Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+7
Kuraan
Daniel
Nerefil
Kiryuu
Noko
Lyra
Rianna Wolf
11 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 11:57 am

    -Höm? *néz fel Barara. De oda megy hozzá.* -Mi az?
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Okt. 12, 2009 12:02 pm

    - Csak gyere ide egy kicsit..*suttogja, majd megfogva Kuraan kezét felhúzza magához az ágyra* Gyere.. hajtsd a fejed az ölembe.. *mondja kedvesen*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 12:10 pm

    -Erre most nincs időm. Mindjárt indulunk, és még fel sem fegyverkeztem. *Így ellép Bara mellől, és elkezdi, összeszedni a fegyvereit, tőreit a csizmájába, karmait a kezére, még egy adag kést eltesz. Lehajtja a fejét, majd vissza lép Bara-hoz, megcsókolja, és kiviharzik a szobából.*
    Bara
    Bara


    Hozzászólások száma : 454
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Bara Hétf. Okt. 12, 2009 12:22 pm

    *figyeli a férfit és érzi rajta a nyugtalanságot*~nemcsak Noko miatt.. El fog menni. Akkor ilyen ideges. El akar menni megint.~*ezt az apró csók mindennél jobban bizonyítja*mélyeket lélegzik, miközben érzi, hogy torkában gombóc jelenik meg*hatalmas gombóc*úgy érzi vissza kell mennie a másik oldalra és ot kitalálni valamit*odaát sokat sétál, majd a kincstárba megy be hátha valamiről eszébe jut valami, meg különben is kell pár dolog onnan a szertartáshoz*ekkor meglát egy kézi szigolyvetőt*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 12, 2009 12:25 pm

    *mikor kedvese is jól lakott egy szenvedélyes és sokat ígérő csókkal búcsúzik tőle, majd felmegy szobájába*szokásos harci öltözékét veszi fel hozzá a tőrökkel és a pisztolyokkal, majd lemegy a gyülekezőhelyre, ahol már mindenki ott van* Induljunk. Aztán siessünk haza.*vigyorog* Hisz két tagnak dolga van..*néz Kuraanra és Nokora vigyorogva* kimennek a kertbe* Találkozunk a klub melletti sikátorban!*mondja Kuraannak majd láthatatlanná válik*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 12:27 pm

    *Gyors sprintben vágódik le az előtérbe, pattanásig feszült, annyira ideges. Tudja, hogy ma már nem fog vissza jönni. ~Francba, a zsákom ott maradt. Mind egy, majd vissza jövök érte. Valahogy kicsempészem, most amúgy se tudnám magammal vinni.~*Idegesen toporog Ahogy Dan is befut azonnal, indul, ő az első aki megérkezik a BM mellé..*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 12, 2009 12:27 pm

    *Bólint, hogy egyet ért és ő is semmivé foszlik és a Bm mellett jelenik meg.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Okt. 12, 2009 12:44 pm

    *ő is eltűnik, majd megjelenik a BM mellett* Akkor induljunk.*mosolyog*a csapat ketté válik és két ellentétes irányba indulnak*mindenkinél van telefon, hogy figyelmeztetni tudják egymást, ha gáz van*ezt még az indulás előtt Daniel adta neklik a sikátorban*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 12, 2009 12:50 pm

    -Kövess kölyök. *Elindul az északi irányba, végig a fő utcán, elmennek pár szórakozó sorban álló fiatal mellett.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Okt. 12, 2009 1:27 pm

    *bólint, majd csendesen követi K-t, miközben környezetét figyeli és néha a levegőbe szimatol*kibontja kabátján a gombot, hogy ha ellenség jönne könnyedén ki tudja húzni katanáját, ne legyen baj amiatt* Én.. Sajnálom, ha jmegsértettelek.*mondja, hogy a köztük feszülő csend megszünjön*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 12, 2009 1:29 pm

    *csendesen elindul bátyjával a sikátorban* Komolyan le akarsz lécelni?*néz rá komolyan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 1:57 pm

    *Hátranéz a válla felett.* -nem fejeztem be a dolgom, Nokonak már nincs szüksége rám. Időm még van. *Majd a környezetére figyel.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 12, 2009 1:58 pm

    *Ránéz Nokora.* -Fiatal és tapasztalatlan vagy... *Jegyzi meg, majd tovább nem foglakozik Nokoval.*
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Okt. 12, 2009 2:07 pm

    - Igaz. Hozzátok képest valóban az vagyok.*mondja, majd elcsendesedik, de egy idő után nem bírja tovább* De akor is szeretnék segíteni abban, amiben tudok.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 12, 2009 2:10 pm

    - Értem.. Nem fejezted be, és Nokonak sincsen rád szüksége.. Hogy erre nem gondoltam. Persze.. Így már világos. Menj. Szaladj szélnek, nyírd ki a rohadékot. Reméljük a következő ötven-száz évben sikerrel jársz. És még csak véletlenül se jusson eszedbe, hogy Bara terhes tőled. Hisz az egyik gyereked csodásan felnőtt nélküled. Ha nem szólsz bele, talán a második is normális lesz. Igazad van! Remek ötlet és derék dolog.*mondja gúnyosan, becsmérlően bátyjának*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 2:17 pm

