Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Szept. 21, 2009 2:24 pm

    -Ugyan, most egy két kósza nő, nem oszt nem szoroz. Amúgy se sokat kell nekünk tenni a szépet. Csak egy két nőről van szó, ha jól vettem ki a szavaiból. *megemeli a poharát és ő is köszöntőt mondd majd elkortyolja.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 2:28 pm

    *Felnevet Daniel utolsó mondatán.* -Ezt nekünk szántad vagy magadnak? Szerintem se zúdítja a nyakunkba a többi hajadont, csak néhányat, különben is... mind egy. Megoldjuk... *Azzal ő is elkortyolja az italát.*- Még egy duplát, Dan. Mert meg kell mondani Nernek is... *felsóhajt.* -Gyanítom nem fogadja lelkesen, de ez van. Nem lesz újdonság nélküle lenni.... *miután Dan utánatöltött neki, azt is megitta, majd kiszolgálta magát, immár az üvegből kortyolt és nem a pohárból.*
    -Na jó én most megyek. EL kell ezt rendeznem Nerefilel. *Vissza megy az étkezőbe majd a lány fülébe súgva kér, hogy most azonnal menjenek át a pajtába, beszélniük kell. Miután át mentek, leül az egyik fotelba.* -Még vitáztunk Nokoról, addig vagyis közben megjelent a z Őrző, a postom átadtam Nokonak. De feltételt is szabott nekünk...*felsóhajt.* -Holnap este, jön hozzám egy kiválasztott akit teherbe kell ejtenem... attól tartok a hét végéig minden estére lesz egy vendég... *figyeli Ner reakcióját.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 3:47 pm

    Nerefil: *Mosolyog és gratulál a pároknak . Kuraant pedig meg is tapsolja , hogy volt olyan bátor , hogy megkérte a lány kezét* Noko bejelentésén viszont lehűl . * -Hmm..remélem azért nem nyírják ki a biliárd szobában . *Mondja Doreenéknek * Már megette a levest , mikor visszajött K* -Rendben.. nos további jó étvágyat . *Néz Shionékra. * Követi kedvesét a pajtába , sejtése sincs , hogy mit akar a fiú. * Leül ő is a kanapéra és megvárja , hogy belekezdjen kedvese * -Átadtad a poszt..*még befejezni sincs ideje mikor jön a másik hidegzuhany . * Felpattan a kanapéról és lekever egy pofont Kiryuunak * Arca teljesen elsápad * -Hogy..hogy vagy képes ilyen nyugodtan közölni velem? *Szemei összeszűkülnek és újabb pofonra lendíti kezét ,de ezt már elkapja Kiryuu * -Te nem vagy eszednél .Tudod mit jelent az , hogy lemondtál a poasztodról? Az lehet , hogy te már nem vagy nemző de én érted kiválasztottá váltam..és ha Noko az új nemző..akkor én maradtam az első feleség . * Kirántja kezét az erős szorításból és hátrál két lépést *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 3:50 pm

    *Tűri az első pofont. Majd a másodiknál elkapja a lány kezét.* -Nem te az én Felem vagy! Bele van vésve a neved a hátamba, a Kiválasztott és Nemzőnél nincs... szóval te nem kerülsz Noko alá. *emeli meg a hangját.* -Miért hogyan kellett volna elmondanom?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 3:58 pm

    Nerefil: * Egész testében remeg * -Ha hozzérsz valamelyikükhöz is elfelejtheted , hogy valah is a feled voltam . Én mégegyszer nem fogom tűrni , hogy megcsalj . * Felkapja kézitáskáját , gyűrűjét lehúzza ujjáról és K tenyerébe teszi * -Gondolkozz el , hogy mit szeretnél . * Kimegy az udvarra és nagyokat lélegzik , hogy lenyugodhasson és ezután láthatatlanná tudjon válni.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 4:07 pm

