Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 05, 2009 10:01 pm

    *Szóval, tényleg a sors szórakozik velünk.* mosolyog tovább. *Igazad van. Régen elég volt valami gyümölcs reggelire, de most jól esne más is. Talán azért is, mert a napirendem is rendesen felborult. Van valami müzli?* Feláll, hogy segítsen Danielnek. *Kiryuuval kéne sürgősen beszélned? Nem azt mondtad az előbb, hogy Andreassal?* néz picit csodálkozva a férfire. *Addig én meg megkeresem Nerefilt. Én is szeretnék vele beszélni. Tényleg átváltozott? Aztán megtarthatjuk azt az órát.* ~Legalább tényleg előbb beszélhetek Nerrel, mint Daniellel a döntésemről.~
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 10:09 pm

    Nerefil: *Ad egy csókot a férfi vénájára miközben nagyot sóhajt * -Én igenis férfi számba veszlek..csak..nem vagyok benne biztos , hogy megtehetem-e veled. *Levág egy darabot és K felé nyújtja * Neked csináltam..
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 05, 2009 10:11 pm

    - Várj.. Előbb egyél.. Utána szaladhatsz esküszöm..*mosolyog kedvesen*a konyhában Merillel farkasszemet nézve de győztesen kerül ki, így maguknak készíthetnek müzlit* előveszi a tejet és többfajta müzlit és gabonapelyhet valamint tálakat és kanalakat* Hmm.. Azt hiszem most nekem is jó lesz ez...*vigyorog* Imádom a tejet... Az mindenhez jó..*néz a lányra, majd mikor lecuccolnak ismét az ebédlőben*segít helyet foglalni Riának, majd leül ő is* Nos.. Az ügy összefügg.. A legjobb lenne, ha mindkettejükkel tudnék beszélni egyszerre... Ahogy elképzelem, hogy K-nak beleépül a padlóba az álla.. Már most végem van.. De azért jó lesz.. Viszont.. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz azután..*néz a lányra, miközben tölt tejet mindkét tálba, majd a lány által választott müzliből is tesz a tálakba*legszívesebben meg is etetné a lányt, de mivel nem tudja a válaszát még, siettetni pedig nem akarja így egyenlőre megpróbálja beérni ennyivel és a kellemes beszélgetéssel* Igen tényleg.. Szerencsésen túlélte.. Bár K adott neki vért így nem is csodálom.. Ritka az olyan tiszta vér, mint K-é és nagyon erős is.. Meglepődtem volna, ha nem éli tűl.. Viszont most él és virul.. Túlságosan is talán..*vigyorog*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szer. Aug. 05, 2009 10:16 pm

    *Meglepődik a véna csókon.* - Ha inni akarsz még előbb figyelmeztess. Miért ne tehetnéd? A francba is szerinted akartam, hogy ide szülessek? Egyáltalán nem. Áhh... *Inkább csendben marad és elfogadja a falatot.* - Finom. Attól, hogy a vérem kötelez valamire attól, igazán nagyon tudnám díjazni, ha nem csak azt hajtogatnád, hogy a királyom...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Aug. 05, 2009 10:20 pm

    Nerefil: -Egy jó időre elegendő adagot ittam az biztso , úgyhogy nem kell félnek , hogy letámadlak. *Mosolyog * Csss..*teszi a fiú ajkai elé az ujját* nem mondtam , hogy akartad . Mert szerinted én akartam , hogy a nevelőapám zaklasson és emiatt féljek majd később a komoly kapcsolatoktól? *Ad egy újabb falatot K-nak mielőtt megszólalhatna*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 05, 2009 10:24 pm

    *Én a tejet leginkább kakaó formában szeretem, meg müzlihez.* Jól esik neki Daniel figyelmessége. *Majd én is megtudhatom, hogy miről van szó? Persze, csak miután beszéltél velük. Akkor már a teljes történetet mesélheted el.* kíváncsiskodik. Aztán megkóstolja a reggelit. *Hmm... Ez nemcsak jól néz ki, hanem finom is.* Jóízűen áll neki az ételnek. *Mit értesz azalatt, hogy túlságosan is él és virul?* teszi le a kanalat, és fejét kicsit oldalra billentve értetlenül néz Danielre.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szer. Aug. 05, 2009 11:35 pm

