Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 7:37 pm

    Kiarah:
    -Ha még nem akarsz anya lenni arra is van egy kis mérgünk, de azt csak akkor adom oda ha elsárgul és itt helyben veszed be, hogy ha rosszul reagálnál tudja segíteni. Ha nem kaptál volna férfit akkor fájdalmaid lettek volna vagyis fájdalmas vágytál volna egy férfi után. Olyan lett volna mintha izom görcsöd lenne a hasadban. Nos... még nem.... nem voltam terhes.
    *Figyeli a fehér kimonot, és próbálja kivenni az alatta lévő anyag vonalait.* - Te varrtad? *Bök a lány mellére, mert ott jobban átlátszik a piros anyag.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 7:52 pm

    *figyeli a lány szavait*óvatosan kinyújtja a karját* Valami késsel? Vagy hogyan?*néz a lányra kérdőn*mikor a problémát megoldották vére az edénybe csepeg*mikor elkezd a vér keveredni elfordítja a fejét és mély lélegzeteket vesz*nem akarja tudni* Milyen gyakran van ez az állapot? Ez a termékenységi időszak?*motyogja miközben nem néz oda, hogy mi az eredmény*elpirul* Nos.. Nem varrattam, hanem.. magamnak készítettem.. Csak.. Nem tudtam mit csinálni és ezzel ütöttem el az időt.. *motygja pirulva, miközben magához öleli karját, ami még enyhén vérzik*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 8:01 pm

    Kiarah:

    *Tenyerében fogja a kicsi tálkát.* -Igen már most megmutatja, mert a foganás pillanatától megváltozik a véred. Ó hát varrasz. *Mosolyodik el. * -Igazán ügyes kezed lehet, abból ítélve ami átsejlik a fehér anyagon. Lássuk csak, te másfajta démon vagy mint mi. Nekem félévente egyszer van. Neked szerintem máshogy lehet. Ez volt az első? Ideje lenne ránézned a kis edénykére, már mostanra már meg mutatja neked az eredményt.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 8:36 pm

    *mélyen elpirul* Nos.. Ez csak.. Amolyan időtöltés.. Az emberek sok mindenre megtanítottak, ami hétköznapi náluk... Így ezt is megtanultam... És.. Nagyon jó unalom ellen.. Nem kell annyit gondolkodni rajta, így gondolkodni is tudsz közben... Ha szeretné készíthetek neked is...*motyogja, majd lassan odanéz a tálra és mélyet nyel* Sárga... Vagyis ezek szerint elsőre sikerült megtennie..*motyogja* Mennyi idő, míg megtudja? Az illatomból, vagy bármiből?*néz a lányra kérdőn* Kérlek ne mond el neki...*suttogja*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 8:44 pm

    Kiarah:

    -Hum.... igazán jól hangzik, majd megnézem miket varrsz és beszélünk arról, hogy esetleg nekem is készíthetnél. *figyeli a lányt és a kis tálkát is. ~El sárgult~ *kíváncsian várja a lány reakcióját. * - Nos ez azt jelenti, hogy fogékony vagy, termékeny nő.
    -Sajnos erre nem tudok válaszolni, hogy mennyi idő még meg tudja. Nagyon nem akarod ezt a gyereket igaz? Nézd azt javaslom gondolkozz el rajta, ha tényleg nem akarod, akkor gyere vissza, van terhesség megszakítóm is. *sóhajt egyet.* -Nem mondom el neki, legalább is én nem hozom szóba, de tudd nem hazudhatok neki. Jobb lenne ha beszélnél vele. Téged nem fenyeget az a veszély, hogy megöljön a terhességed miatt. Az ágyasaival sose feküdt le ha azok termékenyek voltak, persze néha néha becsúszott egy egy. De.... *itt mély hallgatásba fog és inkább a teáját kezdi el kortyolni.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 8:57 pm

    *gondolkodik, hogy most mit tegyen* Még.. Azt hiszem tényleg gondolkodom rajta.. Mármint.. Nem szeretném.. Mármint.. Még nagyon fiatal vagyok hozzá de.. Mégis.. Nem tudom.. Örökké nem tehetem, hogy nem szülök neki gyermeket.. Mert.. Köt az esküm, de nem szeretném, ha a gyermekem is.. Én nem tudom.. Szeretném, ha boldog lenne..*motyogja* Amíg felnő és nem ismerné, mi az a háború..*suttogja* De?*kapja fel a fejét* De mi történt?*néz rá kérdőn és ijedten* Kérlek mond el..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 9:06 pm

