Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Szept. 04, 2009 10:11 pm

    Nerefil: -Mmmm. Nem..nem volt időm beszélni vele és amíg vissza nem jön addig valószníűleg nem is tudok . Ez ugye nem azt jelenti , hogy mi ..addig nem bújunk össze amíg elő nem kerül? * Álmatagon kinyitja szemeit és kérdőn néz kedvesére*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Szept. 04, 2009 10:17 pm

    Shion: ~ Ohh ..szóval kegyed játszik velem~*Nagyot szisszen mikor a lány a fésűűt kutatja , a nadrág nagyon szűkös lesz .Leteszi a könyvet a szekrényre *-Hadd segítsek .* Ölébe ültetheti a lányt , Doreen fenekének nyomódik kíívánalma , elkezdi fésülni a lány haját egyik kezével a másikkal pedig Doreen combját simogatja nagy gondot fordítva a comb belsőfelének.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 3:06 pm

    *Hátrahajtja a fejét, hogy Shion könyebben fésülhesse ki neki. Közben izeg mozog, a fiú ölében látszólag helyezkedik, a kényelmes fésüléshez.* - Nem tudok ki igazodni rajtad. *hangja szelíd.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 3:13 pm

    Shion: -Ha elfeküdnék akkor jobban eltudnál igazodni rajtam tudom..de az nem lenne helyes igaz? *Suttogja a lány fülébe hamiskás mosoly kíséretében . Azon az oldalon ahol nem fésüli Doreent félretűri a lány haját és puha csókokat ad a lány nyakára éppen , hogy csak érintve ajkaival Doreen bőrét*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 3:17 pm

    *Hanyatt dől Shion mellkasának.* -Való igaz, ám nem erre gondoltam. De miért nem lenne helyes? Azt mondtad szeretsz, nem? Akkor miért nem lenne helyes? *Felkel Shion öléből és leül vele szemben.* - Nem értelek. Pár órája még az utálatod tárgya voltam és úgy kiabáltunk egy mással, hogy a ház is bele remegett, most pedig..... még is itt vagy velem... *Odanyúlt és megsimogatta Shion arcát, gyengéden.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 3:25 pm

    Shion: -Igen szeretlek ,de te mondtad , hogy fegyelmezettebbnek kéne lennem..és most éppen a fegyelmezettséget gyakorlom . * Nagyot nyel , ezt a lány is láthatja ahogy ádámcsutkája le majd fel mozdul . A fűző nagyon is hívogatja tekintetét ,de összeszedi egy kis időre magát és csak a lány szemeibe néz * -Én nem utáltalak..de te annál inkább engem . Nagyon dühös voltam , hogy más férfiakkal vagy..*magához húzza a lányt és vadul megcsókolja * -De mondd , hogy nincs igazam..csak féltem , akit szeretek.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 3:35 pm

    *Bele kapaszkodik Shionba, és hozzábújik.* - Nem nem utállak. Csak meg mondtam mi a véleményem, ilyen természetem. Ha valaki akit kedvelek oda jön, hogy fáj valamije és pátyolgatásra van szüksége akkor foglalkozom vele. Tudod, ha te is oda jöttél volna, hogy fáj, és nem duzzogsz. Bár te csak másnapos voltál, Kuraan-ból összesen 6 golyót szedett ki Daniel. A másik meg, nekem fogalmam nem volt arról, hogy meg korbácsoltak téged. *Shion ajkaira teszi a mutató ujját.* - Kérlek ne kapd fel a vizet. Nem szeretnék most veszekedni veled.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 3:42 pm

    -Őszintén szólva, lehet az lenne a legjobb, de ezt úgy sem tudom betartani és akkor majd foghatom a fejem és nyüszíthetek, ha kiderül, hogy terhes vagy. *Sóhajt egyet, de szemei még csukva vannak.* - Azt sem tudom mikor jön viasza Dan, eléggé össze szólalkoztak Kuraan-nal és Shion is alaposan felhúzta. A helyzet cseppet sem rózsás, sőt eléggé nagy pácba kerültünk. Orvosunk sincsen, így, hogy Dan lelépett. Szóval elég kellemetlen, ha valaki megsérül. Ráadásul Kuraan is köddé vált, szar helyzet lesz ha nem kerül elő, Shion kezelhetetlen vele nem mehetek ki. *belefúrja az arcát kedvese hajába*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 3:48 pm

    Shion: -Nem várom el , hogy sajnálj ..mert megérdemeltem amit kaptam ,de rád szükségem lett volna . Tudom , hogy voltak pillanataim amikor rosszul bántam veled és ezt nagyon sajnálom . Egyszer majd megbocsájtassz talán ezekért. *Megcsókolja a lány ujját * - Rendben..én sem akarok veled veszekedni . Örülök , hogy most nem küldessz el magad mellől . * A lány fülihez hajol * -Valld be , hogy piszkosul hiányoztam neked ..nem csak te nekem . *Megnyalogatja a lány fülét *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 3:54 pm