    - Nos ami azt illeti nincsen megtiltva, hogy elmondjam..*mosolyog*odahajol a lány füléhez majd belesúgja, hogy mire jött rá a laborban*ez nem több, mint egy-két perc, majd visszaül helyére* Nos igen.. Én mondtam, hogy vicces lesz..*vigyorog* Örülök, hogy ízlik.. Ha gondolod legközelebb készítek neked kakaót..*mosolyog* Nos.. Úgy értem, hogy nagyon jól érezték magukat este... legalábbis veszekedni már tudtak..*vigyorog* Mindenesetre a mikró most szerencsére a helyén maradt.. És az ágy is.. *mosolyog*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Szer. Aug. 05, 2009 11:57 pm

    Amikor Daniel odahajol a hozzá, gyorsabban kezd verni a szíve. ~Javíthatatlan vagy!~ korholja magát. Aztán megfeledkezik minderről, amikor meghallja a sztorit. Kuncogni kezd. *Ez tényleg érdekes lesz. És én nemcsak Kiryuu reakciójára lennék kíváncsi. Andreas is szépen fog majd nézni rád. Meg rá is.* Ahogy elképzeli a jelenetet, nem bírja visszafogni magát, hangosan felkacag. *Akkor majd megköszönöm a kakaót. És ezt is köszönöm.* mosolyog Danielre. *Hmm... Ez nagyon úgy hangzott, hogy lesz mit mesélnie majd Nerefilnek.* Egy darabig ábrándos tekintettel mered a férfire. *Daniel. Ez nem épp japán név, de a nyelvet tökéletesen beszéled. Mióta élsz itt?* teszi fel végül az első kérdést, ami az eszébe jut.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 12:39 am

    *mosolyog a lányon, ahogy nevet* Na igen.. Erre én is kíváncsi vagyok.. Kíváncsi vagyok, hogy azután hogyan fognak nézni a másikra...*vigyorog* Nagyon szívesen és előre is nagyon szívesen.. mellesleg..*ropogtatja meg ujjait* A kakaókészítés világbajnoka vagyok.. mondtam már?*vigyorog* Vagyis az leszek, amint megcsinálom életem első kakaóját..*kacsint a lányra* Kifejezetten sok megbeszélnivalótok lesz azt hiszem..*mosolyog*érdeklődve figyeli a lány arcát, de nem mond semmit, csak az asztalra könyököl és fejét kezére hajtja* Hm? Hát.. 100 éve jöttem ide..*fordul el a lánytól és hangja is kicsit mélyebb, szomorkásabb lesz* Egyrészt nyelvtanulás céljából, másrészt, hogy megtaláljam magam..*motyogja* De.. mindkettő sikerült.. Szerencsére...*mosolyog ismét Riára* Még valami kérdés? Nyugodtan kérdezgess, amit akarsz..*kanalaz a müzliből*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 1:28 am

    Megmosolyogja Daniel kakaós megjegyzését. *Száz éve?* ~Száz éve halt meg a párja, ha jól emlékszem. Na, szépen belenyúltam a témába.~ *Hát száz év alatt meg is lehet tanulni egy nyelvet. Azon csodálkoznék ezek után, ha nem tudnád.* mosolyog vissza. *És ezek szerint arra is elég idő, hogy az ember... illetve vámpír egyenesbe jöjjön magával. Hmm... egy embernek csak arra lenne elég, hogy jól kitombolja magát. Legalábbis sokaknak.* Egy darabig kíváncsian fürkészi a Férfi arcát. *Tényleg nyugodtan kérdezhetek?* Amikor Daniel bólint, folytatja. *Milyen érzés ilyen sokáig élni? Gondolom több, mint száz éves vagy, és valószínűleg még legalább ugyanennyi hátra van.* Kíváncsian figyeli Danielt.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 1:46 am

