Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Szept. 02, 2009 9:43 pm

    Nerefil: * Elmosolyodik , mikor magára húzza a lepedőt K , majd tollakkal díszített hajjal bújik ki alóla * A csók közben megszabadítja kedvesét a tollaktól .* Kezében egy törölközővel megy be a fürdőbe . Elzárja a csapot és kihúzza kedvesét a zuhany alól mikor már ázott 20 percet . *-Csak eldeformálod a fejed, ha a falba vered..pedíg pont így szeretem , ahogy van . * Körbetörüli kedvesét * - Nem akartam rád ilyeszteni ,de ha ennyiszer bújunk össze..akkor számítani lehet , hogy egyszer csak teherbe esek . Ezért valamit szednem kéne ..vagy nem tudom mennyire szimpatikus neked az óvszer..de szerintem mindkettőnknek kényelmesebb lenne nélküle .
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 02, 2009 9:50 pm

    *Fel se tűnik neki még, hogy Noko ott ül mellette, ő is elnyúl a kakaó por felé, majd két kanálnyit rak a kávéjába, össze kavarja és nézi egy darabig, hogy hogyan is keveredik el. Szinte Nokoval egyszerre sikerül ásítania.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 02, 2009 9:54 pm

    *Nyugodtan tűri, hogy Ner összeszedje, mert jelenleg romos, kissé. Majd feleszmél a lány szavaitól.* -Ahham kellene. Meg egyeztünk, bogyó és kész. De előtte nézesd meg magad Daniellel. *Közben felöltözik, edzéshez való ruházatba.* - Öltözz kényelmesen mától edzelek benneteket. *Közben egy csókot ad Nerefilnek ezek után civakodik egy sor Sessh-el, mert a kutya nem akar kimászni a cipőjéből. Végül csak sikerül nekik elindulniuk a Kúriába.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 02, 2009 9:55 pm

    *érzi, hogy a kanál megmozdul és az merít, majd Kuraan bögréjéhez közelít, majd ismét megismétli a mozdulatot, de még olyan kómás, hogy fel sem fogja a kanalat Kuraan vezeti, ő meg csak fogja*mikor Kuraan elengedi ő is tesz két kanállal a reggeli italba, majd elkezdi kevergetni*mélyeket sóhajtva keveri, majd jobbjával nyúl a csészéért, középső és gyűrűs ujjával a fülébe nyúlva, mutató ujjával a fül felett, kisujjával a fül alatt fogja meg a bögrét, majd emeli el és három nagy korttyal meg is issza, majd visszateszi az asztalra a bögrét és elégedettet sóhajt*érzi hogy a nyaka kicsit fáj*hunyorít, majd fejét oldalra biccenti hogy az roppan egyet, majd balra is kiroppantja*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 02, 2009 9:59 pm

    *Szintén a bögréje után nyúl majd ki issza igaz kissé lassabban mint Noko, de mikor Noko a nyakát ropogtatja, akkor vele teljes szinkronban, ugyan azzal a tempóval teszi ezt. Majd ezek után kiissza az utolsó kortyot is bögréjéből és egy sóhaj hadja el a torkát, majd vissza támasztja a fejét.* -reggelt. Estét, vagy akármit...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szer. Szept. 02, 2009 10:02 pm

    *Pont akkor toppan az étkezőbe mikor a két férfi egyszerre mozog, ropogtatják a nyakukat, ekkor az is feltűnik neki, hogy ugyan úgy ülnek a széken, így velük szemben foglal helyet és figyeli őket.* - Szép Reggelt.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 02, 2009 10:03 pm

    *a nyakropogtatás jól esik*pár pillanat múlva mélyet sóhajt és fejét ismét kezére hajtja*észre sem vette, hogy Kuraannal egyszerre mozdultak* Neked is Kuraan...*ásít, majd Danre néz, aki csak pillog nagyokat bögréje felett* Neked meg mi bajod? Nem szoktál reggel fáradtan ébredni?*motyogja*üres csészéjét bámulja*akkor veszi csak észre, hogy Doreen is ott van, mikor helyet foglal*felnéz rá* Jó reggelt.. *biccent neki*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 02, 2009 10:06 pm

