Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 9:59 am

    *Fia beszédére, csak egyre jobban összeszűkül a szeme és megfeszülnek izmai. Majd mikor Noko bejelenti, hogy oda átra akar menni, kezei ökölbe szorulnak az asztal alatt, de olyan szinte, hogy saját húsába váj. Szemei megvillannak és ugrásra kész, hogy lecsapja a gyereket. Ám ekkor K közbeszól, ami vissza rántja a valóságba. De nem mozdul, ám mikor Kiryuu a vállára teszi a kezét, feláll és elindul kifelé, de továbbra is gyilkos pillantásokkal néz Nokora. A biliárd szobába, ahogy beérnek egy hatalmas jobb egyenessel vágja Nokot gyomorba.*- Te nagyon nem normális! Ezért hoztalak haza? *rivall a fiúra.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 10:01 am

    *Miután beértek megáll az ajtóban Kuraan, mellett. Az első ütést hadja bevinni, mert ő is ezt tenné a kölyökkel, de a másodikat már nem engedi meg, Kuraan mögé lép és lefogja, mikor a másik morogni kezd ő is acsargásba fog és fenyegetően bevöröslik a szeme, majd újra kék lesz.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 10:04 am

    *Mikor K lefogja, megpróbál belevicsorogni a képébe, hogy elengedje, de nem jön össze. Kuraan tisztában van azzal, hogy K veszélyes és nem is kicsit, még mindig ő az erősebb, így csendben marad, de még mindig megfeszíti magát, jelezve, hogy csak K ellen adta fel a harcot.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 21, 2009 10:17 am

    *Gratulál mindenkinek, tapsol. Kuraan nak látványosan szurkol. De mikor Ner megemlíti neki, hogy ők is bealkothatnának a gyereket az arcára fagy a mosoly. Kissé halálra válik, mikor Shion közli, hogy dolgoznak rajta.* ~Na nem, épp most szabadultam az arany kalickából, eszembe sincsen egy hamar gyereket szülni, KI-VAN-ZÁR-VA!!~ *Jelenti ki magában. Majd egyre kerekedő szemekkel hallgatja Noko-t.* -ez hülye! *leheli. Majd K parancsára felkapja a fejét, és megfogja Shion kezét, hogy ő azért ne menjen.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 21, 2009 11:36 am

    *megcsóválja fejét a fiú szavain, majd felkel*~ebből hatalmas baj lesz. Kuraan megfojtja a kölyköt..~*finoman megszorítja kedvese kezét, felkel, majd megy ő is a többiekkel*Noko után lép be, így nem tudja megvédeni az első csapástól, viszont a következőt nem engedi neki, így a fiú elé áll védelmezően, majd mikor K lefogja bátyját felsegíti a kölyköt* Noko! Ez nagyon meggondolatlan dolog volt a részedről! Tisztában vagy vele, hogy az imént mit mondtál? Ez nem játék és viccnek is eléggé rossz!
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 21, 2009 11:41 am

    *csendesen megy be a biliárdszobába*apja jobbhorgát rendesen benyeli, nem tud még csak gondolni sem a védekezésre*térdre rogy a fájdalomtól, főleg, hogy még elég gyenge*mikor Dan letérdel szembe vele és felsegíti mélyeket lélegzik* Azt mondjátok meg mi abban a baj, ha valami értelmeset is csinálok? Ti mind boldogok vagytok! Mi értelme lenne ezt felborítani?*mondja még mindig kicsit görnyedezve* Én pedig tartozom annak a lánynak és ígéretet is tettem neki! *jelenti ki határozottan* Nagon is komolyan gondolom, amit mondtam. Nem tudom miért van ezen mindenki ennyire felháborodva...*vesz egy mély levegőt mire felegyenesedik* Mi a bajotok ezzel? Én önként vállalom. És miuelőtt azt hinnéd Kuraan ez nem lenne uigyanaz. Ugyanis ott én lennék az aki megmondfja mit akar és nem a többiek. Nem eshetne semmi bajom. A véremet sem szívnák ott. Nyugodt lennék. És békés i8s. Ha pedig kéne jönnék segíteni is a harcban.*néz rájuk komolyan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 11:47 am

