Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 27, 2009 9:53 pm

    *mikor Shion megjelenik hozzá szerencsére közel felmorran* Épp itt volt az ideje kölyök!*megfogja karját, majd odarántja Ner fölé és figyelmeztetés végül megvágja csuklóját, majd a seb fölé tartva belecsepegteti a vért* Most legyél erős hülye gyerek! Mert a szád elég nagy. Azt hiszem éppen ideje, hogy visszafogd magad.*mondja közben*szerencsére ötlete bevált*bátyja vérére kezdenek összehegedni a sebek*néhány fonalat ki is szed egy kézzel, közben másik kezével leszorítja Shion kezében a visszeret és ezzel egyidejűleg ott is tartja*a véres fonalakat a Doreen által fogott tálcára teszi*a sebek szépen gyógyulnak a vér hatására*K az asztal másik oldalán van*mikor az utolsó fonalat is kiveszi fellélegzik*még pár csepp vér és annak a nyoma is eltűnik, Ner arcába kezd visszatérni a szín*elereszti Shion kezét, mintha leprás volna*Most menj vissza a szobádba!*parancsol rá, majd K-ra néz* Még egy ideig hagyd inni, közben zárd le a sebét...*mutat a vágásra, ami már valóban csak a felszíni sérülés* Köszönöm Doreen a segítséget.. Menj fürödj meg aztán feküdj le aludni. Meril megmutatja majd a szobád*közben elveszi a hűségestől a jeget és K kezébe nyomja* Ha lezártad a sebet tedd a hasára.. Lehet, hogy lesz egy kis láza.. maradj mellette és borogasd.. A többit én elintézem.. Holnapra semmi baja nem lesz..*mosolyog rá K-ra, majd megveregeti a hátát*lekapcsolja a műtőlámpát* Egy fél órát még maradjon itt, aztán beviheted a szobába, de lábra még ne álljon ha lehet három órán keresztül.. *adja a tanácsokat K-nak, majd elpakolja az eszközöket és kimegy a szobából*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 27, 2009 9:57 pm

    *Morgásba fog mikor Shion megjelenik előtte, és végig morog még a srác ott van. Majd miután elment megnyugszik. Végig hallgatja Dan tanácsait és marad ameddig kell. Miután Ner mozdítható állapotba kerül felkapja és lassan átsétál vele a pajtába, ott a hálószobájába lefekteti az ágyra, majd ő is mellé fekszik, és felajálja Nernek hogy igyon a nyakából onnan több vért kaphat. Közben dorombolásba fog, inkább a maga nyugtatás mint Neréébe.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Csüt. Aug. 27, 2009 10:03 pm

    Shion: *Valóban halál közeli állapotban van Ner , ahogy Doreen mondta , neki * Érzi a feszültséget a többiek és saját maga között és ezért csakis magát hibáztathatja . Egy dolognak tud csak örülni , hogy Ner sebei elkezdenek gyógyulni . Mikor nincs rá szükség azonnal eltűnik szobájában *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Csüt. Aug. 27, 2009 10:07 pm

    *Miután végeztek, követi Meril, és berendezkedik a szobájába, elsőnek a zuhanyzóba megy és beáll a tus alá, ám nem bír sokáig állva maradni, lecsúszik a fal mentén és összekuporodik. Pár órát ott tölt el. Majd egy köntösbe bugyolála fel alá kezd elé járkálni a szobájában. Benéz a gardróbba és talál egy hagyományos kimonót, jobb híjján azt veszi fel (mint az avataromon).
    Nem tud magával mit kezdeni, és az idegesség is most jön ki rajta ami miatt remegni kezd.
    Végül kimegy a szobájából és az udvarra megy, körbesétálja a medencét.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 27, 2009 10:08 pm

