Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 6:36 pm

    Shion: * A felvételek nézegetése közben eljut odáig , hogy Doreenre fel varrja Kuraan a szárnyakat . Szemeit nem kerüli el a férfi reakciója és ahogy nyálcsorgatva nézi a lányt . A csók ami elcsattan lesokkolja . Nem hisz a szemének ezért újra nézi a felvételt és megismétlódik újra a csók. * Agyát elborítja a vörös köd. Felpattan a székből és leviharzik keresve a fickót aki megszegte egyességüket . Kuraanra az ebédlőben talál rá. Nem érdekli , hogy társaságuk van vagy sem , megfogja a fiú pólójának a nyakát és annál fogva felemeli , kiráncigálja ...fel az emeletre az edzőterembe. * Szemei néha vörösen villannak fel* -A rohadt életbe ..megegyeztünk nem? Nem nyúlsz a csajomhoz..*nekivágja a falnak Kuraant*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 12, 2009 6:44 pm

    -Na ennek örülök. *Mikor Shion beviharzik, akkor csak annyira van ideje, hogy.* -Hoppáá! *Ekkor felrántja Shion a székről és kiráncigálja, az edzőteremig engedelmesen követi, bár a falhoz vágás meglepetésként éri, mivel ököl vagy térd általi támadásra számított így nagyot nyekken a falnál.* -Na.... Ja... lehet... humm... tényleg... hopp.... *Küzdő állást vesz fel, majd vissza támad, egy szép gyomron térdelést visz be a fiúnak.* - Nos, nem tudom észre vetted e, de vágykeltő illata van annak a nőnek, de várj, mi az hogy a csajod? Szegény kicsi Doreen, csak ennyit ér neked? Hajaj...
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 12, 2009 6:48 pm

    -Nem tudlak lebeszélni erről igaz? Mindenképpen ki akarsz járni? *Leül Ner mellé.* - Mindig vigyél magaddal egy harcost, vagy Daniel vagy Kuraan, ha én nem tudok veled menni. *Ekkor robban be Shion és cibálja ki Kuraan-t.* -Mi a fene? *csattan fel.* -Ezt még megbeszéljük, azt hiszem beváltom a láb törés ígéretemet a bátyádnak. *Felemelkedik az asztaltól,azonban az ajtóban megáll.* -Hozz jeget, legalább 4zacskóval. Keresd elő Doreent is mielőtt meghozod a jeget. *Néz vissza a válla felett. Tartása, és aurája meg változott. Most abszolút érzőik, hogy ő itt a vezér és rendet fog tenni.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 7:01 pm

    Shion: *Egy pillanatra összegörnyed , mikor gyomorba találja a fiú. Nem sokat tétovázik , rátámad Kuraanra .Fejberugja amitől kicsit megszédül a férfi ezután kirúgja a lábát Kuraannak . Mikor már a földön fekszik a vámpír , fölémászik és ököllel osztja a jobb és bal egyeneseket. * - Kefélgesd csak azt a kiválasztottat..vagy ha hanyagolod én fogom lehívni , hogy engem szolgáljon ki..nos..hogy tetszik az ötlet ? Doreen és az a kiválasztott egyszerre az ágyamban..hmm..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 12, 2009 7:07 pm

    Nerefil: *Megrázza fejét. * -Erről semmiképp sem tudnál lebeszélni..ígérem , hogy ha megyek egy harcos mindig mellettem lesz. * Shionék után néz. * -Siess , addíg előkerítem Doreent. * Felszalad a lány szobájába. Kopogás nélkül nyit be hozzá* -Shion és Kuraan ..remélem ezzel elmodtam mindet..szükségünk van rád , én mindjárt viszem a jeget te addig keresd meg hogy hol vannaka fiúk . * Elindul jégért *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 12, 2009 7:09 pm

    *Durván befejeli Shiont. Úgy, hogy a srác orra vére elég szépen elkezd folyni. Ezek után ő veti rá magát a kölyökre, és alaposan bele harap a kulcs csontjába, mivel kezei éppen le vannak foglalva, azzal, hogy Shion kezeit fogja le. *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 12, 2009 7:12 pm

