Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 28, 2009 8:33 pm

    -Jó tudni, szóval ha én is elkanászodom akkor kiraksz hűsölni? *Átfogja Ner derekát és ad egy puszit a lány hasára.* -Jó lesz vigyázni anyáddal. *majd vissza teszi a karfára a fejét, vissza lépteti a filmet és elindítja, most má teljes figyelmével nézheti. Közben Ner oldalát simogatja.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 28, 2009 8:40 pm

    Nerefil: *Elmosolyodik * -Bármi meglehet. *Felkacag * -Már beszélgettek is? *Megcsókolja a fiút kissé kicsavarodott pózban.*-Szeretlek..*suttogja boldogan, fejét a fiú alkarjára hajtja. Tenyerével megsimizi K kezét, amivel az oldalát simogatja *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 28, 2009 8:48 pm

    -Na, a kiskirálynécske felenged?! *csettint egyet a nyelvével és megborzolja Ner haját.* -Na nézzük ezt a filmet, még nem láttam, csak kiírtam. *szeretetteljesen átöleli a lányt, és továbbá a filmmel kezd el foglalkozni, néha néha felkucnog egy két dolgon, ami idiótaság a filmben a vámpírokkal kapcsolatban. Vagy éppen szörnyülködik.* -Ez röhej, *jegyzi meg egyszer.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 28, 2009 8:56 pm

    Nerefil: *Kedveséhez simul, mint egy kiscica * -Talán igen..elég meggyőző volt, amit értem tettél. * Jókat mosolyog, mikor hallja a fiút kuncogni * - Ez csak egy film..ők nem tudják, hogy milyen a mi világunk. * Ajkai elválnak egymástól, mikor a vámpírhercegnő lefekszik egy lycannal, a szikla szélén szeretkeznek * -Hmm..az emberek azt hiszik, hogy ettől izgalmasabb lesz a dolog..de mi jobbak vagyunk. * Mondja búgó hangon * Körmeivel elkezdi karmolgatni kedvese bőrét*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 28, 2009 9:01 pm

    -Lykae... hum... érdekesek... még egybe se futottam bele, bár azt beszélik, hogy léteznek, de gondolom, ha igen akkor úgy védhetik magukat mint mi...*gondolkozik fél hangosa. Majd figyeli a sziklás jelenetet. Majd felfigyel Nerre is.* -Mit szeretnél, kis macska? *dorombolja.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Szept. 28, 2009 9:17 pm

    Nerefil: -Élnek lycanok? Gondolom nekik is rejtőzködniük kell, ahogy nekünk is. * Elmosolyodik mikor meghallja kedvese dorombolását * - Téged..mármint ígérted, hogy dorombolni fogsz nekem . *Javítja ki magát * Újra a filmre figyel..* -Tényleg nevetséges ..a jelmezek sem a legjobbak. *Ásít *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Szept. 28, 2009 9:30 pm

    - Állítólag, de hát nem tudom, legendák vannak... *Dorombol tovább.* -Na ja, a maszkok szörnyűek... és az a bige is a vonaton... ehh.... piszka fa... *úgy tesz mint ha nem vette volna észre Ner kijelentését, amit később korrigált.* -Megyek hozok egy bögre kakaót, neked kell? *majd felkel és kimegy a konyhába, csinál egy hatalmas bögrényit, amiből Ner is ihat, majd vissza megy és a kis asztalra leteszi.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Szept. 28, 2009 10:46 pm

    - Jól van.. Nyugi.. Befogom ígérem..*mosolyog rá, majd teszi a szépet a lányoknak kellemes csípőkörzésekkel és erotikus mozgásokkal, majd apja felé néz vigyorogva*odalép hozzá, majd átkarolja nyakát és felugrik csípőjére*alkarjával Kuraan vállán támaszkodva kezeit szorosan a tarkóján tartva kapaszkodik* A tudás akadályoz, vagy játszunk megint egy kicsit nekik?*kérdi mélyen a férfi szemeibe nézve* Én vállalom az ártatlan kislány szerepet..*vigyorog*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 28, 2009 10:52 pm