    *Morogva fordul vissza.* -Mit ugatsz bele az életembe?! Milyen jogon?! Én sem pofázom bele a tiedbe, hogy hogy teszed magad tönkre, azzal, hogy nem iszol.... *Acsarog fivérére.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 12, 2009 2:19 pm

    -Segítesz is, dugod a kiválasztottakat, az a dolgod, úgy hogy ne ugrálj itt nekem. *beleszimatol a levegőbe, majd kivillantja fogait és szemei is megvillannak, kapásunk van. Ekkor az utca túloldalán megjelenik két fakó fazon, akik dermedten állnak, meg majd megfeszülnek.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 12, 2009 2:26 pm

    - Igaz. Teljesen igaz. De én nem másokat teszek tönkre ezzel. Kérdezted már Barát, hogy milyen érzés lehetett neki, mikor állandóan leléceltél? Mindig csak kihasználtad, de ő mégsem mondott semmit, viszont a lelkét már apró darabokra cincáltad az biztos. És ha nem sikerül kinyírnod a rohadékot? Honnan tudod, hogy egyáltalán él-e még? De nem számít.. Mi van ha úgy megsebez, hogy ott rohadsz meg?! Idióta! Gondolhatnál néha másokra is!
    Noko
    Noko


    Hozzászólások száma : 380
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Noko Hétf. Okt. 12, 2009 2:29 pm

    - Igaz... De rajtuk mégsem vezethetem le azidegemet. *mondja motyogva, majd felkapja a fejét, ahogy K megáll*ő is megérzi a babahintőpor jellegzetes illatát, majd elvigyorodik*bőrkabátját kicsit félrehúzza* Ugye ez még nem komoly annyira, hogy menekülnöm kéne?*néz K-r, de a két fickót is szemmel tartja*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 12, 2009 2:39 pm

    -Arról nem tehetek, hogy úgy jön utánam mint egy kutya, a gazdája után. Nem én voltam aki mindig út hívta. Ha valami bajom volt ő jött és küldte el a többieket. Nem én voltam az se aki a másik ölébe ült és könyörgött had elégítsen ki. Ő választotta ezt nem én. Sose kértem, hogy legyen hű hozzám. Sose ígértem neki semmit, tudta nagyon jól, hogy el fogok menni! *Kezdi megemelni a hangját öccsével szemben.* -Foglalkozz a magad dolgával.... *sziszegi.*-Tudom, hogy él... Akkor ott döglök meg!
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 12, 2009 2:43 pm

    -Oké, kölyök, ha engem megsebeznek akkor átváltozom, és akkor nem teszek különbséget barát vagy ellenség között. Ha ez bekövetkezik, azonnal lécelj le és szólj Danielnek. *Majd biccent a két alantasnak, hiszen emberek járnak körülöttük. Így elindulnak mind a négyen egy sikátor felé, ami ott van két háztömbnyire az alantasok oldalán. Lassan kimért léptekkel közelít feléjük. A sötétbe óvatosan lép be, de a másik kettőnek is van annyi esze, hogy addig még a sötétség el nem fedi mindannyiukat, addig ne támadjanak ők se. Ahogy Nokot is elnyeli az árnyák, megindul a küzdelem. Pofonok szállnak és talpak csattannak a testeken.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 12, 2009 3:15 pm

    Nerefil: * Éppen narancslevet kortyolgat mikor meglátja kedvesét . Odafordul hozzá. * - Semmi baj..majd máskor . Nagyon vigyázz magadra . * Viszonozza a csókot és megborzolja K frizuráját mosolyogva * -Várni foglak . * Ahogy elmennek a fiúk nem sokkal utánna ő is végez . * Feláll és elindul a pajtába . Ahogy kilépett a kúriából egy magányosan lófráló alakot vesz észre , megközelíti * -Szia Doreen . Hát te hogy kerülsz ide ?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Okt. 12, 2009 3:18 pm

    -Szia! *fordul meg.* -Csak sétálgattam, még a srácoknak megbeszélésen vannak. Jut eszembe, megvan a ruhám, megnézed? De teljes titokban. Shion előtt pláne.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 12, 2009 3:25 pm

    Nerefil: -Neked már megvan a báli ruhát? Huhú..akkor én nagyon le vagyok maradva úgy látszik . Naná! Had lássam ! *Mosolyodik el * -Hagyományos báli ruha vagy te a kicsit modernebb fazonokra szavazol? *Kérdezi mielőtt még felérnének Doreen szobájába *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Okt. 12, 2009 3:31 pm

    -Tudok egy jó helyet ahol biztos találsz valami szépet. Nem, én az új fazonokra szavazok, és ha minden jól megy SHionnak csorogni fog a nyála. *Kacsint Nerefilre. Mikor beérnek a szobájába, akkor gondosan szétnéz és becsukja, majd bezárja az ajtót. Majd elővesz az ágy alól egy gondosan és alaposan becsomagolt dobozt. Kivesz belőle, egy smaragd zöld ruhát, ami elég kihívó darab felülről, nincs háta csak eleje egy egy csíkban.*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 3 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Okt. 18, 2024 11:19 am