Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 1:42 am

    Megtartja a neki dőlő lányt, ami nem nehéz. *-Igen, így hívnak. Hát... Rendben, Bara.* Mosolyog vissza a lányra. *-Én igazából nem tudom, hol található az a rész, amit keresel, de ha irányítasz, akkor szívesen segítek eljutni oda.* elindulnak a Bara által mondott irányba. Finoman tartja a lányt, hogy ne okozzon neki fájdalmat, de súlyának nagy részét mégis ő cipelje.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Szept. 19, 2009 1:51 am

    *elmosolyodik* Mondom az irányt..*néz rá*mosolya szívből jövő és megkönnyebbült, de látszik rajta, hogy mennyire fáradt már* Köszönöm a segítséget..*mondja mielőtt elindulnak, majd már csak az irányt*mikor megérkeznek mélyet sóhajt* Bekísérsz?*néz a lányra kérdőn, mivel úgy gondolja kedvese edzést tart*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 11:10 am

    *Kissé meglepetten néz Zienre.* -Persze, természetesen. *majd Lyrahoz fordul, útba igazítja, hogy merre is kell mennie, és megmondja neki, hogy mikor kezdődik az edzés.* -Menjünk be a házba? *fordul vissza Zienhez.*-Van valami gond?
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 11:16 am

    Szerencsére nem kell nagyon messzire menniük, de lassan haladnak. Az ajtó előtt megtorpan, majd végignéz Barán . *-Igen.* Mosolyog rá, és egyik kezével halkan kinyitja az ajtót, míg a másikkal még mindig a lányt tartja. Átmennek az előtéren, majd a háló ajtaja előtt ismét kérdőn néz Barára. Végül ezt az ajtót is kinyitja és belépnek rajta.
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szomb. Szept. 19, 2009 11:29 am

    *Mikor kinyílnak az ajtók felnéz, majd fel is áll. Egy szó nélkül megy oda a két nőhöz és kapja fel Bara-t, majd teszi le az ágyba.*-Merre jártál? *Végig néz kedvesén.* -Azt ne mondd, hogy egész éjjel csak gyógyítottál. *Most először simogatja meg Bara hasát.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 19, 2009 11:34 am

    Kiarah:

    *Mosolyogva nézi a fiút.* -Hát... nagyjából egy óra múlva áll Devi egysége megint hadrendbe, az az edzés rendbe. Egy jó tanács, a leghátsó sor mögé állj be, úgy, hogy jól lássátok egymást. Az egy nagyon jól összeszokott és agresszív egység. Vigyázz velük. Mellesleg, a ha meg tudsz mozdulni és nem gurulsz, akkor el kellene mennünk a szabóhoz, harcosokra jellemző bőr edző ruházatot, kellene készíttetni neked a télére. Megkapod a jelemet. Ha jól sejtem, akkor a testőr gárdámba fog kiképezni a bátyám.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 12:00 pm

    Részben örül, hogy a nagyúr a lakosztályban van, részben kicsit kényelmetlenül érzi magát. Amikor látja, hogy Bara jó kezekbe került és férje gondoskodni fog róla, úgy dönt, rá itt már nincs szükség. *-Nagyuram.* Hajol meg, aztán elindul eredeti úti célja felé. ~Már biztos rendesen elkéstem.~ Gondolja, miközben végig siet a folyosókon a gyakorlótér felé.
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szomb. Szept. 19, 2009 12:09 pm

    *Válla felett hátranéz a lányra. Majd megerőlteti magát és utána szól.* -Lyra, köszönöm. *Kilép a folyosóra a lány után.* - Várj. Tudnál rá vigyázni? *Hangja a megszokott érzelem mentes, és tekintélyt parancsoló.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 12:41 pm

    A köszönetet egy főhajtással fogadja. Még nem jutott messze a folyosón, amikor Devidrah utána szól. Visszafordul és bevárja a démont. *-Természetesen, uram.* Mosolyodik el kedvesen. Lehet, hogy Devi hangja most érzelemmentes, de le se tagadhatná, hogy a feleségét szereti és törődik vele. Lyra egy udvarias meghajlás után visszaindul Barához. Csendben megy be a szobába, hátha a lány már elaludt.
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Szomb. Szept. 19, 2009 2:19 pm

    *Egy biccentéssel köszöni meg a segítséget.* - Van valami amire szükséged van?*kissé lágyabbá vált a hangja.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Szept. 19, 2009 4:25 pm