    *csak enyhén dermed le, mikor Ner közli vele, hogy Shion és Kuraan össze verekedtek.* -Ne... *nyögi, majd lerúgja a papucsait, bemegy a fürdőszobába fog egy törölközőt, mert úgy érzi, itt igen komolyan fog a vár folyni. Majd Nerefil mellett lerohan a lépcsőn. A lány mellett elhaladva, szólal meg.* -Én viszem a kötszert. *Azzal beirányzékolja Daniel laborját és az abban található műtőt, majd felmarkol egy adag steril géz lapot és fáslit. A konyhánál bevárja Ner-t.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 7:15 pm

    Shion: * Rendesen dől orrából a vér. * -Te ferdehajlamú..te...* felszisszen mikor megharapja kulccsontját Kuraan* -Itt a padlón akarsz megrakni vagy mi? Mert én inkább nőkkel kezdek. Már el is terveztem..megkefélem alaposan a nődet és olyan sokat iszok belőle amennyit csak tudok , hogy legyengüljön és utánna megint használni fogom a testét..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 12, 2009 7:19 pm

    Nerefil: * Felmarkolja a jeges zacskókat , úgy érzi , hogy több kell most ide , így nem csak 4 zacskóval visz. * -Jól fognak jönni a kötszerek az biztos. Nem értem , hogy mi bajuk egymással ,de nem bírják ki egy házban ..külön kell szedni őket az biztos..mondjuk K lakására betenni az egyiket pár napra vagy nem tudok , hogy mi lenne a megoldás.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 12, 2009 7:23 pm

    *Mikor belép látja, hogy Kuraan-nak éppen totálisan elborul az agya, ami azt jelenti, hogy most meg fogja ölni Shiont, így nagyon gyorsan közbe avatkozik, és lerántja a srácról. Nyakába mélyeszti a karmait, majd Shiont is talpra rántja, és neki is bele akaszkodik a nyakába. Ezek után össze fejelteti őket, de nem kis erővel, majd Shion gyomron térdeli, Kuraan-nak meg a könyökével állítja keringő pályára a belső szerveit. Mikor Kuraan rámorog, vissza acsarog, és szemei is vörösbe váltanak. Így Kuraan a padlón marad. Ezek után Shion pattogását csitítja el azzal, hogy alaposan oldalba rúgja a kölyköt.* - Pofa be és kushadjatok! *Rivall a két acsargó félre.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 12, 2009 7:26 pm

    *Már éppen felkészült arra, hogy feltépi Shion torkát, mikor K közbe avatkozott. A fejelés, igen csak sikeres lesz, mert eléggé elkezd sajogni a feje és kettő is lát, de ettől független támadna tovább. Mikor K a padlóra küldi hatalmasat nyekken és a parancsra ott is marad, fél fekvő helyzetben, hátrébb araszolgat, hogy legyen helye kitérni egy támadás elől. Közben felköhög egy adag vért, így az oldalára kell fordulnia, hogy ki tudja köpni, azt a nem kis mennyiséget.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 12, 2009 7:31 pm

    *Mivel a laborban ránézett a monitorra, ő már tudja miért robbant ki a verekedés.* -Ner... inkább nekem kellene elmennem egy kicsit. Megint én voltam a góc pont. *Megállítja az edzőterem ajtajában a lányt.* - Tudod, miután kész lett a tetoválásom, Kuraan megkérte az árát, az az inkább elcsente egy csók formájában.... Dan gépén láttam, hogy valaki vissza nézte a felvételeket és pont ott van kimerevítve a kép... Úgy sejtem Shion nézte meg....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 12, 2009 7:38 pm

