Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+2
Mesélő
Doreen
6 posters

    Ezüst Telihold (FRPG)

    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Hétf. Okt. 12, 2009 9:48 pm

    *Helyeslően bólint az ötletre.* Ugyan a férfiak már csak mind ilyen "ösztönösek", soha semmit sem gondolnak végig. Ha őket meg megalázza, hogy ember számba vesszük őket, akkor növesszenek két fejet, vagy nem tudom változzanak át valami vadállattá, és akkor nem fogjuk. * Mondja kissé ingerülten. Lelkiismeret furdalása van, de szégyenli elmondani a dolgot a testvérének, így csak egy rész igazságot közöl.* ~A többit majd... később elmondom neki.~ Igazad van abban hogy titkolok valamit, csak nem akartam elmondani mert olyan zavarba ejtő. *Fordul el kissé pirulva.* Az a fiú, tudod a... ~Nem is tudom mi a neve! Micsoda szégyen!~ Szóval rám akart mászni... De sikerült leállítanom. *Mondja kissé kihúzva magát.* De akkor is olyan felzaklató volt...
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 9:33 pm

    *ahogy a lány elmegy mellőle csak morog, de engedi*~majd később.. Bezzeg az a rohadt koszfészek már hancúrozott mára.. ~*mélyet sóhajt*~nem baj.. Hamarosan én is fogok.. Mondjuk.. Mikor kedvem támad..~*azzal felkel, felvesz egy laza bermuda nadrágot meg egy nagy pólót, majd elindul*megérzi a sütőbe tett csirkét és látja a tejet az asztalra kikészítve, így nekilát reggelizni*egyik kezében a félig szenes félig nyers csirkével másik kezében a doboz tejjel indul sétálni a palotában*keresi a lányt vagy fivérét*amelyiket előbb megtalálja*nem csak a húst hanem a csontokat is lassan elropogtatja*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 13, 2009 9:36 pm

    *Befejezte a mechajanak az átvizsgálását.* -Na.... így már ellsz egy darabig. *Elindul vissza a palotába és szembe találja magát fivérével.* -reggelt, te lusta korcs.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 9:47 pm

    - Szevasz bolhazsák!*mondja, majd lenyeli a csont utolsó darabkáit, amit ropogtatott, majd egy combot vesz szálába, ami úgy lóg ki ajkai közül, mintha nyalókázna* Hallottam volt egy jó reggeled. A szuka hogy bírta?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 13, 2009 9:53 pm

    Nerefil: -Rád akart mászni Kiryyu? Nálluk ez valami családi vonás? *Sóhajt fel * -Tegnap Zien játszotta el velem ezt . *Sóhajt fejét megcsóválva * -Gyere együnk..*fogja meg nővére kezét és segít a felállásban neki *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 13, 2009 9:54 pm

    -Szűz volt a kis dög. Szóval képzelheted, ha én nem tartom, akkor össze esik... *von vállat.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 9:58 pm

    - Aha. *mondja tömör véleményét* Mit tervezel most? Van valami jó ötleted?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Okt. 13, 2009 10:00 pm

    -Egyenlőre nincs semmi. Leellenőriztem a mecham.Igazából, ráncba kellene szedni, kicsit javítani rajta. Más nincs. Neked?
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 10:01 pm

    Rád?! *Villan éles fény a szemébe és nővére segítsége nélkül felpattan mint a rúgós Jancsi.* Ide figyelj Ner! Próbáld meg magad távol tartani attól a fiútól, rendben van? Ha megint rád akarna mászni, küld csak hozzám, én majd elintézem. Még valami! Ezentúl együtt fogunk aludni és minden este hosszan elbeszélgetünk. *Kifújja magát, most hogy kimorogta magát kicsit megnyugodott.* ~Szóval ez a neve. Te szemét. Gyűlöllek.~ *Majd mosolyogva folytatja.* Mint a régi szép időkben. ~Mielőtt ez az agymenés elkezdődött.~
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Okt. 13, 2009 10:08 pm

    Nerefil: *Nagyot nyel * -De semmi baj nem lett ahogy Kiryuu sem csinált semmit ..ugye? O.okké..*csak pislog nővére kirohanásán * -De nem rohanhatok mindíg hozzád vigaszért..meg szerinted ha rámmászik és én szépen megkérem , hogy menjen csak Mishához elbeszélgetni akkor haltani fog rám? *Bólint * -Rendben...*az együttalvás ellen nem tiltakozik , sőt örül neki * Kinyitja az ajtót és kitoloncolja nővérét a szobából * -Az éhség vagy csak a hely teszi ,de eléggé idegessé tesz téged..meg engem is kissé.
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 10:16 pm

