Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Noko
Andreas
Kuraan
Kiryuu
Daniel
Shion
Nerefil
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 5:19 pm

    -Egy könyvben olvastam, ezt a kék eget. Jól hangzik szerintem. *Belefúrja magát a párnába és egy vidám sóhajjal elindul az álmok birodalma felé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 5:19 pm

    Nerefil: * K után néz , mikor kimegy a szobából . * ~ Nem gondoltam volna , hogy ennyire kizár az életéből. Nekem sem csak jó emlékeim vannak gyerekkoromból , sőt..de megosztottam vele . Ennyire nem bízna bennem? ~ * Hamar elalszik ,bár hiányolja maga mellől K-t . *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 5:21 pm

    Shion: -Ennyire szereted a könyveket? *Mosolyogva vállat ránt *-Végül is nem hangzik rosszul..te is álmodj kék eget pici felem . *Csókol bele a láy nyakáa , hamar álomba szenderül*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 5:26 pm

    *Nagyon jót alszik, most és boldog is, hogy végre nem veszekednek. Végig aludja a Nappalt, kellemes alvásból, csak az ébresztő rázza fel.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 5:30 pm

    *Egy darabig ül a kanapén majd még is csak vissza megy.* Leül Nerefil oldalán az ágyra.* - Tudod, nem volt igazából családom.... Anyám belehalt a szülésbe, a húgomról sokáig azt hittem meghalt, Dan azon az estén tudatta velem, hogy élt, mikor úgy neki estem Pinkynek. Apámmal gyűlöltük egymást. *Mondja halkan az alvó lánynak.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 5:36 pm

    Nerefil: * Nem alszik túl mélyen , így mikor leül mellé kedvese az ágyra felébred ,de nem nyitja ki szemeit . Végighallgatja K-t hátha segít neki az a tudat , hogy alszik és így könnyebben elmondja neki. * Tenyerét a fiúébe csúsztatja * -Maradj..*suttogja *
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 5:40 pm

    Shion : * Az ébresztő őt is kelti . * Eléggé kómás a feje még , hátára fordul és elkezd mesélni kedvesének * -Képzeld el azt álmodtam , hogy egy nagyon szexi fűzőt vettél magadnak és azzal csábítgattál engem . * Mosolyog a lányra , ahogy véginéz rajta rájön hogy nem csak állom volt. * -Basszus..* felemeli a takarót és benéz alá , nagyot sóhajt *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 5:42 pm

    -Maradok. Most már érted, miért mondtam, azt, hogy lényegében nincs miről beszélnem?
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 5:44 pm

    -Csak adj még 5 percet, mert még azt se tudom fiú vagyok e vagy lány... *hátranyúl a takaró alá, és megtapogatja azt amit Shion nézeget.* -Humm... ez nem az enyém, kizárásos alapon lány lehetek... *Shion felé fordul.* - Jó reggelt.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 5:50 pm

    Nerefil: Igen..mostmár értem..de a feled vagyok ..csak kéne tudnom valamit róllad nem? * Kiszáll az ágyból , kedvesét eldönti az ágyon keresztbe , rámászik K mellkasára . Magukra húzza a takarót és némi helyezkedés után már kész is aludni. * -Nem akartam semmi rosszat neked..csak ha már házasok vagyunk ennyit legalább szerettem volna tudni róllad..*belecsókol kedvese nyakába * mostmár jó éjszakát.
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 5:54 pm

    Shion: -Kérdezz meg engem..szerintem nagyon is lány vagy. * Felnyüszít mikor megtapogatja a lány * -Magad taperold Doreen..vagy ha szeretkezni akarsz akkor nyúlkálj hozzám , mert így is eléggé be vagyok idulva a álmomtól nem kell még jobban felizgatni a tapogatózásoddal.
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 7:36 pm

    -Na jó most van elegem belőled! *csattan fel, és hanyatt dönti Shiont, felé kerekedik négy kéz láb. Majd a vállára támaszkodik és lenyomja.* -Hallgass. *Acsarog a fiúra, majd gyors mozdulattal, kiveszi a köntösből az övet és ráhurkolja a fiú egyik csuklójára, majd elvezeti az ágytámla mögött és a másikat is meg köti vele. Ezek után beletúr az éjjeli szekrénybe és elővesz egy ollót, megvágja a boxer alsó szárát Shion bal combján. Ezután vissza ejti a fiókba. Mindezek után hevesen megcsókolja a fiút. Közben a mellkasát karmolássza. Végül csókokkal borítja be a nyakát, mellkasát, hasát, és halad lefelé, majd a boxeron keresztül enyhén ráharap az ott lévő ágaskodó "lándzsára".*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 7:39 pm

