alakít.. Aztán hozzámész K-hoz és tarthatjátok is a mézesheteket.. Az Őrző belement ebbe, mivel a véred elég tiszta lévén egy harcos lánya vagy... Aztán elég 4-5 hónap.. Utána átmentek a túloldalra.. Ott megtartjátok a másik szertartást is.. Aztán továbbra is egymáséi lehettek, csak jó sok gyereket gyártsatok.. Nem is kell, hogy megcsaljon.. Te leszel az első felesége, és mint tudjuk nem egyszer esett már meg, hogy a Nemző csak az első feleségét részesítette a társaságában.. Ennyi.. Csak 24 órát kérek, utána egymásnak eshettek.. Ígérem..*néz rájuk komolyan*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 19, 2009 10:12 pm

    *Teljes mértékben kiakad, hogy Dan mit mesterkedett a háttérben.* - Te nem vagy komplett, ki a kurva élet kért arra, hogy beleszólj az életembe *Nerre néz.* Az életünkbe? Nem azt már nem, nem engedem, hogy kiválasztott legyen, senki nem nyúlhat hozzá. *hörgi* -Meg vagy te huzatva?! Nem nem nem!!! *ordítja el magát* - Napi két órát vissza járhtok, az is több mint a semmi. Nem akarom, hogy kiválasztott legyen pláne nem azt, hogy tehernbeessen, és belehaljon a szülésbe! Ki van zárva, itt marad szépen, és kész. Ha nem vár meg abba is beletörődöm, de hogy kiválasztott legyen azt már nem. *Fel kel az ágyról és Ner mögé lép és átfogja a derekát.* -Nem. *a lány illatától kezd lecsillapodni.* - Dan ugye tudod, hogy ezért még beverem e képed. *sziszegi testvére felé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 19, 2009 10:25 pm

    Nerefil: -K nyugodj le egy kicsit..ő a barátod és csak jót akar . * Sóhajt , magához öleli a vámpírt , hogy lenyugtassa valamennyire * -Őszintén nekem tetszik az ötelt ..csak a kötöttség nem..az , hogy Kiryuu nem jöhet ide ah jól vettem ki a szavaidból . Ez nagyon nem tetszik..egylátalán ha el elfogadnánk..ez az állapot meddíg tartana?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 19, 2009 10:29 pm

    *forgatja szemeit* K! Nyugodj le! Ki mondta, hogy más is hozzányúlhat? Ő lesz az első feleség. Nem fog más hozzányúlni, hacsak te úgy nem akarod. Te leszel a Nemző, te fogsz rendelkezni felettük.. Ha nem akarod Ner nem megy sehova sem, csak veled lesz.. Napi 22 órát lehettek együtt, nem kell aggódnod, hogy nem vár meg és neki sem lesz fájdalma amiatt, hogy te megcsalod a 40 feleségeddel.. Mivel csak vele lennél.. Mellesleg meg arra, hogy elkerüld a gyermekáldást van jobb lehetőség is..*néz rá komolyan* Ezt nektek kell eldöntenetek.. Nagyjából másfél évig még.. Amíg K-nak ott kell szolgálatot teljesítenie.. Aztán ti döntötök, hogy hol akartok maradni a továbbiakban.. Két óra múlva az őrzőnek választ kell adnom, hogy mit döntöttetek..*néz rá komolyan* Én csak nektek akarok jót, de ha akarod akkor később majd beverheted a képemet.. Most inkább beszéljétek meg.. Még mást is el kell intéznem..*néz rájuk komolyan, majd megfordul és kimegy a szobából*elindul a konyha felé*útközben egy hűségessel beszélget, majd útnak indítja*bemegy a konyhába, majd nekiáll elkészíteni egy pohár forró kakaót*Meril nagyokat vinnyog de nem enged neki*mikor kész mosolyogva int a hűségesnek majd elindul a bögrével szobája felé*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 19, 2009 10:34 pm

    *Még mindig ideges, de vissza fogja magát, ám minden izma megfeszül.* - Nem akarom, hogy kiválasztott legyen belőled, se azt, hogy ideje korán terhes legyél és fennálljon a veszélye annak, hogy belehalsz. *szorosan öleli magához kedvesét. Várja válaszát.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 19, 2009 10:36 pm