    Igazad van, menjünk együnk. Most jövök rá, hogy nem is tudom mikor ettem utoljára. *Teszi gyomrára a kezét.* Sajnálom, nem akartam rád rivalni. Csak tudod ez az egész helyzet... Nos akkor majd beszélek én azzal a Zeinnel. *Mondja eltökélten.*És nem történt semmi! Vagy csak nem képzeled, hogy egy olyan alakot akarok az elsőnek mondani mint Ő? Majd ha megtalálom a nagy Őt, akkor eldöntöm hogy vele hol és hogyan akarom. De addig is jó nekem úgy ahogy vagyok. *Jelenti ki dölyfösen, miközben a konyha felé lépdelnek.*Amúgy hozzám mindig jöhetsz, elvégre ezért vannak a testvérek, hogy védjék, óvják és támogassák egymást főleg akkor ha baj van. *Néz rá melegen és csillogó mosollyal ami egy pillanatra feletetni látszik minden búját-baját.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 10:22 pm

    - Aha.. Nincsen semmi különösebb elképzelésem.. Úgy gondoltam meghágom a kiscsajt.. Ki tudja.. Ahogy a nővérkéje hazudik még a végén kiderül, hogy már nem is ártatlan..*vigyorog gonoszan*ahogy a lányok kijönnek a szobából már ők is hallják beszélgetést* Asszem levadászom azt az idegeskedő kislányt.. Te meg menj és bütykölgess nyugodtan.. Nekem is kell egy kis élvezet.*mondja, majd elindul a folyosón*hamarosan meglátja a két lányt* Né már.. Két libuska...*vigyorog*a csirkéből még van egy nagyobb adag a tányéron, amit tart a kezében* Nerefil...*mosolyodik el gonoszkásan* Mond csak.. nem vagy éhes?*emeli a tálat maga elé, hogy a lány láthassa, mi van rajta*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 10:37 pm

    *A fiúra néz és lenyeli a sértést.* ~Ez a nap olyan sűrű! Legalább egy kis nyugtom lehetne... Nem! Beszélek vele! Most!~ Ner, menj csak előre, addig én beszélek Ziennel, rendben? *Lép a fiú mellé, miközben mosolyogva beszél húgikájához. Majd figyeli amint Ner eltűnik a folyósok labirintusában.* Mond, beszélhetnék veled, négyszemközt? *Kérdezi kerülve a fiú tekintetét.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 10:50 pm

    *egyik szemöldökét megemelve néz Mishára, ahogy elküldi Nert*figyeli, ahogy a lány elmegy*elropogtatja közben a szájában lévő combcsontot, majd Mishára néz unottan* Hogy te mekkora egy hazudozó féreg vagy.*jelenti ki* Szűz lány.. Jaj bocsánat.. Már csak volt szűz lány.*vigyorog gonoszan* Ha azt akarod, hogy szálljak le a kicsi törékeny húgocskádról, akkor szállj le a magas lóról. Az hogy veled keféljek halott ötlet. Elégítsd csak ki a fivérem vágyait. Én nem engedem hogy bepalizz. Különben meg. A kis húgod elég nagy lány már.. Nagyjából 18-19 éves lehet. Csodálom, hogy eddig nem kapták el, de ez az eddig máig tart. Most pedig ha bánod ha nem megyek és becserkészem a vadat. Te meg menj és nyafogj a testvéremnek. ha jó napja van csak megdug de élve maradsz.*mondja, majd hátat fordít és elindul Nerefil után*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 11:00 pm

    *Arcát elönti a pír és legszívesebben elsüllyedne szégyenében.* ~Elomdta! Hogy mekkora egy tapló!~ *A fiú után szalad majd elé áll.* Igen. hazudtam, de tudod én mindent megteszek a testvéremért. Egyébként meg a bátyád hazudott! Azt mondta, hogy Ő rá tud venni téged a dologra! *Bukik ki belőle, majd gyorsan folytatja.* Én nem akarlak téged bepalizzni! *Egyenes a fiúszemeibe néz, kérlelhetetlenül és mindenre elszántan.* Én tényleg felajánlom mindenem neked és a testvérednek, csak a húgocskámhoz ne nyúljatok! Kérlek. Ha nekem már úgyis "mindegy" akkor tedd meg velem és hagyd meg neki az esélyt, hogy Ő éljen azzal hogy kinek és mikor adja!
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 11:16 pm