    - Igen.. Az alatt már szépen meg lehet tanulni.. Bár az eleje nehezen ment, mert egy szót sem értettem mikor idekerültem..*mosolyog* De egy év alatt a társalgási nyelvet megtanultam.. Aztán hamarosan a jeleket is.. Mára az összeset tudom... 10 év kellett hozzá, hogy tényleg minden jelet megtanuljak, de ha úgy vesszük elég lett volna kettő is.. csak elhúztam.. Volt más dolgom is.. Például beilleszkedni a testvériségbe...*mosolyog* Igen.. Szerencsésen kihevertem minden bajomat.. És.. Ebben az újdonsült testvéreim sokat segítettek.. Akkor még voltunk.. 10-en.. Azt hiszem... Könnyű volt másra gondolni, főleg, hogy én voltam a műszaki zseni és mindenki engem nyaggatott.. Azt a Why me? bögrét és a pólómat Maxilltől kaptam.. Nemrég érte egy baleset... *hajtja le fejét* De legalább azóta egy békésebb világban van.. Az Árnyékban..*mosolyog* Nagyon jó fej volt.. És kifejezetten jó humora volt mindenkihez.. Nagyon jó emberismerő volt...*mesél* És eléggé ütődött ahhoz, hogy a mi kis házisárkányunk hallgasson rá, mint egy pincsi.. De mit várunk tőle, hisz a tejtestvére volt.. Mióta az eszüket tudták együtt voltak..*mosolyog*bólint a lány kérdésére, majd befejezi a reggelit, de a tálkába tölt még magának tejet, de csak azt, és abból issza* Nos.. ha sokáig élsz.. Akkor lényegében semmi nem változik.. Vagyis... A tudomány melletted halad el... De attól még te is bármikor meghalhatsz, csak később... Több napot élsz, amik vagy akcióval, vagy unalommal telnek... Lényegében nem valami nagy kunszt... Pontosan hamarosan leszek 221 éves... Ami azt illeti, és ha minden jól megy akkor még ötször ennyit fogok élni..*mosolyog*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 3:13 pm

    *Elhallgat mikor Ner erre kéri, és csendben megeszi amit a lány fel kínál. Majd hanyatt dől a széken és a falat kezdi el nézni. * -Ha megtalálom a pasast, tényleg szét tépem. na és milyen tempóban akarsz haladni? Csak úgy kíváncsiságból?
    *Gondolataiba süpped, még várja a választ, este ki kell menniük vadászni utána BM-be is be kellene nézniük, és még a mai pakliban az is benen van, hogy biza nő kell neki. Valakit meg kell, hogy húzzon, mivel 5 napja nem volt már nővel. A foga nem füllik a dologhoz, mivel minden porcikája Nert akarja, de a szükség nagy úr. A lány válaszai zökkentik ki a gondolataiból.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 3:18 pm

    Érdeklődve hallgatja a mesét. Elképzeli, milyen lehetett, amikor még többen voltak a harcosok. Köztük egy mókamester. *Van egy olyan érzésem, hogy nem sokat unatkozhattatok. Mindig volt mivel foglalkozni.* Jegyzi meg. *Főleg neked. Ha jól sejtem, ezért volt találó a Why me? felirat is.* Legszívesebben magához ölelné a férfit, de mire mozdulhatna, Daniel folytatja, ő pedig hallgatja. *Azt hiszem, Maxill nemcsak Kiryuuhoz állt közel, hanem hozzád is, igaz? Mondjuk érdekes lehetett egy sárkány méretű pincsikutya látványa.* húzódik mosolyra az ajka. Aztán csak hallgat és figyeli a férfit. *Nem tudom, mit csinálnék, ha ennyi időm lenne. Egy darabig biztos nem unatkoznék, már csak a fejlődést, a változásokat figyelni is érdekes lehet. És állandó tanulást is jelentene a dolog, hisz alkalmazkodni kell az újdonságokhoz, tartani kell a lépést a világgal. De akkor is kicsit ijesztő belegondolni, hogy több száz évig éljek. Bár, ha nem lennék egyedül, úgy egészen más a helyzet, ti pedig a Testvériségben nem vagytok egyedül.* Elhallgat, gondolkodik, mit kérdezzen. *Említetted az Árnyékot. Az mi? Egyfajta túlvilág?*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 3:37 pm

