Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Szept. 24, 2009 4:05 pm

    *Másnap este az oda rendelt kiválasztott ébreszti fel. nagyot nyújtózva kel fel és néz ki a fejéből. Majd mikor felfogja a lány miért is van itt, észbe kap.* -helyezd magad kényelembe, mindjárt jövök. *Átmegy a fürdőbe, lezuhanyzik, hideg vízzel, hogy teljesen fel ébredjen. Majd még kissé vizesen, megy vissza. Elmaradhatatlan kellékei rajta vannak. A lány addig ült az ágyon még ő zuhanyzott, most feláll és Kuraan elé lép, Kuraan lehajol hozzá és szájon csókolja, hossza ízlelgeti a lány ajkait. Kedvére való a nő, világos barna a haja, és a szemei is. Nem tétovázik, sokat lefejti a lányról a ruhát és elfekteti az ágyon. Kétszer szerei a lány testét mielőtt vissza engedné a másik oldalra. Nem volt fukar, kényeztette ahol tudta, hogy mind a ketten maximálisan kiélvezzék a dolgot. majd miután a lány elmet megint lezuhanyzik és lemegy az étkezőbe, berendeli az elmaradhatatlan Chappuchinoját. Majd bambán nézi a széket, ahol Noko ült pár napja. Be kell ismernie magának, hogy hiányzik neki a fiú... a fia.... Alig, hogy megismerte, vissza hozta a halálból, erre most meg saját akaratából tűnik el. Talán jobb is így.... Hosszan réved a semmibe.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 8:43 pm

    *-Örömmel tettem.* Csendben hallgatja a Direktrix szavait. Először remény ébred a szívében, de aztán erőt vesz magán. A kérdés elhangzásakor erre szüksége is van. ~Ez az önzés nem méltó egy kiválasztotthoz.~ Korholja magát, azonban nem tudja, belső gondolataiból mennyi tükröződik az arcán. *-Megtisztel a bizalma.* Hajt fejet gyorsan. *-Miriel kiválasztott igen kedves teremtés, és elég jól ismeri a másik oldalt is. Ez előny lehet esetleg... vagy... Pamina kiválasztott... A másik világot ugyan nem ismeri, de csendes és visszafogott, szerény...* Hangja először picit megremeg, de aztán rátalál erejére.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Szept. 24, 2009 8:54 pm

    Amikor felébred, már nincsenek leeresztve a redőnyök, és Daniel is elment. ~Biztos már elmentek az Őrzőhöz...~ Felkel és lezuhanyzik. Egy zöld szoknyát és egy vékony pántú toppot vesz fel. Megáll az ágy mellett, mert eszébe jut, hogy nem is tudja, hol van Ner. Míg tanácstalanul nézelődik, észrevesz egy papírt az asztalon. Megnézi és megörül. *-Te mindig mindenre gondolsz... Én is szeretlek!* Kacag fel. Majd lemegy reggelizni. Elgondolkodik, hogy felhívja-e barátnőjét. Végül előszedi a telefont. *-Szia Ner!... Nem, Kiryuu nem tudja, hol vagy. Csak szeretnék bocsánatot kérni tőled a múltkoriért. És, ha nem baj... Átmehetek? Beszélgethetnék esetleg...* Várja Ner válaszát.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 24, 2009 9:12 pm

    Nerefil: * Összesen 2 órát alszik az éjjel . Karikás szemekkel kel fel az ágyból és bekapcsolja telefonját . Épphogy meghallgatja hangpostáját már hívja is Ria. Gondolkozik egy kicsit ,de végül is felveszi. * Beletúr hajába * -Szia . Kiryuunak még nem mondta el Daniel , hogy hol vagyok? Oké..Semmi baj..gyere ..*nyöszörg a telefonban * persze ha nem kioktatni akarsz , mert abból már rendesen kaptam egy időre mindenkitől . *Sóhajt * Várlak ,
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Szept. 24, 2009 9:24 pm

