Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 6:52 pm

    Nerefil: -200 évvel idősebb vagy nálam az Istenért! * Sóhajt és fejét az asztalra teszi * -Igen..talán . De mire lenne jó , ha tudnád az eredményét . Ahogy én látom te felesleges tehernek fogod fel az egészet . Én viszont vállalom ha teherbe ejtettél ha kiállsz mellettem ha nem akkor is.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 6:55 pm

    Shion: *Elvyorodik * -Önjelölt kaparófa vagyok , ha esetleg hegyezni akarod rajtam a körmöd. Nem nagyon ismertem azt a kis arisztokrata lányt , mert mikor az ölembe pottyantál már akkor is lázadó voltál már. *Megy a lány mellett le a lépcsőn.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 6:56 pm

    -Úgy érzem rövid úton megint a fejem fogom a falba verni. Nem felesleges teher, csak éppen felesleges kockázat még ilyen korán. Jó, hogy kettőnk közül csak én aggódom miattad. Kellett nekem megnősülni.* Morogja magának.* - Nők.... *sóhajt fel.* - Csak a baj van veletek...
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 6:59 pm

    -Ez igaz, mindig is próbáltam lázadozni, de az amikor össze találkoztunk az volt az eddigi legnagyobb és sikeresebb is. *mosolyodik el.* - Akkor ezzel is meg volnánk, van kaparófám, ruhám, ja és egy egy... humm... Shionom... egyenlőre még csak így szólítva. Mellesleg ha nem tartod be az egyeségünket, akkor bizony szankciókat fogok bevetni. *Néz fel a fiúra.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 7:04 pm

    Nerefil: - Felesleges kockázat? *Húzza fel szemöldökét * -Én is aggódom érted Kiryuu . Hogy mi? * Feláll az asztaltól , betolja a széket és nem reagál a fiú további mondandóira * -Sziasztok..*köszön Shionnak és Doreenek akik éppen most jönnek le a lépcsőn . Felmegy az emeletre , be K dolgozószobájába és az iratok közé veti magát *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 7:08 pm

    Shion: - A kaparófa és a ruha után sorolsz? Szankció? Te kis boszorka..túlságosan is kinyíltál hallod-e ..nekem is szankcióim lesznek , ha uralkodni akarsz rajtam . *Húzza magához a lányt , megdönti és éppen leakarja kapni amikor húga elbattyog melletük *-Szia...*köszön* ennek meg mi baja? *Néz Ner után miközben egyenesbe állítja Doreent *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 7:26 pm

    -Nagyot sóhajt. Majd fel kel a székből és Nerefil után sétál zsebre tett kezekkel.* - Sziasztok. *Köszön, Shionnak és Doreen-nek. Majd kényelmes léptekkel felsétál a dolgozó szobához és bemegy. Becsukja az ajtót és neki támaszkodik.* - Sajnálom, nem akartalak meg bántani.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 7:28 pm

    -Akkor te se akarj uralkodni rajtam. Szeretem a szabdaságom és ha túlságosan is megpróbálsz el zárni azzal csak azt váltod ki belőlem, nogy menekülni fogok. *Ő is csak nézi Nerefilt.* -Szia.... *Majd utána K-t is.* - Szia... *Majd Shionhoz fordul.* - Na jó, mi azért menjünk enni, amjd el rendezik egymás között. *Megfogja Shion kezét és maga után húzza. Miután becibálta az étkezőbe, belenyal a fiú nykaába egy hirtelen ötlettől vezérelve.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 7:35 pm

    Nerefil: * Nem K asztalánál ül , hanem egy kisebbnél , ami szembe van az ajtóval . * Egy lapot olvas el már harmadjára de még mindíg nem tduja felfogni az éretlmét , mert jelen pillantban nagyon nem itt jár az agya . * Felnéz mikor bejön a fiú *- Nem a te hibád. Elhiszem , hogy sokkal vonzóbb voltam mikor még nem adtam be a derekad és leakartál vadászni ,de nem gondoltam volna , hogy 3 nap után már meg is unsz . * Lenéz újra a lapra *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 7:42 pm

    Shion: -Ha a parancsolód leszek , akkor kénytelen leszek uralkodni rajatad szivi..*mosolyog *Beráncigálja az étkezőbe a lány. * Felvillanyozódik a nyalogatástól , belemarkol a lány fenekébe tetszését jelezve* -Itt inkább hagyom a perverzkedést , mert multkor nyíltan a tudtomra adtad , hogy nem szertnél itt együtt lenni velem . *Rádől az asztalra és megmozgatja * -pedíg satabil...csak vicceltem..*Vigyorog és leül*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 7:45 pm

    -Ajjj..... Nem erről van szó. *Oda megy Nerefilhez.* - Állj fel kérlek.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 7:47 pm

