Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Aug. 30, 2009 10:19 pm

    - Jól vagyok és a többiek is..*néz a lányra*mikor megérkeznek, majd elkezdik leszedni róla a kesztyűket tiltakozni akar, de késő*csak morgolódik* Igen azok. Jól látjátok. Ha lennétek szívesek félreállni megműteném, hogy túl is élje.. Utána nézegethetitek! Ner! Menj ki innen!*arrébb tolja K-t*csodálkozik, mikor maga a direktrix jelenik meg, majd elküldi a kiválasztottat, bár nem tartja valami meglepőnek, mikor belegondol, ki is van a műtőasztalon*a nő azonnal tudja a dolgát és vérét adja bátyjának, míg ő elkezdi óvatosan kiszedegetni a töltényeket, valamint összevarrni a sebeket, amik súlyosak* A francba! Kuraan! Végre visszajöttél ne merészelj elmenni nekem, különben ha utánad megyek végigrugdoslak az Árnyékon!*mondja, miközben a sebekre fókuszál*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 10:30 pm

    Nerefil: *Felocsúdik a döbbenetből és ekkor kiakarja rakni Daniel a műtőből * -Kimegyek ,de csak miután elláttam K-t . * Arrébb húzza kedvesét , hogy ne legyenek útban . * Segít kedvesének levenni a pólót úgy hogy minél kevésbé kelljen mozgatnia sérült kezét. * A feliratozás alapján megtalálja a fertőtlenítőt , megtisztítja a sebet és ezek után bekötözi , nem érdekli hogy ellenkezik-e kedvese közben vagy sem akkor is megcsinálja . Látja , hogy közben Direktrix is megérkezik ,de nem fordít rá túl nagy figyelmet . Ahogy végzett K-val már ki is megy a műtőből , hogy ne legyen a továbbiakban Daniel terhére * Épp a lépcsőn megy lefelé mikor látja , hogy egy idegen talpig véresen jön be a bejáraton Shionnal a kezében * -Jesszusom!! * Sikkant fel * -Te mégis ki vagy..és mi történt Shionnal? *Néz számotkérőn a fiúra ,és aggódva kérdez testvére felől , majd mikor megbökdösi bátyját az csak kacarászik rajta *- Alszik? Azthittem hogy valaki legyilkolta vagy hasonló.


    A hozzászólást Nerefil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 30, 2009 11:10 pm-kor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 10:35 pm

    *ahogy bemegy a fiúval sehol senki*az egyik szoba előtt nagy tülekedés és vér szag jön ki*~ biztos ott látják el Kuraant..~*mivel nem irányzékólja be senki így fogja magát és elindul a lépcső felé, hogy leüljön és ekkor hall meg egy sikítást*felnéz*a lépcsőn egy igazán szép fekete hajú lány szalad le*többször végigméri, majd mikor Shionról kérdez elmosolyodik* Nyugi.. Semmi baja.. A klubban a többiek kicsit kiütötték.. A Jager után hozzám kifejezetten ragaszkodni kezdett, de mikor a sötét hajú.. Kuraan, ha jól emlékszem megitatta a koktéljával teljesen kikészült.. Előre sajnálom a kölyköt a holnapi napja miatt..*vigyorog* Jut eszembe.. Milyen udvariatlan vagyok.. A nevem Noko.. Nagyon úgy néz ki, hogy én vagyok az új klinikai eset..*vigyorog* Most komolyan..*súgja oda* Ezek mindig ilyen sötétek, vagy csak engem tisztelnek meg az idiótaságaikkal?*néz rá kérdőn* Mellesleg.. Hova vihetem a kölyköt? Remélem van szobája...*vigyorog*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 10:55 pm

    Nerefil:- Szóval csak szimplán részeg a bátyám . *Nagyot sóhajt és megcsóválja a fejét * -Kuraan az istenért..nagyon nem bírja Shion és Kuraan egymást ha jól vettem észre . Szóval új tag vagy . Övrenedek Noko..én ..szólíts egyszerűen Nernek..rövidebb és praktikusabb . *Mosolyodik el * - Ilyenek..és ha bekerülsz a társaságba te is ilyenné fogsz válni elárulhatom . *Mosolyog * -Igen..van az emeleten balról a második szoba . Gyere utánnam , mutatom . * Felmegy a lépcsőn , kinyitja a szoba ajtaját és félreáll , hogy bemehessen Noko * -Rádférne egy alapos fürdés. *Suttogja a fiúnak *
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 11:07 pm