    *-Nem akarlak kioktatni. Ha mégis úgy érzed, szólj rám nyugodtan. De majd igyekszem odafigyelni... Rendben, akkor hamarosan ott vagyok. Szia!* Leteszi a telefont és megkeresi Yoshimotot. A hűséges örül, hogy tehet valamit a ház egyik asszonyáért. A lakás felé menet megállnak még egy édességboltnál, ahol vesz több tábla csokit. Lévén nem tudja, Ner milyet szeret, így választ étcsokisat és tejeset is, meg töltöttet több ízben. Amikor megérkeznek a házhoz, elküldi a hűségest, ne várjon rá egész éjjel. Felmegy a legfelső szintre és becsönget. *-Szia! Én vagyok az.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 24, 2009 9:36 pm

    Nerefil: *Kinyitja az ajtót , mikor csengetnek * -Szia * Szemei kicsit karikásak de őszinte mosoly van arcán , még mackós hálóing van rajta * -Gyere kerülj beljebb . Mesélj , hogy mi van a Kúriában mióta leléptem . Úgy éreztem szükségem van egy kis szünetre, de nem aludtam valami jól. Te és Dan között minden rendben igaz?
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Szept. 24, 2009 9:51 pm

    *-Hát azt látom, hogy nem aludtál valami jól.* Lép be a lakásba. *-Hoztam csokit, az ilyenkor jót szokott tenni. Meg beszélgetni is jobb mellette.* Leteszi a szatyrot a konyhában és kivesz belőle öt nagy tábla csokoládét. *-Válogass nyugodtan, nem tudom, melyiket szereted.* Kínálja Ner felé. *-Köztünk minden rendben, a kúriában már kevésbé. Amikor eljöttél Kiryuu nagyon kiakadt. A sárkány elkezdte szétbontani az épületet. Szerencsére Daniel le tudta nyugtatni. Most meg az Őrző előtt vannak... De gondolom, most nem róla kéne beszélni... Esetleg két-három tábla csoki után...* Barátnőjére pillant. *-Inkább mesélj te valamit.* Ül le az ágyra törökülésben. Szerencsére bő szoknya van rajta.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Szept. 24, 2009 9:51 pm

    *ahogy várja K-t nem áll fel*mikor testvére megérkezik és elkezd nézelődni sak szemei forgatja*~felvésem következő pontnak, hogy nyugton vagyunk, míg az őrző nem mond mást...~*fogadja meg magában, azonban ekkor megjelenik az Őrző, és minden gondolatot abbahagy* Mély hódolatom és tiszteletem neked Őrző.*köszönti az ősi nyelven*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Szept. 24, 2009 9:55 pm

    *Lassan nagyon nagyon lassan kienged egy sóhajt, majd ő is köszönti az Őrzőt, a megszokott és bemagolt frázisokkal az ősi nyelven. Közben mereven maga elé néz.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 24, 2009 9:58 pm

    Nerefil: -Most jöhet bármi . * A keze ügyébe kerülő első csokit megbontja és letör belőle egy kockát * -Tudod , hogy ezzel életet mentettél Ria? *Mosolyodik el* Kicsit elkomorodik mikor hallja , hogy Kedvese tombolt * -Pinky segített nekem tegnap este..hozott ruhát meg kaját . Rendes volt tőle..mást nem nagyon tudok most..
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Szept. 24, 2009 10:09 pm

    *-Sejtettem, hogy jól fog jönni. Egy-egy nehezebb időszak alatt én is tucatszámra ettem a csokit. Jó hatással van az örömérzetre.* Látja, hogy Ner elkomorodik, így még inkább más felé akarja terelni a szót. *-Igen, tudom, hogy Pinky járt itt... Hát ha erről nincs más, akkor mesélj másról. Mondjuk az öcsédről és a barátnőjéről, vagy Kuraanról és Nokoról. Több mint egy hétig nem voltam itt, ez alatt sok minden történhetett, amit Daniel tutira nem mesélt nekem.* Próbálja másfelé terelni a szót.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Szept. 24, 2009 10:17 pm

    Nerefil: * Folyamatosan töri le a kockákat a csokiból * -Hmm...Doreen és Shion hol egymásra másznak hol meg fújnak egymásra. ennyi történt . *Mosolyog * Jah tényleg..csináltattam egy tetoválást Kuraan-nal. * Megfordul és felhúzza a hálóingét hátul , derekán egy sárkány díszeleg * - Kiválasztott lettem és Kiryuu fele..tömören ennyi . Kuraannak pedíg kiderült , hogy Noko a fia.
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Csüt. Szept. 24, 2009 10:20 pm

