Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 9:43 pm

    -Ch.... Ez nem igaz.... *Nézi a nőt.* -Már értem Bara miért választotta a kiválasztott létet... ilyen ősökkel én sem bírtam volna.... *mondja csendesen.* -Semmit nem tett, még a testvériségnek sem üzent, úgy mint a többi normális család. Maga aztán igazán képmutató.... *mondja elhülten.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 15, 2009 9:45 pm

    *a szobája ajtajához ér, majd mélyet sóhajt, felkészül*lassan benyit, majd becsukja maga mögött* Ria...*mosolyog a lányra, majd lassan odamegy hozzá*letérdel elé és fejét lábaira hajtja* mélyet sóhajt* Annyi mindent akarta mondani, most még sem tudom mit mondhatnék.. Csak annyit, hogy őrülten hiányoztál..*karolja át kedvese derekát*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Kedd Szept. 15, 2009 9:54 pm

    Noko anyja: Nem tehettem.. Azt mondták, hogy őt is megölik, ha beszélek... A telefont lehallgatják.. Nem tehettem semmit... *szipog* Kérem... Segítsen azon a fiún.. Ő nem tett semmit soha, csak kicsit elevenebb, mint a többi gyerek volt.. *szipog*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 15, 2009 10:02 pm

    Visszamosolyog kedvesére. *-Szia!* Jól esik neki a férfi érintése. *-Te is hiányoztál nekem. Nagyon hiányoztál kedvesem.* Ujjai beletúrnak Daniel hajába, majd lecsúsznak az álla alá, végig cirógatva arcát. Felemeli kedvese fejét hogy le tudjon hajolni hozzá kényelmesen. Finoman csókolja meg ajkait, miközben kezeivel tovább cirógatja.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 15, 2009 10:01 pm

    -Lemegyek az agyamról, magától... e-mailról nem hallott?! Ch.... *Köddé válik, és a Kúria előtt bukkan elő. Majd bevágtat és felrohan Daniel szobájába, kopogás nélkül ront be.* -Dan, baj van! Nokot elvitték... az öreg lány nem tudja megmondani, kik..... ohh.. pardon... őő... *csendesebben folytatja.* -Kellenének a BM felvételei, hogy ki az a bige akiből ivott.... Segíts... *Néz enyhén kétségbe esve az öccsére.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 15, 2009 10:14 pm

    *enged a lány irányításának*felemeli a fejét, majd megcsókolja*mélyet sóhajt, majd felemelkedik és kedvesét az ágyra dönti*maga is utána megy*feltérdel és kezeivel támaszkodik meg Ria két oldalán, majd lassan leereszkedik és hozzásimul*finoman csókolja*nem akar most többet, csak egy kis kedveskedést*mikor Kuraan rájuk tör mélyet lélegzik, majd elkerekednek szemei*szemeiben aggodalom csillan meg* Hogyan?*azonnal eltávolodik tőle* Persze! Máris! Bocsáss meg Ria.*néz kedvesére, majd elindul* A laborban is meg tudjuk nézni.. Igyekezzünk..*néz bátyjára, majd kisiet*a laborban azonnal gépelni kezd és hamarosan megjelennek a felvételek az ottani történésekről*visszatekeri azt az éjszakát, amit a fiúk a BM-ben töltöttek utoljára* Itt van! Megnézi, majd rákeres a lány arcára és már dobja is ki az adatokat*a címet leírja majd rákeres a koordinátákra* Tessék.. Veled menjek?*néz rá komolyan*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 15, 2009 10:36 pm

    Megérzi, hogy mire vágyik a férfi, és nem követel tőle többet. Gyengéden csókolja és finoman cirógatja. Inkább megnyugtató az egész, mint izgató. Amikor Kuraan berobban a szobába, hagyja hogy Daniel elmenjen. *-Semmi baj.* Nem tudja, ki ez a Noko, de azt látja, hogy mindkét harcosnak fontos, így hagyja őket. Neki viszont nincs sok kedve elmozdulni. Lerúgja szandálját, és egészen felmászik az ágyra, ahol kényelmesen elvackol, és csak élvezi a pillanatnyi csendet és békét.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 15, 2009 10:48 pm

    *bátyja nemleges válaszára komolyan néz rá* Biztos vagy benne?*a bólogatásra mélyet sóhajt* Rendben.. Hozd haza.*néz rá komolyan, majd mikor Kuraan kisiet visszamegy szobájába*bemegy, majd lefekszik kedvese mellé és hozzásimulva átöleli* Remélem sikerül visszahoznia a kölyköt.. Noko az egyik újonc.. 4 éve változott át és úgy bánik a karddal, hogy azt még én is csak lesem.. Nagyon jó harcos és mint kiderült a bátyám fia is... Most pedig valakik elrabolták.. Remélem nem komoly és jól van a kölyök...*sóhajt mélyet* Nem kellett volna elmennem ennyi időre..*sóhajt mélyet, majd szorosabban öleli magához kedvesét*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 15, 2009 10:56 pm

