Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Pént. Aug. 14, 2009 5:58 pm

    Tetszik neki a férfi reakciója, mosolyogva figyeli. Kivárja, hogy kedvese visszaaludjon, majd egy újabb apró csókot lop tőle. Magában kuncog kedvesén, aztán ismét csókot lop ajkairól. Majd még egyszer, és még egyszer, és még egyszer. Már nem várja meg, hogy Daniel teljesen visszaaludjon, hanem viszonzásra próbálja meg rávenni. Közben ujjai is vándorútra indulnak a kedves nyakán fel az arcáig. Finoman köröket kezd el rajzolgatni ujja hegyével két oldalt a halántékától a homloka közepéig végig a hajtöve mentén. Aztán végig vezeti ujját a szemöldök vonalán, majd a szemek következnek, aztán az orr, s végül az ajkakon állapodik meg a keze.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 16, 2009 6:52 pm

    Nerefil: - Másfél óra múlva nyugszik le nap kb . Én meg úgy érzem , mint aki beszívott ,de ez kezd már elmúlni azthiszem..de este ..hát vannak homályos foltok , hogy mi is történt . Hozom a rendelésed.*Feláll és kimegy a szobából . A konyhába megy , ahol Meril már ténykedik *Megkéri a hűségest , hogy csináljon tejeskávét addíg előkeresi a kakaóport . Mikor elkészül megköszöni és egy kisebb tálcán szervírozza a kávét és a hozzávalókat * Becsokja lábbal maga után az ajtót* -Tessék , meghoztam amit szeretnél. * Teszi le a szekrényre , K mellé a tálcát*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 16, 2009 7:04 pm

    *Nagyjából betájolja magát, hogy mennyi lehet az idő, majd mikor Ner le megy a kávéért, akkor ő a fürdőbe megy, hogy legyalulja a képéről a borostát. Mire Ner vissza ér addigra már az ágyon ücsörög. A fadobozzal a kezében és a homlokát ráncolja.*
    -Köszi. *A kávét kapásból be is dönti, vagyis azért nem forrázza le a torkát, hanem el kezdi kortyolni.* - Kérsz? *Néz fel Nerefilre.* -Igen, végül is beszívtál Nalla. *elvigyorodik.* -Az esti beszélgetésre vissza kellene térni, de bekészítem az utolsó darabot ha megint harciasra váltanál. *megint csak vigyorog*
    -Szóval, akkor tisztáznunk kellene, hogy akkor most hányadán is állunk egymással, illetve mit vársz el tőlem. Nem akarok találgatni, tehát egyenesen és nyíltan mondd a képembe. *hangja kellemes és nyugodt.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 16, 2009 7:16 pm

    Nerefil: *Megrázza fejét , mikor megkérdezi tőle a fiú , hogy kér-e kávét. * -Kössz , nem én tea párti vagyok inkább . Hmm..szóval valami drog volt abban a szivarban? *Vonja fel a szemét *-Neked is van praktikád , hogy hogyan lazítsd el az embert...mármint vámpírt . Hányadán állunk? Szerintem éppen dobtál..*vigyorodik el * úgyhogy akkor a nullánál állunk . Ha azt akarjuk , hogy több legyen barátságnál akkor én elvárom , hogy hűséges legyen csak így leszek én is hűséges hozzád . Ennek érdekében a kúria és a Bm összes videóanyagát megnézhetem emlellett a telefonod híváslistáját is ha úgy tetszik esetleg . Mert megakarok bizonyosodni , hogy tudsz-e egyáltalán csak egy nő mellett maradni . A másik amit szeretnék , ha kicsit gyengédebb lennél...tudom , hogy vadabb egyéniség vagy ez a szexepiled de néha nem árt kikapcsolni . Most te mondd el minden panaszod , nyűgöd és elvárásod és hogy te hogy látod a kettőnk dolgát.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 16, 2009 7:27 pm