    -Majd mesélek, ha nagyon szeretnéd, de nem túl vidám a múltam. Se a családomé. *Magához öleli Nerefilt és vele együtt alszik el. AZ ébresztőig teljes kómában alszik. Mivel Ner még mindig rajta van de most már a hátán, így meg se mozdul a telefon irányába.* - Nem.... ér... de... kelsz.... *motyogja a telefonnak.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szomb. Szept. 05, 2009 7:54 pm

    *Még éppen hajnal előtt egy hajszállal, pontosabban az első Nap sugarak előtt ért be a Kúriába. Mivel éhes volt, így elindult a konyha felé, de menet közben meg torpant mivel beszélgetés zaja szűrődött ki, inkább megnézte, hogy Daniel bent van e a laborban, bocsánatot akart tőle kérni. Ám a labor teljesen üres volt, a gépek nem mentek. Sehol semmi. Ezek után fel rohant öccse szobájába, de az is üres volt, benézett a fürdőbe, sehol senki, ekkor gardróbba is benézett. Hiányzott néhány ruhája Danielnek.* - A francba.... *nyögte* -Nem ezt akartam, ajj Dan.... *Lecsúszik a fal mentén és üres tekintettel néz az ágyra, majd utána leesik neki, hogy öccse a teljes fegyverzetét magával vitte. Felugrott és a telefonhoz ment, de rájött a készülék előtt állva, hogy nem tudja öccse számát, neki nem volt mobilja. Miután Doreen és Shion elmentek a lány szobájába, utána ment ős is a sajátjába, ami nem volt jó ötlet mert odabent érezte Bara illatát... így inkább az egyik vendég szobában aludt. *
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 8:09 pm

    Nerefil: * Jót alszik kedvesén * -Lődd le a telefonod..vagy máskor kapcsold ki..* motyogja K nyakába * -Ha valakinek nagyon hiányzunk vagy vészhelyzet van akkor beteszik a lábukat a pajtába . Elkényelmesedek melletted úgy látszik..*mosolyog , majd megadja magát és leszáll kedveséről , négykézláb mászik át az ágyon a telefonig és kikapcsolja az ébresztés funkciót*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 8:16 pm

    -Ez csak az ébresztés volt.... Köszönöm. *Azzal át fordul másik oldalára és alszik is tovább.*
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 8:16 pm

    Shion: -Héhahó..várj..*látja , hogy alány nagyon belelendül a dologba. Először kikötözi . Mikor meglátja az ollót közelíteni a csípője felé elkerekednek szemei * -Azért a kasztrálás kicsit durva lenne..és nem is tettem szerintem semmi rosszat ellened amit ne élveztél volna . Viszonozza a csókot , a karmolás tetszik neki és felnyög *-Vadmacska..mitől lettél ilyen kezdeményező? * Vágyakozó szemekkel néz a lányra .*-Ahhh..*nyög fel mikor nadrágon keresztül ráharap férfiasságára a lány * te nőstény állatt..óvatosan...* de azért csípőjét mégjobban a lányhoz nyomja * - Vedd le rólam a nadrágot..és pattanj rám..ez jó ajánlat nem? *Homlokán csorog le a veríték*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 8:22 pm

    Nerefil: * Mire visszanéz addigra már alszik kedvese újból. * Halkan lemászok az ágyról és előkotorja fényképezőgépét .K derekáig letolja a takarót óvatosan . Oldalt fekszik a fiú , feje alatt a párnával az alatt pedíg keze , arca jól látható nyugodt most alvás közben . A haján is rendez egy kicsit és már tökéletes is. Elkattintja a gépet ami vakuzik . Visszanézi és nagyon jól sikerült kép lett ez kedveséről . * -Kikell nyomtattatni..*mosolyog nézve a képet*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 8:23 pm