    Nerefil: *Megállítja Doreent * -Figylej..senkinek sem kell elmennie .Csak döntened kell . A bátyám kell neked vagy Kuuran? Mert egyszerre a kettő nem fog menni..vagy állandóan ölre mennek miattad és gondolom azt te sem szeretnéd igaz? Dönts a szívednek megfelelően Dor..minél hamarabb . Mindhármótok érdekében . Most pedíg siessünk. *indul meg újra *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 7:42 pm

    Shion: * Nagy erő feszíti ketté őket majd fejelteti össze . Sem Kuraan sem saját maga nem tud ezellen az erő ellen tettni bármit is. * A hangjáról felismeri K-t *-Örülj..megjött a felmentő sereged Kuraan..*K oldalbarugása elveszi a kedveét attól , hogy továbbra is beszólogasson. Összegömbölyödik a földön *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 12, 2009 7:48 pm

    -Ez nem kérdés, Shion kell. De tehetek én arról, hogy én meg másnak is kellek?! *Nerefilel együtt mennek be az edzőterembe és kissé vissza hőköl az ajtóban, mivel a padlón tengernyi vér terül el, Shion össze görnyedve fekszik K bal oldalán, Kuraan pedig az ellenkező irányban. Tétován Shion felé lép, ám megáll, majd mikor K bólint akkor oda megy hozzá és letérdel mellé.* -Fel tudsz ülni? *Suttogja, egér vékony hangon. Fé attól, hogy Shion haragja rá is le fog csapni, vagy eltolja magától a fiú. Közben a kezében lévő nedves törölközővel óvatosan letörölgeti a vért Shion arcáról.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 12, 2009 7:51 pm

    *Hátra sandít mikor bejönnek a lányok, Doreen-nek engedélyt ad arra, hogy el lássa Shion sebeit.* - Ner, vedd kezelésbe Kuraan-t. Utána támogasd el a pajtáig. Van egy olyan érzésem, hogy jobb ha nem lesznek egy helyen. Majd utána beszélek veletek. *Ekkor már felváltva néz a két srácra.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 8:29 pm

    Shion: *Feltolja magát ülő helyzetbe . Eléggé rossz bőrben van * Mélyeket lélegzik és Doreenre néz nagyon lassan * -Mondd , hogy te nem akartad..*a lánynak ezzel a válaszával akarja meggyőzni magát , hogy Kuraan csak ráerőszakolta a csókot.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 12, 2009 8:35 pm

    Nerefil: * Odamegy Kuraanhoz . Le jegeli a külső sérüléseket . * -Mondd hol fáj még..? *Kérdezi a férfitól* -Ha úgy érzed , hogy feltudsz állni vagy menni akkor majd szólj . * Ahol csak tud segít a férfinek *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 12, 2009 8:36 pm

    *Pillanatra megdermed.* -Nem.... Szólj ha fáj amit csinálok, de le kell fejtenem a pólód, hogy rendbe tehessem a sebed. *Oda hajol a Kuraan által okozott harapáshoz, letörli róla a vér egy részét, majd mikor tisztán látja, a sebet elkezdi nyalogatni, hogy lezárhassa. Majd utána steril géz lapot fektet rá, és bekötözi. Fogy egy kisebb adag gézt és azzal SHion orrát veszi kezelésbe, tartsd itt. *Közben megnézi a fiú oldalát és homlokát is. Miután bekötötte a vérző sebeit jegeli a zúzódásait.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 12, 2009 8:38 pm

    *Enyhén bólint, majd feltornázza magát lábra és elindul, kifelé, bár elég instabilan. AZ ajtófélfában meg kell kapaszkodnia, és a gyomrára szorítania a kezét, mert öklendezni kezd, és egy adag vért köp ki. Majd lassan kitámolyog, az edzőteremből, örül, hogy a fal mellette van, és neki tud támaszkodni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 12, 2009 8:42 pm

    Nerefil: *Elindul a férfi után. * Segít neki neki menni . Egy gézdarabbal megtörli Kuraan ajkait , hogy ne legyenek olyan véresek* -Kiryuu kicsit túllőtt a célon azthiszem . Gyere , segítek . * A föld alatti kis járatot használják , hogy áttudjanak menni . A nappaliban a kanapéra leülteti Kuraant és folytatja tovább a jegelést és más egyéb teendőket.* -Esetleg valamit kérsz inni vagy enni?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 12, 2009 8:46 pm