    *Mivel nem kér kávét így elfogyasztja, majd a hátát a falnak támasztja és úgy ül az ágyon.* - Igen, dorg van bene, így is lehet nevezni. remek feszültség oldó és ideg nyugtató. * Szemei hatalmasra kezdenek kerekedni, mikor Ner megemlegeti neki, hogy a videó anyagokon és a telefonján is nyomát akarja követni.* - álljon már meg a menet. Mi ez? Megfigyelés? Na ezt tisztázzuk, szóval te maximálisan figyelemmel akarod kísérni a mozgásom itthon és a BM-ben is? Ja és még a telefonom is figyelni akarod?! Nem sok ez egy kicsit? és én mit kapok cserébe? Az még megoldható, hogy gyengédebb leszek....
    - Ner ugye tudod, hogy nem csak élvezetből kellenek a nők? Na jó nyíltan, mennyi ideig kell szüzességi fogadalmat tennem?
    *Most már nem ül olyan lazán az ágyban.* - Nem akarom magam szedálni, remélem meg tudod érteni. Nézd, ha te beadod nekem a derekad és nem csak nézzük egymást az ágyban, akkor nem kell a többi nő. Érted?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 16, 2009 7:39 pm

    Nerefil: -Igen jól hallottad. Véletlenszerűen bármikor belenézhetek a vágatlan videókba és a telefon is ..igen kellenek ahhoz , hogy megtudjak bízni benned ..~legalábbis egy ideig..aztán ha jókisfiú leszel leállok vele~ Szerintem nem betarthatatlan és ha akarsz kérj valamit cserébe érte .
    -Nem csak élvezetből kellenek? Hanem a sárkányod lecsillapítására is ugye ? Arra nem gondoltál , hogy megállapodhatnál valaki mellett? A szüzességi fogadalmad egy életre szól..*mosolyodik * hogy más nőket nem érintessz meg , hanem csak engem . Értelek én..és hogy lassan "bekéne adnom a derekam" ..de még elég élénk az emlék ahogy azzal a másik lánnyal vagy úgyhogy ma semmiképp ne számíts rá . Ha tényleg hűséges maradsz..akkor hamarabb , mint gondolnád lehet több közöttünk..sokkal több ,de ez kettőnkön múlik.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 16, 2009 7:52 pm

    - Igen, a kicsike kis sárkányom miatt kellenek, mint mondtam, ez kellemesebb módja a nyugtatásának, mint ha folyamatosan szedálva vagyok. Egyszer már leszoktam a drogokról, és nem szándékozom megint elkezdeni. *felvonja a szemöldökét.* - Őszintén szólva eddig még nem gondoltam arra, hogy meg állapodjak egy nőnél, de mióta téged ismerlek azóta egyre jobban foglalkoztat a gondolat, néhány napja meg egyenesen vágyom erre. Nézd ez neked nem fog semmit mondani, de 5 napig kibírtam, hogy nem nyúltam nőhöz, erre Daniel a tanum. Nem véletlen zárt össze minket az este. *elfintorodik mikor Ner megemlegeti neki, a kis "meglepestést" a BM-ben.**Hatalmasat sóhajt.* - Megadom magam, legyen ahogy akarod. De tudd, nekem van igazam! A szerelem, öl, butít és romlásba dönt!
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 16, 2009 8:06 pm

    Nerefil: -Nagyon jól tetted , hogy leszoktál a drogokról , mert az kizáró tényező nállam . És az ivászat...de az olyan mértékű amitől lerészegedik valaki ..nos nem szép látvány és nem kedvelem a részeg vámpírokat remélem ezt megérted . Ajánlom , hogy barátkozzgass a monogámia elképzelésével..*mosolyodik * mert én telhetetlen vagyok és nem szeretek osztozkodni senkivel a jó dolgokon . Őszintén ez az időtartam nem tudom , hogy jónak számít -e mert Daniel 100 évig nem volt nővel . Viszont neked ott van a sárkányod és nem tudom , hogy ez mennyire sokszorozza meg a gondjaid. *Elvigyorodik mikor K bölcsen egy mondást mond a szerelemről * -Ha ez így van , akkor én azthiszem bajban vagyok . * Közelebb kúszik a vámpírhoz az ágyon * -Nem tudom , hogy direkt -e vagy sem de te kerülöd a kérdéseim. Válaszolj arra , hogy szerinted hányadán állunk és mit szeretnél tőlem ?Hogy változzak?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 16, 2009 8:19 pm