    Kiarah:

    -Nem akarlak megijeszteni, mert ez úgy sem vonatkozik rád. Szóval inkább felejtsd el azt a de szócskát. Nem akarlak elkeseríteni, de nem tehetsz semmit, bármikor is szülöd meg a gyermeked, az akkor is megfogja ismerni a háborút. Teljesen mindegy kinek szülöd. Háborúk mindig és mindenhol dúlnak, csak idő kérdése és a te faludat is el fogja érni. Itt biztonságban vagy, legalább is addig még Devi képes minket megvédeni, és képesek vagyunk elrejteni magunkat a kíváncsi és gonosz tekintetek elől.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 9:44 pm

    *hallgatja a lány szavait és mélyet sóhajt* Rendben.. De.. Kérlek.. Mond el, amit elkezdtél.. Mond el kérlek.. Tudnom kell.. Meg kell ismernem.. Meg kell ismernem a férjem, hogy bízni tudjak benne.. Kérlek.. Segíts nekem..*néz rá könyörögve* Szeretnék beilleszkedni és szeretném, ha mesélnél nekem róla.. Mindent... Kérlek.. Ha csak annyit tudok, hogy egy kegyetlen vezér, aki harcot nyer harc után az nem segít.. Biztos vagyok benne, hogy nem volt mindig ilyen.. Könyörgöm Kiarah..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 9:57 pm

    Kiarah:

    *Arca elkomorodik ahogy vissza emlékezek milyen is volt a bátyja gyereknek és milyen lett miután az apjuk kiölt belőle mindent.* - Jól gondolod, nem volt mindig ilyen érzéketlen. AZ agész az apánk hibája ő tette tönkre. remek egy olyan lénynek a gyermeke lenni, aki gyűlöli az egész világot. *száján egy fintor fut végig* - Devi boldog gyermek volt egészen 3 éves koráig, ekkor apánk magához vette és kegyetlen edzések alá vetette. Ma napig nem értem, miért bántott egy három éves gyermeket, edzés? Túlzás annak nevezni, inkább verés és kínzás. Az a sebhely a szemén láttad és megfigyelted már ugye? 6 éves volt mikor kapta apánktól, amjd nem elvesztette a szeme világát is, azt sikerült neki megmenteni de a seb sosem tűnt el, noha be kellett volna forrnia hiszen démon, de apánk átka van benne. Ha apánk közelébe kerül vérezni kezd és megvakul arra a szemére. Apánk fél tőle. Tudod, miután apánk ellen fordult, és nem engedelmeskedett neki, apánk sorban elkezdte megölni azokat akiket szeretett a bátyám, mindent ami kedves volt neki, engem idejében el tudott rejteni anyám és ráparancsolni Devire, hogy ne szeressen. Mikor apánk anyánkat megölte Devi előtt akkor a bátyám felhagyott az ellenállással, addigra már belülről meghalt, egy része legalábbis. Mindekkor csak 8éves volt. 16 éves koráig nem is láttam, aztán egyszer csak felbukkant a házban ahol éltem, fél holt volt. Gyógyítani kezdtem, de ahogy lábra bírt állni, elment fél napig áztatta magát egy tó vizében, hogy apánk ne érezze meg, hogy én mentettem meg, különben engem is megölt volna. Ez időnként előfordult, félholtan megjelent, majd ahogy lábra bírt állni elment. 26 évesen elég erős lett, hogy szembe szállhasson apánkkal, és meg is tette, az arany sárkány is segített neki, így elzárták őt a senki földjére, de addigra Deviből nem maradt semmi legalább is az akit ismertem abból. Nem tud nevetni, mosolyogni, csak a düh , a harag és a háború az ami élteti. Meg az, hogy megvédje azokat akik fontosak neki, de ezt nem mutatja ki, félek már erre sosem lesz képes.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 10:18 pm