    -Javíthatatlan vagy. *mosolyodik el.* - Sajnálom, nem fogsz rajtam uralkodni... Különben is egy szerelmes férfit a szerelme irányítja, szóval én vagyok vezető pozícióban. *Villant egy csábos de még is győztes mosolyt Shion felé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 7:50 pm

    Nerefil: * Leteszi a lapot és egy sóhaj kíséretében feláll * - Mondd , hogy én is megértsem .
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 7:51 pm

    Shion: - Rendben nem foglak iránytani csak terelgetni a helyes irányba . Igen a szerelmes férfit a szerelme irányít , aki felett megszerezte már a befolyást vagyis kölcsönös irányítás ..ehhez mit szólsz? * Maga elé húzza a húsos tálat és megrakja vele tányérját majd köretet is szed hozzá *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 7:53 pm

    *Szorosan magához öleli a lányt.* -Szeretlek, tudom bunkó voltam odalent de nem akartam. Csak nem egyszerű az élet. Nem szeretnélek elveszíteni... érted...?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 7:57 pm

    -Na ebben már egyet tudok veled érteni. *Leül Shionnal szemben az asztalhoz és ő is szed magának enni.* - Szeretnék kérni valamit. HA K azt mondja, hogy Kuraan fog téged edzeni, mert nincs ideje a papír munka miatt, akkor kérlek fogadd el és hallgasd meg Kuraan tanácsait és ne provokálj verekedést. Nem tett semmir rosszat, rendben?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 8:03 pm

    Nerefil: * Viszont öleli Kiryuut * Fejét kedvese vállába temeti ahol jól érezheti a fiú illatát * Meghallgatja Kiryuut , belecsókol a nyakába majd ajkait is megcsókolja * - Szükségem van rád. Lehet , hogy néha kicsit hisztis vagyok ,de félek , hogy elvesztelek..pedíg nagyon is magam mellett akarlak tudni . Még ma megcsinálom a tesztet , hogy ne legyél feszült tovább és utánna megbeszéljük , hogy mi legyen rendben?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 8:05 pm

    Shion: -Doreen..a párom vagy és nem fogok neked olyat megigérni amit nem tduok betartani . Ő elég pofátlan módon kihasználta a helyzetet mikor összerúgtuk a port , nem kellett volna . Vita lezárva..*bekap nagy kanállal a körteből *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 8:09 pm

    -Uhhum...*bólogat Ner hajába fúrva az arcát.* - Redben. Így teljesen meg felel, tényleg ne haragudj. Vissza megyünk reggelizni?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 8:12 pm

    *Nagyot sóhajt.* - Mi volt abban pofátlanság, hogy oda jött, hogy fáj a hasa, amiből pár órával korábban Dan 2 golyót szedett ki? Fel ne kapd a vizet, csak szeretném tudni, mi történt köztetek ami ilyen fokú elleségeskedést váltott ki belőled.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 8:18 pm

    Nerefil: * Beletúr a fiú hajába miközben apró mosoly játszik ajkain * -Bocsánatkérés elfogdava. Menjünk vissza..*fogja kedvese kezét , felemeli K kezét és megnézi az ujját * -Nem hordod a gyűrűt , amit Daniel adott neked?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Vas. Szept. 06, 2009 8:19 pm

    Shion: -Hagyjuk..ez maradjon csak köztem meg Kuraan között . Veled meg nem akarok veszekedni . * Jó ízűen eszik tovább , az asztal alatt kinyújtózkodik így lába hozzáér Doreenéhez . Felpillant kedvesére és elmosolyodik . Megsimogatja lábával a lány lábszárát .*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Szept. 06, 2009 8:21 pm

    -Őszintén szólva azt se tudom hova tettem... soha nem hordtam ilyesmit így ez ki is ment a fejemből. Gondolom a hálóban lehet valahol... talán....*néz tűnődve Nerefilre.* - Hordanom kéne, mi?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Vas. Szept. 06, 2009 8:21 pm

    *Sóhajt egyet. Ezzel most nem tud mit kezdeni, most nem akar veszekedni sem.* -legyen így.... Jó étvágyat. *A lábszár simogatást fogadja, de hozzá teszi szóban.* - Derék alatt nem ismerkedem. *mosolyog*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Szept. 06, 2009 8:23 pm

    Nerefil: *Vállat ránt * -Ha szeretnéd hordod , ha nem akkor nem..én nem foglak rá kötelezni ha nem akarod. Megmutatja saját kezét . Rajtam sincs gyűrű..mondjuk lehet , hogy ezért jött olyan könnyen Noko utánnam múltkor.* Közen mennek az ebédlő felé *

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 21 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 1:15 pm