    - Hát az biztos.. Állandóan volt itt akkora lárma.. Tele volt a ház és állandóan ordított valaki... Csak úgy hobbyból.. ha már túl nagy volt a csend.. Ez is inkább Maxill reszortja volt..*mosolyog* Igen.. Mióta ebbe a házba betettem a lábam nincsen egy nyugodt percem sem.. és sajnos egyre több a probléma.. Főleg, hogy K-val is bajok vannak..*mélyet sóhajt* Az arisztokrácia is nyavalyog és rágja a fülem, de én sem vagyok mindenható.. Mindegy.. Majd csak lenyugszanak.. vagy szépen megkérik az Őrzőt.. Úgy is hiányolja őket... Ja arról ne is beszéljünk, hogy az Őrző szeretné a hagyományainkat feleleveníteni és ezért is az én fülem van rágva... Most képzeld el.. Hamarosan már nem lesz fülem..*vigyorog* Azt hiszem majd egymáshoz irányítom őket... A hagyományok legyen csak az arisztokraták gondja.. A harcosok a védelmet garantálják, nem az ünnepélyek szervezését... Régebben ez sem okozott ekkora gondokat.. Rio elég rendesen visszaszólt az arisztokratáknak, ha valami nem tetszett neki.. Irigyeltem is érte.. Mi tagadás most is irigylem.. K meg egyszerűen nem is hallgatja meg őket.. Pedig az ő dolga lenne, de egyik fülén be a másikon ki.. Mindegy.. Majd csak lesz valami... Nos.. Maxill úgymond mindenkihez közel állt.. Ügyeletes bajkeverő volt, de mindig kiállt mellettünk.. Amolyan idióta idősebb testvér volt itt mindenki számára...*mosolyog, ahogy a múltba réved* Nehéz elhinni, hogy nem látom már több.. Vagyis.. majd az Árnyékban.. Jól gondolod.. Az Árnyék amolyan túlvilág.. De nem a menny és nem is a pokol.. A menny, ahol az Őrző lakik a Kiválasztottakkal... Oda fog átmenni fél év múlva Kiryuu is.. De ott létező, élő személyek vannak.. Nem halállal kerülsz oda át.. Az Árnyék valami olyan hely, ahova a halottaink lelkei kerülnek... Nem tudom jobban elmagyarázni... Gyönyörű hely.. Ritka eset, de előfordul, hogy visszatérnek onnan... *magyaráz a lánynak* Például, akikre nagy szükség lenne még, és életében is mindig tisztelte az Őrzőt.. Persze valamiért cserébe, de akkor is visszatérhet...*elmosolyodik* A változás érdekes dolog.. Kétszáz éve, mikor gyerek voltam még semmilyen elektronikus eszköz nem volt... Itt viszont napról-napra fejlődik minden.. A változás nagyon jó.. Régen rengeteg betegség volt.. Szerintem nem éltem volna túl a földön, akkor.. Szerencsére a kiválasztottak között nőttem fel egy biztonságos világban.. Biztonságos, de a végtelenségig unalmas világban..*elmosolyodik* Ha úgy születsz, hogy alapból tudod magadról, hogy addig élsz ez annyira nem is felfoghatatlan.. Nekem elhiheted...*vigyorog, majd kiüríti a tálból a tejet* És K nagyon is aranyosan szót fogadott sárkányként... Van is egy felvételem róla, ha jól emlékszem.. Ha szeretnéd, majd megmutatom..*mosolyog a lányra*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 4:53 pm

    Alaposan megnézi Danielt, majd megerőlteti a fantáziáját. *Nem néznél ki jól fülek nélkül.* összegzi az eredményt. *Úgyhogy mihamarabb hozd össze azt a találkozót az illetékesek között. Amúgy meg miért hozzád fordulnak olyan ügyekkel, amik nem a te hatáskörödbe tartoznak? Vagy azt remélik, te talán tudsz hatni a királyukra?* Kicsit meglepődik azon, amit az Árnyékról hall. *Lehetséges a visszatérés a halálból? Jó, jó, hogy ára van, de még így is hihetetlenül hangzik. Bár azok után, hogy immáron négy vámpírral élek egy fedél alatt, és ráadásul bennem is van vámpírvér... a sárkányról nem is beszélve.* mosolyog ő is. *A változás lehet jó is és rossz is, de az igaz, hogy több a jó oldala. Lehet, hogy igazad van, és ha a kezdetektől úgy nevelkedik valaki, hogy tudja, hogy sok ideje van, akkor másképp viszonyul a dolgokhoz. Nem itt, ebben a világban nőttél fel, hanem ott, amit mennynek neveztél? Miért? És hogy lehetett az a hely unalmas?* csodálkozik. Amikor Daniel megemlíti a felvételt, kicsit összerezzen. Eszébe jut a hajnali incidens. Kíváncsisága azonban erősebb, de azért óvatosan válaszol. *Igen, érdekel. Ha majd ráérsz egyszer, akkor megmutathatnád.* mosolyog vissza a férfire.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 5:16 pm