    Shion: * Megfogja az orrán a gézt * -Köszike..*motyogja orrhangon * -Jobb lett volna megtudni hamarabb és tőled nem pedig a kamera felvételekből . * Nem érdekli , hogy a lány éppen mit matat rajta . Magához húzza és hosszasan megcsókolja * -Én jobb vagyok .*ezt nem kérdezi , hanem kijelenti és apró mosoly jelenik meg szája szegletében *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 12, 2009 8:48 pm

    -Nem.... Inkább mutasd meg hol a fürdő.... *kezeibe köp ki egy adag vért.* - Nem lőtt túl a célon. Ismerjük egymást már annyira, hidd el, ha nem avatkozik bele ennyire agresszíven, nem maradtunk volna nyugton.... *fel áll a kanapéról, de igen csak megszédül.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 12, 2009 8:52 pm

    *Mélyet sóhajt.* -Tudom, de el akartam kerülni ezt a jelenetet, de erre te.... mind egy, ami megtörtént meg történt. *Óvatosan mocorogni kezd Shion karjaiban. Fogadja a csókot, de azért igyekszik elhúzódni, hogy a jeges zacskót ne ejtse el.* - Fel tudsz állni? Akkor elmehetnénk a szobádba, hogy lemoshassam rólad a vért.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Szomb. Szept. 12, 2009 9:24 pm

    *Andreas a láncokon elegánsan ereszkedik le. Nem sok dolga van. A néhány vonagló férfivel gyorsan végez. Közvetlen közelről átlövi szívüket. Majd csak hamu marad belőlük.
    - Porból vétettünk és porrá leszünk. -*mondja félhangosan.
    - Pontosan! Ostoba ember! -*szól mögüle egy hang.
    ~Csapda! -*s fordultában lő a hang irányába, miközben már fut is egy kijárat felé. A hang tulajdonosa egy tejfehér hajú vele azonos magasságú férfi. S csupán a vállán sikerült eltalálnia. Amerre szalad két másik alantas jelenik meg. Gyorsabb náluk. Egy-egy fejlövéssel jutalmazza őket. Ám aki az imént "üdvözölte, az utána lő. S elég pontosan tud célozni. Andreas vállát három lövés súrolja. Ám érzi, hogy ez most nem véletlen. Ugyanis centiméteres pontossággal lőtt háromszor ugyanoda a férfi.
    ~Ez így nem lesz jó. -* s közben még néhány alantasba ütközik bele. A raktárépületben nem túl széles folyosók vannak, így ellenfelei előnyben vannak. Közelharcot kell vívnia. Ugyan mindegyiket leküzdi egy-egy fajlövéssel ,vagy közvetlen közelről leadott szívlövéssel, de ezek csak "bábuk". Feláldozható szereplői ennek a háborúnak, amibe ő most belekeveredett. Fegyverei, s harcmodora elárulta.
    ~Francba! Látta, hogy hogyan intéztem el a társait. Ebből nem mászok ki egykönnyen. Most már tudják, hogy meg tudtam egyet s mást róluk. -*az életéért fut. Immár öt férfi üldözi. Noha négyen közel sem céloznak olyan pontosan, mint vezetőjük, ám folyamatosan űzik. Andreas hosszú percek után már kezdi érezni a fáradtságot. Üldözői viszont jól bírják a tempót. Mintha csak kocognának. Andreas kijutott egy sikátorba. Felugrik egy tűzlétrára s lendülettel jut feljebb és feljebb. Mindeközben balra-jobbra "ingázik", hogy nehezebb célpontot jelentsen.
    ~Ez egy nagyon hosszú nap lesz! -*s hallja, ahogyan a lövedékek cikáznak körülötte.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 29 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Kedd Május 14, 2024 12:08 am