Karmazsin Vér

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Karmazsin Vér

KARMAZSIN VÉR. Zárt körű fórumos szerepjáték.


+6
Zien
Doreen
Devidrah
Kuraan
Bara
Lyra
10 posters

    A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 9:13 pm

    *Csak csendesen morog, magában, hogy hogy kerülhetett ilyen helyzetbe, és azon is, hogy még mindig nem változott az állapota.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Szer. Okt. 14, 2009 9:17 pm

    Nerefil: * A virágokat szaglássza mikor Zien rákérdez * Feláll és levakarhatatlan vigyor van a képén * -Baja akadta a takaróval vagy az alatt..és hagytam , hogy Lyra lenyugtassa..
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 9:25 pm

    Magában kuncog Kuraan duzzogásán, majd mosolyogva bólint Nernek, amikor elmegy. Feláll, és átül a férfi mellé és beletúr a hajába, majd elkezd az egyik tincsével játszani. *-Most mi legyen?*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 9:33 pm

    *A lány illata csak ront a helyzetén.* -Semmit....*nyögi. Fájdalmasan lüktetve vágyik a lányra. Végül, magára teríti a takarót és feláll, amjd bemegy a volt szobájába, és könnyít magán.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 9:45 pm

    Sóhajtva néz a férfi után, majd egy újabb csésze teával visszaül az asztalhoz. Ott várja meg, hogy Kuraan előkerüljön a szobájából.
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Szer. Okt. 14, 2009 9:53 pm

    *Miután végzett, még ül egy kicsit a sötétben. Összeszedi magát. Majd kimegy, kivételesen ég a bőr a képén.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Szer. Okt. 14, 2009 10:00 pm

    *-Teát?* Nyújt egy csészét Kuraan felé. *-Aztán menjünk. Ha jól hallom, Zien már hazaért, szóval késésben vagyunk kicsit...*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Szer. Okt. 14, 2009 10:09 pm

    - Így már értem..*mondja* És emiatt itt kint fagyoskodsz?*néz rá kérdőn, majd odamegy és levéve magáról palástját a lányra teríti* Nem kéne inyen lenge ruhában itt kint mászkálod.. Lehet hogy nem érzed, de könnyen elkaphatsz valamit a hidegben.*mondja komolyan*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Csüt. Okt. 15, 2009 8:45 am

    -Igen, kösz. *Beletúr a hajába. Zavarban van.* -Tudod mit inkább menjünk...*felkel, felveszi a csizmáját, és a palástját.*
    Lyra
    Lyra


    Hozzászólások száma : 348
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 08.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Lyra Csüt. Okt. 15, 2009 9:54 am

    *-Akkor menjünk.* Kiissza a maradék teáját, majd ő is felhúzza csizmáját és felveszi köpenyét. *-Sziasztok!* Köszön el a ház előtt Zientől és Nertől.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 2:08 pm

    *ahogy Lyra és Kuraan megjelennek biccent nekik* Kuraan. Elpre megyek. Ha készen vagytok gyertek Devidrah tárgyalótermébe. Rendben? Addig beszélek vele.*mondja az elhaladóknak* És mindketten gyertek!*mondja határozottan, majd visszafordul Nerefil felé*kicsit összébb húzza rajta a palástját, majd mélyet sóhajt, ahogy a lány finom vonalai eszébe jutnak, így inkább szemeibe néz bele, ami szintén nem a legjobb választás*az arany színű szempár különös káprázatos érzést kelt benne, így inkább ismét a palástját kezdi igazgatni és azt nézi* Nos.. Nekem mennem kell. Menj be, mielőtt valami bajod lesz. Különben is Ann hamarosan felkel. Megijedne, ha nem találna sehol, vagy rosszat gondolna.*mosolyodik el, majd elengedi a lányt, de szemeibe valamiért nem tud belenézni* Majd jövök valamikor.*mondja, majd megfordul és elindul a palota felé*gyorsan beér és az egyik szolgálót elkapva megérdeklődi, hogy merre lehet Devidrah*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 2:28 pm

    *Még a szobájában van Baraval. Csak feküdnek, és nem csinálnak semmit. Ma ő is szabadnapozik.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 2:30 pm

    *egy szolgáló kopogtat Devidrah szobáján és közli vele, hogy zien parancsnok várja a tárgyaló teremben*már nincsen olyan korán, mivel Kuraan miatt a reggeli ébredés eléggé elnyúlt*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 6:31 pm

    *Morran egyet, majd felkel, felöltözik, és átmegy a tárgyaló terembe. Barat most nem várja meg.*
    Nerefil
    Nerefil


    Hozzászólások száma : 756
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 01.
    Age : 39

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Nerefil Csüt. Okt. 15, 2009 7:30 pm

    Nerefil: *Bólint * -Jobb ha kettesben elintézik az ügyet , így is elég feszült volt Kuraan ..nem akartam , hogy robbanjon . Doumo arigatou a köpenyt. *Hagyja , hogy Zien igazgassa rajta kedve szerint *- Nincs is olyan hideg vagy a ti fajotok könnyen lebetegszik , hogy ennyire féltessz? Zien? Hahó! * Néz kérdőn a férfira ,de az csak szemeibe réved , így nem túl jó beszédpartner . * - Rendben ..segítek Annek . Rosszra gonolna? Miért is? *Mosolyog a férfival együtt *-Várlak..khm..várunk ebédre. *Bemegy a házba és elkezd pakolgatni halkan . A tegnapi vacsorán felhasznált tányérokat elmosogatja *
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 9:00 pm