    *Ő is csak biccent a lánynak, majd a fejtámasztásból felnéz Merilre.* -Hagymás, virslis, rántottát szeretnék a végén meg sajtot reszelve a tetejére ja és ketchupot is rá. Kösz. *Majd vissza letámasztja a fejét.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 02, 2009 10:09 pm

    *nagyokat pislog a két férfi egyforma ülési és italozási szokásain*az ülést egyenesen kényelmetlennek gondolja, de ezek ketten nagyon jól el vannak, az italt pedig érdeklődve figyeli, ahogy ugyanúgy isznak, legalább egyforma kómásan*mikor a nyakropogtatás is teljes szinkronban megy elkerekednek szemei* De.. csak.. Na mindegy.. Jó reggelt Doreen..*mosolyog a lányra kedvesen* Remélem jól aludtál.*ezután ismét a két szemben ülőt kezdi figyeli*~megbeszélték volna, vagy csak a véletlen? Kétlem.. Mindegy..~
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 02, 2009 10:12 pm

    *felfigyel arra, amit a férfi mond Merillnek, majd gyorsan a hűséges után szól* Ha lehet kettőt belőle, mert én is ezt kérek. Köszönöm!*mondja, majd Kuraanra néz* Azt hittem hogy csak az én gyomrom képes befogadni ilyen kaját.. Jó végre találni valakit, aki szintén szereti.. Kíváncsi vagyok itt milyen az íze, bár ezt a kaját még eddig én sem tudtam elrontani.. Bár mikor először készítettem azt hittem hogy bűn rossz lesz, mert csak úgy összedobáltam, ami otthon van és jónak tűnik..*vigyorog, de imádom.. Reggelire a legjobb.. nem igaz cimbi?*vigyorog*kezd éledezni*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 02, 2009 10:15 pm

    -Na... végre valaki, aki osztozik a véleményemben. Nem kell aggódni én is így találtam fel ezt a kaját, ami volt azt tettem bele, azóta is finom, meg nem lehet elrontani. Meril is jól csinálja, én mutattam neki anno.... *Ásít egyet.* - Ki kellene menni a BM-be rám férne egy kis szórakozás.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 02, 2009 10:22 pm

    *csak vigyorog Kuraan válaszán* Extra adag sajttal és ketchuppal az igazi..*nyalja körbe a száját* Remélem úgy mutattad neki..*elkezd bólogatni* Jó ötlet.. Én is kimennék kicsit levegőzni.. Táncolni... Meg ki tudja.. Talán egy kis harc is kerekedik majd..*mosolyog* Jah? Jut eszembe.. Dan.. Shion az én szobámban van.. És egész nap fejfájása lesz... Nem hiszem, hogy sokat fog edzeni...*vigyorog* Hagyd pihenni azt mondom.. Doreen.. Te pedig kerüld el.. Ha tudod.. ha nem, akkor meg amit megbeszéltünk.. Ha hazajövök, akkor megtartjuk azt a beszélgetést.. Rendben?*mosolyog, majd felkel* Nem tudom Kuraan, te hogy vagy vele, de nekem már most mehetnékem van... Felöltözünk aztán nyomás?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 02, 2009 10:25 pm

    - Rendben.. Kösz az infót..*meglepődik, mikor Noko tanácsokat ad Doreennek* Nocsak.. Csak nem terapeuta is voltál az átváltozás előtt?*vigyorog* Rendben van.. Megmondom K-nak, hogy ma az edzés későbbre marad.. nekem is lenne pár sürgős dolgom a klubban, szóval akkor veletek tartok.. De előbb együnk nem?*erre Noko hasa megmordul és vigyorogva ül vissza* na ugye.. kaja után indulhatunk.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 02, 2009 10:34 pm

    - Remek! Jut eszembe.. Doreen...*vesz egy lapot a kezébe, majd tollat is szerez hozzá és körmölni kezd egy levelet*

    Shion,
    Szeretném, ha tudnád, hogy Doreen szeret téged, csak fél. Ha ezt a levelet mégis megkapod tőle, az azt jelenti, hogy próbál megbocsátani neked. Megkértem, hogy próbálja elfelejteni a rossz emlékeket, és remélhetőleg indítson tiszta lappal irántad. Ne legyél dühös, ha ez nem sikerül teljesen neki. Próbálj meg te is kicsit nyugodtabb és kedvesebb lenni vele és te is indulj tiszta lappal. Beszélgessetek. Ne kiabálj vele! Ez nagyon fontos, ha nem akarod elijeszteni. Mellesleg semmi nem történt Doreen és köztem, mint mondtam, olyan mint a húgom, csak szeretném ha boldog lenne, és ezt melletted érzem a legkönnyebbnek számára.
    Számítok rád! Noko

    U.i.: Ha hazajövök esküszöm rajtam mindent leverhetsz, de előtte ne légy bunkó és alpári.