    Odabújik Danielhez, úgy hallgatja végig a történetet. *-Hát, így legalább már értem, miért volt annyira kiakadva a bátyád, és miért zaklatott fel téged is a dolog. Ne aggódj, elő fog kerülni.* Úgy fordul, hogy meg tudja simogatni kedvese arcát. *-Lehet, hogy nem kellett volna elmenned, de most már itt vagy. Minden helyre fog rázódni. Bízz benne!* Ő is szorosan magához öleli Danielt.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 15, 2009 11:13 pm

    *mélyet sóhajt* Igen... Reménykedem..*suttogja* Csak érjenek haza.. Onnantól már nincsen baj..*mosolyog, majd finoman megcsókolja kedvese vállát, ami a legközelebb esik ajkaihoz, majd a nyakára is ad egyet*beleszimatol mélyen illatába* Nagyon de nagyon hiányzott már az, hogy ilyen intenzíven érezzelek magam mellett... Sokkal jobb az illatod, mint emlékeztem..*mosolyog kedvesen*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 15, 2009 11:20 pm

    *-Haza fognak érni.* suttogja. Kedvese csókjait lehunyt szemmel élvezi. *-Soha többet nem megyek el mellőled ennyi időre. Ígérem.* morogja, miközben fejét belefúrja Daniel vállába, hajába. Olyan szorosan bújik a férfihoz, amennyire csak tud. *-Rémes volt egyedül otthon. De... Köszönöm az ajándékot. Nagyon szép.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 15, 2009 11:32 pm

    *elmosolyodik, ahogy a lány hozzábújik* Rendben van.. Egyébként sem engedtelek volna el.. Legközelebb én is veled megyek.. Te nem leszel egyedül, én meg nem leszek agybajos..*vigyorog, miközben végig simít kedvese derekán* Nos.. Örülök, hogy tetszik. Láttam, hogy szereted ezeket a köveket.. Én nagyon nem értek hozzá, de gondoltam tetszeni fog...*mosolyog* Jut eszembe...*engedi el kedvesét, majd felkel az ágyról* Hazaértedre szerettem volna adni valamit... Csak hova tehettem? Hmmm...*körülnéz, majd az ágy alá is benéz, aztán térdelve kedvesére néz* Valahol az ágy környékén lesz..*belenéz az éjjeliszekrény fiókokba is* Talán a párna alatt...*mondja kedvesének kérdőn*a sajátját felemeli, de csak egy automata pisztoly van alatta* Opsz.. Ez... nem az..*vigyorog, idiótán, majd gyorsan visszateszi a párnát* Megnézed a tied alatt is?*néz a tőle távolabbi párnára*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Kedd Szept. 15, 2009 11:53 pm

    *-Tetszik az ötlet.* Jól esik neki a simogatás, bár mire dorombolni kezdene sajnos abbamarad. Kíváncsian figyeli, ahogy kedvese végig túrja az ágyat. A beretta látványára felszisszen, de igazából volt már rá ideje, hogy hozzászokjon a férfiak ilyetén mániájához. Danielnek meg ráadásul jó oka is volt rá, hogy fegyverrel aludjon. *-Azért ha itt alszom, az a fegyver átvándorol az éjjeliszekrényedre éjszakára, ugye?* néz kedvesére. Majd csodálkozva kikerekednek a szemei. *-Máris van itt saját párnám?* Aztán kíváncsian bekukkant az említett darab alá. Egy ugyanolyan kis ékszerdoboz hever a párna alatt, mint amilyet már kapott. Óvatosan kiveszi a dobozkát és a tenyerére állítja, majd gyanakodva néz Danielre. *-Mi van benne?* ~A másik dobozban egy pár fülbevaló, egy karlánc és egy nyaklánc volt medállal.~
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 12:14 am

