Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Kiryuu
Daniel
Andreas
Rianna Wolf
Mesélő
Doreen
10 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Pént. Aug. 28, 2009 9:47 pm

    -Na akkor mozgás mindenkinek. *Mikor Dan kimegy az étkezőből még elbúcsúzik arra a rövid időre kedvesétől, majd váltanak még néhány szót Kuraan-nal és utánna megy a szobájába öltözködni. Sok kedve nincs a dologhoz de mennie kell.
    Szobájában előszedi a selyem köntöst és a száját húzva elkezdi levenni a ruháit, majd zuhanyzik egyet és utána felölti a fekete selmyet.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Aug. 28, 2009 9:50 pm

    *Még beszélt K-val néhány szót utána kiment a sírokhoz. Egy darabig odakint volt, ám nem vitt magával füstölőt így vissza indult a Kúriába, ez a legkevesebb amit megtehet értük.*


    A hozzászólást Kuraan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29, 2009 11:36 am-kor.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Pént. Aug. 28, 2009 9:52 pm

    -Okés, mennék naná. *Lelkesül fel. Majd kézen Ragadja Nerefil, hogy időben készen lehessenek.* - Vegyél érzékeny búcsút és utána futás, nem akarjuk lekésni ugye? *Néz Nerefilre. Majd Kuraan után.* - Vajon mitől lett anyira szomorú?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Aug. 28, 2009 9:54 pm

    Shion: -Értem s, szóval mindkettőt gyorsan lezavarjátok ,de biztosan rám is szükség van ott? * Bólint párat miután rájön , hogy nincs menekvése *-Rendben..úgy érzem magam , mint egy szörny akit most idomítani kell miközben csak egy púp vagyok a többieknek..talán nekem nem kéne elmennem . Valahogy nem lóghatom el? *Próbálja meg utoljára*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 28, 2009 10:08 pm

    *odamegy a kölyökhöz és egy akkora állast húz be neki, hogy a fogai hatalmas hanggal csattannak össze, majd kirúgja a lábát a fiú alól és rátapos Shion nyakára, mikor a padlón fekszik* Úgy látom nem érted! Azt mondtam nem beszélsz, amíg meg nem engedem és akkor is csak amit mindenképpen muszáj! Senkit nem érdekel az, hogy mit gondolsz, minek érzed magad, vagy hogy szerinted mit kéne tenni! Ha kérdezünk és megengedem, hogy beszélj csak kétféle válaszod lehet: igen vagy nem! Nem nyavalyogsz! És ha azt mondom, hogy jössz akkor jössz! Nincs kifogás! Lelógni pedig semmit sem fogsz! Ott fogsz lenni mellettem az Őrző színe előtt, mert a testvéredről van szó! Legalább ennyi becsület legyen benned. *néz rá dühösen* Remélem mostmár világos voltam.*vonja fel egyik szemöldökét* És ha úgy támadna kedvem és azt mondom, hogy pitizz mint egy kutya neked azt is meg kell tenned kérdés nélkül azonnal! Felfogtad?!*mondja közömbös hanggal de lába még mindig Shion nyakán tapos, majd leveszi onnan*figyeli a fiú reagálását*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Pént. Aug. 28, 2009 10:14 pm

    Nerefil: *Gyors csókkal elválik kedvesétől , majd Doreennel együtt kezdenek felkészülni a szertartásra. *Gyorsa tusolás után megtörli magát*-mit kell ilyenkor felvenni nem tudod?
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Aug. 28, 2009 10:35 pm

    Shion: *Nem nyög fel a fájdalomtól , mert kezdi már megszokni bár azért nem kis erővel húzott be neki D , ennek a nyomát biztosan fogja viselni a szertartás alatt * Mikor rátapos torkára Daniel kis idő után elkezd fulladozni , így kezeivel megemeli kissé a vámpírt , hogy ne fullassza meg túlbuzgóságában Daniel . * -De majdnem megöltem..a saját vérem . Te ezt nem érted..*hörgi *Megyek..de pitizni nem fogok..Doreen előtt soha .*Nagy levegőt vesz , mikor lekerül nyakáról a cipőtalp *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 28, 2009 10:44 pm