    *Kezébe szorítja a gyűrűt. Majd felpattan és Ner után megy, megfogja a lány kezét, és maga felé fordítja.* -Most mit vársz? Parancsba kaptam, ellene nem tehetek semmit, vagy az jobb lesz neked ha az Őrző elé állok és közlöm vele bekaphajta és nem teszek eleget a parancsának, majd vissza postáz neked, egy kupac hamu képében? Válaszolj erre őszintén. Miért mit hittél, ha nálam marad a poszt akkor majd átmegyünk a túloldalra és el leszünk kettecskén, hát nem a szemed előtt kellett volna dugnom a többit. most megúsznánk 3-al, nem 40-el, erre, még is itt akarsz hagyni?!
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 4:15 pm

    Nerefil: - Nekem ez így nem fog menni Kiryuu..azthittem , hogy mostmár boldogok leszünk . Talán ez soha nem fog megadatni nekünk hosszabb időre. Nem akarom , hogy mástól is legyen gyereked de ezt nem tudod megoldani akkor a leggyengébb láncszemet kell ki iktatni ebből a rendszerből , vagyis engem . Nem értem , hogy miért akarod , hogy maradjak ..most is csak visszafoglak nem? * Nagyot nyel * -Azok a nők megfogják adni neked amit most én nem tudok..*süti le szemeit , az önvád érződik hangjában * és talán élvezni is fogják ,amikor a sárkány átveszi feletted az uralmat . *Vállat ránt és csuklik egyet *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 4:22 pm

    -Nem! EZ nem így van! Azokhoz nekem semmi közöm nem lesz! *kezd kétségbe esni.*- Nem! Ne menj...*nem tudja befejezni a mondatot, szemeiből könnyek folynak, majd egy fájdalmas ordítás szakad fel a torkából. Ezek után előtűnik a sárkány, aki Nerefil köré csavarodik. Pontosabban, nem öleli körül, csak körülötte van és fekszik a földön. Feje is ott van, mint ha sajnálná a történteket, óvatosan megemeli a fejét, és puha orrát a lány vállához érinti, abszurd, de olyan mintha bocsánatot szeretne kérni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 7:20 pm

    Nerefil: * Megrázza fejét és ajkaiba harap . Egyáltalán nem nyugtatja meg Kiryuu mentsége , hogy a többi utódjával nem fog foglalkozni * - Nem , Kiryuu , ha hagyom akkor lesz következő alkalom is ..és azután is mindíg -egy két nő vagy balkézről pár plussz gyerek . * Átöleli a sárkány fejét , megsimogatja miközben elkezd dúdolni egy dalt amit kicsit átalalkít *
    -Jó volt rég,
    mikor nem volt semmi kényszer,
    de nem kell mondanod kétszer,
    hogy megértsem miért vagy velem,
    de nem ismerlek ,
    nem tudom kit rejt az álarc,
    nem tudom, hogy miért nem vállalsz,
    miért nem fogadsz el?
    ez vagyok!* Énekli a dallamit , majd megpuszilja a sárkány orrát . Szemei már nedvesek * -Bocsáss meg ..szeretlek. *Eltűnik az éjszakában*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 21, 2009 7:25 pm

    *A sárkány először kezd lenyugodni, majd mikor Nerefil eltűnik, hisztériába fog, ordít és vergődik de nem is kicsit, ebbe a kúria is beleremeg. *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 21, 2009 7:33 pm

    Shion: *Mikor elmegy húga Kiryuuval egyetemben akkor nagyobb figyelmet fordít Doreenre * - Hát feldobták a labdát a többiek ,de te nem nagyon akarod lecsapni . Mámint gyerek-ügyileg értem . És teljesen igazad van..én sem szülnék kölköt egy ilyen fószernak amilyen én vagyok . *Vigyorog * -De azért 200 év múlva hátha megenyhülsz az irányomba.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 21, 2009 7:40 pm

    *Hátranyúl a válla felett és megsimogatja Shion fejét.* -200 év múlva esetleg... ha meg komolyodsz és én is felnövök a feladathoz.. és nem utolsó sorban elébb még élni akarok előtte, bepótolni, amit elmulasztottam, a 24évem alatt.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 7:50 pm