    *érzi kedvese hirtelen hangulatváltozását, szomorúságát, mire átöleli* Sajnálom..*suttogja*amikor kedvese utolsó mondatát hallja ránéz komolyan* Ria... Ezt... Komolyan gondolod? Ha a gyermek megszületik... Vállalnád, hogy átesel az átváltoztatáson? Szeretnél közénk tartozni? Teljesen?*néz rá kérdőn* Jól gondold meg. Az egész további életedet döntöd el ezáltal.. És nagyon fájdalmas lesz... Az is lehet, hogy bele is halsz... Bár mindent megteszek, hogy ez ne forduljon elő... Vállalod?*néz rá komolyan*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Szept. 28, 2009 11:03 pm

    *-Lehetséges lenne...?* Pillant fel reménykedve kedvesére. *-Veled akarok lenni, amíg csak lehetséges. Ha van rá mód, akkor az életed végéig... Úgyhogy nincs ezen mit átgondolnom.* Nyugodtan állja Daniel komoly tekintetét. Hangja is magabiztos. *-Igen, vállalom. És tudom, hogy vigyázni fogsz rám.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 28, 2009 11:09 pm

    - Lehetséges a véredben lévő kevéske vámpírvér miatt, de lehetséges..*néz rá, majd szorosan magához karolja kedvesét a válaszra* Ria...*suttogja a fülébe* Nagyon szeretlek... És ígérem, hogy mindennél jobban vigyázni fogok rád...*suttogja* De meg kell várni, hogy a kicsi megszülessen...*mondja csendesen* Csak utána lehet, mert a pici belepusztulna azonnal.*magyarázza* De örülök, hogy így döntöttél.*suttogja boldogan*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Szept. 28, 2009 11:16 pm

    *-Akkor majd utána. Nem akarom elveszteni a gyermekünket.* Lehúzza magához kedvese fejét és megcsókolja. *-Hogy másképp dönthettem volna?* Néz kérdőn Danielre, bár a kérdést igazándiból költőinek szánta. *-És most mi legyen?* Lép is tovább a lényegesebb és aktuális problémára.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Szept. 28, 2009 11:24 pm

    *mélyet sóhajt és elmosolyodik, majd az aktuális problémát felvetve elszontyolodik* Egy kiválasztottat kell hívnom, akiből ihatok...*magyaráz* Azt szeretném, hogy te is ott legyél.. Különben képtelen lennék megtenni. Az olyan lenne, mintha.. Mintha megcsalnálak..*néz rá komolyan* De várhatok még pár napot, vagy hetet, hátha addig elmúlik a rosszulléted a vér szagától.. *mondja hirtelen felajánlva* Rendben?*néz rá kérdőn, reménykedőn*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Szept. 28, 2009 11:48 pm

    *-Egy kiválasztottat? Rendben.* Bólint, azonban a többit hallva kezdi kicsit kényelmetlenül érezni magát. Nem igazán tudja mit feleljen. ~Az nem kérdés, hogy ott kell lennem. Muszáj innia, különben... Ebbe még belegondolni is rossz. De nem tudom, meddig bírná még...~ Néz fel picit tanácstalanul kedvesére. ~...és hogy én hogy viselném a dolgot. Vuk nagyon nem hiányozna oda...~ *-Felejtsd el a heteket. Maximum három nap. Miattam ne kínozd magad. És ha úgy érzed, sok a 3 nap, akkor szólj... Ott leszek veled... Valahogy majd legyűröm azt az átkozott rosszullétet.* Sóhajt fel, és hozzábújik Danielhez. ~Ennyi idő alatt csak kitalálok valamit?!~
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Kedd Szept. 29, 2009 10:52 am

    *figyeli kedvesét kíváncsian, érdeklődve kicsit aggódva, hogy mit felel*mikor meghallja bólint és elmosolyodik* Rendben van.. Ki fogom bírni ne aggódj..*suttogja csendesen majd lehajolva megcsókolja kedvesét* Köszönöm..*suttogja, majd magához öleli szorosan és mélyet sóhajtva ismét megnyugtató dorombolásba kezd*egy idő után lassan elengedi kedvesét, majd óvatosan rendezgetni kezdi előbb Ria, majd saját ruháját*mikor aránylag késznek találja öltözéküket megfogja kedvese kezét* Menjünk fel és fürödjünk meg. Utána azt be kell néznem a klubba, elintézni a dolgokat... Szeretnél velem jönni?*néz rá kérdőn*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 10:59 am