    *Morog nem is kicsit, Nokora. Nem hatják meg a válaszai sem az érvei.*- Bolond vagy, még nem is éltél, és bebörtönöznéd magad?! Te tudod egyáltalán milyen oda át? Ugyan honnan is tudhatnád. *köpi.* -Én ott születtem, onnan szöktem el. Fogalmad sincsen milyen odaát. Nincs szél, nincsenek színek, se tél se nyár, minden egyforma, nincs változás, nincs se éjjel se nappal. Nincs idő!*Mély levegőt vesz.* -Engedj el K, had menjek ki kell szellőztetnem a fejem.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 11:49 am

    -Meggondolatlan vagy, apádnak igaza van. Még nem éltél semmit, nem neked való az a hely. Mi meg majd megoldjuk. *Kétkedve néz Kuraanra.* -Biztos vagy abban? *Mikor a férfi bólint elengedi.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 21, 2009 11:55 am

    - Mindkettőtöknek igaza van. Nokonak is és Kuraannak is. Az a hely egy börtön, ahol semmi sincs. Még én is kirugattam onnan magam unalmamban. Viszont Nokonak is igazat adok. Ki fogja elvállalni? Majd te fogod megcsalni Nert, vagy tőlem várod el, hogy ezt tegyem Riával? Kuraant még csak a közelébe sem engedném annak a helynek, főleg, hogy végre felnő ő is.*mondja K-nak komolyan* Nokonak van esélye egyedül, hacsak nem ismertek még egy vállalkozó szellemű vámpírt, aki megtenné. Remélem Shion még véletlenül sem jutott az eszetekbe. Egy nővel sem tud elbánni, nemhogy több tucattal.


    A hozzászólást Daniel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 21, 2009 12:03 pm-kor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 21, 2009 12:03 pm

    - Lehet, hogy nem tudom mi van ott, de azt tudom, hogy biztonságos. *mikor megtudja milyen odaát bólint* Remek. Legalább végre nyugalmam lesz. Az arisztokraták után öröm lesz odamenni és békén lenni. *mondja komolyan* Mert ugyebár te meg azt nem tudod, hogy milyen volt itt lenni? Hát persze? Hogy is tudnád? Itt sem volt az élet fenséges. Ott csak unatkoztál, de itt még csak véletlenül sem tehetted. Ha megláttak valami olyasmit tenni, amit szeretsz azonnal megbüntettek. Mindig olyan dolgokat kellett csinálnom, amik megalázóak voltak és egyáltalán nem érdekeltek. Soha egy jó szavuk nem volt hozzám, az áll apám állandóan ivott és cseppet sem volt kedves hozzám. Vert vagy rugott. Attól függ milyen kedve volt. Ha végre egy olyan helyre kerülhetnék, ahol megbecsülnek és azt teszek amit akarok, ahol ténnyleg nyugalom van akkor azt sem bánom, ha minden fehér és semmi sincsen! *veti oda dühösen apjának* Ne hidd azt, hogy nem éltem és még gyerek vagyok. A katanát pedig köszönöm. ha nem tanulom meg hogyan kell forgatni 10 évesen akkor a kutyák halálra harapdáltak volna nem egyszer. Szóval ennyi! Kérhetném, hogy én legyek a Nemző? nagyon is komolyan gondolom!*néz K-ra villogó szemekkel ésa mélyeket lélegezve az ingerültségtől*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 12:13 pm

    *Megint mozdul, hogy oda vágjon egyet Nokonak de K még épp időben elkapja és nem engedni neki támadni Noko-nak.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 12:17 pm

    *Végig hallgatja Noko-t, és csak csóválja a fejét, a kölyök szövegén. Majd még éppen időben kap Kuraan után, hogy az ne tudjon neki esni Noko-nak.*- Hé-HÉ! Nyugalom, nem erről volt szó. Kuraan, ne feszítsd túl a húrt, mert a sárkány szeretne már vért ontani. *sziszegi jól hallhatóan mindenki számára.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 21, 2009 12:21 pm

    *mélyet lélegzik a hallottakon* Érthető. De ez akkor is hatalmas felelősséggel jár Noko. Fel tudod ezt fogni?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 21, 2009 12:29 pm