    Nerefil: -köszönök mindenkinek mindent . *Mondja mikor vége az operációnak * -Neked Daniel egész életemben tartozni fogok az biztos. Doreen neked is köszönöm . *Kedvesére néz és elmosolyodik * -Egy életen át törlesztek neked ezért a maiért rendben? * Kimondhatatlanul örül , mikor a puha ágyukba kerül . Nem kell sokat noszogatni , hogy K nyakából igyon . Odafordul kedveséhez és beleharap a felkínált nyakba , a dorombolás nagyon tetszik neki , jobbjával kedvese mellkasát simogatja végig. * Nagyokat kortyol a vérből és néha felnyög a finom íztől * -Imádlak téged..a véred..minden porcikád. *suttogja kiterülve kedvese mellett miután befejezte az ivást és lezárta a sebet.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Csüt. Aug. 27, 2009 10:13 pm

    *Nyugodtan marad még Ner iszik a nyakából, olom súlyúnak érzi magát és minden porcikáját a lány hangja igen távolinak tűnik számára. Majd mikor Ner befejezte az ivást anyatt forul a lány mellett.* -Szeretlek. *suttogja, amjd alvásba ájul, Ner sokat ivott belőle és most igen csak legyengül emiatt, száját száraznak érzi, de magát már túl erőtlennek ahhoz, hogy az ájulatból felkeljen. Így inkább hadja, hogy a tudata a mélybe zuhanjon. *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Aug. 27, 2009 10:19 pm

    Nerefil: * Benne van a bűntudat kissé , hogy túl sok vért ivott kedveséből . De holnap mikor már jobban lesz ő ad a fiúnak , ha igényli. * Szorosan hozzábújik K-hoz , magukra húzza a takarót és békésen alszik el . Tudja , nem mintha eddíg nem tudta volna de most be is tudta bizonyítani K ,. hogy mennyire fontos számára a lány és ez Nert nyugodtsággal tölti , el hogy valaki védelmezi és szereti*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Csüt. Aug. 27, 2009 10:22 pm

    *lassan felsétál Shion szobájába*azt az egyet sajnálja, hogy képessége, amivel mások hangulatát tudja manipulálni magára nem működik, pedig most jól jönne egy kis nyugtatás*kopogás nélkül megy be Shion szobájába, majd becsukja az ajtót némán*elméjével kulcsra zárja*lassan a fiú felé fordul és kezeit mellkasa előtt összekulcsolja, majd leengedi és elindul felé*arca semmilyen érzelmet nem tükröz, csak tincsei között szikrázik néha a feszültség, ami alapjában véve nagyon is félelmetes, főleg, hogy Dan általában jókedvű, vagy ideges, de a fapofa nagyon nem jellemző rá és így nagyon nem kecsegtet jóval*ahogy Shion mellé ér szinte követhetetlen sebességgel húz be egy akkorát a hasába, hogy a fiú úgy érezheti belsőszervei keringőznek, majd tehetetlenül rogy térdre*egy mélyet sóhajt, majd elmosolyodik* Így már minden jobb.. Miért nem egy ilyennel próbálkoztál? kevésbé veszélyes egókirály!*néz a fiúra, majd a bárszekrényhez megy*tölt két pohárba a legerősebb italból, majd az egyiket Shionnak viszi, a másikkal a kezében leül egy karosszékbe, keresztbe teszi a lábát és kortyol az italból a fiút nézve* Igyál.. És adj hálát az Őrzőnek, hogy a húgod túlélte, különben már te is az Árnyékban lennél öcsi.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 11:14 am

    *Körbesétálja a medencét majd leül annak a partjára és a víz fodrozódását kezdi el nézni, majd miután ezt megunta, felkel és arrébb sétál, majd leül és elfekszik a fűben, a csillagokat kezdi el nézegetni és a jövőjén gondolkozik, hogy most mi is lesz. Közte és Shion között? ~Az a hülye, aláírta a halálos ítéletét, ajj ... miért nem tud gondolkozni, és miért ilyen féltékeny? Mi lesz így most? ~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Aug. 28, 2009 12:30 pm

