Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+7
Kuraan
Daniel
Nerefil
Kiryuu
Noko
Lyra
Rianna Wolf
11 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Vas. Okt. 11, 2009 5:38 pm

    *-Örülök, hogy jól van. Ha szükségünk lesz a segítségére, majd szólunk.* Mosolyog. *-Menj csak nyugodtan.* Köszönésképpen meghajtja a fejét, majd folytatja az ebédet.
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Vas. Okt. 11, 2009 5:43 pm

    *-Igen asszonyom, nem fogok késni.* Áll fel és hajol meg. Majd visszaülve befejezi az ebédet. Kíváncsian néz körbe, mi van még az asztalon. Nem tudja, Noko mikor jön vissza, de megígérte, így addig szeretné valamivel lefoglalni magát. Végül tovább próbálkozik az asztalon található finomságokkal, mindenből szedve egy kicsit.
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 5:44 pm

    - Nos amennyiben ez lehetséges szívesen tartok veletek ma este.. Úgy is csak idegeskednék a szertartás miatt. Egy kis mozgás és feszültséglevezetés nem fog ártani úgy hiszem. Talán a teljesítményemet is növeli majd odaát..*vigyorog*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 6:38 pm

    -Az Őrző seggbe fog rúgni Dan ha Noko-t kiviszed,az az ha a nemzőnek baja lesz. Nekem se kellene kimennem, sőt, de én a sajátbőröm viszem vásárra, és már a seggberúgást is megkaptam. Holnap jönnek az újjoncok. *Mondja miközben feláll Ner mellől. Ugyan is, ő bent volt a szobában, igaz az asztal és a HD tft monitor takarásában guggolt.*-Noko maradsz a seggeden! Ezen nem vitázom, és ha már mind itt vagytok, a kezembe veszem az irányítást. Danielé lesz, a harcosok az az a ti koordinálása. Én meg poshadok itt, de harcolni kimegyek.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Okt. 11, 2009 7:21 pm

    Nerefil: * Hallgatja egy ideig kedvesét , majd feláll és átadja neki a helyet * -Én léptem..* ad egy gyors csókot és kislisszol a dolgozószobából , lemegy az ebédlőbe ahol már egy előre elkészített adag várja . Farkas éhes így azonnal ráveti magát*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 7:40 pm

    *meglepődik K és Ner felbukkanásán* Hát te meg mi a halált kerestél itt?*néz rá, miután Ner kislisszol* Jó rendben.. ha végre elfoglalod a helyed ám legyen.. De unatkozni fogok.. Bár..*elvigyorodik* Legalább több időm lesz Riával.. Kösz K, hogy átveszed a papír melót.. Az arisztokratákat is elvállalod akkor igaz? Jaj de jó..*örülget*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 7:42 pm

    *a király és fele felbukkanásán csak vigyorog, viszont lekonyul arcáról a mosoly, mikor kijelentik, hogy ő nem mehet* Most miért nem? jól harcolok ezt te is láthattad! Kell az erősítés. Nem vagyok egy gyenge alak, akit meg kell menteni. Tudok vigyázni magamra és szükségem is van egy kicsit arra, hogy ismét az utcán legyek az alantasok nyomában! Menni akarok és fogok is! Ha ellenzed ha nem!*jelenti ki*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 7:44 pm

    *Fiára förmed. Nyakon kapja és lenyomja a földre térdelésbe.* -Vond vissza és kérj bocsánatot, Te eszetlen kölyök. A Királyoddal beszélsz, nem a haveroddal.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 7:46 pm

    -Igen azokat is átveszem. *Noko felé fordul épp válaszolna, mikor Kuraan lenyomja a kölyköt.* -Hagyd, Noko nem kértem, hanem parancsoltam. *mondja, nyugodtan, de szemei megvillantak.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 7:50 pm

    *nem érdekli apja szidalma, lerázza magáról a kezét, majd feláll* Akkor is megyek! Veletek vagy egyedül! Különben is. Mit csinálsz, ha megszegem a parancsot? Megölsz? Vagy eltöröd pár csontomat? Az Őrző biztos imádna érte! Megyek és kész!*mondja, majd fogja magát és kimegy a dolgozószobából*nem érdekli, hogy ellenszegült a királynak*sosem tűrte, ha parancsolgatva van neki, pláne akkor, ha valamit amit akar megtiltják neki*ezt már az arisztokráciában is gyűlölte, de megfogadta, hogy soha többet*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 7:54 pm

    *Hangos és vészjósló morgásba fog, ahogy Noko ellent mond és kivágtat.* -Dan Menj utána és beszélj a fejével, mert ha én teszem széttépem. Kuraan seggeden maradsz! *Morran a harcosra aki a fia után akar menni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 7:55 pm

    *Fia után akarja vetni magát, de K ráparancsol így marad a helyén.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 8:13 pm

    *nagyokat néz, ahogy Noko kimegy ellentmondva K-nak, majd a parancsra bólint és a fiú után megy* Noko! Hé állj már meg kölyök!*megy utána komolyan, mikor a fiú szemeit forgatva áll meg és fordul szembe vele felvonja a szemöldökét* Na ide figyelj szaros! Azt hiszed sokat tudsz az életről? Kis tiszteletet az érettebbeknek és pláne a királyodnak!
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 8:17 pm