    - Igen.. De hogy szimplán, az enyhe kifejezés.. Én inkább úgy jellemezném, hogy csont részeg..*vigyorog* Oh igen.. Ezt tudom.. Mikor Shion az ölembe mászott és az észkombájn sorolni kezdte a megjelent tagokat jellemezte is őket.. Kuraanra a gonosz bácsi címet ragasztotta.. Engem meg a lelki társának hívott.. Aranyos kölyök.. Nemrég változott át, ha jól gondolom.. Akárcsak te..*mosolyog, ahogy a lányt megszimatolja* Örvendek a találkozásnak Ner... Bár rólad még nem hallottam említést.. Főleg egy Doreen-ről beszéltek, akit ha egy ugyanarról a személyről van szó, akkor ismerek..*mosolyog* Oh.. Nem kell engem attól félteni.. Ha ilyen a társaság az a legjobb.. Nem kell megváltoznom..*vigyorog szélesen a lányra* Azt hittem, hogy a Testvériség tagjai azért komolyabbak, de ahogy elnéztem eddig a legnormálisabb Dan, de ő sem százas teljesen..*mosolyog, majd követi a lányt*leteszi a srácot az ágyba, majd leveszi a cipőjét és gondosan betakargatja, majd csendben kimegy* Ha van itt hűséges meg kéne kérni, hogy reggelre vigyen a fiúnak valami erős fejfájás csillapítót és egy pohár vizet, meg jó sok sós kekszet..*mosolyog*a lány szavaira elmosolyodik* Kiváló gondolat.. Tudnál mutatni egy helyet, ahol megejthetek egy gyors fürdést?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 30, 2009 11:24 pm

    Nerefil: -Csontrészeg? Ha így leitatta akkor szerinted nem illik a gonosz bácsi Kuraanra? *Fejét csóválja * -Beszélnem kell vele holnap , hogy inkább kerüljék egymást...Shion jön ki rosszabbul a kis csatájukból mivel fiatalabb . I..igen..* pirul el amikor megszimatolja a fiú *- Egy hete sincs talán , hogy átváltoztam . Doreen..ő egy arisztokrata..nem hinném , hogy ismernéd , mert te inkább harcosnak nézel ki mint arisztokratának . És rendesen összemelegedtek nem egyszer a bátyámmal..most kisebb mosolyszünet van köztük . Még , hogy a testvériség tagjai komolyak? Ez vicc..*mosolyodik el * nem tudod , hogy mire képesek . A harcot komolyan veszik..de azon kívül néha rosszabbak , mint a gyerekek . Kész házimozi gyűjteményük van a szép pillanatokból . *Forgatja meg szemeit *-És nagy megiszteltetés ,de én is benne vagyok . *Mikor megemlíti, hogy Daniel a legnormálisabb erre nem válaszol inkább * - Nem kell a hűségesnek szólni..Daniel szárnyai alatt van , majd ő rendelkezik felette és ha berugott akkor viselje csak a következményeket . *-Én nem itt a kúriában lakom , hanem a pajtában . Gyere..nyugodtan a földszinten van egy zuhanyzó amit nyugodtan használhatsz . * Gyorsan átvágnak a kerten , majd beérnek a házba * Sessh-t nem nagyon érdekli az idegen ,de Haku ellenségesen viselkedik vele. Lenyugtatja a kuytát . * Ott az a fürdő..*mutat egy barna ajtóra a fehér falon * -Van törölköző is és szerintem valameilyen pizsamát is találsz . Holnap meg kapsz rendes ruhákat a hűségesektől.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Aug. 30, 2009 11:47 pm