    *Nem sokat sikerül aludnia, noha nagyon fáradt az éhség és a torka kaparása győzött. Így óvatosan kicsúszik Ner alól és fl ül az ágyban, csupán enyhén szédül. Lábra áll, de kissé forog vele a világ, imbolyogva elmegy az ajtóig utána könnyű dolga van, mert a fal végig ottvan mellette, a lépcső alján leül egy kicsit, mert ekkor már nagyon szédül. Sessh belehuppan az ölébe és össze nyalja a képét.* -Jól van, elég, jó... na.. Sessh...*kitessékeli a kölyök kutyát az öléből de ekkor Haku vágódik be aki aggódva nyalja körbe gazdája képét. Egy nagy sója közepette, kinyújtja a lábait a lépcső alján amit így azonnal ellepnek a kutyák, lassan már úszik a nyálukban. 10 percet is eltölt ülve és kutyázva mire újra elindul a hűtő felé, a pultnak támaszkodva kiszed egy doboz narancslevet, ami egy 1,5literes kiszerelésű, és mind megissza, torkának szárazsága valamelyest enyhült. De szédülése nem sokat. A hűtőben talál makarónit és maga elé fogja a tála és úgy hidegen eszik belőle egy keveset.*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Pént. Aug. 28, 2009 1:56 pm

    *Végül közel egy napig tartó keresgélés után sikerül megtalálni Gigi-t.
    - Na végre. A fél várost bejártam és az egész kúriát. És miért? Mert tettem neked egy szívességet erősen beszívott és részeg állapotban. -*s felkapja a macskát.
    - Na gyere cica. Megmutatom mit hoztam neked. -* s felmegy macskástul a szobába. A kajával elsöprő sikert arat, a játékok azonban természetesen nem nyerték el a macsek tetszését, annál inkább a zacskó.
    - Annyira éreztem, hogy ez lesz. Ha meg zacskókkal jöttem volna vissza, akkor vérig lennél sértve. -*mivel a macska remekül el van. Mosolyogva figyeli. Aztán megrémül. Gigi a zacskóval a fején indul el szédületes ütemben.
    - Állj meg te lökött macska. -* visszhangzik a kúria. Andreas nem ért az álltokhoz. Így azt sem tudja, hogy a cica nyakán nem szorul a zacskó és tökéletesen lát.
    - Dan megöl, ha bajod esik. Állj meg! GIGI! -* a macska a medencéhez szalad.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Aug. 28, 2009 1:58 pm

    Shion: * Felpillant Danielre , mikor bejön a szobájába a harcos . Nem sok jót ígér Dan tekintete és a feszültség ami körülötte van * Az ütésre nem számított ,de nagyon is jogosnak tartja . Összecsuklanak lábai *-Nekem is jobb mostmár egy kicsicsivel..*hörgi* Elveszi Danieltől az italt és egy hajtásra megissza , nagyot mordul mert végigmarja nyelőcsövét az erős ital *-Jól elcsesztem ezt az egész dolgot , hülye barom vagyok és előbb cselekszem mint kérdezek .*Túr bele hajába * -Arra nem is merek gondolni , hogy mi lett volna , ha elveszítem a hugom. Viszont azt sikerült elérnem , hogy mindenki megutáljon ..főleg Doreen és K. * Szomorú kutya képével néz fel Danielre közben csuklik egyet *-Neked sem kéne itt lenned..nem vagyok valami népszerű társaság mostantól .
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 2:12 pm

    *Felrezzen a zacskó csörgésre és tányér nagyságú szemekkel nézi a macskát a zacskóval a fején és az utána rohanó kétségbe esett férfit.*
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Pént. Aug. 28, 2009 2:20 pm

    *A macska végül megáll Doreen előtt. S egyetlen mozdulattal leszedi magáról a zacskót. Andreas szemei kikerekednek.
    - Te kis.... A lelkemet is kiteszem érted, erre átejtesz. -* mire Gigi védekezőleg Doreen-hez simul.
    - Ohh. Bocsánat. Mi még nem találkoztunk. Andreas Jackal. Ügyeletes macskafelvigyázó és kakukk tojás. -* igyekszik a lehető legudvariasabb lenni bár látszik rajta, hogy elég "nyers". - Kit tisztelhetek a hölgyben?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Aug. 28, 2009 2:25 pm