    *Hatalmasat sóhajt.*-Egod az van... *mosolyog.* - Igen hiányoztál, ha nem így lenne, nem mentem volna a szobádba. És most se lehetnél itt. *betakarja magukat* - Szeretnék kérni valamit. Tudom, hogy túl teng benned az energia és úgy érzed, tiéd az egész világ, de fogd vissza az egodat és igen is hallgass a tapasztaltabbakra. *ujját megint a fiú ajkaira teszi.* cssss.... Nem akarnak neked rosszat, de hagyd, hogy tanítsanak, és ezt a mérhetetlen féltékenységedet is vissza foghatnád. szeretlek, nem foglak elhagyni, de hagyd, hogy élhessek. Szeretnék segíteni K-nak és a többieknek és most nagyon is nagy szükségük van a segítségre. Jobb lenne ha te sem hátráltatnád őket az örökös forró fejűségeddel. Szükségük van harcosokra és én is büszke lennék rád, ha a válladon viselnéd a jelüket. *Felüll, majd ráül Shion csípőjére.* - Kössünk üzletet. Ha kikupálódsz és te is tagja leszel, ennek a testvériségek, és kiváló harcos leszel, akkor leszek a Feled. Ehhez mit szólsz?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 3:57 pm

    Nerefil: -Azért nem ilyen vészes a terhesség . *Mosolyodik el * -Lehet , hogy rosszat tesz a nőcsábász hírednek , ha apuka leszel ,de ez is hozzátartozik a házas élethez . Remélem minél hamarabb visszatér Daniel , mert így orvos nélkül tényleg eléggé veszélyes , főleg ha valamelyikőtök megsérül vadászat közben . Akkor ezek szerint nincs más választásod itt kell maradnod a Kúriában és Dan feladatait is neked kell megcsinálnod. *Átöleli parancsolóját *-De mi segítünk neked. Doreen és én..* ad egy csókot kedvese homlokára * aludjunk...nem akarlak mégjobban lefárasztani. *Simogatja meg kedvese hátát*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 4:05 pm

    -Fáradt vagyok de az agyam az zakatol.... *sóhajt fel.* -A fenét nem veszélyes! Bele is halhatsz! Hogyne állna emiatt égnek a hajam?! *Csattan fel, majd le is halkul hangja.* - Igen, pontosan, egy részét biztosan, de jó lesz ha a papír munkában besegítetek. Nagyon is. remélem Kuraan is rövidesen előkerül. Durva volt amit Dan fejéhez vágott....
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 4:09 pm

    Shion: -Kell , hogy legyen egy kis egóm , mert nagyon letörted amikor helyettem Kuraant simogattad . Tévedés..nem érzem , hogy a világ az enyém..csak azt , hogy te vagy az enyém. *Mosolyodik el * -És ennyi nekem tökéletesen elég nekem . Ha nem adsz rá okot nem fogok féltékenykedni..de ott volt az az eset Kuraan-nal ..azt mondta , hogy jó az illatod és te nem utasítottad vissza..aztán meg Noko..vele együtt is aludtál. Ha nem akarod , hogy féltékenykedjek akkor ezeket leszel szíves mellőzni. Hmm..megfontolandó ajánlat . *Mosolyodik el miközben a csípőjén ülő lányt nézi , lejebb húzza Doreenről a fűzőt így majdnem kiesnek belőle a lány mellei majd méglejeb és ekkor már nem fedi a lány mellkasát semmi . Kezeivel felsimít a lány oldalán , majd irányt vált és a csábító idomokat margolja meg , ujjai közé veszi a bimbókat és elkezdi morzsolgatni . Közben csípőjével a lányéhoz dörgölőzik * - Vissza kéne mennem a szobámba ..* suttogja miközben saját magának és Doreennek is nagyon kellemes érzést okoz *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 4:14 pm

    Nerefil: -Nem állok le vitatkozni veled erről . Te a testvériségben harcolsz..és az is nagyon veszélyes..amit éjszakánként csináltok . Szerinted nem izgulok érted esténként? *Átöleli kedvesét * - Úgy érzem , jobb ha nem is tudom , hogy ki kivel és miért veszett össze . Azért kicsit lehetnétek tapintatosabbak is vele..hiányzik neki Ria nagyon és emiatt is feszült lehet .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 4:17 pm

    -Ha legközelebb is ápolásra szorul nem fogom elküldeni. *mélyen felsóhajt, és a levegőt lassan engedi ki.* -Igen, talán.... menned.... kellene... *Megfogja Shion kezeit és leteszi azokat a csípőjére. Majd közelebb hajol hozzá.* - Szerinted nem finom az illatom? Csak meg állapított egy tényt, mait bóknak vettem, mert annak szánta, és mi nők szeretjük ha bókolnak nekünk. *Megint megsimogatja szeretett teljesen a fiú arcát. Majd a nyakát. Közben fejét a fiú nyakába temeti, és jobb keze Shion tarkója felé vándorol, hogy ott beletúrhasson majd markolhasson a hajába.* -Ígérd meg nekem amit kértem tőled. Esküdj meg. *suttogja.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 4:20 pm