    Őrző:*megjelenik az udvaron és meglátja két vendégét*fogadja az illendő köszöntéseket* Álljatok fel.*mikor megteszik a fához megy, ahol madárkái vannak és fütyül nekik, mire azok csiripelni kezdenek* Minek köszönhetem látogatásotokat? *fordul vissza* Harcos. Nem hittem volna, hogy ennyire formálisan foglak valaha látni még a jövőben. Meglep, de megtisztel ez a megjelenés.*mondja K-nak, majd Daniel felé fordul* Gondolom a te kezed van benne. Örülök, hogy egy jó modorú és figyelmes harcos még maradt a testvériségben.*biccent mire Dan meghajol*ismét K-ra néz* Nos rendben. Hallgatlak harcos.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Szept. 24, 2009 10:26 pm

    *figyeli a lányt, hallgatja amit mond neki, miközben csendes léptekkel körüljárja*elgondolkozik* Nagyon becsületes és szelíd vagy. Büszkén és méltán viselheted a Kiválasztott nevet.*mondja*észreveszi a lány arcán az apró rezdüléseket, amin elmosolyodik magában, de gondolkodó tekintettel néz a lányra* Tudod Lyra.. Ők valóban csodás lányok, de valahogy másra gondoltam. Mivel az előző első feleség elment, így csak 39-en maradtak, vagyis kellene egy új feleséget bevenni a többiekhez. Ha nem sértelek meg vele személy szerint rád gondoltam. Elfogadod ezt a tisztességet?*néz rá kérdőn*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 10:52 pm

    Csendben hallgatja Barát. A dicséretre meghajtja a fejét. *-Köszönöm. Mindent megteszek, hogy méltó lehessek a Kiválasztott névhez.* Elkerekednek a szemei. *-Én... Én nem... tudom, hogy... Ez óriási megtiszteltetés... és hatalmas kegy... De... még sose voltam férfivel... Nem tudom, hogy alkalmas lehetek-e erre a tisztre...* Hirtelen azonban ráébred, mit is mondott. *-Bocsásson meg, Direktrix!* Hajol meg. *-Ha ön úgy látja jónak, akkor elfogadom.* Még egyszer meghajol.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Szept. 24, 2009 10:59 pm

    Mosolyogva figyeli, ahogy rohamosan fogy az első tábla csoki. A másodikat is odakészíti Ner keze ügyébe. *-Doreen? Ő hogy került a kúriába?* Érdeklődik, csak hogy legyen még, mit mesélni. *-Kawaii! Ez nagyon szép! Nem fájt? Úgy hallottam, hogy a tetoválás kicsit fájdalmas. Kiválasztott?* Elkerekedett szemekkel mered barátnőjére. *-Hümm. Akkor annyira nem is került rossz helyre a Nemző feladata. Eredetileg Danielnek volt szánva a poszt. Kuraan pedig Daniel bátyja. Végül családban maradt a dolog, úgy tűnik...*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Csüt. Szept. 24, 2009 11:04 pm

    *figyeli a lányt*az ellenkezésre csak elmosolyodik* Ne aggódj Nővérem. Azonban a véleményedet meghallgatva úgy vélem Pamina valóban alkalmas lesz az első feleség címére. *gondolkodik el, majd bólint* Igen. Tökéletes választás. Most pedig nővérem készülődj te is. Mától te is egy vagy a Nemző feleségei közül. Tisztítsd meg magad, aztán gyógyuljon a lelked az éjszakai ciklus idején. Pihenj, majd reggel a feleségek vérvörös ruhájában tiszteld a Nemzőt.*néz rá, majd meghajol és távozik a házból*mikor látja, hogy a Kiválasztott visszatért, akit Kuraanhoz küldött az alvási ciklus végén, és meglehetősen boldog, mélyet és megkönnyebbültet sóhajt, bár szívében ott lapul a féltékenység, hogy férje mással osztotta meg ágyát*kimegy a Nemző temploma elé*a kincstár lépcsőjére nézve meglátja fiát, aki egyenesen őt nézi*mosolyogva meghajol, mire fia válaszképpen biccent*ezután átmegy a való világba és Kuraan szobájában jelenik meg*kedvese éppen nincs a szobában, így leül az ágy közepére és vár, hogy megérkezzen*a szobában érezni a kiválasztott és kedvese illatának valamint az aktussal járó illatok keveredését*ettől elszorul a torka, de gyorsan lenyeli a gombócot*~nem szabad féltékenynek lennem. Így is elég kivételezés, hogy a felénk kért és elfogadtam. Örülnöm kéne ennyi kiváltságnak.~