    *elmosolyodik* Látod? Szerintem sem.. Nos nem tudom mit hisznek, de az biztos, hogy rosszul hiszik.. *mosolyog* De majd kitalálok valamit.. Ha már végképp az agyamra mennek...*bólint* Nos igen.. nagyon de nagyon ritkán van rá lehetőség.. És az ára is nagy többnyire...Például.. Visszatérhetsz, de nem tudod, hogy ki voltál, teljesen más emberként térsz vissza.. Más emlékek, más kinézet... Semmiről nem tudni semmit, csak annyi, hogy a véred hasonlít az illetőére, mintha a leszármazottja lennél, pedig tudjuk, hogy nincsen neki.. Ilyesmire kell gondolnod..*magyarázza* Ez egy méltányos ár, ha nagyon hű voltál az Őrzőhöz és vissza szeretnél térni...*elmosolyodik* Én az előző Nemző gyermekeként születtem a Kiválasztottak világában... Harcosnak szántak, és mindenféleképpen meg akartak menteni, életben tartani, így ott nőttem fel.. Sajnos apámat nem ismertem soha, csak anyám elmondásaiból és könyvekből...*magyarázza* Hogy miért unalmas? Nos.. Képzelj el egy teljesen fehér tájat.. Fehér a fű, fehérek a fák, a levelek, az ég, a föld, a házak, és még a nők is csak és kizárólag fehér ruhát viselnek... A szél sosem fúj, a hőmérséklet sosem meleg és sosem hideg.. Testmeleg... Úgymond.. Nos ebben a fehérségben - ami nem a hó miatt van, hanem mert minden kivétel nélkül fehér - képzelj el egy medencét, amibe nem lehet belemenni, még csak az ujjadat sem márthatod bele.. Ez tilos... A felszíne tükörsima.. Sosem fúj a szél, sosem süt a nap, mégis világos van.. Egyszerűen nincsen semmilyen időjárás.. Mint egy üvegbe zárt világ. Na most amíg egy magamfajta, nem éppen nyugodt gyerek nem tanul meg járni, és a fehér házban van, fehér párnák között, addig lényegében nincsen gond.. Eszik, alszik, eszik, alszik, figyeli a mamát, eszik, alszik... De ha ez a gyerek elkezd járni, beszélni, tanulni.. És mit ne mondjak felfedezi saját képességeit... Mikor már mindent elolvasott és az egyetlen helyet is elzárták előle, ahol színeket láthat.. Ez a kincstár, ami csak nagyon ritkán volt nyitva, különleges alkalmakkor.. Nos ez a gyerek nagyon unatkozni kezd, főleg, hogy a csend fojtogató és minden nő.. És csakis kizárólag nő.. Körülötte nem csinál mást egész nap, mint imádkozik.. Nos.. Ez kicsit kiborító, egy olyan eleven kölyök számára, mint én voltam.. Nem szabadott rohangálni, fára mászni, hangoskodni.. Szinte semmit.. persze ez nem jelenti azt, hogy nem kellett lépten-nyomon rámszólni valamelyik miatt a háromból, vagy másért..*vigyorog* Amikor átváltoztam vámpírrá.. Nos.. Akkor már képes voltam felrobbanni is.. Mikor erre rájöttem, új őrületbe kezdtem.. Az unatkozó gyerek sok mindenre képes.. 26 voltam.. Későn érő, de nálunk az még gyerekkornak számít.. Második születésnek.. Úgymond.. Nos.. Mivel a robbantgatások eléggé zajos sikert arattak, ezért nem tűrtek meg a Kiválasztottak maguk között, és száműztek azzal a mondattal, hogy ha lecsillapodsz majd visszajöhetsz! *a lányra néz gonoszkás mosollyal* Szerinted mennyi kedvem van visszamenni? Jó persze a kötelesség az nagy úr lenne, de önszántamból semmiképpen sem.. Remélem így már érted, hogy miért unalmas ott lenni...*mosolyog* Akkor majd szólsz és megmutatom.. Csak elő kell keresni..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 6:43 pm