    Figyeli kedvese készülődését. *Nem fogok eltűnni. Itt várlak téged és a kakaómat.* mosolyog. Nem sokkal azután, hogy Daniel kiment a szobából, elbóbiskol. Pár perc múlva már álmodik. Felismeri a tájat maga körül. A tó partján fekszik még mindig, de felette már szinte fekete az ég, a szellő pedig viharrá fokozódott. Pillanatokkal később megjelennek az első villámok és megdördül az ég. Olyan erővel, mintha le akarna szakadni évezredes helyéről. A következő villám közvetlenül mellette csap a földbe, fénye elvakítja. Amikor újra képes kinyitni a szemét, már nem a hegyek ölelte mezőn van. Zsúfolt, ködös nagyváros veszi körbe, zsivaja szinte megsüketíti. Távolból harangjáték dallama szűrődik át az általános hangzavaron. ~A Big Ben!~ Ismeri fel. *Tehát Londonban vagyok.* Körülnéz. Nagyjából sikerül betájolnia magát, hogy a belváros mely részén is járhat. Már éppen indulna, hogy körbenézzen, amikor éktelen dudálásra figyel fel, ami a háta mögül jön. Pont, amikor megfordul, egy taxi kerekei kipörögnek, és a jármű veszett kűrbe kezd a zsúfolt úttesten. Újabb dudakoncert hangzik fel, majd egy busz alól is kicsúszik a talaj. Elkerülhetetlen az ütközés. Rossz előérzete támad, és futva indul a szerencsétlenség felé. Nem kell sokáig keresgélnie, szeme magától ráakad a sok arctalan sebesült között arra, akit látnia kell. *Anyaaaaaaaa!* Sikít fel. Saját hangjára ébred, és miután abbahagyja, azután is sokáig visszacseng fülébe rémült sikolya. Az ágyat teljesen szétdúrta, egész testében remeg, és képtelen elfelejteni az utolsó képet, amit látott. Az anyja még élt, de szörnyű állapotban feküdt a busz roncsai alatt… Lábait felhúzza szorosan mellkasához és kezeivel átöleli magát. ~Oda kell mennem.~ Fogalmazódik meg benne az elhatározás. ~De Danielt megvárom. Megígértem neki.~ Megnyugodni azonban nem képes. Magától nem.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 19, 2009 10:54 pm

    *hamarosan mosolyogva lép be a szobába, de amint kedvesét meglátja meglepődik és meg is ijed* Leelan?*szalad oda, majd a bögrét a szekrényre teszi az ágy mellett és fellép mellé, majd szorosan magához öleli* Mi történt? Istenem... Te reszketsz..*suttogja halkan*elkezdi cirógatni és simogatni a fejét, miközben ölébe veszi és ringatni kezdi* Mond el mi történt.. Kérlek..*néz rá aggódva*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 19, 2009 11:04 pm

    Nem hallja meg, amikor Daniel bejön a szobába. Csak arra figyel fel, amikor a férfi ölbe veszi. Szorosan átöleli kedvesét, fejét a vállára hajtja. Nagyon sokára kezd el megnyugodni.Észre veszi, hogy elsírta magát, de nem bánja. Legalább megkönnyebbül egy kicsit, és akkor talán válaszolni is képes Danielnek. *Ál... Ál... Álmodtam* Nehezen bír beszélni és nagyon halkan. Hüppögve és meg-megakadva elmeséli az álmát. *Haza kell mennem. Ha felkel a nap, haza kell mennem a szüleimhez. Londonba.* Nem mer kedvesére nézni, inkább még mélyebbre fúrja fejét a hajába.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 19, 2009 11:16 pm

    *csendesen hallgatja végig a lány szavait*közben végig simogatja, cirógatja* Csss.. Nyugodj meg.. Kérlek.. Nyugodj meg..*suttogja csendesen a fülébe, majd mély sóhajjal öleli még szorosabban magához* Ha menned kell.. Hát menj... *óvatosan két kezébe fogja a lány arcát* Csak kérlek... Gyere vissza... Mindent megkapsz, amire az úton és ott szükséged lehet.. De kérlek... Gyere vissza.. És hívj amint odaérsz.. Rendben? Nem akarlak elveszíteni... Én nem tudok veled menni bármennyire is szeretnék.. Ide köt a dolgom.. De... Várni foglak.. Rendben? Mindig várni fogok rád, ahogy eddig is tettem... Rendben?*néz mélyen szemébe és homlokát kedvese homlokához dönti*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 19, 2009 11:30 pm

