Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 8:26 pm

    *fel morrant.* - Oké, keressük meg azokat a gyűrűket. Ha Noko ilyen símán utánad ment.... *féltékenység csendül ki a hangjából, nem is kevés.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 8:27 pm

    Shion: -Derék alatt nem ismerkerkedsz? Reggel ciám nem úgy tűnt . *Vigyorodik el * -És nem vagyok olyan bunkó , hogy az asztal fölött fogdossalak..nagyon szolíd vagyok..az asztal alatt simogatlak..és még semmi rosszat nem is csináltam erre nem lehet panasz . De ha nem hát nem..*húzódik el *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 8:36 pm

    Nerefil: - Amiatt nem kell aggódnod , hogy más férfival elmennék..nem tudnának olyat felmutatni amiért lelépnék bárkivel is . Nokót is csak a tusolás miatt hívtam be . * Megcsókolja K-t * Beérnek az ebédlőbe , ahol már ott van a két jómadár Shion és Doreen . * Leül az asztalfőhöz legközelebb K mellé *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 8:38 pm

    -Ajánlom is. *Helyet foglal az étkezőben a székén és ő is szed magának.* - Kaja után kikapcsolódás képen és munka előtti bemelegítésként meg is kereshetjük. Ha gondolod.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 8:41 pm

    -Nyáááá..... muszáj mindig ilyennek lenned. Kis méregzsákom. Ki kell találnom neked valami nevet.... hum.... *Ekkor jönnek be K-ék.* - Mit kell meg keresni?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 06, 2009 8:45 pm

    *Nagyot nyújtózva lustán ébred fel, lezuhanyzik és felöltözik a már meg szokott ruházatába és lemegy az étkezőbe.* - Hello... Azzal leül két székkel távolabb Doreen mellé és neki kezd a kis chappuchinójának, majd ő is szed magának ételt.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 9:02 pm

    Nerefil: -Rendben...akkor reggeli után megkeressük . Kíváncsi vagyok , hogy hova dughattad , mert én még nem is láttam még a beavatáson sem..szerintem zsebre raktad miután Danieltől megkaptad . *Doreenre Néz * -A gyűrűkről egyezkedünk éppen. Szia Kuraan..*köszön a férfinak*


    A hozzászólást Nerefil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 06, 2009 9:09 pm-kor.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 9:02 pm

    Shion: -Méregzsák ..én? *Vigyorog magára mutatva * -Sziasztok..*köszön K-éknak . Mikor Kuraan jön be akkor csak dömög egy Hellot és villogó szemekkel néz rá , hogy kedvesétől nem messze ült le *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 9:08 pm

    -Szia. Rosszul nézel ki. *Fordul oda Kuraan-hoz. Majd Shionra néz, és meg forgatja a szemeit. Ezek után vissza fordul Nerefilhez.*-Ó a gyűrűitek, épp kérdezni is akartam a minap, hogy miért nem horod. Noko merre van?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 9:13 pm

    -Most hogy mondod, akkor az még mindig a köpenyben lehet. Zseni vagy kedvesem! *Homlokon csókolja a lányt.* - Jó akkor kaja után. Viszont. humm.. tényleg hol van Noko? De közben azért, mondaném, hogy a lányok, napi két órában oda lesznek a klinikán, kitanulják, az elsősegély nyűjtást, ezek után segítetek nekem a papír munkában. Ezt majd az irodámban megbeszéljük, ott már össze szedtem a papírokat, adminisztráció, annyi biztos, hogy egyikőtök kezeli a leveleket. Válogatja kérvényekre és a többire illetve küldi vissza a válasz mailokat. A másikotok pedig az ujjoncok adminisztrációjával fog foglalkozni, erz igazság szerint Doreen rád bíznám. Shion, a lő gyakorlatot én tartom neked. Viszont a fizikai edzést Kuraan fogja tartani neked. És még valami, nem akarok balhét különben el töröm mind kettőtök lábát! Világos?!
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Szept. 06, 2009 9:18 pm

    -Ahham.. *megissza a chappuchinoját.* - Haza ugrott, mert volt egy kis dolga, nem tudom mikor jön. *felkapja a fejét* -Mi? Én edzem Shiont? Ugye csak viccelsz... *K tekintetére el hallgat.* -nem, te nem viccelsz.... jó, oké.... legyen... *Shion felé fordul.*-Kössünk békét kölyök, nem vagyok háborúzós hangulatomban. *hangja elég szomorú*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 9:24 pm

    Nerefil: * Elmosolyodik a homlokcsókon * -Köszönöm....de..de izé..várj..én kimostam a köpenyed , mert véres volt. És nem találtam semmit a zsebeiben . *Néz K-ra * -Nah akkor túrhajtuk fel a lakást..remélem hamarabb találjuk meg , mint a kutyák . Rendben..te vagy a főnök ..úgy osztassz be magad alá , ahogy akarsz..mármint az ügyintézésre értem csak . *Emeli fel mutatóujját *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 9:30 pm

    Shion: -Kiryuu nem mondhatod komolyan , hogy vele . *Püffog magában , majd felnéz Kuraanra * -Ha nem néz a csajomra többet és nem nyúlsz hozzá akkor felőlem szent a béke .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 9:35 pm