    -Lássuk csak, a nulláról való indulással ki tudok békülni. Én elmondtam már neked, hogy szerelmes vagyok. Nem véletlen vagyok ilyen idióta mostanában. De felőled még semmit nem tudok. *Megvakarja a tarkóját* -Hát.... őő.... nem szoktam ennyi alkoholt fogyasztani, sőt igazság szerint már erről is régen letettem, csak ez a mostani kesze kusza időszak, hozta elő. Szóval ezt is be lehet tenni alap állásba. Daniel más tészta, ő szerelmes volt abba a nőbe és családot is akartak... Nos a sárkányom, olyan mint egy időzített bomba. Egy pöcc elég neki és utána helyet cserélünk, nézd nem egy testvéremet zabálta meg vagy tépte szét, így megértheted miért hajtok arra, hogy nyugton maradjon. Én hozzászoktam, sőt elfogadtam és szeretem is azt a dögöt. Sokat segít. De ennek megvan az ára mait minden nap meg kell fizetnem neki. Eddig 5 nap volt amit bírtam vele, megszaporítom az edzéseket és intenzívebbé teszem, de nem sokat ígérhetek.
    *Felhúzza a térdeit.* -Igen direkt kerülöm, nem akarok most veszekedni. Szeretném ha megkaphatnálak és te lennél az állandó gyógyszerem, ami nyugalomban tartja a sárkányom és engem is. Na mg szerecc. *vigyorog az utolsó mondatnál.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Vas. Aug. 16, 2009 8:34 pm

    Nerefil: -Te idióta . *Nevet* -A szónál néha többet jelent ,ha a dolgok mögé nézel . Szerinted miért voltam kibukva a Bm-es dolog miatt . * Beleül K ölébe és megcsókolja * - Szerelmes vagyok én is. Féltem magamnak is bevallani eddíg ,de mit veszthetnék ha bevallom és téged nem akarlak elveszteni . Segíteni fogok , hogy a sárkányod nyugton maradjon rendben? *Elmosolyodik * Tetszik a hasonlat..én mint gyógyszer..de azt hiszem szívesen vállalnám a feladatot . *Felnéz Kiryuu szemeibe nagyokat pislogva * -Szerinted nem szeretlek? Hümm..akkor nagyon félreérthettük egymást . Jó..igaz , hogy egy ideig hárítottalak..de egyre közelebb engedtelek..és ennél közelebb már nem is tudok lenni hozzád. * Mosolyodik el , fejét a vámpír vállára hajtja*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Vas. Aug. 16, 2009 8:40 pm

    -És még azt hittem a 295 évemmel sokat tudok, erre.... *teátrálisan sóhajt. Majd magához öleli a lányt.* - Tehát akkor mindent tisztáztunk, kicsike gyógyszerem? *mosolyodik el.* - Ha igen akkor lassan reggeli után nézhetnénk, de előbb. A bátyád orrára koppintok, már itthon kellene lennie, de gyanítom még nincs. *Megcsókolja Nerefilt. * -Egy dolgot elfelejtettél, a lakásomat. Azt is megfigyelésed alá fogod vonni? Mert akkor Shiont is kukkolhatod. *Végig símit a lány oldalán és ad egy csókot a nyakára is.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 1:47 pm

    Nerefil: *Bólint * -Mostmár talán nem értjük félre egymást remélem . Nem is olyan rossz a reggeli ötlete . Nincs itt Shion? De..de a nap..még fennvan az égen..ugye nem ment ki vadászni ? * Viszonozza a csókot megkönyebbül ,, mikor megtudja , hogy bátyja a lakáson van * -Mert nem is tudtam , hogy van lakásod csupán azért felejtettem el . De akkor mostmár azt is felveszem a megfigyelendő listámra . Nocsak milyen kézséges vagy , hogy megfigyeljelek..mostmár nem borzaszt annyira a gondolata? *Mosolyodik el* Felkuncog a simogatástól a csók viszont nagyon kellemes érzéseket kelt benne. * Visszavágásként megharapdálja K fülét és nyakát finoman majd visszahúzódik * -Menjünk enni..*áll fel* mellesleg ha az evésnél tartunk . Mikor ittál utoljára? *Néz hátra a válla felett*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 17, 2009 1:55 pm