    A hozzászólást Bara összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25, 2009 12:03 am-kor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Csüt. Szept. 24, 2009 11:29 pm

    *sokáig nézi az épületet, mikor anyja jön ki belőle* meglepődik, hogy látja, de mikor meghajol előtte mosolyogva bólint viszonzásképpen neki*egy pár pillanatig még ül a lépcsőkön, miután Bara eltűnik, majd felkel és az előbbi épület felé tart, mivel onnan Lyra még mindig nem jött ki*kíváncsi is, hogy mi van ott, de a lány tevékenysége jobban érdekli, vagyis inkább maga a lány, mint a tevékenység*csendesen közelíti meg a helyet*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Szept. 24, 2009 11:51 pm

    *-Értettem. Úgy lesz, Direktrix.* Hajol meg Bara előtt, és úgy is marad, amíg az asszony el nem megy. Egy nagy sóhajjal rogy le az ágyára, és lehajtja fejét. Mélyen gondolataiba merül, de végül ráveszi magát a cselekvésre. Feláll, előveszi a feleségek ruháját és az ágyra teríti. Egyszerre boldog, fél és... Csalódott. Végül erőt vesz magán, és megfordul, hogy elinduljon a fürdőbe.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 25, 2009 12:07 am

    *ahogy benéz az elfátyolozott ajtón gy szobát vesz észre*az egész fehér, csak egy valami szúr nagyon szemet*egy élénkvörös ruha, ami teljesen olyan mint a kiválasztottak ruhája annyi különbséggel, hogy nem fehér*pislog párat nem tudván ez mire utal, majd tovább néz, de Lyra eddigre már nincsen a szobában*könnyedén követheti az illata nyomán*csendesen és lassan halad arra, amerre pár perccel ezelőtt a lány ment*ahogy a fürdőhöz ér meglepetten néz végig a hatalmas méretű melyen, és azon, ahogyan építették*lenyűgözi amit lát*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Pént. Szept. 25, 2009 12:21 am

    Gondolataiba merülve siet végig az utcákon a fürdő épületéig. Bent alaposan megtisztálkodik. Sokáig súrolja teste minden porcikáját, és a haját is többször átmossa. A fürdő után finom illatú olajjal dörzsöli be bőrét. Nővérei nagyon csodálkoznak, hogy miért ez a nagy készülődés. Amikor elmeséli, hogy bekerült a feleségek közé, a többiek lelkesen segítenek neki a továbbiakban. És persze faggatják is, hogy tudja-e ki lesz majd az első számú feleség. *-A Direktrixnek már van két jelöltje, de többet nem árult el.* Válaszolja. A fürdőt végül együtt hagyják el, hogy közösen imádkozzanak az Őrzőhöz.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Szept. 25, 2009 12:32 am

    *ahogy a fürdőben hangokat hall nem megy tovább, inkább elbújik*a visszhang miatt nem sokat ért, csak azt hogy a lányok boldogok, valamint, hogy az első feleségről beszélnek*mikor távolodnak látja Lyrát, azonban így nem akar a közelébe menni, majd ha egyedül lesz inkább*ahogy a hangok elülnek beljebb megy az építményben, mígnem a fürdőhöz nem ér*kérdőn biccenti oldalra a fejét, majd leguggol a víz partján és belemártja kezét*kellemes testmeleg*konstatálja magában, majd a lányok után néz*nem jöttek vissza*~lehet nekem sem ártana egy fürdő.. Itt milyen lehet a víz?~*gondolkozik el, majd levetkőzik és belép a medencébe, majd leül és elmerül a vízben teljesen*mikor feljön a víz alól pár pillanat múlva haja arcához tapad és folyik belőle a víz*kellemesen átúszik a másik végébe a medencének és ekkor meglát egy fehér fátyolszerű anyagot, valószínűleg valamilyen ruhakellék*érdeklődve nyúl érte, majd mikor felveszi az orrához emelve megszimatolja*~cseresznye... Nagyon finom... Ez Lyráé lehet... Vagy minden kiválasztottnak ugyanolyan az illata?~*gondolkozik, miközben a fátylat arca előtt tartja és hol nézegeti, hol szimatolgatja*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Szept. 25, 2009 10:44 am