    Nerefil: *5 órát sikerül aludnia , mikor felkel mellőle kedvese * Másik oldalára fordul és úgy próbál tovább aludni ,de nem sikerül . * Lassan lesétál a lépcsőn .Először a két kutyát látja meg , ahogy a hűtőtöl nem olyan messze ülnek emgyás mellet és hűségesen csóválják a farkukat miközben egy pontra figyel mind a két eb * Lejebb megy a lépcsőn és ekkor meglátja K-t is . * A kutyákat kikerülve settenkedik a fiú mögé . *-Éjszakai nassolás? *Kérdezi álmos de kedves hangon * -Miért nem valami tartalmasabbat eszel..tudod sokat ittam belőled és pótolnod kéne a hiányt a vérből . Ha gondolod..használj engem . *Teljesen egészségesnek néz már ki , szemeivel hunyorog még kicsit álmoskásan *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 2:28 pm

    *Meglepetten néz a férfire, de a bemutatkozása miatt fel kell nevetnie, szája elé kapja a kezét és hangosa felkacag. Ami a történtek után nagy kőt gördít le a lelkéről. Feláll és letisztogatja a kimonóját.* - Doreen.. *itt elhallgat, mert majdnem elmondta a származását is, majd egy kedves mosoly kíséretében ismét megszólal.* - Szólíts csak nyugodtan Doreen-nek. Örülök, hogy megismerhetem. ja.. az az, hogy megismertelek. *A beszéd stílusán és gesztusain mélyen kiérződik, hogy nemes származású.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Aug. 28, 2009 2:32 pm

    -Nem, kivan zárva, hogy az elkövetkező néhány napban igyak belőled. És különben is feküdnöd kellene, nem pedig mászkálnod. Dan még csak pár órája varrt össze. *Aggódva néz fel Nerefilre.* - Gyerünk menj vissza aludni. Én meg megleszek itt, amint látod épp azon munkálkodik, hogy legyen elég vérem. Kész a narancslé majd megteszi, meg a kaja. Tünés vissza.
    Andreas
    Andreas


    Hozzászólások száma : 42
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Andreas Pént. Aug. 28, 2009 2:37 pm

    - Doreen. Szintén örvendek. Szabad érdeklődnöm, hogy hogyan is kerültél ide? Ami engem illet én az elmúlt két napban ....-*megvakarja fejét...
    - nos...tegnap a ház urának segedelmével kiütöttem magam, aztán pedig macskát hajkurásztam. Bár ez utóbbit te is láthattad. -* pár pillanatra elhallgat.
    - Én magam pedig az elveim miatt kerültem ide. A kakukk tojás jelző pedig az emberi mivoltomra utal.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 2:44 pm

    *Kissé elkomorodik az arca.* - Shion hozott ide. Amm... *mosolyognia kell azon, hogy Andreas nem tudja az elmúlt két nap eseményeit.* - Tudod, megszöktem otthonról. Egy kényszer házasság elől menekültem el. Most pedig... nem tudom mihez kezdek... *Átöleli saját magát.* - Ne haragudj nem akarlak ezzel untatni.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Aug. 28, 2009 2:45 pm

    Nerefil: -Miért nem akarsz inni belőlem? Érzem , hogy szükséged lenne vérre . Én jól vagyok nagyon is. * Néz K-ra , majd leül az egyik székre és megrázza fejét , hogy nem megy fel amíg nem válaszol a kérdésekre *Nos ?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Aug. 28, 2009 2:48 pm

    -Azért mert nem régen lettél csak össze hegesztve, és sok vért veszítettél. Tudod vagyok olyan bolond, hogy szerelmes legyek beléd és aggódjam érted. Különben is nem kell innom, alszom egy jót és jól leszek.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Aug. 28, 2009 2:59 pm

    Nerefil: -Gyorsan gyógyulok , mert a lehető legjobb minőségű vért kaptam . *Feláll a székről , odamegy K-hoz és megöleli * - Örülök , hogy elbolondítottalak ahogy te is engem . . *Mosolyog * -Mert az hogy nézne ki , ha én rohangásznék utánnad? *Kuncog , ad egy puszit kedvesének majd elindul fel az emeletre * -Várlak az ágyban..ha esetleg álmos vagy..*szól vissza mielőtt eltűnne a lépcsőfordulóban *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Aug. 28, 2009 3:03 pm