    - Igazad van.. Kuraan a csúnya bácsi..*vigyorog* Nos igen.. Kuraan volt a legidősebb ott köztünk.. Nem csodálnám, ha leverné a kölyköt pár pillanat alatt, bár ott inkább Shion győzött K.O.-val.. Ha el is aludt, de előtte Kuraan hülyére röhögte magát..*vigyorog, majd elmosolyodik a lány pirulásán* Ugyan.. Ne légy zavarban.. Én is voltam egy hetes.. Na.. Akkor mégiscsak egy nyelven beszélünk.. Kis vörös, igaz? *néz Nerre Doreen felől érdeklődve* Mielőtt átalakultam volna én is az arisztokraták soraiba tartoztam anyám révén.. Apám harcos volt. Négy éve könnyes búcsút mondtam az arisztokratáknak, és azóta egyedül élek.. Nem bántam meg.. Viszont meglep, hogy Doreen itt van.. Úgy tudtam, hogy hozzá akarják adni egy piperkőc majomhoz..*mondja inkább magának* Úgy néz ki mióta nem járok anyám házába nem terjednek a hírek..*vigyorog* Ó..*meglepődik* Szóval Shion a testvéred.. Azért volt olyan hasonló az illatotok..*mosolyog* És Shion a házasságtörő is? Korán kezdi a kölyök, nem mondom. Nos.. Arra hogy nem komolyak ma magam is rájöttem, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire kifordultak is tudnak lenni..*vigyorog* Tetszik.. Mellesleg nagyon jó harcosok is.. Mindenféle tekintetben megismerkedhettem ma velük..*felcsillan a szeme* Majd megnézhetem? Ennyi idiótát vétek lenne nem megnézni, hogy mire képesek.. Mármint.. Tisztelet a kivételnek Ner..*mosolyog* Daniel? Jah Dan.. Persze..*esik le* Nos.. ha az ő szárnyai alatt van akkor inkább itt alszok a kölyökkel és vigyázok rá.. Az a fazon kezdte a leitatását.. Bár tény, hogy eléggé szigorúan viselkedett vele, mikor beértünk..*nem említi meg a vér szagot és a kötéseket a fiún*követi a lányt, közben jobban végigméri*mikor kiérnek megérzi a lány illatán, hogy egy férfival volt nem rég és a nyakán is nagyjából pár órás harapások látszanak, valamint halványan a termékenység illatát is érzi rajta, ami megzavarja, mert a lánynak nincsenek fájdalmai*~egy kiválasztott? Nem.. Az nem lehet..~*nem hagyja nyugodni és még mielőtt beérnének rákérdez* Te kiválasztott vagy?*ahogy beérnek a kutyákat Nerre bízza, majd ahogy megérzi az aktus illatát a házban, egy férfi erős megjelölő illatát a lányra néz*Köszönöm a segítséget, de.. A parancsolód nem fog szétszedni, ha itt talál a házatokban fürdeni meztelenül?*néz rá kérdőn*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 31, 2009 12:01 am

    Nerefil: -Igen..ez a Doreen is vörös . Oh..értem mostmár , hogy honnan ismereted a lányt . Hidd el , hogy itt sokkal több hírt fogsz hallani legalábbis aminek van is valami értéke nem csak pletyka , mint az arisztokráciában . Én is hallottam a lány kényszerházasságáról ,de nem teljesedett be . Shion mentette meg Doreent ettől ezért nem hívnám házasságtörőnek . *Mosolyog *-Igen..sajnos a bátyám az a fazon aki nagyon vonzódik hozzád . *Felkacag * -Inkább ne..akkor kicsit mérges voltam..és hát éppen micro került a kezembe azt dobtam az egyik harcosnak . Remélem azért kímélően fog bánni vele Daniel . *Meglepi a kérdés ,de válaszol rá * -Igen..nem olyan régen, pár órája lettem kiválasztott...de te erre honnan jöttél rá? Nem..nem fog széttépni . Persze csak ha fel nem jössz az emeletre a szobámba . Ez itt amolyan vendég részleg van itt fürdő meg kanapéval tudok még szolgálni . Mi Kiryuuval a fenti szobában lévő fürdőt használjuk és ott is alszunk a szobában.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Aug. 31, 2009 12:15 am