    *figyeli a kölyköt* Látom nagyon nagy az egod kölyök.. Rendben van..*leveszi a lábát a nyakáról és erősen beletapos gyomorszájába*felhúzza felső ajkait kimutatva fogait* Ha nem fogadsz szót akkor itt helyben elintézem, hogy a továbbiakban ne legyen bajod Doreenre.. Hidd el.. Nem először tenném.*jelenti ki* És ha nem pitizel magadtól akkor rákényszerítelek! *morogja*érződik rajta hogy egyre idegesebb* Ha ellenkezni mersz.. Vagy a továbbiakban engedély nélkül mozogsz vagy beszélsz átharapom a torkodat és hagylak megdögleni! Senki nem fog hiányolni! Doreent pedig felejtsd el! A csaj nem óhajt a közeledben lenni egy ideig. Főleg addig nem, amíg nem látja, hogy engedelmeskedsz! Szóval ideje lenne felfognod te nyamvadt semmirekellő kis szaros, hogy Ebben a házban te egy senki vagy! Az életed pillanatnyilag semmit sem ér! Fogd fel! Engem pedig nem hatsz meg semmivel! FELFOGTAD?!*ordít rá a kölyök fejére, majd oldalba rúgja erősen, hogy Shion a falig repül* Most pedig takarodj a fürdőbe. Vetkőzz. Fürödj aztán vedd fel ezt!*mutat a fekete köpenyre az ágyon* Ajánlom hogy gyorsan kész legyél! Ha nem vagy kész mire visszajövök nagyon megjárod!*jelenti ki, majd kimegy a szobából és bevágja maga után az ajtót*elmegy a saját szobájába, majd gyorsan lefürdik, ezzel is nyugtatja magát*nagyjából 10 percig áll a zuhany alatt, majd megszárítkozik*felveszi a fekete köpenyt meztelen testére és az övvel összeköti*mikor Shion ismét az eszébe jut morog, majd megkeresi az acél fojtó nyakörvet, amit még anno Hakunak szánt, de aztán K előbb vett másikat, minthogy odaadta volna neki a láncpórázzal együtt*ezekkel indul ismét Shion szobájához, majd kopogás nélkül nyit be*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Pént. Aug. 28, 2009 11:10 pm

    Shion: * A lelki terror töri meg . Teljesen elkeseredik , miko hallja , hogy Doreen nem akar felőle hallani .* ~Vettem észre , hogy nem számítok és senkinek nem is hiányzok. ~ *Válaszolni sincs ideje , mikor belerug Daniel . 2 bordája eltörik egy pedig csak megreped mikor hozzácsapódik a falhoz * Bennakad a levegője is egy pillanatra , majd csak hörögve tudja venni a levegőt ezután * Kezei remegnek , mikor feltolja magát négykézlábra . * A fal mellett feláll és nekitámaszkodva indul el a fürdő felé .Néha elesik ,de nem adja fel , feláll és folytatja az útját a zuhanyzóba. * 7 perc szenvedés után beér a zuhanyzó alá , megnyitja a csapot és lekuporodik a zuhanyzó tálca aljára. Arra sem jutott az erejéből , hogy levegye boxerét így az is átvizesedik és bőre is lassan . Kezdi kicsit jobban érzeni magát a meleg víz alaott mikor is hallja az ajtónyitódást *Tudja , hogy Daniel jött be megint és várja a szidást vagy büntetést az el nem követett hibájáért*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Pént. Aug. 28, 2009 11:27 pm

    *mikor beér a víz még folyik*~legalább nekiállt..~*bemegy a fürdőbe*Azt hittem világos voltam. Még időt is adtam neked. Te meg itt nyafogsz, mint egy hisztis kislány.. Tudom, hogy eltört pár bordád.. És? Szerinted az alantasok sajnálni fognak, vagy babusgatnak, hogy.. Jaj bocs.. Eltörtem pár bordádat, de becsszó véletlen volt!*mondja vékony hangon szimulálva, majd visszavált rendes hangjára* Egy fárszt! Kelj fel! Nem érünk rá egész éjjel! Rajtad kívül van még más dolgom is. Nem foglak sajnálni!*mondja, majd ahogy Shion nehézkesen próbálja feltolni magát belekap hajába*felhúzza annál fogva, majd ahogy van vizesen kihúzza a szobájába*szorosan nyakába köti a nyakörvet, majd az ágyhoz megy Shion köpenyéért* visszamegy és ismét belemarkol hajába, majd az ajtó felé kezdi húzni*ahogy kimennek leráncigálja a lépcsőn és az előtérben a földre löki a többiek lába elé, mivel addigra már a többiek is ott vannak*haja szikrázik a dühtől*a lányok is érezhetik, hogy most nem lenne érdemes megszólalni, vagy ellenkezni*nem érdekli a lányok tekintete vagy nyöszörgése tettei nyomán*rálép meztelen talpával Shion arcára* Ugass kutya!*morogja torkából*K még sose láthatta ilyen idegesnek, még Kuraan sem*talán még elő sem fordult vele* Most legyen nagy a szád! Ugass te nyomorult!*vicsorít*mély levegőket vesz és tekintetét Shionra szegezi*ajkai még mindig felhúzva, fogai teljes hosszukban megnyúlva*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Aug. 29, 2009 10:41 am