    Lassan megnyugszik annyira, amennyire tud. Nagyon örül, hogy Daniel megérti és elengedi. Annak pedig még jobban, hogy visszavárja. Amikor már nem remeg nagyon a hangja, újra megszólal. *Visszajövök. Hozzád mindig visszajövök.* Egy gyenge mosolyféle jelenik meg a szája sarkában. *Csak egy bőröndre, egy repülőjegyre van szükségem, és valakire, aki majd kivisz a reptérre.* Elhallgat egy kicsit. *Amint hazaérek felhívlak, jó?* Odasimul kedveséhez. *Nagyon szeretlek!*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 19, 2009 11:44 pm

    *mélyet sóhajt, ahogy kedvese odasimul hozzá* A jegyet oda és vissza is vedd máris elintézettnek.. A holnapi első járattal mehetsz is... Az egyik hűséges kivisz a reptérre... Ha a géped sötétedés után száll le, mikor visszajössz én fogok rád várni..*mosolyog rá kedvesen* Megértem, hogy menned kell.. Érzem, amit érzel Ria...*suttogja* Tudom min mész át.. Menj és legyél vele, amíg az állapota nem javul.. Aztán, ha vissza szeretnél jönni hívj nyugodtan.. Bármikor hívj csak.. Rendben?*néz rá kedvesen, majd ismét magához öleli*felveszi a kakaót a szekrényről* Tessék..*adja kedvese kezébe* Idd meg... Próbálj pihenni.. Pakolok neked mindent, amire szükséged lehet... addig nyugodj meg.. Rendben?*engedi el, majd elővesz gy nagy bőröndöt* elkezd pakolászni a lánynak ruhákat meleget és lengét egyaránt, bár a nagyon kivágottakat a szekrénybe pakolja vissza, inkább a szolid öltözékeket teszi csak be*nem akarja, hogy mások abba lássák kedvesét*látszik is rajta a féltékenység csírája ahogy pakolászva válogat a ruhák között*mikor készen van a telefonon leszól a konyhába Merilnek és további dolgokat rendel, majd a repteret hívja fel és jegyet rendel Londonba az első járatra*mikor leteszi a telefont kedvesére néz* A gép reggel 5 órakor indul... Nem tudlak kikísérni..*suttogja szomorúan* 22 óra lesz az út, de nem kell átszállni... Ami jó...*mondja mélyet sóhajtva* Már most hiányzol..*bújik kedveséhez és átöleli derekát, miközben fejét mellkasának dönti, mint egy kisgyerek*Van még pár óra indulásig... Próbálj aludni még egyet... Rendben? Itt maradok és vigyázok rád...*suttogja, majd felül és ölébe veszi kedvesét, hátát az ágytámlának dönti*beállítja az órát előbbre, hogy majd enni is legyen idejük indulás előtt és ne kelljen rohanniuk*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 20, 2009 5:43 pm

    *Köszönöm.* suttogja. *És ezt is.* Veszi el a felé nyújtott bögrét, és belekortyol a kakaóba. Nem akar ismét elaludni, így csak csendben figyeli a férfit, ahogy a ruhái között válogat. Először egy kicsit összeráncolja a homlokát, mert nem érti, hogy kerültek az ő ruhái Daniel szobájába, aztán végül úgy dönt, ezzel nem érdemes foglalkoznia. Amikor kedvese elintézi a repülőjegyet, ismét csak megköszönni képes a dolgot. Daniel ölében végül mégis sikerül egy kicsit aludnia, és szerencséjére most nem álmodik. Úgy érzi, az ébresztőóra túl hamar szakítja ki a nyugalomból, és a biztonságból, amit kedvese jelent számára. Lezuhanyzik és felöltözik. Egy kényelmes nadrágot és pólót húz magára, a kis táskájába pedig egy könyvet rejt. Csak az író nevét nézi meg: Vavyan Fable. Nem biztos, hogy fog tudni olvasni, de jobb, mintha aludni próbálna. Érzi hogy Daniel végig ott van mellette, és ebből képes erőt meríteni. Többet ér, mint az az étel, amit Meril tesz elé a konyhában. Aztán bepakolnak a kocsiba. Még egyszer szorosan átöleli kedvesét, és egy csókkal búcsúzik tőle. *Szeretlek. Hívlak, ha megérkeztem.* Beszáll a kocsiba, ami elindul vele a reptérre. Hajnali 5 előtt pár perccel már a gépen ül. Késés nélkül, pontban 5-kor a repülő ráfordul a kifutóra, és pár pillanattal később a magasba emelkedik.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 9:06 pm