    Nerefil:* Bemegy a Bmb-be , megkeresi Guyt és megkéri , hogy őrködjön kicsit mellette amíg a Bm-ben van * Felhívja Doreent *-Szia..hkm..ő..a mai táncóráról lemaradok ,de Nokonak mondd meg , hogy holnap feltétlenül megyek ..de ha lehetne olyan időpontban amikor a többiek kint vannak vadászni . Pár napig nem biztos , hogy otthon leszek úgyhogya kellenék akkor csörgessetek meg . * Felkeresi Pinkyt , mivel ő tudja merre van K lakása. A nő lelkére köti , hogy el ne mondja K-nak , bár bevan kamerázva az egész ház így Daniel is elkotyoghatja a parancsolójának ,de bízik D-ben , hogy nem így tesz .* Guy elviszi K lakásáig .Megköszöni a fuvart és bemegy a házba a pótkulccsal amit Pinky adott neki *
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Szept. 21, 2009 8:01 pm

    Nem ismeri a fút, bár a többiek reakcióiból kezdi sejteni, ki lehet. A bejelentésén ledöbben, főleg, hogy hallomásból már ismeri a másik oldalt. És az eddigi jelöltek nem igazán rajongtak a betöltendő posztért. Akkor sem, amikor éppen nem volt párjuk... Ahogy a helyzet kezd feszültté válni, ő is ideges lesz. ~Ha itt vér fog folyni, nekem annyi...~ Láthatóan megkönnyebbül, amikor a férfiak kivonulnak. Viszonozza kedvese kézszorítását. Aztán csak figyeli a többieket, miközben lassan megeszi az ebédet. Reménykedve néz Nerék után. ~Remélem kibékülnek.~ Mosolyogva figyeli Shion és az idegen lány, Doreen civódását. Aztán megremeg az egész épület. *-Jaj, ne...* Nyögi, mert felismeri a sárkány hangját. *-Most nagyon nem jó az időzítés.* Áll fel az asztaltól sietve. *-Remélem Daniel még a biliárdszobában van... Vagy már útban az udvarra... Az még jobb lenne...* A biliárdszoba felé indul, hogy megkeresse kedvesét.
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 8:20 pm

    Pinky:

    *Oda adja a lakás kulcsokat Nerefilnek és elmondja a címet is. Közben végig méri a lányt, látja, hogy nincs a kezén a gyűrű, pedig K leírása alapján csak is ő lehet, na meg a kulcs kérése is. Gyorsan letudja a dolgait, majd meghadja Guynak a vezetést, elmegy vesz kaját, úgy gondolja a lány egy darabig a lakásban akar maradni így vesz némi kaját,amiből lehet főzni, meg visz két óriás pizzát is, na meg valami féle ruhát is. Mindezt a BM kasszájából. Felhívja Danielt.* -Hello főnök, a Királyné K lakásán van, de ezt imádott királyunknak ne mondd el. A kasszából kivettem egy kis pénzt, vettem neki kaját meg egy két cuccot, ami kellhet neki. Az összeget verd le a királyunkon,mert ahogy elnézem a csajt nagyon ki van bukva miatta. Na csók! *Hagy egy üzenetet Daniel hangpostáján. Majd a lakásra megy, autóval, majd csenget a lakás ajtaján. 3Szatyor van nála és a két pizza.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 8:30 pm

    Nerefil: * Lerakja a kis kézitáskát aminek tartalma egyetlen mobilja és némi női holmi ami beleférhet egy kis táskába. * Meglepődik , mikor csengetnek *Kinyitja az ajtót és Pinkyt látja meg szatyrokkal és pizzával a kezében * -Hasonló cipőben jársz te is..vagy csak én nézek ki olyan szánalmasan , hogy pátyolgatásra szorulok szerinted? *Sóhajt * -Gyere be..*Pinky után becsukja az ajtót és elvesz tőle a szatyrokat, amit segít a konyhába cipelni*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 21, 2009 8:34 pm

    Shion: -Rendben..*elmosolyodik * de pont mellettem akarsz megkomolyodni? Ebben biztos vagy? *Vigyorodik el * -Semmit nem erőltetek . * Megcsókolja a lányt .* Összerándul , mikor meghallja a sárkány toporzékolását * -Jó ötlet Ria , szólj minél hamarabb Danielnek . Nem tudom mit csináltak ezek ketten egymással ,de ajánlom K-nak , hogy baja ne essen a sárkány miatt Nernek.
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 8:36 pm

    Pinky:

