Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+8
Daniel
Lyra
Kuraan
Noko
Nerefil
Shion
Kiryuu
Doreen
12 posters

    Vérvörös Hold (FRPG)

    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 05, 2009 12:45 pm

    -Mert? Most mi a bajod a mezítlábasságommal? *végül még is csak felvesz egy csizmát. Majd így indulnak el a Kúriába. Odakint tiszta és csípős idő van.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 1:07 pm

    *Lustán feltápászkodik. Majd ajtót nyit.* -Mondd... *mondja álomittas hangon.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 1:15 pm

    *-Daniel megkért, hogy szóljak, gyere a szobájába. Szüksége lenne rád. Bár ezt már mondtam.* Végignéz Kuraanon. *-De előbb lehet, nem ártana némileg magadhoz térned. Innia kell, és valami biztonsági okot emlegetett...* Néz a férfire és reméli, mindent elmondott, ami lényeges.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 1:19 pm

    *Arra, hogy öccsének innia kell és neki is mennie kell azonnal felébred, majd bevágtat egy farmerét és egy pólóért, majd vissza ki. Becsukja csendesen az ajtót.* -Menjünk akkor gyorsan. A francba, már megint nem ivott időben, esküszöm agyonverem. *morogja, benyitnak Daniel szobájába.* Eltöröm ez után az orrod, ha nem vagyok itthon, akkor nem tudsz magadra vigyázni?! *morog öccsére.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 1:27 pm

    Először megkönnyebbül, ahogy Kuraan azonnal felébred teljesen, ám szavaitól kicsit meg is ijed. Azonban ezt az érzést próbálja minél hamarabb legyűrni. ~Azzal nem segítek senkinek, ha én is bepánikolok.~ Csendben követi Kuraant a folyosón kedvese szobájáig. A szobában már ott van egy ismeretlen lány, Daniel pedig az ágyán ül, fejét tenyerébe hajtva. Ösztönösen elindul kedvese felé, hogyha bármi van mellette legyen és segíthessen.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 1:36 pm

    *Ria után nyúl és vissza húzza, a lánynak biccent.* -Maradj itt, előbb én megyek oda, megnézem, hogy van. Csak akkor gyere ha én hívlak, ezt jegyezd meg most. *Oda megy öcséhez és letérdel el, majd int a kiválasztottnak is.* -Hé öcsi, figyelsz? Igyál, itt van Ria, de addig nem engedem a közeledbe még nem kezdesz el inni ebből a Kiválasztottból. Értve vagyok?!
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 1:44 pm

    Először tiltakozni akar, azonban rájön, ő itt most kicsit kívülálló. Legalábbis abból a szempontból, hogy fogalma sincs mi történhet, miért van szükség Kuraanra. Így inkább visszalép. *-Rendben.* Bólint, és csendben, aggódva figyeli az eseményeket, Kuraan jelére várva.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 05, 2009 2:15 pm

    *ahogy Kuraan közeledni kezd halk morgás tör elő torkából*észlelte, mikor a kiválasztott is megérkezett, de a morgás miatt a lány sem mert közelebb menni*egyre fenyegetőbb morgása, ahogy Kuraan közelít, majd leguggol előtte*Ria nevének hallatán egy pillanatra elnémül, majd megmozgatja orrát*lassan felnéz*szemei halvány vörösen világítanak* Ria..*suttogja rekedten kiszáradt torokkal*ahogy hallja, hogy nem engedi ide ismét morogni kezd*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 2:23 pm

    -Fejezd be, nem kockáztatom meg, hogy baja essen a hülyeséged miatt. Most pedig igyál vagy a szobából is kiparancsolom az asszonyod. *mondja csendesen de ellent mondást nem tűrően.* -Ria! *szól hátra.* -Ha azt mondom kifelé, akkor azonnal tűnj el. *Nem néz hátra a lányra, csak öccsét figyeli.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 2:29 pm

    Nem tetszik neki Daniel morgása, és a szeme is ijesztőnek hat. Mégis szíve szerint odamenne kedveséhez. De megígérte Kuraannak, hogy addig nem fog közelebb menni, amíg ő nem engedi. Azonban az újabb parancsra, már megjön a hangja. *-Na azt már nem. Nem megyek közelebb, amíg nem engeded, de teljesen magára hagyni nem fogom. Lehet, hogy féltesz, de mondhatsz akármit, erre nem fogsz tudni rávenni.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 2:43 pm

    -Ria! Ne vitázz velem. Én tudom, mire számíthatok körülbelül, de te?! *Felpillant a kiválasztottra.* -Sebezd meg a csuklód, ne félj vigyázni fogok rád, ha nem mozdul, akkor lassan told az orra alá a kezed. *mondj a lánynak.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 3:04 pm

    *-Én nem vitatkozom, csak közöltem egy tényt.* Mondja teljesen nyugodt hangon, higgadtan. Túljutott azon a ponton, hogy féljen bármitől is, most Danielért aggódik inkább. De úgy érzi, ha ezt kimutatja, az csak olaj lenne a tűzre.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 3:06 pm