    *feláll mikor erre kérik. Majd csendben kisterpeszben áll és figyeli a parányi nő alakot. Biccent, mikor megdicséri, a megjelenését. Majd egy sóhaj kíséretében hátat fordít, hogy a hajfonatát és a szalagot is megmutassa. Aztán lassan vissza.* -Kérni szeretnék.... *lehajtja a fejét.* -Sajnálom, de nem fog menni... nem tehetem... *felnéz* - Meggondolatlan voltam, mikor bele egyeztem az alkuba... Már akkor se volt felhőtlen a kapcsolatom Nerrel.... akkor is épp fasírtban voltunk és csillapítani kellett volna a sárkányt, ezért bele egyeztem, de nem gondoltam bele... Most még rosszabb a helyzet... elhagyott... Eddig is se veled se nélküled jellegű volt a kapcsolatom vele, de most komolyan válságos... elment, hiába keresem nem reagál rám... akkor van esélyem vissza kapni őt, ha vissza tudom vonatni a megállapodást a Kiválasztottakkal kapcsolatban. Ezért vagyok itt, hogy beszéljük át ezt még egyszer. *kezei ökölbe szorulnak, vagy éppen kiengedi őket, akkor meg úgy görbülnek ujjai mintha karmok lennének. Érezhető, hogy a benne élő lénynek is kell a Királyné, és annak is hiányzik.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Szept. 25, 2009 10:48 am

    *Miután befejezte a reggelit, elindul fel a szobájába. Úgy gondolja átöltözik, edz egy kicsit utána kimegy vadászni. Valahogy le kell vezetnie a feszültségét. Ám mikor belép a szobába, megcsapja az orrát, az itt eltöltött két óra illata, amit a Kiválasztottal töltött, majd mikor belép akkor észreveszi Bara-t is. Eléggé abszurdnak érzi a helyzetet. Így a falon lévő termosztáthoz lép, megnézi, mit lehetne csinálni a szellőztetés miatt végül még is csak az ablak mellett dönt, és kitárja mind a két szárnyát ami az ágy mögött van.* -Szia.... Mióta ücsörögsz itt? Miért nem jöttél le?
    Mesélő
    Mesélő


    Hozzászólások száma : 33
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Mesélő Pént. Szept. 25, 2009 3:13 pm

    Őrző:- Igazán csinos.*mondja, mikor K megfordul, hogy a haját is lása* Micsoda kínokat állhattál ki ezért. El sem tudom képzelni.*ironizál, majd Danielre néz* Minden megbecsülésem a tiéd harcos. Tudtam, hogy benned meg lehet bízni.*biccent, mire Dan elmosolyodik*ekkor visszafordul és hallgatja K kérését*Harcos. Te mindig is meggondolatlan voltál. Ezért is tudtam, hogy a te feladatod nem fog teljesülni a kiválasztottak terén. Nem is reménykedtem, és már vártam, mikor bukkansz fel és milyen formában. Úgy vélem egyedül testvérednek köszönheted, hogyha engedek is valamennyit. Magadtól azt hiszem nem is jöttél volna színem elé. Fasirtban..*mondja magában a szót* Nem hiszem, hogy ez a kellő beszéd, és a formalitások sem tökéletesek, de sokkal jobb, mint pár héttel ezelőtt. Miért gondolod azt, hogy most meg fog bocsátani ezáltal? Miért nem fogadod el inkább a Kiválasztottaimat és élhetsz úgy, mint ezelőtt. Még csak a bűntudattal sem kell küzdened, mert nincsen melletted senki.néz rá kérdőn* Miért nem vállalod most ezt, ami biztos lenne, a bizonytalanság helyett?*néz rá kérdőn*figyeli, ahogy Dan lassan araszol K felé, hogy lefogja, ha kell, vagy éppen bokán rúgja figyelmeztetésként, hogy csillapodjon*figyelmesen várja, hogy K hogyan fog reagálni és mit fog válaszolni kérdésére*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 14 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 3:50 am