    *elgondolkozik a lány szavain* Reggel mikor felébredtem és még aludt.. Annyira gyönyörűen nézett ki... Mint egy angyal.. Nem értem, hogy mikor ébren van miért olyan kegyetlen.. De mostmár értem.. De.. Ennyi idő alatt.. Nem tudta feledni?*néz Kiarah-ra, majd ismét ökölbe szorítja a kezeit* Mikor az előbb láttam lent edzeni. Láttam, hogy figyel az ifjakra.. Törődik velük.. És néha.. Valahogy olyan furán érzem magam.. Reggel is.. Amit tett.. Annyira összezavarodom tőle...*motyogja* De megfogadtam, hogy akkor is megnézem, ahogy mosolyog.. Látni akarom...*néz a lányra* Nem érdekel mit kell tennem, de egyszer mosolyogni fog.. És én azt látni fogom!*jelenti ki, majd nyel egyet* Most merre van?*köti ki az obit, majd széthúzza a fehér yukatát, amíg hallgatja a lány válaszát a férfi hollétéről*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Aug. 19, 2009 10:23 pm

    Kiarah:

    -MóLátni akarod mosolyogni, ez kedves, kérlek szólj nekem is ha sikerült, szeretném én is látni. Gondolom még az edzőtéren van, ha nem akkor fürdik, ha ott sem akkor valószínűnek tartom, hogy a belső udvaron lehet a virágágyásban, szeret ott aludni. *Füttyent egyet Bara ruháján.* -Ha ebben állítsz elé, biztos lehetsz benne, hogy az ágyába fog vinni. Legalábbis remélem, mert ez lenne az egészséges reakció, legalább a libidója megmaradt ha az érzelmeit apánk kiölte belőle. *elgondolkodik azon amit Bara mondott neki Deviről mikor is bátyja aludt.*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szer. Aug. 19, 2009 10:26 pm

    *Még az edzőtéren van most végzik a záró gyakorlatokat az ifjoncokkal.* - Mára ennyi volt, menjetek dolgotokra. *Azzal a kúthoz megy inni, mohon kortyolja a hideg vizet ami jól esik neki. Nem csak a szájába megy hanem mellé, így az végig csorog a nyakán és a mellkasán, majd a hasán és végül a hakamája fogja fel.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 10:39 pm

    *elmosolyodik kicsit félénken* Köszönöm.. Azt hiszem.. Talán j hatással lesz rá ez a ruha.. Vagyis.. Remélem egybe marad..*mosolyog, majd az ajtóhoz megy* Köszönöm a segítséget Kiarah.. Ha nem bánod.. Most meglátogatom a bátyádat.. És elkezdem beváltani az eskümet..*mosolyog kedvesen a lányra*látszik, hogy mennyire határozott*kimegy az ajtón de előtte láthatatlanná válik, majd sorba látogatja meg a helyeket, amiket Kiarah mondott neki*a kútnál találja a férfit*nem változik még vissza, hanem messziről figyeli*gondolkodik*most a gyermeket kicsit félreteszi gondolataiban és a férfira koncentrál*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szer. Aug. 19, 2009 10:43 pm

    *Miután végzett az ivással vissza sétál a felsőjéhez és a vállára dobja, de előtte megtörli az arcát és a hátát vele, nyújtózik egyet és az égre szegezi a tekintetét az időjárást fürkészi, majd miután ezzel végzett elindul a fürdő felé. Kimerítő és hosszú volt ez a ma nap, kellemesen elfáradt a fürdő jól fog esni neki és az izom lazítás is vacsora előtt. Menet közben még megropogtatja a nyakát és a vállát.*
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Szer. Aug. 19, 2009 11:00 pm

    *Alaposan kiélvezte a fürdőt. Sokáig nem jelent meg Devidrah. Így nagyjából két órás "pancsikolás" után úgy döntött érdeklődik a leendő szállása, valamint új ruha felől. Hamarosan új ruhába öltöztették a szolgák, majd egy kisebb épület felé vezették. Egyelőre nem kívánta zavarni Devidrah-t. Ha akar tőle valamit, úgyis szólni fog egy szolgával, vagy személyesen megkeresi. Másnap egyedül volt vagy pedig Kerdans-sal végzett gyakorlatokat. Formában tartotta magát, ám ez sokkal inkább szellemi torna volt semmint fizikai megerőltetés. Végül mégis úgy döntött megkeresi Devidrah-t. Nem tetszett neki, de előbb utóbb úgyis meg kell mondania az igazat. Egy szolgától kérdezi meg a nagyúr hollétét. Elindul a fürdő felé.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szer. Aug. 19, 2009 11:24 pm