    *mikor Devidrah beérkezik a tárgyalóba az ablaknál áll és figyeli a külvilágot*mélyet sóhajt, nem néz a belépőre* Biztos emlékszel még te is milyen volt itt régen az élet.. Apád uralma alatt... Közel sem volt ilyen szép a táj.. Mindenhol sár és gyűlölködés, erőszak.. Semmi más..*mélyet sóhajt* Sokkal jobb vezér vagy, mint amilyen az apád volt..*néz rá komolyan* Az ok, amiért kirángattalak a hitvesed mellől egy elég érdekes dolog.. Emlékszel még Kaiyou-ra? Bár.. Hogy is emlékezhetnél. Apád egyik ágyasa volt a sok közül, bár talán mégis...
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 9:13 pm

    -Hallgatja Zient.* -Az a víz démon, akit különösen nagyon kedveltél... Mi van vele?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 9:39 pm

    *bólint* Mégiscsak emlékszel..*suttogja* Igen.. Nos..*ismét kinéz az ablakon*meglátja Lyrát és Kuraant, ahogy a palota felé tartanak a hóban* Nos.. Valamit nem mondtam el neked. Titokban tartottam, hogy a nő életben maradjon. *mondja komolyan* A háború kitörte előtt nem csak egyszerűen meg akartam szöktetni őket.. Lehet, hogy a nagy sárkány úgy is elengedte volna őket szélnek, vagy nem, de meg nem ölte volna.. Viszont.. A vízdémon nő.. Nos.. Elárult nekem egy titkot..*néz ismét Devidrahra* Az apád teherbe ejtette. Tudta és rettegett, hogy az apád megöli, ami lényegében érthető. Megkért, hogy szöktessem meg.. Így az egész háremet kivittem a palotából és elrejtettem őket, aztán útnak indítottam mindegyiket.. Tudom, hogy mindenki megtalálta a helyét a világban.. Kaiyou is visszament az övéihez... Ennél többet nem tudtam róla.. Egészen ma reggelig...*mondja komolyan* A nőnek lánya született. Egészséges és olyan szép, mint az anyja, de az apja jegyeit is örökölte.*néz komolyan Devidrahra*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 9:47 pm

    -Hogy mi? Azt akarod ezzel mondani, hogy van egy féltestvérem? *Hangja és arca a megszokott ridegséget tükrözi.* -És ez most, hogy jön ide? Csak nem Lyra?
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 9:53 pm

    *felnéz Devidrahra a lány neve említésére ezzel jelezve hogy eltalálta* Eddig én sem figyeltem fel rá.. Tegnap láttam meg a fogait.. Olyan fogsora van, ami egyedül a mi fajunkra jellemző.. A kora is teljesen passzol és ha jobban megnézzük, akkor hasonlít az apádra és Kaiyou-ra is.. Hogy így elnézlek benned és Kiarahban is van vele közös hasonlóság.*mondja komolyan*vár egy kicsit, bár tudja, hogy Devidrah nem mutatná ki megrökönyödését, de ad neki pár percet, hogy gondolkodjon, addig kinéz a hóval fedett tájra* Lyra Kuraannl idetart. A kérdés az, hogy te magad akarod ezt elmondani, vagy közöljem vele én?*néz ismét a férfira kérdő komolysággal*
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 10:03 pm

    *Mérlegeli a helyzetet.* - Hidegen hagy. A klánba be lehet fogadni, a képességei miatt, de mást ne várjatok. Meghagyom neked a tisztet. *Mondja rideg hangsúllyal.*
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 10:09 pm

    *bólint* Rendben van. Megtiszteled a jelenléteddel, amíg közlöm vele a hírt, vagy visszamész a hálótermedbe?
    Devidrah
    Devidrah


    Hozzászólások száma : 367
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 02.
    Tartózkodási hely : A sárkányok palotájában

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Devidrah Csüt. Okt. 15, 2009 10:14 pm

    -Megvárom a reakcióját.
    Zien
    Zien


    Hozzászólások száma : 360
    Csatlakozás ideje : 2009. Sep. 18.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Zien Csüt. Okt. 15, 2009 10:34 pm

    - Rendben van.*mondja, majd ismét kinéz az ablakon és várja, hogy a pár megérkezzen*
    Kuraan
    Kuraan


    Hozzászólások száma : 634
    Csatlakozás ideje : 2009. Aug. 28.

    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Kuraan Pént. Okt. 16, 2009 4:28 pm

    *Miután összeszedte magát haza mentek, hogy rendbe tegyék magukat. felvette a katonai szerelését, az az a bőr ruházat és a páncélzatot, majd a csuklyás palástját. Megvárta még Lyra is elkészül. Utána a palotához siettek, ő lépett elsőnek a tanácsterembe, meghajolt Devi előtt, biccentett Ziennek, majd bejelentette Lyrat.*

    Ajánlott tartalom


    A Sárkány Rózsája (FRPG) - Page 31 Empty Re: A Sárkány Rózsája (FRPG)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Május 17, 2024 2:20 pm