    *meglepődik, hogy bent találja kedvesét, de elmosolyodik* Jó reggelt.. *néz rá, miközben felkapja és az ágyba viszi* Sajnálom.. Kicsit.. belemerültem a munkába...*motyogja bűntudatosan, majd elmosolyodik* De már mindenki jól van.. Én meg hamar kipihenem magam..*amikor kedvese végigsimít hasán nagyon boldog lesz, de csak elmosolyodva néz rá*ahogy Kedvese elmegy és visszajön Lyra csak mosolyog* Sajnálom.. Nem hiszem, hogy most valami nagyon kellemes társaság lennék.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 4:32 pm

    - Igazából csak egy szívességet akartam kérni. Taigetosz valószínűleg ma fog megelleni. Muszáj ott lennem, viszont az egységemet nem tudom így képezni. Átvennéd őket a mai napra? Cserébe valamikor megvizsgálom helyetted a pajzsot. *néz rá komolyan* Vagy valamit, de az egységemnek ma mindenféleképpen kéne tartani egy edzést.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 5:14 pm

    -Megoldható. Akkor átütemezem a napomat. Akkor a leghátsó nagy térre vonultatom ki őket és akkor az én egységemmel együtt levezénylem az övékét is. Na nézd már ennyire előrehaladott a kislány. Hallom a fiad Devidrah keze alá került. Csak lesz abból a gyerekből valami. Bár egészen más pletykák is járják, miszerint az Úrnő a kegyeibe fogadta. *Karbafont kézzel áll és várja a választ.*


    A hozzászólást Kuraan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 19, 2009 6:42 pm-kor.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 19, 2009 5:16 pm

    - Rendben.. Akkor addigra nem ártana odaérnem..*hallgatja a tanácsot* Rendben van.*hallgatja a lányt* Nos.. Otthon éppen van ilyen ruhám. Apám mindig is bizakodott, hogy egyszer csak csoda történik.. Így mindig készíttetett nekem edző ruhát. Azért nem volt eddig rajtam, mert otthon van, én pedig még nem tudtam hazamenni eddig. *magyaráz* A testőrgárdádba?*néz nagyokat* Nem hiszem, hogy ennyire bízna már bennem a bátyád. De talán egyszer majd igen. Viszont addig mindent beleadok, hogy elnyerjem az elismerését.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 5:27 pm

    - Igen.. Már örülünk, hogy végre nekikezdett.. Ezért is vittem el egy hete a közös istállótól a házhoz, hogy a többit ne zavarja, mikor a kicsi világra jön. *mosolyog* De várjuk már, mivel Calvaró az apja. Biztos gyönyörű és erős hátas lesz.*nagyon büszke a születendő hátasra*meglepődik a hallottakon* Ezekről nem tudtam. Noko már lassan 4 napja nem jött haza egyszer sem. Tegnap volt az egyik edzésemen. beállt a többiek közé. Meglepődtem, hogy a teljesítménye milyen jó, mikor eddig állandóan kétbalkezes volt. Azt hittem egész életében a konyhán marad. Nagyon meglepődtem, mikor az edzésen láttam, de ahogy vége lett el is ment. Nem tudtam vele beszéli. Mit tudsz? Mesélj.*néz rá komolyan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 5:36 pm

    -Na hát igen, Calvaro csikói igen csak erősek és szépek.Neherittel is kellene már fedeztetni, tavaszra már ivar érett lesz. Nem akarom heréltetni. *Csóválja meg a fejét.*
    -Járja egy olyan pletyka is, miszerint Kiarah ágyában is megfordult már párszor, no meg az is, hogy az Úrnő kivette a konyháról, és maga mellett tartja. Annyit tudok még, hogy állítólag esküre kötelezte, és a mai naptól kezdve, ő fogja edzeni.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 19, 2009 5:39 pm

    Kiarah:

    - Jó, ha van az jó. Menj el érte, de siess el ne késs, mert Devi szétszed apró darabokba. Gyerünk mozgás! *Feláll és elkezdi kitessékelni a fiút a szobából.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 5:50 pm

    - Nem is szabad.. Kár lenne egy olyan csődörért.. ha gondolod esetleg az öcsém hátasa hamarosan tüzelni fog. Megbeszélhetem vele a dolgot.*ajánlja fel*egyre nagyobbakat néz az új hírek hallatán* Ágyba vitte az úrnőt, aki kivette a konyháról? Esküt tett Devidrahnak? Hmm..*gondolkozik el* Nem semmi. Azt hiszem sürgősen beszélnem kell a kölyökkel. De legalább értem, hogy miért nem jött haza egy ideje. Büszkének kéne rá lennem, de.. 16 éves. Fiatal még ahhoz, hogy az úrnő mellett szolgáljon. Főleg, hogy eddig nem is harcolt túl sokat. De ha Devidrah képezi attól tartok meg fog erősödni. Vagy belepusztul. Bár ahogy az akaraterejét ismerem inkább az előbbi.*mosolyodik el büszkén* Azt az egyet tőlem örökölte. Bár most hogy edzeni kezd, talán több is kiderül. Jut eszembe. Az a tegnapi lány, akit hoztál az őrjáratról. Nálad szállásolta el Devidrah. Mit lehet róla tudni? Nem veszélyes?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Noko Szomb. Szept. 19, 2009 5:59 pm