    *figyeli a férfi minden egyes mozdulatát, majd követi, ahova megy*~görcsöl a nyaka.. Rendben.. Megvan... Valahogy.. valahogy olyat kell tennem, ami miatt megszeret.. Remélem sikerülni fog...~*követi a férfit a fürdőbe továbbra is láthatatlanul*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Aug. 20, 2009 12:26 pm

    *Még mindig a nyakát próbálja ellazítani de láthatóan nem sok sikerrel, valószínűleg meghúzhatta egy óvatlan pillanatban. Beér a fürdőbe, most kihagyja a paravánt. Belecsobban a vízbe és megparancsolja a szolgáknak, hogy senki se zavarja. Ez alól a felesége természetesen kivétel, de mindenki mást zavarjanak el, különben a fejüket veszi. Állig merül a vízben és megpróbálja kimasszírozni a nyakát. Mikor az egyik ágyasa felajánlja, hogy megteszi morogva küldi el. Végül a meleg vízre és az izomlazító illó olajokra bízza magát és a medence szélének dönti a fejét, szemeit becsukja és egyenletesen kezd el mélyeket lélegezni, megpróbálja magát el lazítani. Gondolatai Bara körül forognak, különösen azok körül amiket délelőtt mondott neki a lány.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 21, 2009 9:47 pm

    *figyeli, ahogy előbb a szolgákat, majd később a segítőkész ágyast is kizavarja a férfi*egy ideig csak nézi, figyeli a távolból, ahogy próbálja ellazítani magát, majd mikor lehunyja a fejét Devidrah halkan odamegy mögé, majd a medence széléhez megy pontosan a férfi mögé, majd letérdel óvatosan*kezeit lassan előrenyújtja és megérinti a férfi vállait, majd finoman simogatni kezdi, ezután kicsit erősebben, mígnem egy kellemes masszázzsá nem alakul az érintés*alakja lassan megjelenik a semmiből előtűnve*figyeli a férfi haját, ami leomlik a vállaira és a medencébe is, ott a vízen lebeg és a fény vörös szikrákban játszik az ében fürtökön* Fáradtnak látszik...*suttogja halkan* Lazítson.. Csomó van a vállában... Biztos a feszültségtől és a megerőltetéstől... Segítek...*suttogja halkan, miközben kezeivel megmasszírozza a férfi vállát*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Pént. Aug. 21, 2009 11:24 pm

    *Megrezzen az érintésre, éppen készül valami durvaságot a lány fejéhez vágni, mikor is meg hallja Bara hangját.* - Még sem félsz tőlem? *válaszolja a lány kijelentéseire. A suttogás és a masszírozás kezdik ellazítani, ülőhelyzetet kell váltania, ha nem akar a víz alá bukni. Így fentebb helyezkedik el, és most már hónaljig kint van a vízből, kissé előre dönti a fejét, hogy Bara még inkább hozzá férhessen.* - Mondtam már, szólíts a nevemen.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 22, 2009 11:10 pm

    *érzi, ahogy a férfi mocorog, de nem hagyja abba a masszázst*a kérdésre kicsit abbahagyja, majd folytatja a férfi izmainak gyúrását*hüvelykujjaival a nyakát is megnyomkodja* Nem azt mondom, hogy nem félek.. Csupán.. Nem mindig olyan félelmetes.. Vagyis.. Nem mindig vagy olyan félelmetes.. Például most sem.. És.. Szeretné..lek jobban megismerni... Tudni szeretnék pár dolgot, amiket nem lehet megválaszolni... Ezekre nem lehet rákérdezni...*mondja kicsit pirulva*mikor a vállaival készen van a haját kezdi el bontogatni, ujjaival fésülni és játszani vele*nagyon tetszik neki a harcos lágy, selymes és hosszú hajzuhataga* Reggel.. Olyan más voltál..*suttogja csendesen* Most is másabb vagy.. Olyan, mintha könnyebb lenne ilyenkor közelebb kerülni hozzád.. Bár.. Lehet, hogy csak tévedek... De én most így érzem...
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Vas. Aug. 23, 2009 8:59 am