    *Leteszi a fejét az asztalra, menne ő de a világ még mindig ringlispílezik körülötte.* -Álmos vagy nem kicsit, csak éppen itt minden forog. *motyogja maga elé. Nem csak, hogy aggódik Ner-ért de most a férfiúi büszkesége miatt sem akar a lány után szólni, hogy talán még is csak elfogadná a nyakát és inna belőle.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 28, 2009 4:33 pm

    *figyeli a srácot* Aki van olyan bátor, hogy a királyra támad, az ne nyafogjon ha a pia marja a torkát!*jegyzi meg közömbösen továbbra is a fiút nézve* Maradj csak most ott a padlón térdelve.. Legalább tudod, hogy hol a helyed.*mondja, majd újra tölt magának és azt is lehúzza* Neked? Ugyan.. Neked mitől lenne jobb? Igen.. Jól mondtad.. Egy hülye barom vagy.. Plusz meggondolatlan. De talán ez elég tanulság lesz számodra ezentúl, hogy mindig gondolkodj, mielőtt bármit teszel.*forgatja a szemeit, ahogy a fiú nyafogni kezd*feláll, majd hasba rúgja nyugodt arccal, majd visszaül* Ha barom voltál ne sajnáltasd magad! Nem vagy népszerű ez tény. Úgy döntöttem mától a szárnyaim alá veszlek! Megtanítalak az önfegyelemre. Elsősorban azzal kezdjük, hogy kérdezés nélkül csak levegőt vehetsz.. Nem vakarózhatsz és még szarni sem mehetsz, ha azt én meg nem engedem! Egész nap mellettem leszel, amíg a szobádba nem küldelek aludni, vagy tanulni. Tanulni fogsz kölyök! Nagyon sokat! Az edzéseidet is átveszem K-tól, amíg teljesen le nem nyugszik.. És remélem mondanom sem kell, hogy a húgodnak és K-nak is rítust kell felajánlanod majd. Add ide a poharad!*önt, mikor a fiú odanyújtja, majd magának is* Most idd meg!*iszik ő is* Látod? nem lesz ez olyan nehéz. Pontban 7-re minden nap felkelsz és amíg nem megyek érted tanulsz, vagy megmosakszol. Mást nem tehetsz! És ígérem K sem fog felkeresni, hogy kinyírjon. Az edzés pedig.. Én fogom tartani, ahogy már mondtam. De felejtsd el K edzésmódját. Bemelegítés nélkül fogunk verekedni. Élesben. Nem vagyok sokkal erősebb egy alantasnál, mivel a fegyvereket jobban szeretem, éppen ezért gyorsabb vagyok K-nál. Viszont a nyafogást nem tűröm. Ha netán eltörne a lábad nem kezdesz nyafogni.. Férfivá érsz mellettem ne aggódj és talán a többiek bizalmát is visszaszerzed.*néz rá komolyan* Most pedig..*felkel* Maradj a szobádban. Tanulj aztán aludj. Ma már nem megyünk ki. És próbáld meg átgondolni, hogy a féltékenységed hova is vezetett.*indul el ki a szobából* Jah? Még valami. Nem állhatsz lábra. Egész este térden fogsz mászkálni. Ez az első lecke. És ha megszeged látni fogom.*vigyorog magabiztosan* Majd küldetek fel ételt egy hűségessel. Edd meg mind. További kellemes estét.*biccent majd kimegy a szobából*jobban érzi kicsit magát*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Aug. 28, 2009 5:50 pm

    -Otthon édes rémes krémes otthon. *Felnéz a főbejáratra, és az épület elejére. Egy kapucnis póló van rajta aminek a kapucnija a fején van, a hátán fél vállon lóg egy kis szák, amiben benne van a minimális mennyiségű motyója, meg a pénze. Vörös fekete haja kikandikál a kapucni alól, egy már elégé elrongyolódott acélbetétes bakancs egy rongyos fekete farmar és a piros fekete kapucnis póló a viselete, mely hosszú uijú, e felett a fegyvertartói vanak és rongyos bördzsekije immár a kézében van a vállára dobva. Belép a házba, beüti a biztonsági kódot, de az vad sípolásba kezd, mivel az elmúlt 50 évben számtalanszor módosítva lett.* - A fene essen beléd. *belerúg az ajtóba*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 35 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 10:41 pm