    -Csak azért sem.... *villant egy gonosz mosolyt Shionra.* - Úgy döntöttem meg nevellek. *Közben, boxeren keresztül nyal a fiú meredező tagján. Majd a vágás segítségével letépi a boxert. Ezek után végig nyal rajta még egyszer. EZt meg ismétli párszor, úgy 10-15 percig folytatja a dolgot kisebb nagyobb megszakításokkal. Hogy azért a fiú ne süljön el.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 8:24 pm

    -Legalább a vakut kikapcsoltad volna... *morogja, és a fejére húzza a takarót.* - Szabadságoltam magamat!
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 8:35 pm

    Shion: -Mivel érdemeletm én ki ezt? *Nyög föl többször is .* Doreen piszok módon hagyja a csúcs közeléig elmenni ,de nem segíti át rajta . Teste remeg már a kielégülésért. * Kezeit szétfeszíti és a kis köntös öv szét szakad . * Elkapja Doreent és maga alá fodítja. Széthasítja a varrás mentén a fűzőt és félre dobja , kezeivel összefogja a lány csuklóit feje fölött . Kiéhezetten csap le a lány melleire . Szívogatja , nyalogatja és kicsit meg is harapdálja. Ezután gyors tempóban halad lefelé amíg el nem éri a lány lába közét. A finom anyagú fehérneműn keresztül kezdi el kényeztetni először ujjaival dörzsöli hevesen a lány csiklóját. Mikor elkezd nedvesedni Doreen , akkor nyelvével veszi át a helyet de még mindíg ott van az a kisdarab anyag. Ezt lehúzza a lányról egy idő után és úgy folytatja kedvese kínzását nyelvével csak az aprónyi gyöngyszemet izgatja , ujjaival kedvesébe hatol , addíg művel amíg orgazmus közelbe nem kerül Doreen . Akkor abbahagyja az egészet és gonoszkás mosollyal pillant le rá *-Ugye milyen rossz ..? De most jobbá teszem..*széjjelebb nyitja a lány lábait , beigazítja saját magát és elméjed a láynban . Gyors tempót diktál , mivel hajtja a kielégülés.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szomb. Szept. 05, 2009 8:39 pm

    Nerefil: -Vaku nélkül elég homályos lett volna . Másik lehetőség a nap lenne ,de akkor pici szivem mind a ketten szépen elégnénk. *Leteszi a fényképezőt a szekrényre és felmászik az ágyra * -Csak szeretnéd szabadságolni magad. * Bújik be a takaró alá * - Mert van egy zavaró tényező amitől nem fogsz tudni aludni és azt Nerefilnek hívják. *Vigyorog kedvesére * -Vállalsz majd egy közös fotót vagy színesebben egy aktot rólam? *Várja kedvese reakcióját*
    Doreen
    Doreen
    Admin


    Hozzászólások száma : 524
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Hol itt- hol ott :D

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Doreen Szomb. Szept. 05, 2009 8:41 pm

    *Kissé meglepődik, hogy a kis selyem anyag csak eddig bírta de végül is élvezi a szerepcserét. Először elfordítja a tekintetét, hogy SHion ne láss a könyörgést a szemében a folytatásért, utána már hangot ad annak, mennyire is tetszik neki a dolog. Alaposan bele mélyeszti a karmait Shion hátába a gyors és vad tempó miatt, de hangja is elég hangosan adja tudtára a fiúnak, hogy tetszik neki mait csinál.*
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Szomb. Szept. 05, 2009 8:44 pm

    -Humm.... miért?! *a fotó ötletre felkapja a fejét * -Az aktnak nagyon tudnék örülni, de akkor folyamatosan sátoroznék ha ránéznék. Rád bízom a döntést. *elnyúlik az ágyon mint a gyalog béka.* -Akkor is szabadságolni akarom magam....
    Shion
    Shion


    Hozzászólások száma : 280
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 09.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Shion Szomb. Szept. 05, 2009 8:48 pm

    Shion: *Jobbjával a lány feje mellett támaszkodik . Ajkával a lány nyaka és melle között járja be az utat többször is . Balkeze pedig a lány lába között van , a heves tempó mellett izgatja a lány ciklóját mert érzi , hogy saját maga hamar elfog sülni a kínzás miatt . Nemsoká eléri a gyönyör , felnyög és lök még pár mélyet amíg nem hallja kedvese elégedett sikolyát*


    A hozzászólást Shion összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 05, 2009 9:02 pm-kor.

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 19 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Ápr. 28, 2024 8:07 pm