    *mélyeket lélegzik daniel kérdésére* Tisztában vagyok mit jelent a Faj erejének lenni. Teljesíteni fogom a feladatomat. Ott maradok a másik oldalon és csak akkor jövök ide vissza, ha szükségetek van rám. Én tényleg nyugalmat akarok. Nem szeretem ezt a világot, ahol mindenkit csak meggyilkolnak és egyik pillanatról a másikra egy riherongy nyafka lány ágyában találod magad holott ne te akartál odakerülni. Nincs kedvem még egyszer ezt eljátszani. Szeretném a túloldalon megvédeni a kiválasztottakat és a reményüket valóra váltani. Szeretném, ha a faj felvirágozna. Utódok kellenek, nem egymás torkának esni. Értsétek meg. Én vállalom önként. Melyikőtök tenné még ezt úgy, hogy komolyan is gondolja?*néz végig a társaságon* mostmár nyugodt* Királyom. Te komolyan képes lennél megcsalni Nerefilt? vagy Daniel te Riát?*apjára néz* Esetleg te apám.. Nem elég egy nőnek a másik utódja neked? Lesz elég erőfeszítés ezzel az eggyel is. Én tudom milyen gondozni a gyerekeket és vigyázni rájuk. Tapasztalatból tudom és szívesen vállalom. *mondja nyugodtan és komolyan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 12:34 pm

    *Felsóhajt.*-Akkor is hülye vagy.... *mondja csendesen. Majd az ajtóra néz. Olyan ígéretet tett amit jól tudja, hogy nem fogja tudni betartani és most megint ott tart, hogy el akarja hagyni ezt a házat.*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 12:34 pm

    Őrző: *rossz érzése van a vámpír harcosok miatt, így úgy dönt, hogy meglátogatja őket*a földre érve éppen egy vita fültanúja lesz*az új fiú elvállalná a Nemző posztot önként és dalolva, de az apja nem engedi*csendesen hallgatja a dolgokat a félig nyitott ajtó möül, majd belebeg a biliárdszobába* Lám-lám. Mindegy mikor jövök itt mindig torokra mennek a harcosok. Pedig reméltem, hogy az agresszió ennyire nem erős, de úgy látszik tévedtem. *Kuraanra néz* Harcos. megtudhatnám miért vagy ennyire dühös, hogy mindjárt nekiugrasz a tulajdon vérednek?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 12:37 pm

    *Összerezzen a hangra, majd felkapja a fejét, és megáll benne az ütő.* -Csak mert, hülyeségeket beszél ez a kölyök. Tegnap hoztam ki a halál torkából, ma meg már a világot akarja megváltani....*lehajtja a fejét, és örül annak, hogy K még mindig tartja.*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 12:51 pm

    Őrző:*Kuraan szavaira a fiúra néz kérdőn*mikor az nyel egyet, de határozottan néz rá elmosolyodik, bár ez nem látszik rajta*tetszik neki, hogy a fiú ennyire komolyan gondolja azt, amire készül* Értem. Nagyon helyes. Úgy vélem neked is ezt kellett volna tenned ahelyett, amit tettél, mikor a Kiválasztottam megmentette az életedet. Ez is mutatja, hogy a fiad mennyivel érettebb, mint te magad.*jelenti ki, majd végignéz a társaságon* Úgy gondolom értem a helyzet fontosságát és a fiú elhatározása is erős. Erősebb, minthogy azt egütt meg tudnátok dönteni és érzem is, hogy a kötelességét teljesíteni fogja.*itt Nokora néz, aki bólint egyet határozottan* Helyes. Nagyon helyes. Amennyiben meg tudtok állapodni a királlyal elfogadom a cserét. Viszont feladatom is van számotokra. Nem szeretem, hogy ennyire játszotok a döntéseimmel. Szeretném, ha ez így maradna most. Viszont kötelezem a testvéreket arra, hogy ők is vegyék ki a maguk részét a Nemző munkájából! A feleségek a Nemző keze alá tartoznak, de a többi lány is termékeny. Nagyon ajánlom, hogy e hét utolsó napjáig minden testvér tiszteletét tegye az egyiküknél legalább! Kivitelezhető ez?*néz végig rajtuk komolyan*