    - A Mi Doreenünk..*vigyorog* Igen.. Ebben biztos vagyok, elnézve a tudálékos testvért.. Nos.. Az, hogy Shion ellopta, vagy megmentette lényegében mindegynek számít az arisztokráciában. A bátyád, ha ez kiderül nyilvános szálka lesz a szemükben, bár ki nem az, aki szereti az élvezeteket és az érzelmeire hallgat?*mosolyog* Tyű ha? Repülő micro? Kötelező darab számomra..*vigyorog* Mostmár le sem beszélhetsz róla.. Meg kell látnom milyen elmebajosok közé keveredtem, hogy biztos be tudok-e illeszkedni.. Azt hittem, hogy a skizómon nem lehet túl tenni, de ezek képesek rá..*vigyorog, majd a lány tekintetére megáll előtte* Nos.. Én nem én vagyok.. Mi hatan vagyunk..*vigyorog* Az illatodból.. Érzem, hogy termékeny vagy, mégsem görcsölsz, és nem érzek olyan erős vágat irántad, mint mikor egy civil nő termékeny 3 utcával messzebb a lakásomtól...*magyarázza* Csak a Kiválasztottaknál van ez. De az meglep, hogy pár órája lettél az.. Egyre érdekesebb ez a közösség.. Egy darabig biztos nem fogok unatkozni... Ha ezt tudtam volna már jöttem volna előbb is..*vigyorog* Értem.. Nos nagyon köszönöm..*mosolyog* A ruháimat majd megmutatod, hova tudom kirakni száradni?*néz a lányra kérdőn, majd mikor elmondja, kivel szokott itt lenni az álla beépül a padlóba és elkerekednek a szemei* Te.. Te.. Mármint.. Uram atyám..*azonnal letérdel, majd leborul a lány előtt* Nagyon sajnálom neveletlen viselkedésemet Királyném. És nagyon köszönöm, hogy pazarolja rám az idejét. Nem érdemlek ekkora kegyet.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Aug. 31, 2009 10:10 am

    *Mikor a csukló oda kerül a szájához nem akar ráharapni, hiába csöpög a vér a nyelvére, valami miatt nem harap rá. Egészen addig nem még A Direktrix el nem kezd énekelni, ekkor kinyitja a száját és most már hajlandó inni is. Közben a nő simogatja a fejét, így nyugtatva.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 31, 2009 10:20 am

    *Nem kifejezetten tetszik neki, hogy Ner ekkora ügyet csinál egy apró vágásból, de hadja magát. Úgy sincs jobb dolga, legalább látja, mi történik Kuraan-nal. Meglepődik mikor a Kiválasztottak vezetője jelenik meg és elküldi a másikat, aztán az amit tesz, elkezd neki énekelni, hogy Kuraan igyon végre. Csap pislog egy sort, hogy ilyen is van. * -Ismerik egymást? *Teszi fel a kérdést de leginkább magának. Miután Ner végzett a vállával még nem megy ki. Egy darabig még ott, marad és figyeli az eseményeket, Dan jól halad a golyók kiszedésével. Kuraan félájulatban van, iszik de a fájdalomra nem reagál, bár lehet azért mert előtte Dan telenyomta Morfiummal. Mikor úgy gondolja, eleget ácsorgott itt elindul a pajtába, szellőztti a fejét.* ~Sok mindenre tippeltem, de erre azért nem. Nem hittem volna, hogy pont ő.~ * Addigra ép a pajtába mikor Noko épp letérdel Nerefil elé, és bocsánatát kéri.* -Ez meg mit keres itt? *morran fel. Terület féltő módon.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 31, 2009 10:27 am

    *Mivel a könyvtár ajtaja jól szigetel, így a vérszag és a zajok sem szűrődnek el odáig, különben is, füstölő ég és zenét hallgat miközben olvas, így abszolút kizárta a külvilágot. Teljesen belemerült, egy Fable könyvbe.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 31, 2009 11:50 am

    Nerefil: -Nincs kétségem affelől , hogy betudsz illeszkedni akár mind a 6 személyiségeddel . *Mosolyog * Mikor letérdel elé a fiú meglepetten néz rá. * -Ne..ne..ezt nem kell . Ner vagyok és kész..kérlek állj fel ... * Be sem tudja fejezni , mikor meghallja maga mögött Kiryuu hangját * - Ő egy új tag , Noko . És ahogy látod eléggé piszkos mindene ezért felajánlottam neki , hogy itt megfürödhet . Jobban vagy már? *Néz kedvesére , majd oda megy hozzá , felpipiskedik és megcsókolja *-Aggódtam érted..
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 31, 2009 11:59 am

    *Birtoklóan magához öleli Nerefilt és kissé vicsorog Nokora.* - Miért pont itt? Ha tag lesz, akkor kap szobát is, van elég zuhanyzó a Kúriában, egy hűséges biztos megmutatott volna neki egy üres szobát. *Csak a farmer nadrág van rajta, meg a bakancsai, felül semmi, mert Ner leszedte róla, mikor leápolta a vállát, fegyvertartóit kézben hozta át.* - Nincs bajom, röcidesen el is tűnik a sebem. Nem kell aggódnod nem volt komolya, csak te spiláztad túl.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Hétf. Aug. 31, 2009 12:01 pm