    *elmosolyodik* Nos.. Majd erősen próbálkozok, de ha te is itt vagy akkor csak még nagyobb a vágyódás, hogy nálam legyen.. Szeretnélek mindennél nagyobb biztonságban tudni..*mosolyog, majd elvigyorodik* Nos.. Mióta először itt aludtál azóta van már itt párnád.. Vagyis.. Én mindig is úgy néztem rá..*mosolyog*mikor a lány megtalálja a dobozt elmosolyodik és alkarjait az ágyra hajtja, majd fejét a kezeire hajtja és felnéz kedvesére* Nos.. A kollekció hiányzó darabja, ha minden igaz..*mosolyog kedvesére szerelmesen és szemeiben látszik az izgalom* Tudod.. Valószínűleg elég gyors az iram neked, de mi vámpír férfiak ha megtaláltuk azt akihez valóban kötődünk, akkor elég egy hét vagy pár nap... Én érzem a kötődést kettőnk között... Vagyis.. Érzem, hogy mindennél jobban szeretlek.. *néz rá komolyan* Megértem, ha időt kérsz... De én így érzek.. Csak szeretném, ha tudnád...
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 12:29 am

    *-Nem kell messzire pakolnod. Megelégszem azzal, ha csak az éjjeliszekrény tetejére költözik át.* mosolyog Danielre. *-Szóval már azóta. Jó tudni.* Homlokráncolva hallgatja kedvesét, közben a dobozt fixírozza. *-Egy gyűrű?* Pislog fel Danielre. Majd helyből teljes lendülettel ugrik kedvese nyakába, hogy az kibillen egyensúlyából, és nem képes befejezni a mondatot, mert kiterül a földön, mellkasán Riával. *-Bocs.* pirul el, de szemei boldogan ragyognak. *-Igen.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 12:36 am

    - Nos.. Ami azt illeti igen.. Az vaaaa...*nem tudja befejezni*a következő pillanatban meglepetten pislog, mikor már a hátán fekszik a padlón egy Riával a nyakában* Semmi baj..*mosolyog, majd a válaszra elkerekednek szemei*csak remélni tudta, hogy igent mond kedvese ilyen hamar* Tényleg?*mosolyog, majd óvatosan felül*kedvesét az ölében tartja, majd lassan feláll vele* Nos.. Akkor ha szabad.. Hadd tegyem úgy, ahogy illik..*mosolyog, majd letérdel kedvese elé és megfogja szabad kezét* Rianna Wolf... Édes leelan... Hozzám jönnél? Elfogadnál paran.. Vagyis.. férjednek?*mosolyog kedvesen*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Szept. 16, 2009 12:46 am

    Nos, lehet hogy férfiak terén van némi tapasztalata, de lánykérést még csak filmeken látott, meg könyvekben olvasott. De Daniel a tökéletes úriember... azaz vámpír. Ahogy kedvese letérdel elé, a szíve hevesebben kezd el verni, és az sem könnyít a helyzetén, hogy alig fél perce már kimondta az igent. *-Igen.* Válaszolja meg most már a kimondott kérdést is, bár hangja csak suttogás. *-Igen, igen, igen.* Szemei ragyognak a boldogságtól, ahogy kedvese ujjára húzza a gyűrűt is.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 12:50 am

    *a gyűrű, amit kért tökéletesen passzol kedvese ujjára, könnyen felsiklik rá*elmosolyodik, majd felkel és mosolyogva néz le rá*lehajol, majd megcsókolja hevesen, miközben szorosan átkarolja, majd felkapva megpördül vele a szobában*önfeledten boldog*úgy érzi övék a világ*mikor megáll a forgásban és leteszi kedvesét ismét lehajol megcsókolni, de most már nem olyan hevesen* Drága leelan... Én kicsi felem..*mosolyog rá kedvesen, miközben megsimogatja arcát*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 1:37 pm

    *Megköszöni a képet és a címet, majd a koordinátákat meg hallgatva, láthatatlanná válva előbukkan a lány házánál, szerencséje van. A lány otthon van, gyorsan lerohanja, és megkéri, hogy keresse meg neki Nokot, de figyelmezteti 150m közelebbre ne közelítse meg, majd mondja el hol van. Mikor a lány ezzel végzett és elmondja, az épület koordinátáit meghűl Kuraanban a vér. Majd mikor ő maga is felbukkan az épület előtt, ledermed, ugyan az a ház ahol ő is lehúzott 30 évet, csak azóta számtalanszor felújították, át festették, illetve új szárnyat emeltek hozzá. Dermedtségét, a fűben motoszkáló macska oldja fel. A katanát szorosan fogja, először be akar menni, de rájön a katanán kívül nincs más fegyvere, és ebben a korban már nem sokat ér a golyókkal szemben. Még tanácstalanul áll, még is csak szüksége lett volna az öccse segítségére, de ő most el van a feléve, így még is csak haza teleportál. Dan laborjába, megy megfogja a fegyver raktár kulcsait, és átcsörtet, felfegyverkezik, majd felrohan Daniel szobájába. Ám most kopog.* -Dan! meg van hol van Noko, de... de.... segítség kell.... *nagyot nyel és lecsúszik az ajtón. Majd elhaló hangon folytatja.* -Én is abban a házban húztam le 30 évet... Mondd, hogy nm arra a sorsra jutott amire én... *hangja itt meg bicsaklik. Arcán könnyek folynak végig. Noha azt hitte túltette magát a dolgon, még mindig nem és most fél, hogy a fia is belekerült ebbe.* -Seg..íts...
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 2:16 pm

