Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 8:55 pm

    *Hatalmasat sikolt, ezt lehet még az ajtó előtt is hallhatta az aki elment előtte. Elégedetten, húzza magához Shiont, majd csókolja meg.* -Ügyes... Azt hiszem igazad van, tényleg a rossz fiús stílusod tetszik... *Majd játékosan orron nyalja a fiút*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 8:56 pm

    Nerefil: -Egy közös képet mindenképpen szeretnék . Egyébként meg meglehet oldani , hogy egy eldugott kis mappába teszed azt a képet..és ha nagyon magányos vagy csak akkor nézed meg . Nos? * Belecsókol kedvese nyakába * - És még fel is ébredsz közben...de ha nem tetszik az ötlet...*vállat ránt *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 9:00 pm

    Shion: *Elmosolyodik elégedetten *-A hangodból ítélve elég jó voltam..*vigyorog , majd elfekszik a lány mellett és simogatni kezdi Doreen testét*-Ugye- ugye..*mosolyodik el * tudatm én , hogy bejön az csak leplezed. * Nevet az orrnyaláson * - Mindenképpen jó kis reggeli kezdés volt ez nem? *Nyúlik el az ágyon lustán*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 9:02 pm

    -Na ná, hogy tetszik az ötlet. *Kimászik a takaró alól.* - Jössz zuhanyozni?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 9:05 pm

    *Hozzá bújik Shion-hoz. Fejét a fiú mellkasára tezsi, és onnan néz fel rá.* - Igen, kellemes reggeli torna és ébresztő is... *majd ránéz az órára a kis éjjeli szekrényen.* -Lassan menni kellene az étkezőbe. *közben apró kis köröket rajzol Shion mellkasára a mutató ujja körmével.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 9:10 pm

    Nerefil: -Haladás..sikerült megmozdítanom téged . * Saját maga is kimászik a takaró alól * -Igen , megyek. *Elővesz két törölközőt a szekrényből és úgy megy be , hogy ezeket felakassza a törölközőtartóra . * -Külön vagy együtt szeretnéd?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 9:13 pm

    *Beteszi Nerefilt a zuhany alá megnyitja a meleg vizet, majd a lány fülébe súg.* - Meg kell, hogy jelöljelek. Ez nem tűr halasztást. *Azzal bele is kezd a dologba, végig halad a lány fülén, nyakán, mellein, hasán, és a combja belső felén is, majd mikor érzi, hogy kedvese kész a fogadására nem késlekedik és be is kéreckedik. Kedvese feneke alá nyúl és megemeli, majd a víztől meleg falnak támasztja és vad, erős tempót diktálva boldoggá teszi magukat.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 9:13 pm

    Shion: * Kezeit tarkójánál összefűzik és úgy nézi a mennyezetet boldog mosollyal az arcán * -Még maradjunk egy kicsit..kellemes amit csinálsz..*simogatja meg kedvese buksiját * de kicsit izgató is..attól nem kell tartanod , hogy megint rádvetem magam de azért óvatosan vele , hogy mikor és kinek csinálod .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 9:23 pm

    *Leteszi a fejét Shion mellkasára, hogy hallhassa a szív dobogását is.* - Na jó, még egy kicsit. *Tenyérrel simít végig a kocká hason.* - Jó, hogy itt vagy. Tetszik ez az illat...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 9:24 pm

    Nerefil: * Kedvese kijelentése után már nem kérdés , hogy hogyan akarja eltölteni ezt a csekély időt Kiryuu . * Halkan sóhajtozik kedvese izgatásának hatására . Ajakiba harap , mikor kedvese csípőjénél lejebb kalandozik el testén . *Elégedett nyögéssel fogadja magába a fiút . Kedvese tényénykedését nyögésekkel és sóhajokkal honorálja amit meg sem próbál magába folytani . Hangosan sikkantva élvez el , mivel az egész ház az övék így nem lehet semmilyen zavaró tényező és elengedhetik magukat nyugodtan . Szemei kissé ködösek még mikor elválik testük egymástól . * Lemossa comjait és combjai között magát . * - Nos ez a feladat is teljesítve részedről..elégedett vagyok veled..*kiszáll a zuhany alól és a törölközőt maga köré csavarja halvány mosollyal ajkain.*-Jó ez az illat ami körbeleng..*szagolja meg magát * a te illarod* . Kiryuunak is odanyújtja a sajátját mikor kiszáll a víz alól *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 9:30 pm

    Shion:-Végre...eljött ez a pillanat is..hogy valakinek nem zavaró a jelenlétem mostanában. *Mosolyodik el poénkodva * -Köszönöm..ez az én illatom..amivel a többi kíváncsiskodó férfit elriasztom , mert elnyomja egy ideig az a finom , csábító illatodat . De az idő múlásával az ez illat is kopik ezért gyakran kell összebújnia a párnak ...de szerintem ezt saját magad is tudod nem?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 9:33 pm

    *Meg várja, hogy Ner meg törölközzön, mikor is még mindig vizesen a hátához símul, hogy össze vizezhesse.* -Így valahogy jobban indul a a napi meló. *Majd ő maga is meg törölközik. Elindul a szekrény felé ahol az ő ruhái is vannak. Kiválaszt egy bokalengetős fekete nadrágot és hozz egy ujjatlan felsőt, ami most fehér.* -reggeli után benézek az edzőterembe kezelésbe veszem a bátyád, *majd elhúzza a száját.* - utána jöhet a papír munka.... bee....
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 9:39 pm