    *Néhány óra alatt végülis hozza a régi formáját. 50 méter, halálosan pontos lövések. Még mozgó céloknál is. Távolabbra nem, de az eddig sem volt rá jellemző.
    - Nah, akkor mehetünk pihenni. Valami csendes hely kéne. -*s először a szobájába elpakolja a fegyvereit. Nem kíván most túl nagy társaságot. Bár megjelent néhány új arc, de most nagyon nincs kedve hozzájuk. Igazából szinte senkihez. Az egyik hűségestől kér némi segítséget. Végül a könyvtár mellett dönt. Régen olvasott már könyvet, meg aztán a polcok közti csendben talán teljesen megnyugszik. Így a könyvtárba megy. A könyvtárban meglátja Doreen-t, aki épp elmerülten olvas.
    - Üdv! -*köszön illedelmesen s nem túl hangosan a helyhez méltóan.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 31, 2009 12:24 pm

    *Fel se tűnik neki Andreas mivel háttal fekszik az ajtónak. Illetve zenét hallgat egy MP4esnek köszönhetően. Bár a huzat meg csapja a hátát, mikor felnéz akkor látja, hogy ott van a tegnapi hapsi akivel beszélgetett, így integet neki, egy kedves mosoly kíséretében majd olvas tovább.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Aug. 31, 2009 12:27 pm

    *lassan feltérdel és úgy néz fel Nerre, majd összerezzen, mikor K is megjelenik*elkerekednek szemei* A király..*suttogja maga elé a férfit nézve, majd hatalmasat nyel* Én.. Izé.. Bocsánat.. Én is mondtam, hogy nem szükséges ide jönnöm.. Nem akartam semmit a királynétól.. Esküszöm.*néz K-ra kissé ijedten, de inkább csodálattal* Ha kapok egy szobát a házban én azt is megköszönöm...~a csapodár király.. Komolyan minden tiszteletem az övé, hogy az arisztokraták nyavalyáit olyan profi módon ki tudja kerülni...~
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 31, 2009 12:33 pm

    *meglepődik, hogy a Direktrix marad ott, de nagyon nem foglalkozik vele*biztos a bátyja valami magánügye*ha akarja majd elmondja neki*lassan sikerül az összes golyót eltávolítania testvéréből és a sebeket is összeölti*belső vérzése szerencsére nincsen, sebei pedig szépen javulnak, főleg, hogy pont előtte ivott vért, és most is kap*mikor készen van letörli bátyja testéről a vért egy vizes ruhával, majd bekötözi gézzel az öltéseket és a direktrixre néz* Felviszem a szobájába. Köszönöm a segítséget, és hogy ilyen gyorsan ide tudott jönni*hajol meg előtte tisztelettudóan*Itt kíván maradni, vagy visszamegy?*veszi fel bátyját óvatosan karjaiba*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 31, 2009 12:35 pm

    Nerefil: -Jó..talán nem a legjobb volt , hogy idehívtam csak kedves akartam vele lenni amiért foglalkozott Shionnal . * Elengedi kedvesét és kinyújta rá a nyelvét*-Tudd meg , hogy te sokkal rosszabb vagy , ha féltésről van szó .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 31, 2009 12:41 pm

    *jobb tenyérrel beletúr a hajába. Most már nem agresszív.* - Azt csinálsz amit akarsz, *szúrós pillantást vet Nokora amiből kiolvasható, ha Nerhez ér vége.* - Zuhanyozni mentem. *azzal felmegy az emeletre és beáll a zuhany alá. Legalább egy fél órát eltölt alatta, mondhatnám, hogy a megszokott el foglaltságaival. Miután végzett törölközét csavar maga köré és kimegy a szobába felöltözni, boxer, farmer, hosszú ujjú póló, és mezítláb megy le az étkezőbe.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Aug. 31, 2009 12:43 pm

    *Teljesen ki van ütve, most, hogy nem iszik így totális K.O.-ban van és ájulatban. Meg se rezzen mikor Dan felemeli. A Direktrix persze marad. - Maradok még, lehet szüksége lesz még egy kis vérre ha felébred.- *Üres kifogással próbálkozik a nő.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Aug. 31, 2009 12:50 pm