    *megáll, ahogy a lány elé kerül* Jé.. Ebben hasonlítunk. Én is mindent megteszek a testvéremért.. És tudod ebbe az is beletartozik, hogy szabad döntést is adunk neki. Jah? És persze nem hazudunk, hanem őszinték vagyunk egymáshoz. De látom ez az erény az embereknél nem jellemző.*mondja gúnyosan* Tudod elég jó a hallásom.*húzódik gonosz mosolyra ajka* A testvérem nem hiszem hogy ilyet ígért volna. Legfeljebb elodázhatja egy-két nappal a dolgot, de a végtelenségig nem húzhatja. Így is a húgocskád már nyert egy napot, de az elkerülhetetlent nem kerülheti el.*amikor a lány a szemeibe néz láthatja, hogy kezd eléggé viharos lenni tekintete a dühtől* Na ide figyelj csillag virág. Nem fogok veled lefeküdni mert, ad egy, nem osztozkodom a nőkön a tesómmal, vagyis nem nyúlok olyan nőhöz, akit már érintett. Ez tiszta logika. Semmin sem osztozkodunk, mert nem vezet jóra. Ad kettő nincs hozzád kedvem. Hazudós kis liba vagy. És ha nem mész az utamból dühösen fogom elkapni a drága kis húgodat. Ha tenni akarsz az érdekében valamit azt ajánlom, hogy ne idegesíts fel, mert annak ő issza meg a levét. Téged nem téphetlek szét, mert akkor a fivéremmel összekapnánk. Ahhoz meg nincsen kedvem. Szóval állj el az utamból most, vagy a húgocskádnak nagyon fájdalmas lesz az első alkalma. Ha egyáltalán az első lesz neki.*köpi oda gonoszan, majd kikerülve a lányt tovább megy*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 11:27 pm

    *Legszívesebben helyben sírva fakadna. Most már nem elég, hogy kurva még hazudik is mindenkinek.* ~Hogy hallotta meg? Kik ezek? Miért ilyen lekezelőek? És miért akarja minden áron az én kis hugocskámat! És nem érti meg, hogy EZT nem mondhatom el a hugomnak? Mit gondolna rólam? ~ De nem kéne osztozkodnod! Nem érintett mindenhol! * Szalad a fiú után és megragadja a karját.* Vagy talán nem szeretnéd tudni melyikőtök jobb az ágyban? *Dobja be mint utolsó adut.* Pedig azt hittem, hogy mindenben jobb vagy a testvérednél. *Méregeti.* De lehet, hogy tévedtem... *Sóhajt lemondóan.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 11:34 pm

    *ahogy a lány utánaszalad a nem érintett mindenhol mondattal összehúzza fenyegetően szemöldökét és morog* Micsoda gusztustalan egy emberi lény. Csodálom, hogy a testvérem hozzádért. Csak magadat járatod le előttem. Ne reménykedj és ne is próbálkozz.*kirántja a karját a lány kezéből* Ne tapogass! Nem vagyok kíváncsi a gyatra érveidre!*a lány aduján csak megcsóválja a fejét hitetlenkedőn* Ch. Ne aggódj. Nagyon is jól tudom, hogy a testvérem hogy teljesít. Elég jó volt a hallásom már reggel is. És az együtt töltött időben is elég sokszor volt hozzá szerencsém, mióta az eszemet tudom. Nem kell, hogy te mond meg melyikünk a jobb. Nincs rá szükségem. És ha folytatod ezt a viselkedést, akkor a szuka jelző kedves és udvarias megszólítás lenne ahhoz képest, amilyen néven ezután szólítani foglak. Eressz utamra és menj boldogítsd az öcsémet!*morogja, majd finoman félrelöki a lányt az útból - vagyis Misha koppan egy nagyobbat a falon - és továbbmegy*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 11:43 pm

    *Nagyot koppan, majd elvágódik a padlón. Agyát teljesen elönti a kétségbeesés a düh és a félelem. Felpattan majd a fiú után fut.* Nem hagyom, hogy ezt tedd! *Kiabálja, majd mikor oda ér, amilyen erősen csak tudja megragadja a fiú kezeit. Ami nem sokat tenne egy férfinek, egy farkas embernek meg pláne.* Várhatod, hogy bárki is szeressen ha te sem szeretsz senkit! És úgy éljek! Ha csak egy ujjal is hozzá nyúlsz megfoglak ÖLNI! *Hozzá kell tenni hogy a lány nagyon béke párti és nem szereti ha az emberek egymást bántják. Az utolsó szót nagyon hangosan mondja, hogy már szinte sikítja. Ennek hatására a torkában lévő a fojtogatástól és kiabálástól amúgy is nagyon megerőltetett erek kezdik lassan felmondani a szolgálatot. Így a lány leheletének enyhe vérszaga lesz, holott az erek még nem pattantak el, de már közel állnak hozzá.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Kedd Okt. 13, 2009 11:54 pm

