Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 12:32 am

    Kíváncsian figyeli Zient, de nem akarja megzavarni gondolatait. Így csendben kortyolgatja a teáját, és várja a faggatózás eredményét.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 12:36 am

    - Kérsz még egy kis teát?*mosolyodik el hirtelen komor kifejezéséből*tölt magának, mivel saját csészéje kiürült és most szüksége van a tea kellemes enyhítő, nyugtató hatására*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 12:42 am

    Megvonja vállait, amikor látja, hogy Zien nem most fogja elmondani neki, hogy mire jött rá. Ha egyáltalán... ~Eddig is remekül megvoltam apa nélkül... Eztán se fog hiányozni.~ Intézi el magában a kérdést, és túl is lép rajta. *-Igen, kérnék még.* Mosolyog kedvesen a férfire, és figyelme vissza is terelődik kiindulási pontjához, Kuraanhoz.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 12:46 am

    *tölt a lánynak is a teából, majd egy ideig csendben figyeli a lányt, és amit néz* Mit gondolsz.. Ennyi év vándorlás után.. Képes lennél arra, hogy itt maradj a faluban? Akár végleg? Letelepedj és családot alapíts.. Vagy csak egyszerűen élni... Kurannal és velünk... *néz rá kérdőn* A kölyök azt hiszem nagyon megkedvelt..*mosolyog* A kedvel szó talán nem is fejezi ki eléggé azt amit érez..*mosolyog*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 1:04 am

    Megköszöni a teát. *-Nem tudom... Régen egy percig sem bírtam nyugton maradni... Aztán... Éltem letelepedve, bár csak emberek között, ahonnan 1-2 évtized után tovább kellett állnom. Mostanra belefáradtam a vándorlásba, és szívesen maradnék, ameddig csak lehet... Talán el se mennék egyáltalán... Vagy... Lenne hová, kihez visszajönni...* Zienre mosolyog. *-Lehet, hogy én is nagyon megkedveltem...* Csillannak meg a szemei.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 1:10 am

    *elmosolyodik* Ennek igazán örülök.. A kölyöknek nem sok boldogság jutott az élettől..*nézi Kuraant* Akármennyire szerettük volna is nem helyettesíthettük a családját igazán.. Még csak testvérei sem voltak, hogy legalább tartozott volna valakihez... Gondolom neked sincsenek testvéreid igaz? Gondolkodtál azon, hogy.. Vajon milyen lenne, ha lenne? Ha kiderülne, hogy még is vannak rokonaid? Csak ők sem tudják, hogy létezel?*néz kérdőn a lányra, majd teájába kortyol*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 10:35 am

    *-Igen, nekem sincsenek. De a falumbeli gyerekekkel mindig jól kijöttem. És volt idő, amikor kimondottan örültem, hogy nincsenek testvéreim. Épp ezért soha nem is gondoltam arra, milyen lenne, ha lennének.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 3:22 pm

    - Végül is.. Ez is egyfajta hozzáállás..*mosolyog, majd ismét kortyol a teából* Tudod.. Elég egyedi az életed.. Mármint.. Különös.. De ez csak még misztikusabbá tesz téged.. Ha pedig megfejtik a titkaidat csak újabb kérdések merülnek fel rólad..*néz rá elgondolkozva* Egyszer.. Még elég régen... Ismertem egy igazán gyönyörű vízdémont.. *merül el az emlékekben* A történet, amit magadról meséltél.. Nos.. Nem vagyok benne biztos, hogy igaz, amit gondolok, de nagyon valószínű. Mint mondtam nagyon egyedi. De ahogy jobban megnézlek..*néz a lány arcába ismét* Rettentően hasonlítasz..*mosolyog* Mindkettőjükre..*mélyet sóhajt, majd Kuraanra néz* Kívánom, hogy igaz legyen az elméletem.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 3:34 pm

    *Nagyot ásít az állkapcsa is majdnem kiakad, lustán nyújtózik, hasra fordul, és begyűri a feje alá a takarót. Majd felpislog.* -reggelt... *motyogja.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 3:38 pm

    - Neked is kölyök..*vigyorog* Hogy aludtál?*kel fel, majd elővesz egy csészét tölt bele a teából és leguggolva Kuraan elé teszi* Jó erősre sikeredett, de már nem túl forró.*mosolyog, majd felkel és visszamegy az asztalhoz* Mindenképpen be kell ma mennem Devidrah-hoz beszélni vele egy fontos ügyben.*mondja Kuraannak* Lehet jó lenne, ha ti is jönnétek Lyrával.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 3:44 pm