    *mikor kész az írással összehajtja a lapot, hogy ne lehessen elolvasni, majd a polcon amin írt egy égő gyertyát vesz le és folyat egy kicsit a lapra, ahol találkozik a két széle, majd gyűrűjét belenyomja a viaszba és megszárítja*ezután odamegy Doreenhez* Tudod, mit? Inkább ne kerüld Shiont.. Menj be a szobámba hozzá és add át neki ezt a levelet, de ne bontsd fel. Csak ő olvassa el. Aztán maradj ott vele, és ahogy tegnap mondtam neked azt próbáld.. Rendben? Maradj vele, amíg vissza nem jövünk a klubból és beszélgessetek, ápold.. Adj neki kekszet ect...*mosolyog* Megígéred, hogy így teszel?*nyújtja felé komoly és biztató szemekkel nyújtva felé a levelet*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 9:38 am

    -Kaja nélkül sehova! *emeli fel a fejét a támasztásból.* - Az utóbbi években éheztem eleget ahhoz, hogy tele gyomor nélkül ne akarjak sehová se menni. *Jelenti ki, már már gyerekes makacssággal. Aztán csak néz ki a fejéből mikor Noko tanácsokat osztogat a levélnél meg pláne.* -Woooowww.... van egy terapeutánk?! Nem semmi.... *közben meghozzák a kaját, így nem beszél tovább és csípős megjegyzését is elhadja, mert éhesen veti rá magát a kajára. Pikk-pakk belapátolja, az addigra már agyon ketchupozott rántottát.* - Kééész... Felőlem indulhatunk is. Apropó... valaki tudna kölcsönözni nekem egy motoros dzsekit? *Hangulata sokkalta jobb mint tegnap volt.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 9:42 am

    *Hatalmasra kerekedett szemekkel nézi, hogy mit csinál Noko.* -Lezárod, pecséttel? Mi az valami hadi titkot osztasz meg vele, hogy a futár véletlen se olvashassa el? Hogy? Ápoljam le? Persze, a szeme elé kerülök és keresztbe lenyel.... *elhúzza a száját.* -Na jó talán majd később, Ner-rel megbeszéltem egy találkozót, végre beszerzünk már nekem is egy adag ruhát... meg K-t nem kellene megvárakoztatni... De utána ha még rosszul van, felmegyek, viszek neki sós kekszet, meg tejet így jó?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 11:54 am

    - Éheztél? Nem lehetett egyszerű... Terapeuta? Ugyan.. Egy öcs mellett muszáj volt..*vigyorog, majd elkomorodik*mikor kihozzák az ételt csendesen eszi, majd mikor végez Doreenre néz* Rendben van... De mielőtt bármit is mondanál neki add ezt oda és várd meg, hogy elolvassa. Rendben van? És kérlek tényleg próbálj vele úgy beszélni, ahogy kértem.. Ha nem megy, akkor egyszerűen menj ki a szobából. Ennyi..*vonja meg vállát, majd felnéz Kuraanra* Felőlem is mehetünk..*kel fel* 10 perc múlva indulásra kész vagyok.*megy ki az étkezőből fel szobájába öltözködni*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 03, 2009 12:16 pm

    *vigyorog egy ideig a két férfin és csodálkozik* Nektek aztán igazán kifordult ízlésetek van..*jegyzi meg*eszik ő is* Na jó. Asszem Shionnak dadát találtunk.. vagy inkább gondozót?*mosolyog*mikor Noko kimegy ő is felkel* Akkor 10 perc múlva az előtérben. Majd viszek neked kabátot Kuraan.*néz bátyjára, majd kimegy ő is fel szobájába, majd összekészülődik*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 12:22 pm