    Nerefil: -Hagyjad..nem éri meg felkeresni , csak időpocsékolás . Lehet , hogy rég megölte már egy alantas mikor a kocsmából ment hazafelé. *Vállat ránt *-Én semmit sem szeretnék időhözö kötni , ha megvan a kölcsönös bizalom meg elég erősnek érzem magam . Mondjuk..majd a nászéjszakán . *Mondja komolyan ,de nem sokáig bírja tartani és elneveti magát * -Csak vicceltem nyugi. *Eteti Kiryuut még egy ideig , majd elfogy a rántotta * - Készítsek még egy adagot vagy ennyi elég volt..esetleg egy kis tej jólesne? *Tolja a poharat a fiú elé*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 7:49 pm

    Érdeklődve hallgatja a mesét, majd lehunyja a szemét, hogy el is tudja képzelni a dolgokat. Nincs nehéz dolga, és nem csak azért mert élénk fantáziával lett megáldva. A táj, amit Daniel leír, valahonnan nagyon ismerős. És a végtelen fehérségben nem nehéz beleképzelni a vörös hajú, élénk zöld szemű, eleven gyereket. Nevetni támad kedve, ahogy látja maga előtt mindazt, amit hall. *Szívesen megnéztelek volna akkor.* mondja végül, miután kinyitja a szemeit, és ránéz a férfire. *Azt hiszem, meg tudlak érteni. El tudom képzelni, mennyire vágysz vissza. Szerintem én se bírtam volna nyugton maradni a helyedben. Bár, rám nem lehetne azt mondani, hogy annyira eleven gyerek lettem volna. De csendben maradni sose tudtam. Főleg akkor nem, ha muszáj lett volna. Olyankor mindig beszéltem, már-már törvényszerűen. És a kíváncsiságom már akkor se nagyon ismert határokat. Ha valami tilos volt, akkor szerettem magam meggyőződni arról, miért. Ha sikerült, utána már nem volt probléma. Később persze ez változott egy kicsit.* Kicsit összeráncolja homlokát. *Ezt a robbanás dolgot viszont nem nagyon tudom elképzelni. Hogy érted, hogy képes voltál felrobbanni.* kérdőn néz Danielre.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 7:59 pm

    *Csak hallgatja és figyeli Nerefilt.* - Nem ennyi most elég lesz. Viszont vissza kell mennem a fő épületbe rövidesen edzést kell tartanom Shionnak. Velem jössz? A nevelőapádról meg annyit, ha él és elém kerül akkor annyi neki. *Mielőtt felkelne az asztaltól ad egy szájra puszit Nerefilnek és elindul kifelé. Kell most neki egy kis friss levegő.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 8:06 pm

    *mosolyogva mesél, miközben nézi Ria arcát, ahogy lehunyva szemeit elképzeli* Nos.. Te sem lehettél valami nagyon jó gyerek ezek szerint.. Nos.. Igen.. Elég rendesen kilógtam a sorból, főleg, hogy ha vettem fel ruhát akkor is csak feketét.. Egy fekete ünneplő ruhám volt fehéret nem voltam hajlandó felvenni... Szóval ha nem akarták, hogy pucéran rohangásszak, akkor adtak nekem sötét ruhákat..*vigyorog* Nos igen.. Nekem is imádkoznom kellett volna.. Valahogy a fáról való csimpaszkodás kellemesebb elfoglaltság volt..*kérdőn néz a lányra* Ja? Hogy az.. Nos.. Egyszerűen , ha nagyon ideges vagyok, akkor az elektromosság a bőröm közelében felsűrűsödik.. Ha egy szikra jön még rá, vagy magamtól, vagy máshogy akkor felrobban ez az elektromosság... Nekem nem esik bajom, mert a robbanás a bőrömtől kifelé megy, és a dühömet is kiveszi belőlem.. A nagysága attól függ, hogy milyen ideges voltam abban a pillanatban.. És.. Nos utána eléggé meztelen is vagyok.. Mivel a ruhámat a feszültség és a robbanás szétszaggatja... Igaz nem esik bajom, de.. Minél nagyobb a robbanás annál kótyagosabb leszek tőle, vagy éppen el is ájulhatok... Ha nem ájulok el többnyire úgy viselkedek, mint egy beszívott drogos.. legalábbis ezt mondják, és akkor nagyon aranyosan tudok ülve mosolyogni, és mindennek örülök...*kuncog* Egyszer megnézném úgy magam, de biztos, hogy nem tetszene amit látok..
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 8:16 pm