    *ahogy a lány ismét elkapja ismét lerázza magáról* Ne oktass ki az életről oké? Azt hiszem egy csipetnyivel több tapasztalatom van belőle és köszönöm szépen megvagyok így is teljesen jól!*morogja*a lány fenyegetésére morgása egy pillanat alatt elcsendesedik, majd ajkaira mosoly kúszik* He. hehe..*kezd rá és szinte képen röhögi a lányt*hasát fogva vihog, röhög, és még a könnye is kicsordul* Hallod ezt bolhafészek? A csajod ki akar nyírni! Jó vicc!*mondja hangosan, mivel tudja, hogy fivére az egész beszélgetést hallotta*mikor a nevetése csillapodni kezd és már csak magában vigyorog megpaskolja a lány fejét* Jól van kislány.. Rendben van.. Lehet próbálkozni..*borzolja össze haját, majd jó kedvűen vigyorogva megy tovább, néha még elkapja a nevetés*Menj a szobádba kiscsillag és pihenj egy kicsit. Félre beszélsz már. *mondja válla felet visszanézve, majd vihogva folytatja útját* Még hogy megölni.. Ez nagyon jó!*ismételgeti*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Kedd Okt. 13, 2009 11:58 pm

    ~Lekurváz, hazudok és mikor megfenyegetem még kis is nevet és lekislányozik!~ *Néz baromi zabosan a fiú után, felkapja az első tárgyat aki a kezébe akad, ami egy igen drága és antik óra, majd a fiú után dobja teljes erejéből, de az kb 1,5 m repülés után a földbe csapódik és ripityára törik. Még a szétrepülő darabok sem közelítik meg a fiút.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 12:01 am

    *hátranéz a zajra érdeklődve, majd elvigyorodik* Ha engem akarsz kinyírni ennél éltesebb és halálosabb módszerre lesz szükséged kisanyám.*kacsint a lányra* Menj aludni. Reszketsz! Vagy egyél valamit mert rossz rád nézni.*mondja*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 14, 2009 12:10 am

    *A fejét először lehatja, majd pár pillanat múlva megindul a fiú felé, lassan és kimérten tekintetét lassan a fiúra szegezi. Léptei visszhangoznak a folyóson, a köztük lévő távolságot hamar legyőzi az indulat újult erőt add neki.* ~Nem fogom neked hagyni!~ * Odamegy férfihoz, mikor az kérdőn megfordul, bepróbálja a testvérénél már egyszer bevált "Térd-zacsi barátságtalan mérkőzését." Miközben neki áll és ott karmolja, harapja ahol éri.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 12:17 am

    *ahogy a lány utána megy mélyet sóhajt*~nem igaz, hogy nem tudja mikor kell abbahagyni!~*megáll, majd hátranéz*ahogy a lány elkezdi karmolni és harapni könnyedén löki el magától a lányt* ha még egyszer a közelembe jössz nem fog érdekelni az öcsém mit mond szét foglak tépni! Nem is.. Tudod mit? Mi lenne, ha elmondanám a kislánynak, hogy a nagylány miket csinált a nagyfiúval? *gúnyolódik* Ha nem akarsz a húgod szeme előtt egy hazudós ribancnak tűnni ajánlom, hogy nagyon gyorsan állítsd le magad! Nem kellesz nekem! A húgod viszont igen! Nyugodj bele végre és hagyj békén!*morogja, majd a nappaliba megy mégis nem a konyhába*beül kedvenc foteljába és elhelyezkedik*
    avatar
    Kyushu Kagomisha


    Hozzászólások száma : 156
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 27.

    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Kyushu Kagomisha Szer. Okt. 14, 2009 12:24 am

    *Megtántorodik a lökés hatására , majd megkapaszkodik a falban, megsemmisülve áll, úgy érzi, hogy szíve a torkában dobog és közvetlen utána tolakodik a gyomra, hogy átvegye a helyét. Forog vele a világ és nem tudja a gondolatait összeszedni. A fiúnak igaza volt mikor látta, hogy a lány remeg, ám nem csak a dühtől, hanem az idegességtől, az éhségtől, a kimerültségtől és a félelemtől. Próbál a fiú után menni, de pár lépés után összerogy és a világ elhomályosul előtte. Ájulva nyúlik el a padlón.*

    Ajánlott tartalom


    Ezüst Telihold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Ezüst Telihold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Márc. 19, 2024 7:51 am