    -Kénytelen vagyok készséges lenni, nem? Tegnap valami arisztokrata kis csajt szöktetett éppen a kényszer házasság elől. *gunyoros mosolyra húzódik a szája.* -Hát nem hiszem, hogy a csaj érintetlen maradt....
    - De még mindig zavar, de hát tudok mit tenni? *sóhajt fel teátrálisan*
    -Neee... csinááld... *mikor Ner a fülét harapdálja.* - Te ha nem akarod, hogy itt és most gyógyszerként hazsnáljalak, akkor ezt ne csináld,, csak akkor ha komolyan gondolod, a sexet. *Kimászik az ágyból és Nert megkerülve a gardróbhoz megy egy pólóért és egy laza nadrágért. Mert reggeli után edzeni akar menni.* - Lássuk csak, .... nagyjából 2 vagy 3 hete... szóval most egy darabig nem fog kelleni. Mert?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 2:04 pm

    Nerefil:*Nagyokat pislog , mikor közli vele , hogy Shion egy arisztokrata lánnyal szűrte össze a levet , megvakarja tarkóját * -Ha tényleg igazad van és a lány már..szóval akkor nagy baj lesz főleg , hogy volt jegyese mivel kényszer házasságba akarták erőszakolni . Ez így annyira nem ér...*néz K után * te nyugodtan letámadhatsz én meg nem? Akkor egyezzünk meg , hogyha te piszkálsz akkor én is foglak . *Karjait keresztbe fonja mellkasa előtt , pimaszkás mosollyal az arcán * -Csak egy szimpla kérdés volt. *Elindulnak , miután felöltözött K*Egy ideig csendben marad aztán csak felteszi a kérdést* -És kikből szoktál inni? A kiválasztottakból vagy az alkalmi partnereidből?
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 17, 2009 2:14 pm

    - Nem feltétlen. Ha Shion szereti azt a lányt és viszonozzák az érzéseit, akkor lesz egy két szavam a balhéhoz nekem is. *Felveszi a pólót, majd a bokalengetős nadrágot is.* - De tökéletesen nagyon is ér. *Felemeli a szemöldökét miközben elindul Ner felé.* -Te most zsarolsz? Hajaj, a tűzzel játszol Ner. Na mind egy, de ezért a fül harapdálásért még kapsz. Nem fogom ennyiben hagyni.
    *Már a lépcsőnél járnak mikor Ner felteszi a kérdését.* - Mikor hogy. Mivel alkalmi partnernek általában ember nőt választottam így belőlük nem, *mély levegőt vesz.* - Nos ha harcban sérültem és inni kellett akkor Kiválasztottból, ha nem akkor. Láttad már a BM-ben Pinkyt nem? A bige aki csipa rózsaszínben jár, és még a haja is az. Nos, belőle ittam ha csak kellett és nem harci sérülés miatt, meg ő egyfajta állandó sexpartner volt. Mellesleg ő szerzi ben nekem a vörös füstűt is. *Várja Ner reakcióját, hogy ehhez mit fog szólni, az, hogy Pinky szerezbe neki ezt azt, emiatt biztos, hogy párszor fel fogja hívni*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 2:32 pm

    Nerefil: *Elmosolyodik * -Örülök , hogy végre nem marjátok egymással Shiont hanem segíteni akarsz neki . Hé..megálljon a nászmenet . Nem fogjuk azt játszani , hogy amit szabad jupiternek azt nem szabad a kisökörnek ezt tartsd észben . Amit kapok tőled azt szívélyesen viszonozni fogom ..úgyhogy csak óvatosan. *Vigyorodik el sunyin *- Pinky? *Mikor pontosabb leírást ad róla K akkor eszébe jut , hogy ki is lehet a lány * -De K az a nő..nem lehet férfi nélkül látni . Kesvésbé bővérű nőt is választhattál volna. * Nem igazán örül , hogy a nő állandó partnere volt K-nak az ágyban *Megcsóválja a fejét * -Nem..nem..ezek után ne is várd , hogy ha a telefonlistádat átnézem és a számát meglátom , hogy azt gondolom , hogy csak a vörösfüstő miatt hívod . * Lesiet a lépcsőn mielőtt még tiltakozhatna K , az étkező felé veszi az irányt és magában füstölög *~Pinky..ehm..nem hiszem , hogy ezután kellene neki..de mi van ha hozzá megy ha mi nem jutunk el odáig? Ahh..K ..te idióta..féltékennyé teszel..nem is kicsit.~
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 17, 2009 2:40 pm