    -Bazd....*nyögi mikor Noko az ölében landol.*-Te tényleg komplett idióta vagy, látszik, hogy az én vérem.... ha szigorúan a pénzt nézem, akkor nem kellene hogy akadályozzon... *vigyorog, közben azért táncol Nokoval az ölében.* -Jó akkor legyél félénk kislány, tiéd az első csók. *vigyorog, és alig bírja vissza fojtani a röhögést.* -Hülye gyerek....
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Kedd Szept. 29, 2009 11:10 am

    - Apámra ütöttem na. Mi ezzel a bajod?*vigyorog, majd a lányokra sandít, miközben beletúr Kuraan hajába szenvedélyesen, majd füléhez hajol* Akkor nézd szigorúan a pénz oldaláról és érezzük jól magunkat.. Na meg a lányoknak is ígértük a visszatérést..*vigyorog* És Dannak is.. Ideje megdolgozni nem?*vigyorog, majd ujjait végigszántja Kuraan tincsein és szenvedélyes színpadiassággal néz rá*a lányok a parketten már sikítoznak és gyűlnek*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Kedd Szept. 29, 2009 11:24 am

    -Én marha! *sóhajt fel. Majd vigyorgásba fog és adja Noko alá a lovat, az az táncol rendületlenül, és nagy szimpadiasan élvezi a simogatást is, közben úgy dob egyet Nokon, hogy szabad legyen az egyik keze, és felhív magukhoz egy lányt, aki fizet is bőségesen. Így szemből Noko, hátulról a lány ölelgeti simogatja.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 7:52 pm

    Nerefil: -Igen , kérek . * Nagyon örül a meleg kakaónak , a bögrét azonnal felveszi az asztalról és elkezdi kortyolgatni az italt ami megmelengeti belülről kicsit. * - Szeretnéd még nézni vagy abbahagyjuk inkább? *Biccent fejével a Dvd felé *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 8:07 pm

    -Annyira rossz, hogy most már muszáj végig nézni. *felül, Ner mögött és a lány vállára teszi a fejét.* -Én is kérek. Tudom, hogy létszám fölényben vagytok, de egy kortyot kérek.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 8:11 pm

    Nerefil: -Rendben..* kedvese beszólásán jót derül * -Létszámfölényben..végül is igaz . *Odaadja Kiryuunak , bőven maradt még a kakaóból ,mert Ner csak a negyedét itta még meg . * Nekidől Kiryuu melkasának * -Mintha kicseréltek volna..* simogatja meg kedvese arcát hátranyúlva *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 8:18 pm

    *Iszik egy nagyobb kortyot, majd vissza adja Nerefilnek a kakaót, elnyúl a telefonért és vacsit kér maguknak. Majd betakargatja a lányt és nézik tovább a filmet alig maradt már belőle 10 perc.* -Tied a többi, neked hoztam...
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 8:24 pm

    Nerefil: * Iszik még egy keveset a kakóból , majd az asztalra teszi a maradékot. * -Köszönöm..*féloldalasan fordul, átöleli a fiút és hozzá bújik . Fejét Kiryuu nyakába fúrja és orrával végigsimogatja kedvese nyakát , látszik , hogy nagyon nem köti le a film . Helyette inkább kedvesével foglalkozik . *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Kedd Szept. 29, 2009 8:28 pm

    *Szorosan öleli a lányt, és megpróbál a filmre figyelni. Nem akarja letámadni, és igyekszik betartani Danielnek tett ígéretét.* -Majd át kell alakítani néhány dolgot.... mire megérkezik... *próbál másfelé gondolni.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Kedd Szept. 29, 2009 8:34 pm

    Nerefil: -Igen..lesz pár dolog amit biztonságosabbá kell tenni . Egy szobát ki kéne alakítani mire megérkezik..a többieknek majd szépen lassan ahogy nőnek . Viszont..én ..úgy gondoltam , hogyha megszületik egy kis pihenőidő kell majd mindkettőnknek , így szedni fogom a tablettákat . Lehet , hogy a kutyákat sem ártana egy kicsit kipaterolni , hogy ne legyenek láb alatt . Főleg ha nálad van a pici és letámad Haku és Sessh nem biztos , hogy annak jó vége lesz. * Megsimogatja a fekete ingből kilátszó bőrrészt , egy gombot kigombol és tovább folytatja a simogatást . *


    A hozzászólást Nerefil összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 29, 2009 8:48 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 22 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 7:23 am