    Shion: * Felnyög , mikor Daniel hajánál fogva ráncigálja ki a fürdőből * A lépcsőn többször elbukik ezért úgy ráncigálja maga után Daniel mint egy rongybabát. * Keményen ér földet , de legalább a hűvös kő valamennyire hűti zúzódásait * Felnéz és látja , hogy a többiek már ott gyülekeznek , Daniel pedig előttük akarja megalázni. * Nem teljesíti a vámpír kérését egy ideig ,de mikor már elviselhetetlenné válnak fájdalmai rekedtesen kiad magából egy hangot* -Vau..* Daniel leszáll az arcáról így fellélegezhet * Hátat fordít a többieknek , hogy sérüléseit ne láthassák. *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Aug. 29, 2009 10:47 am

    Nerefil: * Doreen-nel visszajönnek , és a lépcső alatt várják , hogy megjöjjenek a többiek . * Egy idő után megjön kedvese is . Csak Daniel és Shion hiányzik már. * Hátuk mögött tompa puffanás hallatszik , mikor hátrafordul sóbálvánnyá merevedik a látványtól *-Daniel..*nyögi *..mégis mit csinálsz? Engedd el!! Az amit tett nem jogosít fel téged , hogy ezt tedd vele..neked nincs jogod hozzá . Nézz magadra , hogy te sem vagy jobb nálla. *Szája elé kapja kezeit és megrázza fejét *-GONDOLJ RIÁRA! Mit szólna , ha meglátna így téged..? *Kedvesére néz *-Csinálj valamit vagy én megyek oda..*Ekkor beadja Shion a derekát és Daniel leszáll róla * - SZEDD LE A NYAKÖRVET RÓLLA ,DE AZONNAL!!* Kiált Danielre könnyes szemmel *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 10:56 am

    *Csendben várakozik Nerrel, a gyomrában egy elég rossz érzés kavarog, majd meghallja a tompa puffanást, Shion nyögést és Dan parancsoló hangját. Döbbenten nézi végig az eseményeket, szive szerint oda rohanna és felnyalábolná onnan Shiont de nem teheti. Összerezzen mikor a fiú még is csak teljesíti Dan kérését.*
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szomb. Aug. 29, 2009 11:02 am

    *Nerefil szavaira csak egy éles pillantást vet rá* K. Vidd őket hátrébb vagy most azonnal felrobbanok!*morogja, majd ismét Shionra néz* NE MERÉSZELD RIÁT BELEKEVERNI! *kiált a lányra* Shion meg akarta ölni a királyt! Örülhet annak hogy még él!*veti oda Nernek* Ha nem tanítjuk alázatra sosem lesz belőle jó harcos és az első csatában megdöglik! Ezt akarod Nerefil? Mond ezt szeretnéd?*néz szikrázó szemekkel a lányra* Mikor Shion beadja a derekát lenéz majd bólint* Elég gyér de megteszi!*mondja majd leszáll arcáról, de a nyakörvet nem veszi le* K! Vidd ki a lányokat! Addig felkészítem Shiont. 5 perc és a kocsiknál leszünk mi is.*néz rá komolyan*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Aug. 29, 2009 11:11 am

    -Menjetek ki MOST! *mordul a lányokra. De ő nem megy ki. Danielt figyeli.* - Ennek nem lesz így jó vége testvér.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Aug. 29, 2009 11:15 am

    *Éppen a tetőponton toppan be, mivel a sírokhoz ment de nem volt nála füstölő, így vissza jött, még éppen hallotta K parancsát. Beletúr a hajába majd oda megy Doreen mellé, és az ölébe kapja.* - Rég cipeltem kövé dermedt nőt. *morrantja, majd kiviszi a lányt a hátsó kertbe. *Megáll K mellett, hozd ki Nert. Én meg beszélek az öcsémmel, amint látom elborult az agya de rendesen. Mellesleg Királyom te is össze szedhetnéd magadat. A fenébe is te vagy a király, pont neked nem kellene így ledermedned, az öcsém viselkedésén. Na fogd az asszonyod. A többit hagyd rám.