    -Őszintén szólva igen csak pocsékul festesz, gondoltam lehet éhes vagy, illetve lehet kelleni fog néhány dolog. Nem tudom hoztál e ruhát, de ahogy elnéztelek sacc egy méret lehetünk, így vettem egy két ruhaneműt is. Nézd, ha nem akarsz beszélni akor elmegyek, de ezeket azért tedd el. Még jól jöhet. *leteszi a pizzákat az asztalra. MAjd megvárja a lány válaszát. A szokásos rózsaszín ruhájában feszít ami habos babos és fodros. Hátán egy kisebb sport táskával, amiben kényelmes és laza ruha van illetve egyébb cuccai.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 21, 2009 8:38 pm

    -Hát, félek kettőnk közül nekem kell meg komolyodnom. *A hangra ő is össze rándul, de nem kezd el félni, hiszen ő még nem találkozott a sárkánnyal.*- Ez meg mi? *Felnéz a csillárra, ami kileng egy kissé.* -Na jó én inkább elhagynám az étkezőt mielőtt ez a vacak a fejemre szakad...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 8:47 pm

    Nerefil: -Kössz a cuccokat , az össz motyóm a telefonom és ez a ruha ami rajtam van kb . Tényleg jól jönnek ezek a ruhák . *Halvány mosolyt megereszt * -Helyezkedj el valamelyik széken . * Megfogja a szatyrokat és az ágyra teszi el inkább így több hely marad a pulton a pizzáknak . Felvágja szeletekre , két tányért vesz ki amikre rak a pizzából az egyiket Pinkynek adja , a sajátjára jó sok ketchupot nyom.*-Kérsz? *Nyújtja az üveget Pinkynek *
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 8:52 pm

    Pinky:

    -természetesen, ezek mindig sajnálják a szószt. Na mesélj. Vagy csak üljünk és hallgassunk? *közben beleharap a pizzába.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 21, 2009 8:59 pm

    Shion: -Ilyen amikor Kiryuu átváltozik . Jobb ha nem vagy ilyenkor a közelében . Rendben..bárhova menjünk csak az udvar közelébe ne amíg le nem csitítja Daniel a sárkányt .
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 21, 2009 9:05 pm

    Nerefil: -Sok dolog gyülemlett fel egyszerre . Elég nagy falat volt mindkettőnknek , főleg neki , mikor kiderült , hogy állapotos vagyok . Aztán a sárkány rámilyesztett , mert felhúztam . És ha még ez nem volt elég ..ma bejelentette , hogy egy kisebb háremnyi kiválasztottal fog lefeküdni , hogy növelje a harcosok létszámát. Nállam ekkor érkezett el aza pont , hogy már nem tudtam megemészetni ezt a dolgot és eljöttem . Kell kis gondolkodási idő mindkettőnknek . Röviden ennyi..*harap bele pizzájába *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 21, 2009 9:06 pm

    *Végig hallgatja Shiont, majd csörög a telefonja. Végig hallgatja Nerefilt de esélye sincsen beleszólnia.* -Hát ez csodálatos, a kertben őrjöng a király, a királyné meg elvonult ki tudja hová, és teljes diszkréciót kér.... Ki érti ezt?! Kíváncsi vagyok mi történhetett, a biliárd szobában.... Na jó, addig még nem derül ki semmi, addig edzőterem? Elkezdelek tanítani jobb híján...*Néz Shionra.*
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Hétf. Szept. 21, 2009 9:10 pm

    Pinky:

    -Ahham.. hát ez cseppet sem jó hír, de ha belegondolsz.... várj. Ő vállalta el a kufircot? Vagy az Őrző sózta a nyakába? Oh... akkor nem is mutatom meg a bárszekrényt... még jó, hogy hoztam gyümölcs levet és tea filtert. Vissza térve, ha az Őrző sózta a nyakába, akkor ott nincs mit tenni, kötelező feladat a faj fenntartása érdekében. Nézd én se ugrálnék a te helyedben, de ez olyan dolog amibe csak beletörődni lehet. *Kissé összébb húzza magát.* -Igen nekem is volt szerencsém a sárkányhoz.... *itt halkabbá válik a hangja.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 9 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 9:53 pm