Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+5
Tiamat
Mesélő
Bara
Devidrah
Doreen
9 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Pént. Aug. 28, 2009 2:14 pm

    *Egy apró mosolyt enged a kérdés hallatán.
    - Afféle ajándék és bizonyíték. A Türkiz-klán vezérének fiától szereztem. -*aztán tetetett sajnálattal sóhajt egyet. - Kár, hogy közben a karját is le kellet vágnom. A fejével egyetemben. -*újabb apró mosoly. S a tekintete kicsit enyhül.
    - Nem kell félni nem fogom használni. Bár szeretem a nagy fegyvereket, de ez nem az én stílusom.
    ~Vegyél vissza magadból Tiamat. Neked....Devidrah-t kellene....kell?
    - De talán nem kellene megváratnunk a Fekete sárkányt. -*bár mos egy kedves mosoly van arcán, ami a mondat befejeztével el is tűnik.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Aug. 28, 2009 2:24 pm

    -Értem. Elbűvölő és erős. *bókol a lánynak, majd észbe kap és a mosoly eltűnik az ő arcáról és újra komolyra vált.* - Nos akkor indulhatunk? *Közben azért akaratlanul is végig méri a nőt, a látvány ami eltárulkozik, igen csak tetszik neki. Majd hátat fordít és elindul az edzőtér felé, palástjába és csuklyájába belekap a szél és így letépi a csukját a fejéről, majd a vörös fekete tincseivel kezd el játszani. *
    Tiamat
    Tiamat


    Hozzászólások száma : 67
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 07.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Tiamat Pént. Aug. 28, 2009 2:27 pm

    *A bókot egy fejbiccentéssel és apró mosollyal jutalmazza, majd követi a férfit.
    - Indulhatunk. -* a férfi mellet halad, s csak olykor pillant oldalra. Mire Devidrah elé kerül sikerül visszaszereznie diplomata álarcát.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Aug. 28, 2009 2:36 pm

    *Mikor már látni Devidrahot, azonnal össze szedi magát és felveszi a megszokott komoly arckifejezését. Úgy ahogy egy egység parancsnokhoz illik. Meghajol Ura előtt és bejelenti Tiamat-ot. Majd vár még a felek beszélgetnek. Nem akar elmenni, még nem tudni akarja, mi a helyzet a Nagy Úr és Tiamat között.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 4:52 pm

    *elmosolyodik a lány válaszán* Ez igaz, de legalább biztos nem fáznék benne..*nevet halkan, majd bólint* Megköszönném, ha kölcsönadnád, amíg nem lesz sajátom és ígérem nagyon fogok rá vigyázni.*néz a lányra, majd lassan elindulnak*néha megbillen menés közben így óvatosan belekapaszkodik Kiarah karjába, hogy egyenesben tudjon maradni* Én sajnálom, csak még.. Nem vagyok biztos a lábaimban..*magyarázza kissé pirulva*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 5:39 pm

    Kiarah:
    -Ugyan semmi probléma. *Átkarolja a lány derekát és úgy mennek tovább rövidesen beérnek a konyhába.* - Ha baja lesz az se baj, ruha fogyó eszköz. Ezt Devi tudja a legjobban aláírni. *mosolyog.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 6:11 pm

    - Igen.. Azt hiszem értem, hogy gondolod..*mosolyog* Mikor megtaláltam akkor is új kellett neki, bár az egyszerű len miatt húzta a száját..*mosolyog kedvesen*ahogy beérnek a konyhába minden szem rájuk szegeződik, és mozdulatlanná dermednek, majd mindenki boldogan mosolyogva köszönti a lányt*

    Noko: - Bara-chan! Bara-chan!*rohan a konyha végéből kezében egy félig meghámozott krumplival, majd mikor odaér azonnal magához karolja a lányt*a fiú másfél fejjel magasabb nála, de nyurga alkatú* Annyira örülök, hogy meglettél.. Mind nagyon aggódtunk érted..

    - Elhiszem Noko.. De.. nem kapok..