    -Az öcséd miatt... hum... lehet nekem is többet kellett volna Dan-t gyepálnom? *gondolkozik el fél hangosan. Még el van az étkezőben, amíg a másik kettő össze készülődik. *- Jó hogy mondod, ruhát nekem is kellene beszereznem.... *Mivel nincs az asztalon több chappuchino így narancslevet iszik, és közben a bögréjével vacakol. Majd a 10 perc eltetltével felke.* -Na szép napot. *Vállára kapja a zsákját és kisétál az előtérbe ott várja a többieket, közben nézi az emeltet és azt a rész amerre a szobája van. Sóhajt egyet és várakozik tovább.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Szept. 03, 2009 12:31 pm

    *Sóhajt.* - SZiasztok, legyetek rosszak, de azért vigyázzatok magatokra. *Nézegeti a levélkét ami a kezében van, és úgy dönt még most megejti, minél hamarabb túl van rajta annál jobb. Bemegy a konyhába, egy tálcára pakol fel 3csomag sós kekszet, egy kancsó zöld teát, pirítóst. Bögrét. Majd ezzel és a levéllel együtt felmegy Shion szobájába. Kopogás nélkül megy be mivel két kézzel egyensúlyozik a tálcával. Az ételeket leteszi az ágy melletti éjjeli szekrényre ő maga ráül az ágy szélére, és önt a bögrébe teát, majd kibontja a kekszet és azt is tányérra szórja.* -Reggelt.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 12:39 pm

    *hamar összekészül*ruhája nem olyan sötét, mint a többieké, inkább a bézs és világos színeket részesíti előnyben*bár bőrkabátja fekete*lemegy az előtérbe*egyik kezén ujjatlan kesztyű van, ami eltakarja gyűrűjét*a bőrkabát csak egy helyen van összegombolva mellkasán, így felfelé és lefelé is szétáll, viszont így teljesen takarja katanáját, ami mint mindig most is nála van*ránéz Kuraanra* Gyorsa voltál..*vigyorog*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 03, 2009 12:43 pm

    *utolsónak ér le*kezében néhány papír, amit összehajtva térdéig érő kabátjába tesz, majd Kuraannak adja az ígért motorosdzsekit* Tessék. Induljunk is*nem látszik rajta, de tudni lehet, hogy teljes fegyverzetben van*kimennek a kertbe majd láthatatlanná válva felbukkannak a BM melletti sikátorban*hátul bemennek, majd Dan az irodába megy egyenesen* Ha gondoljátok mulassatok csak.. A fegyvereket letehetitek az irodámban, de oda nőt ne hozzatok!*néz rájuk komolyan, majd bemegy az irodába és azonnal munkához lát*a távolabbi monitorokat is látja, amik a BM területét mutatják folyamatosan, egy a táncparkettre közelít, ahol egy kisebb színpad is van, az esetlegesen meghívott együttesek számára*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 12:49 pm

    *nincs is rajta fegyver tartó ugyan minek a két tőr a dzseki belső zsebeiben is elfér, így mikor megkapja a dzsekit abba teszi bele, meg a karmait is. Bemegy Dan után az irodába és ott a fogasra teszi a dzsekit, majd elindul ki a tánc tér felé. Bemegy a tömegbe, de az este igen csak lapos.* - Hé kölyök fel kellene dobni itt a hangulatot, és némi pénz is jól jönne.... Mit szólsz?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 03, 2009 12:56 pm

    *bemegy és felakasztja a bőrkabátot, majd a katanát is nekitámasztja a falnak*próbál valamit alkotni tánc címen, de a nők valahogy ma nem fogékonyak és teljesen lapos minden, ráadásul kevesen is vannak*ránéz Kuraanra, majd elvigyorodik* Azt mondod csináljunk hangulatot, meg pénzt? Én benne vagyok..*néz rá, majd felé fordul* Mit gondoltál?*hajol hozzá közelebb, kicsit kihívóan, mire a körülöttük táncoló lányok felfigyelnek rájuk* A mostani csajok gerjednek a gyengéd férfiakra..*vigyorog, majd odalép elé*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 03, 2009 1:00 pm

    -Felőlem. *Elkapja Noko derekát, és egy laza csípő mozgással meglöki, hogy kövesse az ő ütemét.* -De én maradok a szerepembe, te leszel a nő... *vigyorodik el, majd egy szívdöglesztő mosolyt villant az őket néző nők felé.* -Estét.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 12 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 11:11 am