    Nerefil: -Ahogy Daniel is mondta ...van megoldás arra , hogy ne essek teherbe . Gondolom te is ismered a bogyókat vagy az óvszert és nem kell felvilágosítanom téged. Szóval , ha csak ennyi a baj akkor ez ki is van pipálva. * Kiryuu szemeibe néz * Vagy van valami problémád még ezen kívül ? Mert kicsit megleptél , hogy miután bejelented , hogy szívesen viselnéd a nevem és elfogadnál feledként nem akarsz belemenni , hogy kiválasztott legyek . Tudod..nem kedvelem a kiválasztottakat, de *megfogja K arcát , lehúzza magához egy csókra * de érted , szívesen azzá válok .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 23, 2009 9:24 pm

    -Persze ismerem, csak épp nem ugrálok a használata miatt. Mellesleg az első feleségemet mindenképp teherbe kell ejtenem, csak akkor nem ha meddő. *húzza el a száját. Elmegy az ágyhoz és leül rá, a térdeire könyököl és beletámasztja a tenyerébe a fejét.* - Nem akarlak olyanra kényszeríteni amit nem akarsz, az egy dolog, hogy én oda be leszek zárva és csoda lesz ha nem bolondulok bele a szépen kivitelezett börtönömbe, de hogy még te is be legyél zárva.... Ne értsd félre.... csak.... csak.... hogy is mondjam.... szeretlek, és nem akarom, hogy rossz legyen neked, vagy velem együtt szenvedj, mikor neked ehhez nincs közöd, már mint... érted nem? *felnéz Nerefilre*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 9:31 pm

    Nerefil: -Mondtam én olyat , hogy nem akarok gyereket? Az megvan adva , hogy teherbe kell ejtened az első feleséged ,de az időpont nincs megadva ha jól tudom . * Letérdel Kiryuu lábai elé * - Adj egy esélyt , hogy az ideiglenes börtönödben hadd próbáljak egy kis színt vinni , vagy felrázni téged odaát ,ha kezdenél nagyon beleunni a dolgokba? *Sóhajt * -Őszintén ...néz rám és úgy mondd meg . Te félsz attól , hogy egy nő mellett maradj . Könyebb engem hitegetned , mint betartanod a szavad igaz? *Néz csalódottan a vámpírra *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 23, 2009 9:38 pm

    -Én nem akarok gyereket még nem, nem lennék jó apja. Azt már nem tudom, mikor kell. *ilyedten néz fel Nerefilre, mikor az beletenyerel abban,a mitől K fél. Nernek igaza lehet.* - ő.....én..... nem udom... lehet... lehet igazad van.... mindig is kerültem a kötöttségeket... de de ... *vissza lehajtja a fejét.* ... össze vagyok zavarodva... lehet hagynom kellene, hogy menj szabadon? *motyogja maga elé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 9:44 pm

    Nerefil: * Nem enyhén sokkolja amit K mond * Nagyot nyel és feláll * - Eddig eléggé sajnáltam , hogy Daniel ránk nyitott és nem lehettünk együtt , mert hittem annak a szerelmes maszlagnak amit bemeséltél nekem . *Szemei könnyel telnek meg , ajkát beharapja nem akarja elsírni magát K előtt * Nem ordibál a fiúval , csak nagyon nagyot csalódott benne * .Jobb lenne ha időt hagynánk...a másiknak..hogy ..döntse el , hogy mit akar. Igaz én már tudom..de te nem úgy látszol. * Feláll és hátatfordítva indul el a pajtához*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 23, 2009 9:49 pm

    -Nem volt maszlag.... csak most ez... *itt elhallgat, hiszen nincs értelme mondania bármit is, azzal csak jobban rontana a helyzetükön.
    Miután Ner kiment a szobából felvesz egy nadrágot és egy pólót mjd lemegy az edzőterembe, neki eik az egyik box zsáknak. Dühös és elkeseredett is. Nem tudja mit tegyen, vagy mondjo a lánynak, hiszen az előbbi őszinte vallomás után minden hazugságnak tűnhet.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 23, 2009 9:53 pm