    *kérdőn néz Nerre, mikor K elmegy*tekintetéből kiolvasható a "most velem mi lesz?" kérdés* Tényleg nem probléma, ha itt fürdök? Nagyon szívesen megfürdök akár a kertben a kútnál is.. Mindegy.. Csak.. Kezd rámszáradni.. És a ruhából nehezen jön ki a vérük..*mondja csak úgy mellékesen*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 31, 2009 1:01 pm

    *figyeli a Direktrix reakcióját* Rendben van. A bátyámat felviszem a szobájába. Kövessen kérem.*néz rá tiszteletteljesen, majd elindul*felmegy a lépcsőn, majd bemegy a szobájába és az ágyra fekteti*visz az ágy mellé egy kényelmes széket is, majd a nőre néz* Tessék.. Nyugodtan üljön le. Hamarosan azt hiszem magához tér.*néz rá kedvesen* Kér valami ételt, vagy mást?*érzi, hogy van valami a Direktrix és bátyja között*érzi a hangulatát a lánynak*még mielőtt kimenne a fürdőbe megy és egy kisebb géztekercset vesz elő*ezzel megy vissza az ágyhoz, majd beköti vele bátyja csuklóin és nyakán a jeleket*mikor készen van ránéz a lányra, majd biccent egyet és kimegy*úgy érzi a kötésekkel valamennyire le tudja nyugtatni majd bátyát, hogy ne aggódjon azok miatt*kíváncsi mi lehet közte és a lány között, de ha akarja majd elmondja*mikor bezárja az ajtót mélyet sóhajt*~Ria.. Mikor jössz haza? Nagyon hiányzol már.~
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 31, 2009 1:14 pm

    Nerefil: *Nagyot sóhajt , betolja Nokot a fürdőbe . * -Ha leveszed a cuccaid..ott a mosógép..csak rakd bele . Beállítom neked a programot amivel mossa. *Oda megy és ügyködik kicsit a masinán *-Nos innentől tiéd a terep. * Otthagyja Nokot , felmegy saját szobájába ahol magára vesz egy hálóinget , hogy ne legyen teljesen meztelen a fürdőköpeny alatt . * Ezután lemegy és játszik a kutyákkal egy sort . Meril hoz át néhány fogást a vacsorából amit kihagytak , úgy gondolja hogy a fiúk megéheztek ezért Ner nem teszi el az ételt a hűtőbe . Megköszöni Merilnek , és előpakol néhány tányért pár evőezközzel*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Aug. 31, 2009 1:26 pm

    - Igazán nem szükséges.. Magam is meg tudom... na mindegy..*mondja, mikor Ner beállítja a gépet* Köszönöm..*mondja, majd ahogy kimegy a lány vetkőzni kezd*leveszi kabátját, ezt majd inkább a zuhany alatt mossa ki a bőr miatt, de többi ruháját mindet beledobja, majd elindítja*ezután beáll a zuhany alá*a folyó víz alatt kimossa a kabátot, majd kiteszi csepegni egy kicsit*egyik kezén, amivel a katanát fogta fekete, vékony bőrkesztyű van, azt is kimossa, majd a katanáját is letisztogatja*azt is és a hüvelyt is kiteszi lecsepegni, majd egy kicsit még folyatja magára a vizet*ahogy a mocsok lejön róla haja szalmaszőke lesz ismét*szemei homokszínűen csillognak, arca is felfrissül, akárcsak egész teste*elzárva a vizet megrázza magát, majd csak ezután lép ki a zuhanyzóból*egy törülközővel megtörli magát, majd magára tekeri és elkezdi megtörölgetni először katanáját, majd a hüvelyt szárítja meg ezután kesztyűjét törölgeti és végül kabátját*mire végez a mosógép is végez*kiveszi száraz ruháit, mivel a gép meg is szárította azokat nem csak kimosta*gyorsan felveszi bokszerét és a bézs színű laza pólót, majd a nadrágját*többi kelléke a kezén van úgy megy ki*kesztyűjét nem vette vissza, így látható jobb kezének ujján a gyűrű, amelyet szokásosan az arisztokrata családok feje szokott hordani*mosolyogva megy ki és érzi meg az ételszagot, mire nagyot kordul a gyomra* Finom illatok terjengenek.. És végre nem nekem kellett főzni..*vigyorog*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 5 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 12, 2024 10:18 pm