    *Felsóhajt.* -Azért hívott ide, hogy vigyázzak rád és a lányra is, szóval ne akadékoskodj velem. *Közben Öccse folyamatosan morog.*
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 4:41 pm

    Sóhajt egyet és megcsóválja a fejét, bár ezt a férfi nem láthatja. A gondolatait meg inkább megtartja magának. Egyenlőre.
    Daniel
    Daniel


    Hozzászólások száma : 428
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Tartózkodási hely : Általában az őrület és a robbanás között egyensúlyozok.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Daniel Hétf. Okt. 05, 2009 5:01 pm

    *ahogy hallja kedvese hangját megnyugszik valamennyire* Ria?*néz körbe, bár látását eléggé zavarja a szeme elé villanó vörös köd* amikor bátyja hangját hallja ismét morogni kezd egyre erősebben, ahogy Kuraan hangja is durvul*ahogy megérzi a kiválasztott vérének illatát erősen acsarogni kezd, majd ahogy a szag közelít elfordítja a fejét*Kuraan egyre erősödő hangjára már fogait is elővillantja*a csebden ő is elcsendesedik, majd szimatolni kezd*megérezve kedvese illatát a morgás elcsendesedik*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 6:43 pm

    -Na jó, *hangja elcsendesedik* -Dan igyál, gondolkozz, ha most nem iszol veszélyt fogsz jelenteni mind Riára, mind a gyermeketekre is. Ugye ezt nem akarod? *Hátra szól.* -Ria beszélj hozzá, hogy igyon, de nem gyere közelebb. *nem bocsájtanám meg magamnak, ha bajod esne.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 05, 2009 7:01 pm

    Nerefil: *Elmosolyodik , hogy kis ráhatással mégis sikerült rávennie kedvesét a lábbelire. * Hozzábújik K-hoz mikor mennek át mert amit ruhát választott neki Kiryuu az a hidegben nem sokat jelent .* Akkor sem húzódik el parancsolójától mikor beértek . Az ebédlőben a fiú mellé ül le *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 05, 2009 7:06 pm

    *Magához ölelve mennek be az épületbe, majd az ebédlőbe, megnézi mit lehet enni, majd palacsintát kér.* -Szóval ma akkor megyünk a Jazz Klubba?
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 05, 2009 8:04 pm

    Nerefil: -Ha nincs életbe vágóan fontos dolgod akkor benne vagyok . * Megelszendvicset kér kolbásszal és dupla sajttal . * Már alíg bírja tűrtőztetni magát mikor meghozza Meril az adagot. Gyorsan befalja és K-ra is hízelgően néz , hogy elkunyihasson tőle egy palacsintát ezután hátradől a székében és elkezd simogatni hasát *-Mi jóllaktunk már.
    Rianna Wolf
    Rianna Wolf


    Hozzászólások száma : 293
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : az álmok birodalmában, ahol minden megtörténhet

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Rianna Wolf Hétf. Okt. 05, 2009 8:06 pm

    Újra felsóhajt, majd Kuraan figyelmeztetésével nem törődve közelebb megy. *-Dan, kedves... Itt vagyok... Megígértem, hogy itt leszek, és itt is vagyok. Kérlek, igyál... Szükséged van rá... Nekem meg rád...* Megáll Kuraan mellett. Itt már rendesen érződik a kiválasztott vérének illata, úgyhogy nagyot nyel, és próbál úrrá lenni gyomrán. Az, hogy kedvesére koncentrál csak, sokat segít neki.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Hétf. Okt. 05, 2009 8:32 pm

    -Beszélhetek én neked..... *ott marad Dan előtt. *
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 05, 2009 8:33 pm

    -NIncs, megígértem, hogy elviszlek... *Ad egy palacsintát Nernek.* -Egészségetekre.
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 05, 2009 8:45 pm

    Nerefil: - Tudom , hogy megígérted , de könnyen közbejöhet bármi . Harcos vagy ..védelmezel minket . * Feláll és kedvese mögé megy , megsimogatja a hátát * -Valamelyik nap láttam egy zongorát a házban ? Valaki tud rajta játszani..mert szívesen próbálkoznék rajta játszani.
    Kiryuu
    Kiryuu


    Hozzászólások száma : 830
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Kiryuu Hétf. Okt. 05, 2009 8:48 pm

    *felsóhajt.* -Igen én... *Nem kellemes emlékek bukkannak fel benne.* -gyere, *kézen fogja Nert és elindulnak a zongora terem felé.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Hétf. Okt. 05, 2009 8:51 pm

    Nerefil: -Te? *Lepődik meg nem cseppet , Kiryuuból nézte volna ki legkevésbé , hogy tud zongorázni * -Nekem is most kell ezt megtudnom? *Követi kedvesét * -Esetleg még valami amit titkolsz? Hiszel a fogtündérben vagy a húsvéti nyusziban?

    Ajánlott tartalom


    Vérvörös Hold (FRPG) - Page 31 Empty Re: Vérvörös Hold (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 7:09 am