    *a köszönömökre csak egy bólintással és egy nem túl lelkes, inkább szomorú mosollyal felel*mikor Ria iszik a kakaóból elmosolyodik most melegen*jó érzéssel tölti el, hogy a lány az ő keze munkáját issza, még ha az nem is volt annyira megerőltető, de ő készítette Neki*Ahogy kedvese elszundít a karjaiban szelíd mosollyal néz rá, miközben halkan dúdol neki*hátát az ágy támlájának dönti és úgy figyeli a karjaiban tartott lány álmát*szabad kezével arcát nyakát és vállát cirógatja, valamint hajával játszik*az óra riadójának nem nagyon örül, de nem tud mit tenni*végignézi, ahogy Ria készülődik*szó nélkül csendesen, majd segít neki a csomagok cipelésében, vagyis mindent levisz és egy hűségest kér meg, hogy a lányt a reptérre vigye épségben*viszonozza az ölelést és a csókot is*úgy csókolja kedvesét, mintha ez lenne az utolsó, amit neki adhat, majd ismét megöleli* rendben van.. Nagyon vigyázz magadra...*suttogja a fülébe, majd a lány zsebébe csúsztat egy kis csomagolt dobozt, ami nem nagyobb néhány centinél*kicsit furcsálja kedvese illatát, hogy most ilyen közelről beleszimatol nyakába*nagyon csábítónak és vágykeltőnek érzi, jobban mint máskor, de úgy gondolja csak a képzelete játszik vele*mikor a kocsi elmegy kedvesével mélyet sóhajt, majd az ajtóban támaszkodva néz utána*mikor az autó eltűnik végleg mélyet sóhajt, és mint egy élőhalott bemegy a kúriába*a labort célozza meg és ki se dugja onnan az orrát egy pillanatra sem*bekukkantva a légi társaság fő gépébe láthatja, hogy a járat pontosan elindult és Ria felszállt rá*már most nagyon hiányzik neki a lány*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 10:01 pm

    Nerefil: * Nem akarja hallgatni tovább K-t ezért leszalad a lépcsőn és a pajtába megy . Útközben megperzseli a lenyugvó nap utolsó sugara de egyáltalán nem vészesen . * Gyorsan becsukja maga mögött az ajtót , miután bement a házba * Hátát a hideg falnak támasztja és lecsúszik a fal mentén. * -Hülye..hülye..hülye liba..hogy hihettél neki ? Persze..a faj királya és annyira szeret téged , hogy a felévé tesz..ez csak arra volt jó , hogy a bugyidat leszedhesse rólad és nagyon jól bedőltél neki. * Szidja saját magát , elkezd előre -hátra hintázni miközben némán sír*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 23, 2009 10:06 pm

    *Most nem szól zene az edzőteremben csak síri csend amit K ütései és rúgásainak hangja tör csak meg. Némán püföli a zsákot. Idiótának és hazugnak is érzi magát. Most ott van, hogy a fejíét is szívesen verné a falba.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 23, 2009 10:15 pm

    Nerefil: * Lassan lenyugszik és ezután vesz egy kiadós fürdőt * Felöltözik , eszik néhány falatot majd visszafelé indul a kúriába *Az ereiben keringő vérből megtudja állapítani , hogy hol van K így messze kerüli az edzőtermet * Daniel szobájában a gépek előtti székbe beleül és ott várja meg amíg meg nem érzekzik a vámpír *-Szia..Hogy vagy? Jó..inkább nem kertelek. Szeretnék megnézni felvételeket K-ról amit felvettél a kúriűban a saját lakásában vagy bárhol amióta ide jöttem . A beleegyezését adta , hogy megnézhetem ezeket ..
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 23, 2009 10:36 pm

    *meglepődik, hogy Ner ott van, de nem mond semmit* Talán döntöttetek?*mikor a lány közli ottlétének okát meglepődik* Öhm.. Persze... Ha belement akkor csak hajrá.. Viszont.. Nem tudok mindent megmutatni.. A BM adatbázisa nem látni való. Hiába van K is rajta, azt biztonsági okokból nem mutatom meg. Nem mintha nem íznék benned, de akkor sem.*szögezi le* Megfelel? *visz egy másik széket, majd leül a géphez*elkezd pötyögni*hamarosan megjelennek a képek a kúriában* A klub felvételeit majd csak ott tudod megnézni.. Azokat amiket meg is nézhetsz, de csak akkor, ha én is ott vagyok.*néz rá szigorúan* És az ittenieket is.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 24 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 8:55 am