    -Amm.... Ez a birtoklási vágyad..... *nevet fel. -Igen tudom. *Ránéz az órára.*- Ajj keli kellene már de nagyon... 19:50 van, még a végén le késsük a reggelit és a megbeszélést. *felüll Shion csípőjére.* - Ha ma jól viselkedzs fontolóra veszem az ujbóli össze költözést. *Leszáll Shionról és elindul a fürdőszoba felé.*- Jössz vagy maradsz?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 5:46 pm

    Nerefil: * Megcsóválja fejét mosolyogva , mikor direkt vizesen hozzásimul kedvese így újra megtörli magát * -Ha nem muszály , akkor Shionnal ne akaszkodjatok össze kérlek . * Saját maga is felöltözködik * - Megyünk segíteni neked a papírmunkába . * Odamegy és megborzolja K haját * -Rendben nagyfiú? *Mosolyodik el boldogan , megfogja a fiú kezét és így indulnak el *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 5:51 pm

    -Nem rajtam múlik. Ha kekeckedik velem lecsapom. EZ van. Mellesleg, te és Doreen kicsit elmélyedhetnétek az első segély nyűjtás művészetében. Van egy doki, beszélni fogok vele, és meg kérem, hogy napi 2-3 órában ő vagy valamelyik alkalmazottja tanítson benneteket. De ezt és a részleteket majd megbeszéljük az irodámban. *Megfogja Nerefil derekát és úgy mennek át a házba. Közben tűnődve nézi kedvesét, és látszik rajta, hogy szeretne valamit mondani.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 5:55 pm

    Shion: -Igen..a birtoklási vágy hozzám tartozik ahogy minden férfihez . Rendben , menjünk ...de nekem kéne valami ruha , mert a boxerem most szadiztad le rólam emlékszel? *Vigyorog * -Hmm..szerinted feladnám az együttalvás lehetőségét Nokóval? *Elvigyorodik , lehúzza magához egy csókra a lányt * -Gondold meg nagyon..hogy kibírsz-e a heppjeimmel is . *Feláll , egy szál semmiben megy a folyosón majd szobájába beugrik egy pillanatra és felvesz egy melegítő nadrágot. *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 6:19 pm

    Nerefil: - Rendben ,de ha nem provokál akkor te sem őt oké? *Bólogat * -Kénytelenek leszünk , amíg Daniel nincs itt . Ez később is hasznos lenne , ha Danielnek segítség kellene esetleg egy komolyabb sérülésnél. Kiryuu..mondd..tudom , hogy valamit akarsz most kérdezni . *Beérnek az ebédlőbe ,de még nincs itt senki rajtuk kívül*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 6:30 pm

    *Megvárja még Shion kimegy, addig lezuhanyzik, amjd utána a ruhákkal frissem meg töltött gardróbhoz megy.* - Lássuk... *Kiválaszt egy fekete csípőfarmert, aminek fehér a varrása, és hozzá egy ezüstös színű fűzős felsőt, melynek a hátulján van az össze fűzhető rész. Majd egy ehhez illő kényelmes ám magas sarkú papucsot vesz fel, és úgy indul el az étkező irányába. Ha ma lesz edzés is, akkor majd átöltözik.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 6:34 pm

    Shion: * Doreent megvárja a lépcsőnél , füttyent mikor végignéz kedvesén . * Magához húzza a lányt * -Gyönyörű vagy ebben ..*megcsókolja a lány nyakát * -Tegnap mennyi ruhát vettél a hugommal..csakhogy felkészüljek , hogy mennyi megelepetés van még a tarsolyodban .
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 6:37 pm

    *Mély levegőt vesz.* - Szeretném tudni terhes vagy e? Mert elég rossz minden nap felkelni, hogy lehet igen lehet nem. Szóval szeretném tudni, hogy tudjam most már kezdhetek ideges lenni vagy még nyugi van. *beül az asztalfőre, és onnan néz kedvesére.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 6:40 pm

    -SZám szerint nem tudom meg mondani neked, de vettünk egy pár darabot. Ilyet is meg más félét is. *kacsint egy kissé hamiskássan.* -Menjünk éhes vagyok. Mellesleg, felőlem aludhatsz Noko-val addig nem zavar, még be nem melegszel. Bár az elllen semmit sem tehetek... *töpreng el....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 6:44 pm

    Nerefil: * Meglepetten pislog kedvesére * -Ezt nekem tudnom kéne? * Kezei közé vesz egy poharat és azt kezdi el szorongatni * - Őszintén nekem fogalmam sincs róla..azthittem , hogy majd te tudni fogod , mert idősebb vagy nállam és jobban tudod a dolgokat nállam . Miből kéne észrevennem vagy tudnom , hogyha teherbe estem?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 6:47 pm

    *Nagyokat pislog.* - Nem vagyok nő, de például egy terhességi teszt? Talán az megfelelő lenne, nem?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 6:48 pm

    Shion: -Másfélét? Kíváncsi vagyok milyen az a más féle. *A lány hamiskás mosolyát szívdöglesztő mosollyal honorálja *-Nagyon is sokat tehetsz , hogy ne melegedjek be. Ha továbbra is ilyen vadmacska leszel akkor Noko bármennyire is jártas a témában nem cseréllek le semmi pénzért .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 6:51 pm

    *Nyújtózik egy nagyot.* - Már pedig az leszek, és most már nem csak kaparófán fogom élezni a karmaim. Ideje felébrednem és végre nekem is élne, most, hogy már nem vagyok abban a fényes börtönben. SZóval búcsúzz el, a régi arisztokrata jó kislányos énemtől. *ELindul lefelé a lépcsőn.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 20 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 3:16 pm