    -Szóval most nem vagyok félelmetes? *Mikor Bara már a hajával foglalkozik kiemelkedik a vízből, így most csak csípőig van takarva szembe fordul a lánnyal. majd végig méri Bara-t. tetszik neki amit lát a piros ruha nagyon tetszetős számára olyannyira, hogy abba a szerszáma is belekeményedett. Megfogja Bara kezét, és belerántja a vízbe. De vigyáz Bara-ra nehogy megüsse magát. Szorosan magához vonja, hogy a lány hasához nyomódik kő keményen meredező hímtagja.* - Így se vagyok veszélyes? *Hangja még mindig színtelen és rideg.* Közben jobb kezével megsimítja a lány arcát. Figyeli Bara reakcióit.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Aug. 23, 2009 9:04 pm

    - Nem azt mondtam, hogy nem.. Csupán nem annyira...*motyogja*amikor a férfi kiemelkedik a vízből azonnal elengedi a haját és kezeivel a medence szélén kapaszkodik meg ezzel is valamennyire takarva magát és pirulását*ahogy a vízbe rántja a férfi először nem tud lábra állni így nyakig merül*ruhája vizesen tapad testéhez, akárcsak haja*ahogy a következő pillanatban a férfi magához öleli mélyeket kezd lélegezni*kicsit meg is remeg, mikor megérzi férfiasságát a hasához nyomódni, majd nagyot nyel* Nem mondanám veszélyesnek...*suttogja*lassan nyugalmat erőltet magára és abbahagyja a remegést, majd fejét a férfi mellkasának dönti, egyik kezét pedig Devidrah oldalára teszi, majd felsimít lassan cirógatón vállára* Inkább megközelíthetetlennek és rejtélyesnek mondanálak ilyenkor... Itt vagyok előtted, mégis több mérföldnyire érzem magam tőled.*mondja halkan, miközben cirógatja a férfi bőrét, majd felnéz rá*mélyen a férfi szemeibe néz* Szeretném ezt a távot megszüntetni... De csak akkor tudom, ha te is segítesz nekem.. Nem akarok félni tőled... Nincs okom rá, hiszen megvédesz... Vagyis.. Ezt ígérted...*egyre szaporábban lélegzik, arca is egyre jobban pirul*reméli, hogy szavai miatt a férfi nem fogja eltolni magától vagy valami kegyetlenséget tenni vele bosszúból*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Vas. Aug. 23, 2009 9:19 pm

    *Tetszik neki Bara látványa, most még inkább tetszik neki a ruha, hogy szorosan és nedvesen tapad a lány bőréhez.* -Nem? Még is remegsz. *Nézi amit Bara tesz, figyeli a kezét ami felkúszik a vállára, figyeli a cirógatást és azt is mit mondd neki a lány.* - Nocsak, tegnap még gyűlöltél tört döftél volna szívembe, ma pedig itt vagy velem és távolságok megszüntetéséről beszélsz. Érdekes.... *Hangja és arca még mindig a megszokott hűvösséget árasztja,ám szemeiben az érdeklődés, kíváncsiság, és vágy fényei csillognak. Nem tolja el Barat. Hagy még neki egy kis időt. Hiszen kíváncsi lett mit is akar most kezdeni vele a lány.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Vas. Aug. 23, 2009 9:36 pm

    - Én csak próbálok beilleszkedni.. Valahogyan... El nem mehetek... Annak pedig nincs értelme, hogy szenvedjek... Egy olyan helyen, mint ez..*hangjában csodálat hallatszik* És.. Azok után, ami reggel történt.. Mármint...*nyel egyet, majd lehunyja a szemeit* Szeretnélek jobban megismerni... A gyűlöletnek nincsen értelme... Szeretnélek... Megérteni... *mondja halkan*nem távolodik el a férfitól*továbbra is simogatja bőrét*kezét visszahúzza Devidrah mellkasára és mintákat rajzolgat rá zavarában, majd lassan felnéz ismét a szemeibe* Senkinek sem jó egyedül... Még egy olyan hatalmas úrnak sem, mint amilyen te vagy...
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Vas. Aug. 23, 2009 9:44 pm

    -Keveset tudsz te még az életről. *Eltávolodik Bara-tól, és leül a medencébe, az ülőke részre.* -Jobb egyedül. *De ezzel le is zárja ezt a beszélgetést. ám azért vággyal telin nézi Barat, bár arcizma nem rezdül, csak szeme árulja el. Végül még is csak a lány keze után nyúl és magához vonja.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 11 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 6:50 am