    Miután kivitte Doreen-t Danielhez megy megáll tőle 2méterre.* - Mondd édes öcsém, mióta vagy te ítélő bíra? A törvényeink szerint a kölyökre halál vár nem pedig megaláztatás.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 11:21 am

    *Még mindig le van dermedve mikor Kuraan felkapja és kiviszi. A férfi mondd neki valamit odakint de csak ködösen jut el a tudatáig. Bólint és kint marad.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Aug. 29, 2009 11:26 am

    *Oda megy Ner mögé és átfogja a lány a hasánál majd maga felé fordítja.* - Figyelj ide, menjünk ki utána vissza jövök és rendet teszek köztük. Kuraan, addig vigyáz, hogy ne legyen baj, de ha Dan tényleg robban nem akarom hogy itt legyél. Rendben? Ner?
    *Mivel Nerefil ellenkezni akar így felkapja és kiviszi, amjd odakint Doreen mellett leteszi és ő maga vissza megy a Kúriába az ajtót gondosan bezárja, hogy ne jöhessenek vissza.*
    -Dan, ereszd el a kölyköt. A lánc pórázt és az ugatást már én is sokallom. Az addig rendben, hogy alázatra tanítod, de ez már több a soknál. *Ott marad az ajtóban, ha netán Ner még is kitudná nyitni az ajtót.


    A hozzászólást Kiryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 29, 2009 11:29 am-kor.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szomb. Aug. 29, 2009 11:27 am

    *mikor a lányok eltűntek mélyet sóhajt, majd lehajol szembe a kölyökkel, de így bátyjával is*megnézi arcát*látszik rajta, hogy a feszültség elillant belőle, de egy rossz mozdulat és ismét visszatér* Mutasd magad..*mondja Shionnak inkább kérve, mint parancsolva, majd megnézi az arcát*Meril mint jó hűséges azonnal hoz jeget* Köszönöm..odaszorítja a fiú arcához, majd óvatosan törött bordáihoz, közben leveszi a pórázt és feladja rá a köpenyt*bátyja kérdésén nagyot sóhajt* Tudom, hogy mik a törvények, de szükségünk van mindenkire.. Nagyon kevesen lettünk. Nem akarok felesleges vérontást. Mellesleg a szerelmes vámpírnak elborul az agya, ha féltékeny lesz.. Shionnál ez túlságosan is erősen csattant, de mostantól talán gondolkodik majd... A kölyköt tegnap a védelmem alá vettem. Tanítani fogom és figyelek rá. De túlságosan nagy volt az önbecslése.. Egy vámpírnál ez tényleg nem jó. Valószínűnek tartom, hogy ezek után visszafogja magát és hallgatni fog rám, bármit mondok.*a fiúra néz* Remélhetem ezt az elkövetkezőkben, Shion?*még mindig fogja egyik kezével a jeget a fiú oldalra, másikával a palástot rendezgeti* Mellesleg már nem téged utál mindenki, hanem engem. Remek hír nem? Ha mostantól rendesen viselkedsz talán Doreen sem fog kerülni. Ki tudja?*mosolyodik el végre*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Aug. 29, 2009 11:34 am

    *Lehajol és talpra rántja Shiont.*- Jól figyelj kölyök, itt szigorúan vesszük a királyunk elleni támadást. De ezt majd ő eldönti, hogy mivel engesztelheted ki. Viszont van számodra egy rossz hírem. Figyelj jól, mert csak egyszer mondom el. Van másfél éved arra, hogy megváltozz. Hogy tiszta legyen a játszma én mától kezdve a riválisod vagyok, mindent megteszek, hogy magamhoz édesgessem a nődet, és neked semmi esélyed se lesz ellenem ha nem változol. Ha csakugyan szereted, akkor sürgősen a változás mezejére fogsz lépni és vissza nyered magad. Készülj fel, holnaptól indul a játék.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Aug. 29, 2009 11:43 am