    Noko:*azonnal elengedi* Oh.. Bocsánat.. Csak annyira megkönnyebbültem.. Jó újra látni..*mosolyog, majd ahogy végignéz a lányon felvonja a szemöldökeit* Téged fogságban hizlaltak?*néz rá értetlenül*

    *elneveti magát* Nem.. Terhes vagyok Noko.. Devidrah gyermekét várom négy hónapja..*simít végig hasán*

    Noko: Oh.. Öhm.. Nos ezt nem tudtam.. Ennek örülök.. Nagyon örülök..*mosolyog*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 6:16 pm

    Kiarah:
    *Oldalra biccentett fejjel nézi a jelenetet, és a szolgálók döbbenetét, mikor Bara bejelenti, hogy állapotos és ráadásul devitől és már 4 hónapos és a lány él és egészséges, és Kiarah van vele.*
    -Ennyire azért nem kell ledöbbenetek ezen.....
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 7:50 pm

    *kedvesen mosolyog ahogy a konyhában mindenki ledöbben* Nos igen.. Mielőtt eltűntem már terhes voltam csak éppen nem sokan tudták.. *mosolyog* Mostantól azért elég látványos lesz..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 8:06 pm

    Kiarah:
    - Na jó Bara induljunk, majd később beszélgettek a kicsik már várnak a hidegben.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Pént. Aug. 28, 2009 8:11 pm

    - Ha nem baj én is veletek tartanék!*mondja hirtelen.. Már két zsák krumplit megpucoltam mosogatni még nem kell, szóval va időm.. Igaz?*néz a szakácsra, aki mélyet sóhajtva bólint* Nem leszek útban esküszöm!*néz Kiarahra*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 8:11 pm

    *bólint Kiarah szavaira, majd halkan nevet Noko megnyilvánulásán* Had jöjjön velünk..*néz a lányra* Ígérem megnevelem, ha nem viselkedik..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 8:30 pm

    Kiarah:
    - Megadom magam ti nyertetek, hogy mondhatnék ellent a sógornőmnek. Na akkor szedjétek a lábatokat, Noko öltözz fel melegen. Bara sipirc a szobámba még bele fogsz férni a nadrágba. Na gyerünk mozgás. *Kezdi el hajtani a társaságot, Bara-t kézen fogja és elkezdi húzni óvatosan maga után.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 8:45 pm

    *mosolyog* Rendben van.. Megyek már.. Kint találkozunk Noko! Siess!*int a fiúnak, aki eldobva a félig pucolt krumplit kezét megtörölve szalad öltözködni*mosolyog a látványon* Örülök, hogy nem változott.. Legalábbis sokat nem.. Magasabb lett egy kicsit talán, de a lelkesedése a régi.. Ő volt az első, aki sokadik kérésre nem magázott*mondja Kiarahnak, miközben mennek* Mikor ide kerültem vele beszélgettem először úgy igazán.. Jó érzés volt.. Lévén Devidrah nagyon nem akart beszélni velem azokban a napokban.. Mostanra talán egy kicsit felengedett.. Vagyis.. Lehet hogy kezdhetem elölről, amit elkezdtem?*sóhajt mélyet* Remélem azért valami megmaradt..*mosolyog*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 8:53 pm

    Kiarah:
    -Értelek. Kedves gyerek. *Gondolkozik egy kicsit.* - Őszintén szólva nem tudom, annyi biztos, hogy miután vissza jött és te nem voltál sehol szótlanabb lett, a szokásosnál is kevesebbet beszélt. *Közben beérnek Kiarah szobájába, ahol elővesz egy majdnem ugyan olyan Bőr ruhát mint ami rajta van a nadráh hosszú Barara,legalábbis a szára, illetve a felső bő mellbe neki, de amúgy mindenhol máshol éppen megfelelő.Mivel hasnál lehet rajta lazítani. Közben kikészít egy a ruházathoz illő bélelt csizmár és kabátot is.* - tessék Próbáld fel, szerintem jó lesz rád.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 9:24 pm

    - Nem hittem volna, hogy ennyire megviselte..*mosolyog* Ez azért biztató.. Még ha elölről kell kezdeni is..*mosolyog*felpróbálja a ruhákat*ha a nadrágot teljesen felhúzza mellkasáig akkor nem húzza maga után és kellemesebben is érzi magát* Így jó lesz..*a felsőt összébb húzza magán, majd belebújik a cipőkbe* Teljesen jó..*mosolyog* Nagyon köszönöm..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 9:30 pm