    -AZ utóbbi időben sok volt a feszültség itt. Várható volt, hogy kibukik valamelyikünk és annak valami finoman szólva kellemetlen következménye lesz. Persze, tudom, aggódik érte. Nem tudom mi volt a pontos vita kettőjük között, bár mióta Kuraan haza jött nem néz ki jól. Mind egy, ezt majd ők megoldják.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 4:35 pm

    Shion: - Szerintem már nem egyszer mondtam , hogy imádom az illatod. * Feül és arcát a lány nyakába fúrja * -Megígérem , hogy hallgatni fogok Daniere és Kiryuura ,de másra nem vagyok hajlandó hallgatni..talán még Nokora ,de Kuraan az kizárt. Nagyon nem bírom a fazont . * Memgarkolja a lány fenekét és közelebb húzza csípőjéhez Doreent * -Álmodj szépeket kislány...én rólad fogok..* lehajol és megnyalja a lány mellbimbóit pimasz vigyorral , visszahúzza a fűzőt Doreenre * Megcsókolja miközben leszedi magáról a lányt * -Jó 8...*áll fel és indul el saját szobájába *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 4:45 pm

    *Sóhajt Shion szavain* -Várj. *A fiú után megy, az ajtóig, majd szorosan átöleli.* - Szeretném ha maradnál. Fázom egyedül. *Arcát széles mellkasnak dörzsöli, majd felnéz Shionra.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 4:50 pm

    Nerefil: *Végighallgatja kedvesét * - Értem..hát igen , előfordulnak feszültségek , ha ennyi harcos van egy lakásba összezsúfolva. Kiryuu..már többször eszembe jutot..de te még soha nem meséltél nekem a családodról..holnap ..majd lenne kedved esetleg?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 4:53 pm

    Shion: *Elmosolyodik az ölelésen és az invitáláson * -Rajtam ne múljon az , hogy te ne fázzál . * Felkapja Doreent a karjaiba . Visszaviszi az ágyba a lányt , felhajtja a lepedőt és odteszi a lányt , majd betakargatja. Leveszi pólóját és nadrágját is , egy szál boxerben csúszik a takaró alá . Magához húzza a törékeny testet * -Ugye most már nem fázol?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 4:54 pm

    -Nem erről van szó, nem az a baj, hogy ennyien vagyunk össze zárva, hanem az, hogy túl sokan haltak meg mostanában, csak ketten maradtunk, bár most, hogy Kuraan haza jött már hárman vagyunk, de ez még mindig nem elég. Illetve a feszültség, ami miatt is lett, hogy te ide kerültél és a veled való kapcsolatom bukdácsolása, majd Dan és Riáé illetve Shion folyamatos felvágásai és a többi, most még Kuraan is megjött a saját problémáival... Közben vadászni kéne, meg itt ez a Nemző dolog, amitől mindenki falra mászik, ...sorolhatnám reggelig, mik miatt borult ki a bili.... *kinyitja a szemeit.* - A családomról? Nincs mit mesélnem, nem volt....
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 4:57 pm

    *Szembe fordul Shionnal és átöleli.* -Igen, így már sokkal jobb. *Megcsókolja, amjd hátat fordít neki, és úgy mocorog, hogy teljesen hozzá tudjon simulni.*- Álmodj kékeget.....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 5:05 pm

    Nerefil: - De van még az az új fiú is . Ha Shion is végre komolyan veszi a dolgokat akkor már 5-en lesztek és jönnek tovább az újoncok . Szóval mi nők is szítjuk nektek a feszültséget . * Megsimogatja kedvesét és hallgatja a a próblémákat . Viszont mikor azt mondja Kiryuu , hogy nem volt családja először megdermed , majd elhúzódik tőle * -Jó éjt..* hátatfordít K-nak és megpróbál elaludni.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 5:08 pm

    Shion: * Visszafordítja a lányt egy pillanatra és megcsókolja hosszasan * -Ilyen nállam egy jó éjt csók. * Mosolyog * -Rendben..nem tudom miért pont kék égbolt ,de rendben . Ha a fantáziám nem visz el más irányba akkor oké . * Fejét a lány nyakába temeti * -Nyugodt álmot leendő felem .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 5:13 pm

    *Sóhajt egyet majd felkel az ágyból, felvesz egy boxer és egy laza nadrágot, meg egy pólót. Lemegy a nappaliba, és elvackolja magát a kanapén. Oda bújik hozzá a két kutya is.* - Meg sértődött, pedig csak az igazat mondtam.... *Mondja a két kutyának, akik értetlenül nézik, hogy mit keres idelent.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 18 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 11:15 pm