    Nerefil: * Nagyon nem akar kimenni , így kapálózik mikor viszi ki Kiryuu. Belekapaszkodik az ajtóflélbába is és körömszakadtáig tartja magát , hamar lefárasztja magát mert K-val szenmben nem sok esélye van ,de így rájöhet a vámpír is , hogy azért lakozik erő a lányban * A kilincset lenyomja ,de nem tud beljebb kerülni hiába rángatja * Doreenre néz , majd átöleli szorosan * -Istenem..milyen boldog beavatásom lesz ezek után ..*suttogja *
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Aug. 29, 2009 11:46 am

    *Viszont átöleli Nerefilt.* -Az nem kifejezést, és utána az esküvőd is maga lesz a tökély.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Aug. 29, 2009 11:49 am

    Shion: * Elhúzódik Danieltől amikor már képes rá , mert már nem tud bízni benne és azt sem tudja , hogy mit várjon a következő percben . *Saját magának szorítja az oldalára a jeget .* Kuraant nézi méregtev , hogy esetleg ő is bántani akarja-e * Elhúzódik egészen a falig , hogy mindenkitől távol legyen . * Most úgy néz ki , mint egy csapdába esett vadállat akit már bántottak és éppen azt méri fel , hogy ki akar neki megint áratni * Kureenre néz mikor meghallja tőle Doreen nevét * -Ő utál engem..nagyon..*hajtja le a fejét *
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Szomb. Aug. 29, 2009 11:57 am

    *mikor Kuraan felkapja rászól* Óvatosan Kuraan! Két bordája eltört!*figyelmezteti, majd szemeit forgatja bátyja szavain*~ki tudja.. Talán hat..~*K-hoz fordul* Ha azt vesszük a kölyök élete a kezemben van..*néz K-ra jogosan* Mond csak.. ha nem lennék szerinted Ner és Shion még élne? Kétlem. Ismerve téged.*jegyzi meg* Ha nem bánod erről nem nyitok vitát. A Kölyök mától az én tanításom alatt lesz. Az edzéseket is átveszem. Élvezd addig az együttlétet Nerrel és örülj, hogy él! Nem még engem kritizál mindenki. A megaláztatás pedig nagyon is jól tudod, hogy szükséges volt. És remélem azt is tudod, hogy el tudom dönteni a kölyöknek mire van szüksége. Ha most megbocsátotok és befejeztétek a szent szövegelést indulhatnánk végre az avatásra. Kíváncsi vagyok, mi lenne itt veletek, ha pár napra kitenném a lábam.. Megmondom! Káosz! Na induljunk!*morogja, majd Shionhoz megy* Amit ma tettem veled lőtte lehet, hogy megváltoztatta a gondolatait rólad. Szedd össze magad! Nem bántalak szóval nyugodj meg légy szíves.*óvatosan felállítja és megtartja miközben lehúzza a boxert róla és egy könnyed mozdulattal az övet összehúzza rajta, majd a srác egyik kezét saját nyaka köré tekeri és fogja, másik kezével oldalról öleli magához hogy támogassa* Lennél szíves kinyitni az ajtót, K?*néz rá komolyan és hűvösen*haja ismét szikrázik, majd hirtelen eltűnnek ahogy a fiúra néz*szemeiben látszik hogy törődik a sráccal, ha nem csinál bajt* Ha lehet Shion próbálj meg mosolyogni.. Így megijeszted a lányokat! Ma este felmentést kapsz a parancsok alól, amíg meggondolatlan dolgot nem teszel. Rendben van?*néz rá oldalra, hangja ismét nyugodtan cseng* Ha lehet ezt ami most történt felejtsük el... K.. A te dolgod, hogy a leendő asszonyod mellett légy.. Tegyél meg mindent kérlek, hogy az esküvője és az avatása jó emlék legyen.. És te is tedd meg ezt érte Shion ha lehet kérni.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Aug. 29, 2009 12:02 pm

    -Na hogy oda ne rohanjak, és most mit fogsz tenni, picsogsz egy sort? *gúnyolódik Shionnal.* -Légy férfi és emelt fővel távozz, ja és csak szólok, Doreen nem utál, hanem fél tőled. Hallgass az öcsémre, igaza van, ha nem ő vett volna kezelésbe K-t ismerve már réges régen darabokba lennél. Na Uraim fel a "szívdöglesztő-és-minden-rendben-mosolyt". Esküvőre megyünk Nem temetésre. *Azzal kinyitja az ajtót és kilép derékon kapja a két lányt és elindul velük.* -sétálunk hölgyeim, ilyen csodásan szép estén, jót fog tenni, kisimul a bőrötök, és ragyogni fogtok mire oda érünk.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 38 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Szept. 08, 2024 4:03 am