    Kiarah:
    -Ugyan nincs mit, de ha nem húzod fel a meleldig, hanem hagyod csípőre, akkor fel lehet hajtani a szárát, és kapsz még egy felsőt ami máőr fenék alá is leér és takarja a derekadat. Így megfelel. Nos, azt hiszem beléd szeretett. Örülni fogok ha sikerül kicsikarnod belőle egy mosolyt, legalább akkor tudni fogom, hogy a régi Deviből maradt benne valami.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 9:46 pm

    *mosolyog és hagyja, hogy Kiarah döntsön a ruháról* Nos.. Azt hiszem, hogy mielőtt ez történt egyszer már majdnem sikerült belőle kicsikarni egyet.. Na nem baj... Mostantól erősebben próbálkozok.. Nem tudsz valamit, amit nagyon szeret? Bármit?*néz kérdőn a lányra*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 9:53 pm

    Kiarah:
    -Sajnálom de nem. Calvarohoz ragaszkodik nagyon, hozzám és persze legfőkében hozzád. Szóval hajrá, ha ki tudod belőle csikarni akkor azt a személyes varázsoddla tudod majd csak meg tenni.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Pént. Aug. 28, 2009 10:15 pm

    - Hmm... Értem..*gondolkozik el* Köszönöm Kiarah.. Ez is nagy segítség.. Tényleg..*néz rá, majd megnézi magát körbe forogva* Menjünk ki.. Siessünk..*néz a lányra*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 10:58 am

    Kiarah:
    - Remek, akkor irány kifelé. Az edzés után hócsatára is számíts, tehát itt van egy adag kesztyű. Amm.. devi gyereknek szerette a telet és a hóban játszani. Megpróbálhatod, rávenni...*Oda ad a lánynak egy pár bőr bélelt kesztyűt és magának is tezs el, amjd elindulnak kifelé a palotából a kisebbik edzőtér felé ahol a gyerekek már önfeledten játszanak.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 11:11 am

    - Értem.. Rendben.. Már nagyon várom.*mosolyog és elteszi a kesztyűt* Köszönöm.. Indulás.*néz rá, majd sietve elindulnak*most nem ül le a hóba*hamarosan megérkezik Noko is és beszélgetni kezdenek, főleg az edzésről, majd a fiú mutat pár mozdulatot, amin Bara jót nevet*sokszor nézi a kicsiket és kitalálja, hogy mit is fog tenni*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 11:20 am

    Kiarah:
    *Felsorakoztatja a kicsiket é megkezdik az edzést mai sokszor nevetésbe torkollik, mert a hó nincs eltakarítva az edzőtérről, így sokszor esnek nagyokat a hóban. MAjd lassan elcsendesedik a nevetés, és a komolyság kerül az előtérben, két órát edzenek, majd utána szabadon játszhatnak és egy kisebb hócsata alakul ki.*
    - Noko, akár be is állhatnál a kezdő csoportba, mert rémes amit művelsz. *Nevet fel, de nem bántóak a szavai*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Aug. 29, 2009 11:29 am

    *nevet Kiarah ötletén, majd beszáll ő is a hócsatába és első találata Noko arcán csattan szét* És a reflexeid sem túl jók..*mosolyog*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Aug. 29, 2009 11:38 am

    *mosolyog a két lány szavain nem sértődik meg* Igazából próbáltam néhányszor, de mindig lehurrogtak a korosztályom, mert egyszerűen alkalmatlan vagyok a harcra.. Ezért is kerültem a konyhára..*magyarázza* Pedig nagyon szeretnék Uram oldalán állni és harcolni.*mondja, miközben szemei csillognak* De még a konyhakéssel is magam vágom meg nem a zöldséget..*motyogja* Bara mindenben sokkal jobb nálam.. És még szép is.. Nőnek kellett volna születnem.. A szüleim és a 6 éves öcsém is ezt tartja, aki mellesleg most akarja a hóba fojtani az egyik társát..*mutat Kiarah mögé az egyik tanítványra, aki az órákon mindig a legjobbak között teljesít*szőke a haja és a szemei is homokszínűek és amellett hogy a hóba nyomja társa fejét hógolyókkal sorozza a többieket* Sokkal ügyesebb, mint én.. Pedig 10 évvel időseb vagyok..*sóhajt mélyet lemondóan, mire egy hógolyó éri a fejét öccsétől* Ez nem szabályos Shino! *kiált öccsére, aki nyelvet nyújtva elszalad*erre felkap egy hógolyót és eldobná, de megcsúszik és hátravágódik a hógolyó pedig az arcában köt ki*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 19 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 10:27 am