    Nerefil: * Meglepi a szájrapuszi ,de tetszik neki ez a gesztus*~Csak nem megszelídül? ~* Beleteszi a mosogatóba az edényeket * -Megyek én is ...kíváncsi vagyok , hogy mi van a többiekkel . * Kiryyu után megy , kint épp most ment le a nap így már semmilyen hatással nincs a vámpírokra * Bemegy a főépületbe *-Ahogy hallom vannak az ebédlőben már valakik. Benézünk?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 06, 2009 8:25 pm

    -Felőlem. *Bevárja Nerefilt és együtt lépnek be az ebédlőbe.* -Reggelt testvér, Rianna. *Leül az asztalfőre ahol mindig is szokott, Meril elé teszi egy adag karamellás és csokis műzlit és tejet. Mivel a rántotta nem volt elég neki így nem utasítja vissza. Nernek is tetet.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 06, 2009 8:34 pm

    Nerefil: -Szia Daniel..Ria..*csillannak fel szemei és integet a lánynak * Leül Kiryuu mellé * Odaltolja az adagját Kiryuu elé* -Edd meg , neked szükséged van az energiára én meg tényleg jól laktam . *Mosolyog , de azért csipeget az asztalra letett gyümölcsökből.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Csüt. Aug. 06, 2009 8:40 pm

    *Nem vagyok az a nagyon vallásos lélek, bár szoktam imádkozni. De az egész napomat nem tudnám úgy eltölteni. Feketében a fehér mező közebén? Az biztos, hogy mindenki felfigyelt rád. Eléggé feltűnő jelenségnek számíthattál.* Le se kell hunynia a szemét, anélkül is lát maga előtt a robbanás utáni Danielt. Először hangosan felkacag, aztán hirtelen elkomorodik. *Lehet, hogy aranyosan nézel ki utána, de ez akkor is nagyon veszélyesen hangzik. Értem, hogy magadat nem tudod megsebezni, de utána teljesen védtelen vagy egy ideig, igaz? És a múltkor, amikor nálam kötöttél ki sebesülten és... meztelenül...* enyhén elpirul *Szóval. Az előtt is robbantál? Kiryuu nagyon ideges volt, és aggódott érted...* Még mondana valamit, de hangokat hall a folyosóról, így nem folytatja. *Sziasztok!* köszön a belépőknek. Nernek különösen megörül.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 06, 2009 8:50 pm

    - Hát.. Igen.. Főleg, mivel a hatósugáron kívülieket nem nagyon bántja a robbanás, és eléggé védtelen vagyok az esetleges támadásuk ellen.. Ezért jó, ha van olyankor valaki még a közelben és véd, amíg ismét magamhoz nem térek... Vagy ha tényleg nagy a vész, akkor az ösztöneim védekeznek és eltűnök onnan az akaratom ellenére.. Szerencsére az ösztöneim mindig is jól működtek és a veszélyt is érzékeltem, szóval nem volt ebből még baj..*elgondolkozik* Igen.. Akkor éppen az ellenség központját sikerült eltüntetnem a föld színéről.. Eléggé ideges voltam és a robbanás is nagy volt.. Úgy hiszem nem maradtak túlélők közülük..*mondja* Volt még annyi erőm pillanatnyilag, hogy valami biztonságos helyre menjek onnan.. És.. Nos akkor az ösztöneim úgy érezték, hogy az a hely a te szobádban van.. Utólag is sajnálom, ha problémát okoztam, és köszönöm, hogy gondomat viselted... És ami.. Ami utána következett...*mondja előre nézve, majd Riára néz* Nos nem mondom, hogy...*ekkor lépnek be K és Ner* Oh..*kapja arra a fejét* Sziasztok.. Jó reggelt..*mosolyog* Ner.. De jól nézel ki..*néz rá széles mosollyal* Mindene rendben ment? K nem volt túl bunkó hozzád?*vigyorog* Bár ezt nem is kell kérdezni.. K mindenkivel bunkó valamilyen szinten.. Ő így mutatja kia a szeretetét.. Igaz Tesókám?*vigyorog telepofával mindentudóan K-ra*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 6 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:10 pm