    A hozzászólást Mesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 21, 2009 1:14 pm-kor.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 21, 2009 12:53 pm

    - Nem!*jelenti ki* Sajnálom Őrző, de ezt én nem vállalom! Nekem már tett egy kikötést. Amint tudom azt be is váltom, de Ezt nem vállalom! nem fogom megcsalni a felemet! *jelenti ki határozottan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 1:05 pm

    *Nagyot nyel.* -Cest la vie...*nyögi halkan.* -Ahham.. az az igen. *Mivel K elengedte a döbbenettől, féltérdre ereszkedik, mert hát a protokoll az protokoll.* -Részemről meg valósítható. Akár azonnal is. *A célzások igen csak betaláltak neki a százas körbe.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 1:07 pm

    *Végig gondolja, hogy most épp fasírtban vannak Nerefilel, és a sárkány is igen csak mocorog így bele megy a dologba. Majd valahogy megoldják ezt Nerrel.* -Teljesíthető. *Fejet hajt az Őrző előtt. * -Felőlem, a fiú is mehet, és adom át neki a postom. *itt láthatóan fellélegzik.*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 2:05 pm

    Őrző: bólint Kuraan, majd Kiryuu szavain, Danielét pedig elfogadja* Rendben van. Harcos.*néz Danielre* Tudom mi történt. Örülök a gyermekhnek, de nem örülök az időnek. Amint a gyermek világra jön elvárom, hogy a feltételt teljesítsd.*mikor Dan meghajol bólint* Rendben van. Ifjú.*szólítja meg Nokot* Örülök, hogy elvállaltad a feladatot. Két nap múlva megtartjuk a bemutatást. *a fiú bólintására ő is biccent* Titeket pedig harcosok.*néz K-ra és Kuraanra* Ha ennyire kötelesség tudóak vagytok a holnapi nap küldök hozzátok kiválasztottakat. A Kiválasztottak világába ugyanis csak a Nemző léphet be. Ma pedig nem akarok több vitát. Elmélkedjetek*néz rájuk komolyan, de egy pillanat múlva ellágyulnak vonásai* És áldásomat adom a születendő gyermekekre. Nagy öröm ez a fajnak.*mondja, majd eltűnik*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 2:10 pm

    *felsóhajt.*-Hát ez nem lesz séta galopp. *Most ő néz rá az ajtóra.* - A kiválasztottak a kisebbik gond, vagy is nem gond. Itt a Kúriában, a szobám megfelel, már csak Nernek kell beadagolni.... *Félig felül a biliárd asztalra. És végig néz a társaságon.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 21, 2009 2:11 pm

    *nagyon is komolyan gondolta amit mondott, és ezt az őrző észre is vette*~kicsit bizonytalan vagyok még a nőkkel kapcsolatban, de meg fogom szokni! Elvégre így lehet legkönnyebben megküzdeni a félelemmel. Nagyon is jó lesz.~ Köszönöm Őrző.*hajol meg mielőtt a jelenség eltűnik, majd mikor felegyenesedik K-hoz fordul*semmit nem lehet észrevenni rajta*komolyság árad egész lényéből*szemei is elhatározottan csillognak* Köszönöm, hogy átengedted a feladatot számomra. Majd a medált szeretném átvenni, hogy át tudjak menni, ahogy az illik.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 21, 2009 2:19 pm

    - Igenis, Őrző.*hajol meg a parancsra, majd hallgatja a további szavakat*mélyet sóhajt, mikor az Őrző elmegy* Noko.. Mindent bele kölyök. Remélem tényleg igazad lesz, és meg tudod tartani az ígéreted. Hozd vissza a reményt a kiválasztottak szívébe.*néz rá, majd K-ra és bátyjára* Ti meg kössétek fel a gatyát. Ugye tudjátok, hogy a 40 feleség csak egy nagyon kevés kis része az összes nőnek.. Szóval még Noko járt jól, ha meggondolom..*vigyorog* Jah? Plusz nektek feletek is van szóval minden elismerésem.*tölt mindenkinek italt, ki mit szeret, majd koccint velük, ahogy a kezükbe nyomja* Kampaii!*majd lehúzza a pohár tartalmát* Mindent bele apukák!

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 8 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 5:30 pm