    -Na paff.. így legyek őszinte veled. *pár lépéssel beéri Nert, karjait keresztbe fonja a mellkasán.* - Nyugalom, Pinky nem kurva. Mivel elég sok minden beszerzésével ő foglalkozik, ezért láthattad elég sok férfivel. Na meg ő igazgatja a klubban dolgzó lányokat is. Mellesleg ha lefekszik valakivel az az ő dolga, nem apáca. Ner mielőtt leharapod a fejét, Pinky eszes lány, és tiszteletben fog tartani téged. Csak szólok ma fel fogom hívni, hogy kifogytam és kellene a szivarból, biztos ami fix. *Sóhajt egyet.* -Ha attól megnyugszol kihangosíthatom és végig hallgathatod.
    *sóhajt egyet. -Mit meg nem teszek a megnyugtatásodért.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 2:49 pm

    Nerefil: -Nem rád haragszom..csak..csak..féltékeny vagyok. *Ismeri be nagy nehezen* De szerintem ez egészen normális ha azt nézzük , hogy ő volt már a szeretőd . Én meg nem hagytam még magam . Vele biztos jól megvagytok az ágyban és már a vadabb dolgokba is belemegy..amit csak kérsz . Velem meg óvatosan kell majd bánnod és lehet , hogy neked ez nem fog tetszeni vagy nem is tudom . * Belegyezően bólint * - Hiszek neked..de azért még óvatosnak kell lennem azzal a nővel szemben . * Halványan elmosolyodik és közelebb megy K-hoz , megfogja a kezét és elindul vele tovább az ebédlőhöz. * -Szólj nyugodtan ha már kibírhatatlan vagyok . *Leül az asztalfő melletti székhez *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 17, 2009 3:06 pm

    -Próbállak követni, de néha kissé elakadok. Na mind egy. Beszélgess vele egyszer ha kíváncsi vagy. Sok minden van amiben tud segíteni. *hangja teljesen tárgyilagos.* *Közben hátulról átöleli Nert és belecsókol a nyakába.* - Szóval féltékeny vagy.... hízelgő.
    -Nem nem vagy kibírhatatlan, most Dan tanácsára beleképzeltem magam a helyzetedbe, és valahogy meg tudom érteni, hogy nem szimpatizálsz vele. *Közben ő is helyet foglal, és a zsebéből kiveszi a telefonját. Mivel gyakran tönkre vágja a ketyeréit így van neki legalább 3sb tartalékja a szobában. Kinyitja a 6131-est és elindítja a hívást Pinkyhez, közben kihangosítja a telefont.*
    -Szia Nagy fiú, miben segíthetek? *szól bele egy kellemes dallamos és kedves hang*
    - Reggelt.
    - Kifogyott az idegnyugtatóm. Kellene ma belőle
    - A szokásos mennyiség vagy több?
    -A szokásos.
    - Rendben. Más valami?
    -Nem. Ennyi lesz.
    -K, mondd kérdezhetek valamit? Tudom, hogy nem szereted ha a magánéletedről kérdeznek, de sikerült rendben tenned a dolgokat azzal a lánnyal?*kíváncsiság csendül ki a lány hangjából*
    *Nerefilre néz majd válaszol.* -Úgy fest igen.
    - Ennek igazán örülök. *őszintének hangzik.* - Akkor rám már nem lesz szükséged. *itt szomorúra vált a lány hangja.*
    -Kösz.
    -Akkor további szép estét.
    -Neked is.
    *Bontja a vonalat és a telefont arrébb csúsztatja az asztalon. Majd előkerül Merill is aki elmondja a mai reggeli választékát. Önt magának egy pohár narancslevet, de a poharat úgy teszi le, hogy ha Ner szeretne belőle inni, nyugodtan elvehesse.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 3:23 pm

    Nerefil: -Ugyan mi lenne a közös témánk? A pink ..vagy te? *Néz nevetve K-ra * -Hmm..nem is olyan rossz ötlet . *Könyököl az asztalra * -Így megtudhatok néhány dolgot amit nem biztos , hogy elmondanál magadtól . *Miután tárcsáz a fiú és elkezd beszélni Pinkyvel elnémul és figyeli a monológot a két fél között* Megnyugszik a beszélgetés után * -Meséltél róllam neki vagy honnan tudja , hogy van valakid rajta kívül? Nem is lényeges annyira * Felemelkedik a székről és megcsókolja Kiryuut majd visszaül és elkezd szemezni a pohárba kiöntött narancslével * Hatalmas kiscica szemeket mereszt K-ra majd a pohárra néz * Nézi , nézi a gyümölcslevet majd mikor lecsukja a szemét K magához húzza a poharat és meg is issza az egészet . A pohár üres mikor kinyitja szemét a fiú , Ner pedig ajkát nyalja körül , hogy eltűntethesse a bizonyítékot. *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Aug. 17, 2009 3:36 pm