    *nagyon jól elvannak, mikor meghallja a kopogtatást, majd Kuraan hangját* Na megvan a kölyök..*mosolyog, azonban mikor a folytatást meghallja ledermed* Uram isten...*suttogja*látszik, hogy arcából pillanatok alatt eltűnik a vér, majd elengedi kedvesét* Bocsáss meg.*suttogja, majd az ajtóhoz rohan és kinyitja*aggodalom és düh keveréke van a szemeiben* Kuraan! Szedd össze magad! Ki kell onnan hoznunk! Nem hiszem, hogy arra a sorsra jutott, mert manapság már erős tiltások vannak rá, de sietnünk kell. Gyerünk!*sürgeti bátyját*visszarohan a szobába és ahogy van a laza farmerben és a zöld pólóban ráveszi fegyvertartóját, majd beleteszi két berettáját*felveszi bakancsát is pillanatok alatt, abba is kerül pár fegyver, tőrt is vesz magához*az egész alig tartott két percig*odamegy kedveséhez* Szeretlek..*csókolja meg, majd visszamegy Kuraanhoz* Gyere. Mik a pontos koordináták? K-nak szóltál? Oda valószínűleg ő is kelleni fog...*és már hívja is K-t* gyerünk! Vedd fel!
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 5:23 pm

    -Nem K-nak nem szóltam. Tippem sincs K hol van. Az ..az a ház még mindig olyan..... mint akkor volt.... *Kicsit le van dermedve. Mikor öccse felhúzza összeszedi magát és az arcát is megtörli.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Szept. 16, 2009 5:31 pm

    *Mivel dobol és a telefon a padlón van így nem hallja, hogy az szól.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Szept. 16, 2009 6:10 pm

    - Nem veszi fel! A francba! *rohan le a lépcsőn*néz Kuraanra kérdőn*mélyet sóhajt* Nem baj. Ketten fogunk menni! Most azonnal! Mik a pontos koordináták?*mikor Kuraan elmondja megfordul és megfogja bátyja vállait, majd erősebben megszorítja* Nyugodj meg rendben? Minden rendben lesz! Indulás!*válik láthatatlanná és amikor megjelenik a kastél van előtte, amiben sok évvel ezelőtt Kuraan is raboskodott*megvárja bátyját majd ránéz* Menjünk! Az őröket majd elintézem te menj a kölyökért!
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Szept. 16, 2009 6:19 pm

    *Nem kell neki kétszer mondani. Megy öccse után, a váll szorítás jól esik neki. Másodjára már nem dermed le olyan látványosan a kastély előtt, de még most is csak tétován mer arra lépni, majd ahogy Dan határozottan megindul követi. A fogadó térben kt felé válnak, valami azt súgja felfelé menjen, így felrohan a lépcsőn, mindezt kivont kanatával és nem foglalkozik azzal ki kerül az útjába, ha valaki felé kap vagy támad könyörtelenül kettészeli. Az emeleten vérszag csapja meg az orrát így arra rohan, amjd lábbal nyit magának utat, abba a szobába ahol a vérszag a legerősebb.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szer. Szept. 16, 2009 6:32 pm

    *egy szép baldachinos ágyon fekszik, vörös ágyneműn*kezei és lábai kikötve a négy ágytartó oszlophoz erős selyemzsinórokkal, bár nem mintha tudna mozogni*csuklóin látszik, ahogy a harapások miatt a bőr nem képes begyógyulni, akárcsak nyakán*meztelenül fekszik, és egy göndör fekete hajú lány ül csípőjén, bár van rajta ruha*a lány a nyaka egyik oldalához hajolva fekszik, miközben mellkasát karmolgatja elégedetten és figyeli, ahogy a kovács a nyakára tetovál*egy 10 centis vastag minta már látható is a nyakán*

    lány: - Nehogy elrontsd nekem! Kár lenne ezért a gyönyörű bőrért!*vinnyogja a tetoválónak, miközben ráhajol a fiú nyakának szabad oldalára és belemar*

    *semmi ereje sincsen, magán kívül van, ajkai szárazak és elnyílva egymástól*ajkain keresztül lélegzik, bár alig*bőre fehér, mint a hó a vérhiánytól, azonban a harapásra egy halk nyöszörgés feltör torkából, és össze is rezzen de másra nem futja erejéből*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 34 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 11:25 am