    *mélyet sóhajt* Daniel. Kérlek. Nem érdekel. Tudok magamra vigyázni. Négy évet túléltem már egyedül az utcán. Ha meg párokban mennénk akkor még úgyse lenne bajom. Kell valami hogy kiengedjem a gőzt. Menni akarok. Tisztelem K, meg titeket is de elegem van a parancsolgatásokból. Legalább amíg tehetem, had csináljam azt amit akarok! Ugye te sem gondoltad, hogy világ életemben minden éjszakát ott fogok tölteni a túloldalon? Kell nektek az erősítés ezt ne merd tagadni! És Jó.. Újoncok vannak. Hurrá.. Lesz majd pótlás. Remek. Tényleg. De mennyi idő, mire azok a fiúk átalakulnak? Ha megérik egyáltalán, vagy túlélik? Aztán, míg betanulnak? Legalább 2 évre szükségük van, mire az utcára mehetnek. Segíteni akarok nektek.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 8:50 pm

    *nagyot fúj a fiú szavain és kezeit arcára teszi, majd mintha mosakodna megdörzsöli végül egy nagy lélegzettel leengedi karjait* Kölyök nagyon vékony jégen jársz. Tudom, hogy segíteni akarsz és én örülök is neki, de most tényleg maradj a fenekeden. Legalább az egyik kiválasztott essen teherbe tőled, ha már elvállaltad. Tudom, hogy meg tudod védeni magad, de egy baki bármikor becsúszhat. Rég voltunk az utcán és kimaradt elég sok idő. Nem tudjuk, hogy azok a rohadékok mennyire szedték össze magukat. Valószínűleg Shiont sem fogjuk vinni. Maradj it a kiválasztottal, akit áthoztál és érezzétek jól magatokat. Majd később biztos velünk jöhetsz.*próbál hatni a fiúra, bár szerinte sem ártana, ha Noko menne velük ma ismerve az erejét és képességeit*nagyon nehéz úgy lebeszélnie a fiút a dologról, hogy lényegében magának is ezt kell mondania*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 9:11 pm

    -Igazán megnevelhetnéd, a fiad. *morogja. Bár tudja, ebbe Kuraannak nincs nagy beleszólása már.* - Mellesleg, hogy álltok a Direktrixel?
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Vas. Okt. 11, 2009 9:12 pm

    -Szerinted van bármi beleszólásom már? *Neki támaszkodik a falnak.* -Jól, miért kérded?
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 9:14 pm

    *ránéz Danielre* Csak két órát had legyek odakint. Szükségem van egy kis harcra. Ha nagy gz van szavamat adom, hogy eltűnök és hazajövök azonnal! Csak két órát engedj meg Daniel!*néz rá komolyan és kérlelve*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 9:15 pm

    -Igaz.... *Ő is a falnak támasztja magát.* -csak kérdeztem, mert oylan angy elánnal akartad nőül venni, de egy ideje semmit nem hallani felőletek.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 9:16 pm

    *mélyet sóhajt és összecsippenti orrnyergét* Beszélek K-val. Menj addig a kiválasztotthoz és maradj vele. Megkereslek a válasszal.*mondja, majd megfordul és visszaindul a dolgozószobába*benyit, majd bemegy és bezárja az ajtót*mélyet sóhajt* Velünk akar jönni. Két órát kér velünk és megígérte, hogy ha nagy géz van akkor lelép azonnal. Hogy mit ne mondjak megértem... Én is ki akarnám engedni a gőzt, mielőtt egy hadsereg nőt kapok a nyakamba..*mondja csak úgy mellékesen*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 9:23 pm

    -Meg tudom érteni a kölyköt, de engem belez ki Őszentsége, ha baja lesz a Nemzőnek.....
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Vas. Okt. 11, 2009 9:38 pm

    *bólint, majd elindul vissza az étkezőbe*hangulata nem a legrózsásabb, ezt észrevenni rajta*leül vissza Lyra mellé, majd csendesen elkezdi böködni az ételt a pálcikájával*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 9:42 pm

    *mélyet sóhajt* Úgysem nyír ki mert, te vagy a király. Mellesleg a kölyökben szerintem bízhatunk. Veled megy és ha úgy ítéled meg, hogy nagy gáz van hazaküldöd. Itthon meg esetleg tájékoztathat minket, hogy hol vagy.*mondja* Kell a segítség. Hárman kevesek vagyunk K. Ez tény. Tudom, hogy voltunk ketten is, de nem is volt jó a dolog. És az újoncoknak legalább másfél év kell, mire az utcára lehet engedni őket, hozzáteszem nem egyedül. És a kérdés itt át is terelődik Shionra. Kivigyük ma?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Okt. 11, 2009 9:46 pm

    *Nagy levegőt vesz és felül az asztal sarkára.* -Jó, vigyük a kölyköt, legalább befogja. Nem, Shiont még nem vinném ki, majd a bál után. Nem kéne összeveretni a képét előtte, Ner-nek nem tetszene. Akkor négyen megyünk. Készüljetek össze fél órátok van aztán indulás.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Vas. Okt. 11, 2009 9:49 pm

    - Rendben van. Akkor a kölyök veled megy?*néz rá kérdőn k-ra, mielőtt elhagyná a termet*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 2:54 pm