    -Meg említettelek neki. Mikor legutóbb dolgom volt vele, meg azt is, hogy nem állt jól a szénánk. *fogadja és viszonozza is a csókot igazán kedvére való, majd mikor Ner vissza leül akkor hanyatt dől a széken és kicsit lehunyja szemeit. Végig gondolja aznapi programot. Mikor kinyitja a szemeit a pohár üres és Ner pedig a száját, nyalogatja. Oda hajol a lányhoz és hosszan megcsókolja, közben nyelven tüzetesen körbe járja a lány száját és nyelét, érzi, a narancslevet.* - Most már tudom, hogy féltsem tőled a narancslevemet. *mosolyog* - Kész szerencse, hogy nem magam elé tettem le, hanem a kezed ügyébe. *gonoszkodik.* - Reggeli után felhívom Shiont ha nem ér ide mire befejezzük.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Hétf. Aug. 17, 2009 9:34 pm

    Shion: *Megfürdeti a lányt , majd magával szembe fordítja és a tus alatt a csempéig hátráltatja * Két oldalt megtámaszkodik a lány feje mellett * -Az a férfi...sem nem az apám se nem a bátyám . Mondjuk úgy , hogy talán a leendő sógorom , mert eléggé csapja a szelet a hugomnak . Nem nyaltam le a vért rólad itt..*simít végig a lány lábai között * mert nem akartalak megijeszteni , de mostmár megakarlak kóstolni még ahol szűz vagy. *Beleharap a lány nyakába és iszik pár kortyot a véréből * -A legjobb afrodiziákum..*morogja *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Hétf. Aug. 17, 2009 9:39 pm

    -Ó a sógorod. *közben átfogja Shion derekát.* - Akkor is kedves volt tőle, de pedig mint ha hasonlítanátok, ez a fehér haj. *megfogja Shion egyik tincsét és játékosan az ujja köré csavarja, közben kedvesen és szerelmesen mosolyog.*
    *Kissé megrezzen, mikor Shion bele harap, hiszen még nem ittak belőle. Mikor a fiú abba hagyta az ivást rosszul lesz, teste tűz forró lesz, és összecsuklik. Már előtte is szédült egy kicsit, de eddig nem foglalkozott vele, állkapcsa lüktet különösen a szemffogainál.*
    -Shion....
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Aug. 17, 2009 9:53 pm

    Nerefil: Egyet igérj még meg , ha nem áll jól a szénánk akkor ne rögtön Pinkyhez rohanj , mert az nem hinném , hogy egyhamar megoldaná a problémáinkat . * Élvezi kedvese csókját amit gyengéden viszonoz , majd miután visszaült helyére a fiú , felkönyököl és szabad kezével K karját kezdi el cirógatni * -Jobban jársz , hogy nem a tejed lopom el kandúrom . *Huncot mosoly bújik meg ajkán * -Tényleg..hol van az én egyetlen ütődött bátyám? Ha megkerül vagy felhívtad utánna mit tervezel , hogy mit fogsz csinálni?
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Aug. 17, 2009 9:55 pm

    *mélyeket sóhajt és mocorog a csókokra, amik egyre inkább nem hagyják aludni, de viszonozni sem tudja sokáig, ez kicsit bosszantja*mikor végre sikerül viszonoznia a csókot szelíden csókolja kedvese ajkait, majd mikor Ria simogatni kezdi elmosolyodik*szemeit nem nyitja ki egy pillanatra sem, csak halványan mosolyog, mikor az arcán játszik ujjaival*mikor a szájára téved keze szemeit lassan kinyitja és felnéz kedvesére, majd a következő pillanatban kezei bilincsként záródnak derekára és Ria máris alatta van* Jó reggelt Leelan..*suttogja, majd lehajolva szenvedélyesen megcsókolja* Csak nem kialudtad magad?*vigyorog* Úgy látom túlságosan is eleven vagy.. Rádférne egy kis mozgás.. Nem gondolod?*suttogja fülébe csendesen, majd végigsimít kedvese oldalán kicsit csikizősen*

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Szept. 19, 2024 3:29 am