    *Még hason fekszik, és úgy nyúl el a teáért. Nem sokat fog fel a külvilágból. Lustán elkortyolja a teát.* -felőlem.... *motyogja. Majd lassan felül törökülésbe. Haja kócos.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 3:52 pm

    - Látom az ébredés még mindig elég nehezen megy..*vigyorog* Keljél kölyök!*mondja, majd megissza teáját és bemegy szobájába*felöltözik gyorsan, majd kimegy* Kimegyek lerendezem a csapatot, addig készüljetek össze. Amint készen vagyok az egységgel megyek értetek. Kuraan! Kelj már fel végre!*mondja rosszallóan, majd fegyverét hátára akasztja, ahogy szokta*óvatosan odamegy még indulás előtt lánya szobájához*kíváncsian benéz, majd becsukja az ajtót és az előtérbe megy*felveszi cipőjét* Próbálok majd igyekezni. Elrendezzem a te egységedet is Kuraan?*kel fel és ránéz a fiúra*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 3:53 pm

    -Nem Kegan átvette mára. *ásít egyet.* -Mi a franc ez a lóhalála tempó? *ölébe rakja a takarót, kora reggel van mit takargatnia.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 7:43 pm

    Nerefil: * Gond nélkül végigalussza az éjszakát. Reggel nyűgösen kel fel , elaludta kicsit a haját így kócosan meredezik össze-vissza a világba amíg meg nem fésülködik . * Megsimogatja az alvó Anne buksiját. Felöltözik és úgy megy ki még résnyire nyitott szemekkel * -Szép napot ! Hova szöktök? * Lekuporodik az asztalhoz * -Tea!! *Lelkesedik fel és szerez magának egy bögrével a lélekmelengető italból. * Lábait felhúzza törökülésbe és úgy kortyolgat lassan *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 8:02 pm

    *elmosolyodik* Ne aggódj Nerefil. Visszajövünk hamarosan, csak most elintézni valónk van. Ha Ann felébred mond neki, hogy reggelire ne várjon.*mondja, majd Kuraanékre néz* Kapd össze magad kölyök!*mondja, majd kimegy a házból az edzőtér felé*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 8:18 pm

    Furcsán néz Zienre homályos története, célozgatásai miatt, és homályos gyanú ébred benne, de nem szól, mert Kuraan közben felébredt. Mosolyogva figyeli ébredezését. Zien kérésére bólint, és Kuraan felé fordul. *-Úgy tűnik, valami fontos történhetett. Próbáljunk meg sietni. Úgy hamarabb kiderül, mit akar.*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 8:29 pm

    -Mindjárt, csak kell még pár perc. *Mondja, és nem mozdul, ölében a takaró.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 8:38 pm

    Nerefil: * Kérdőn néz Kuraanra , hogy mit akar , majd leesik neki és teáját kiköpve elkezd nevetni * - Ennyire jót álmodtál?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 8:42 pm

    *gyorsan lerendezi az egységét, majd elindul Kuraan házához*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 8:44 pm

    -El hallgass! *csikorogja.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 8:46 pm

    *-Rendben.* Méregeti Kuraan ölében a takarót. Nerefil beszólása csak megerősíti gyanúját. *-Szabad a szobád.. Nem lenne ott kényelmesebb?*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 8:52 pm

    Nerefil: * Magában nevet tovább , vállai remegnek és szemeiből is szinte folyik a könny mert magában kell tartani a nevetést *
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 9:00 pm

    *Morogni kezd. Majd hátat fordít nekik és eldől oldalra.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 38

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 9:03 pm

    Nerefil: *Ajkait harapdálja * -Olyan aranyos..vígasztald meg.* Suttogja Lyrának , fogja magát és kimegy a konyhából , ki az udvarra hogy ne zavarja a "fiatalokat"*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 9:10 pm

    *mikor egy idő múlva sem érkeznek meg Kuraanék mélyet sóhajt* Nem hiszem el, hogy ennyire lassú..*mondja, majd hazamegy*kint meglátja Nerefilt*érdeklődve figyeli a lányt* Nerefil? Mit keresel itt kint?

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 30 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 02, 2024 7:28 pm