    *elmosolyodik* rendben van! Rendben!*mosolyog*felkel majd az ajtóhoz megy, de megáll ott, hiába tuszkolja Kiarah* Csak még valami..*hirtelen megcsókolja szenvedélyesen a lányt* Este jövök.*suttogja, majd felkapja kabátját és már szalad is*felsője nincsen, mivel azt Devi szétkapta rajta, de nadrágja megvan és kabátja is jó meleg*rohan végig a palotán, majd le az udvarra, végig azon és a falun is*mikor meglátja apját és Kuraant lassít, majd megáll*nagyot nyel*~ajaj.. Apám azt hiszem ideges lesz, ha megtudja.. Főleg, hogy jóban vannak a nagyúrral...~*elindul lassan tovább feléjük*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 6:12 pm

    -Nos, tudhat valamit a fiad, ha Kiarah maga mellé vette... úgy hírlik, elég hangosak voltak, de leginkább az úrnő... Igen, az jó lenne, köszönöm. Na igen, ha egyszer Devi keze alá kerül akkor vagy belepusztul vagy erős harcos lesz. Hummm.. akkor kezdjem félteni a posztom? A fiadtól? *vigyorodik el.* -Lyra,... nem, nem hinném. Ha jó formában van, akkor remekül tudja manipulálni a viharokat. Ezt személyesen is megtapasztaltam. Hasznosak a képességei. *Mivel, ő szemben áll Ziennel és így Nokoval is észreveszi a fiút.* -Emlegetett szamár.... *mondja halkan.*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 19, 2009 6:15 pm

    Kiarah:

    *Miután Noko elment, rendbe szedte magát, felöltötte edző ruháját és kiment az edzőtérre, a gyerekek már kint várták.Elkezdte a napi rutin feladatokat velük egészen jól haladtak, de érezni azért, hogy egy nap edzés kimaradt.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szomb. Szept. 19, 2009 6:33 pm

    *elmosolyodik* Nem hiszem, hogy a posztodra pályázna. Különben meg megszoktam már, hogy melletted harcolok. Ha átvenné a posztod a jól kidolgozott harci egységünket kezdhetnénk elölről. *vigyorog, majd bólint* Rendben. Ha valóban hasznosak a képességei, azt hiszem a további viharok tényleg nem fognak annyi bajt okozni. És mivel az úrnő is itt van úgy hallottam, hogy majd segít a lánynak, hogy jó formában legyen. És akkor nálad fog lakni.*jelenti ki* Igazából azonban az érdekelne, hogy mi a véleményed róla? Személyesen. Hallottam, hogy csinos a kicsike.*vigyorog*mikor megjelenik fia nem is kéne mondania Kuraannak úgy is észrevenné*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 19, 2009 6:41 pm

    -NA ja, mire mennél te nélkülem? Hajjajj.... *Szélesen elvigyorodik.* -Az nem kifejezés, hogy csinos... egyenesen dögös az a nő. Hát barátocskám, erről lekéstél... az én szárnyaim alá lett beosztva. *Nevet fel.*


    A hozzászólást Kuraan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 19, 2009 8:34 pm-kor.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szomb. Szept. 19, 2009 6:47 pm

    *-Nem, köszönöm. Nincs szükségem semmire.* A hálóterembe érve az ágyhoz megy és leül a lány mellé. Rámosolyog Barára. *-Neked nem is kell annak lenned. Én vagyok itt azért, hogy jó társaságod legyek. Bár az alvás lehet többet segítene, mint a beszélgetés. Ebben az esetben viszont őrzöm az álmod, ameddig a nagyúr vissza nem jön. Na, mit szeretnél?* Kérdőn néz Barára, hangja vidám és megnyugtató egyszerre.
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Bara Szomb. Szept. 19, 2009 8:43 pm

    *elmosolyodik kedvesen* Csak kicsit kifáradtam.. Semmi bajom nincsen.. Csak.. nem szeretek egyedül lenni..*motyogja* Nem mesélnél magadról?*őszinte kíváncsiság van a hangjában* Tényleg meg tudod szelídíteni a villámokat?*néz rá reménykedve*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 10:17 am