    -Uhh... a kutyák.... Haku szereti a csillogós dolgokat, nem véletlen a gyémánt berakásos nyakörve... Na ha ő találta meg akkor annak lőttek... *felcsillannak a szemei az alá való beosztásról. Majd a csillogás abba marad mikor Ner figyelmezteti, hogy most csak munkáról van szó.*
    *Shionhoz fordul.* - Csak hogy fel frissítsem a memóriátokat, én vagyok a Királyotok, és a parancsaimat követnetek kell, és ez nem kérés volt, hanem parancs együtt dolgoztok és kész. Doreen, mivel te fogsz az újoncokkal foglalkozni, így tőled is és Kuraantól is naponta jelentést várok, arról, hogy haladtatok Shion képzésével, illetve Nokoéval, mikor vissza jön. Ha nem stimmelnek a beszámolók a kamerákon nézem vissza és akkor eltöröm annak a lábát, aki megszegte a szabályt. Értve vagyok. *Hangja kemény és parancsoló, ellentmondást nem tűrő, szemei pedig meg villannak vörösen.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 9:39 pm

    -Shion, Kuraan különben is fegyver szünetet ajánlott.... *K-ra néz.* -EZ meg a másik, ő a királyunk az ő szava szent. Bírjátok ki egymás közelében, szüksége van a fajnak a harcosokra és az nem segít ha ölitek egymást. Különben meg azért van a szeme, hogy nézelődjön vele. *Befejezte a reggelit.* - Én rendben vagyok, természetesen vállaom a munkát és a legjobb tudásom szerint fogom csinálni. Mellesleg Shion, ne feled mit ígértél nekem. *Mutat a saját bal vállára. Mivel a harcosoknak ott van a jelölésük. Majd ezek utűn Shionra bök.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 9:45 pm

    Nerefil: - Akkor reménykedjünk , hogy nem találta meg Haku..*elmosolyodik mikor felcsillannak K szemei * -Tárgyalhatunk majd a dologról ,de csak kettesben .* Súgja kedvese fülébe * -Hűha..ez a Drákói szigor. Egyébként Shion...K-nak és Doreen-nek is igaza van . Jó lenne ha kicsit együttudnál működni Kuraan-nal főleg ha testvériségi tag akarsz lenni . *Csípi el Doreen mutogatását*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 9:48 pm

    Shion: -Miért úgy van beállítva , hogy én vagyok a rosszfiú? * Állát leteszi az asztalra és onnan hallgatja K-t majd Nert . Felnéz Doreenre és biccent a mutogatás lényegét megértve * - Akkor béke..*néz Kuraanra *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 9:54 pm

    -Jó. *Nyugtázza a békekötést.* -reggeli után van egy fél órád. Töltsd el valamivel. Addig mg keressük a gyűrűket. Dor... *becézi le a lányt.* Az irodámban az asztalon van egy kék mappa és a hozzá való eszközök az a te kupacod. Lapozd át tanulmányozd kaja után. Aztán fogj bele, és kezd el behívni azokat akiknek benne van a neve, keresd meg az aktájukat is, van a papír kupac alatt egy Nootebook is. Használd. *Hangja még mindig ellentmondást nem tűrő és szigorú* - Ner neked is kiosztom a feladatod, bár amint láttam már ismerkedtél vele. *vissza fordul Shionhoz.* Ahogy vissza jöttem, kezdjük a lövészetet és a legfontosabb fegyver ismeretet, Dan reszortja lenne, de egy gyors talpalót össze állítok neked. Utána jön a 4órás fizikai edzésed. Kuraan jó tanárod lesz.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 9:56 pm

    -Tévedsz, ne úgy van beállítva. De túl gyakran felkapod a vizet. Ha előbb gondolkoznál és utna cselekednél kevesebb lenne a szidás. *Fel áll az asztaltól és Shion mögé megy.* - Ha felhúzod magad, akkor a megállapodásunk lebegjen a szemed előtt. Ja és ha panasz van rád, akkor arra az estére aludhatsz a saját szobádban, és *a fiú füléhez hajol.* -Szeretlek Shion nagyon, de akkor sex sem lesz.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 07, 2009 6:25 pm

    Nerefil: -Rendben..*néz kedvesére * hallottátok a főnököt..a beosztása szerint cselekedjen mindenki . * Elkezd enni ami csak elé van téve . * Nézi ahogy Doreen körbehálózza Shiont , majd az utolsó szankciónál nagyot néz és elkezd nevetni de csak úgy szolídan ajkába harapva . * Kiryuura néz *-Doreentól nem is tanulok olyan rossz öteleteket..
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 07, 2009 6:32 pm

    Shion: * Szemei elkerekednek a lány fenyegetésén * -Hogy mi? Picinyem elvagy tévedve..ha költözni akarsz akkor te jössz az én szobámba..és a szexel nem fogsz visszaélni hidd el..kétélű fegyver . Ezt nem fogom hagyni neked bármennyire is kedvellek de nem vagyok papucs..
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 07, 2009 6:34 pm

    *Figyeli a két fiatalt, majd cseppet sem barátságosan Nerefilre sandít.* -Azt próbáld meg, ha egyszer meg makacsolom magam.... jajj... neked..
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Szept. 07, 2009 6:36 pm

    -Na azt még meglátjuk. felőlem, akkor én leszek bejárós a te szobádba, nekem 8. De vigyázz. Az ígéret szép szó, ha betartják úgy jó! Szóval 5hónap múlva egy csinos kis jelképet akarok látni a válladba karcolva. *belenyal Shion nyakába.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 07, 2009 6:54 pm

    Nerefil : -Kíváncsi vagyok rá , hogy milyen vagy mikor megmakacsolod magad...de azért nem árt tudni.. hogy az nekem jó lesz-e vagy rossz? * Önt magának narancslevet és megissza , lenyalja szájáról az üdítő maradékát és hátradől a székben teljesen jóllakottan *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Szept. 07, 2009 6:55 pm

    Shion: *Végigborzong , mikor belenyal a lány a nyakába * - Khm..és mi van , ha valami miatt csúszik a beavatásom ..akkor kiteszed a szűröm miatta?

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 12:11 pm